PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب برترین کاربر و مدیر سال 1393 فروم سخت افزار

ARMIN
2015/01/09, 22:19
سلام به همه ی دوستان عزیز

به مانند روال هر ساله معمول فروم، در ماه های پایانی سال، برترین کاربر و مدیر فروم را به انتخاب شما عزیزان انتخاب کنیم. می توانید نام مدیر و نام کاربر برتر را با توجه به فعالیت های مفید آنها اعلام کنید.

برترین کاربر و مدیر فروم با جمع بندی نظرات شما سروران گرامی، در روز 29 اسفند ماه اعلام می گردد. آرای شما در صبح روز 29 اسفند شمرده می شود

(تا آن زمان می توانید رای بدهید و یا رای خود را وییرایش کنید).

با تشکر از همه.

(دوستان ملاک از "مدیر" افرادی هستند که در حال حاضر مدیر باشند. اگر دوستی قبلا" مدیر بوده و در حال حاضر مدیر نیست، رای به وی به عنوان رای به "کاربر" در نظر گرفته می شود.)

دوستان لطفا" به بنده حقیر رای ندهید چون آرای خودم محاسبه نخواهد شد.

- آنچه که به عنوان عملکرد من شاید در نظر بیایید، چیزی نیست جز زحمات همکارانم در تیم مدیریت، و نه من. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

دوستان اگر از چند نفر اسم ببريد، ملاك راى گيرى اولين اسمى است كه برده مى شود.

مثلا" من بگم كاربر A و B بهترين بودند. راى فقط براى A شمرده مى شود. هر نفر مى تواند فقط به يك كاربر و و يك مدير راى دهد.

ليست مديران در اين تاپيك موجود است:
معرفی مدیران و مسئولین انجمنها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

magiteq
2015/01/09, 22:33
بدون هیچ شک و شبه ای بهترین مدیر سال
امیر
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
و برترین کاربر سال( مدیر اسبق)
رضا عقاب خودمون

SAMAN
2015/01/09, 22:33
از نظر من :

مدیر استاد عطا ......... خیلی دلم میخواست AliYar عزیز رو انتخاب کنم ولی به علت قدمت بیشتر عطا رای م رو به عطا میدم .......

کاربر هم به احسان بهاور رای میدم ......

Oneshot Milad
2015/01/09, 22:36
برترین مدیر :

ARMIN (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) گل

که وقتی عصبانیت عقاب اسیا رو دید به ارومی جوابش رو میداد .

برترین کاربر هم ..

نمیدونم :/

ALEX_HOT
2015/01/09, 22:37
سلام _مسلمه که برادر آرمین سرور ماست
ولی به نظر بنده حقیر برترین مدیر آقا امیر حسین گل aryaiee (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
بهترین کاربر هم (خودمم :D) یکی داداش رضای خودمون آقای اشراقی هستش Reza Eshraghi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و همچنین دوست و استاد عزیزم آقا احسان بهاور EHSAN BAHAVAR (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که همیشه این عزیزان رو به زحمت انداختم امیدوارم همیشه خداوند تن سالم بهشون بده و همچنین مادر بچه هاشونو زیاد کنه ;))

th e nd
2015/01/09, 23:24
یک سال هم گذشت ! همین دیروز بود کاربر و مدیر برتر رو انتخاب کرده بودیم! :-??

با در نظر گرفتن تمام سال 93 و اینکه برخی از دوستان خوب به تازگی وارد فروم شده اند
من از بین مدیران عطا جان با نام کاربری Magiteq رو انتخاب می کنم و از بین کاربران هم
امسال به رضا اشراقی رأی میدم.

از دوستان دیگه مثل عرفان عزیز ، امیر حسین عزیز (ariaee اگر درست نوشته باشم!) و ...
و به خصوص از دوست خوبمون Aliyar که اگر رنگی نبود حتماً به عنوان بهترین کاربر انتخابش می کردم هم تشکر ویژه ای می کنم.

امیدوارم که این دوستی ها و مشاوره های خوب همچنان پاینده باشه و تنها در کوتاه مدت شاهد اونها نباشیم.
به قولی گفتنی : چی میشد اگر شعر سفر بیت آخری نداشت ...
با تشکر از همگی دوستدار شما :

THE END

Mohammad Ali X
2015/01/09, 23:40
به نظر من برترین مدیر آقا عطا( magiteq ). اما از زحمات دوست عزیزم آقا امیر حسین(aryaiee) هم نمیشه چشم پوشی کرد. (از نظر بنده هر دو بهترین مدیر هستند.)
برترین کاربر هم سامان (SAMAN ) عزیز، خیلی پسر گلیه !!:ar!

Lycas
2015/01/10, 01:22
اینجا همه ( از جمله خودم O_o :D ;))) واسه کمک به هموطنشون زحمت میکشن ؛ که واقعا باید از همه اعضا به خصوص اساتید عزیز تشکر کرد که چنین محیط سالم مناسبی واسه افراد مبتدی مثل بنده حقیر فراهم کرده اند تا از دریا های علمشون بهرمند گریدم (چی گفتم !!!)

قربون یَـــــــــــــــــکی یَکیتون ...

بنده آقا امیر حسین آریایی رو بهترین مدیر میدونم ...
آقا سامان عزیز هم واقعا فعال هستند ، خسته نباشی دلاور ... ایشون رو هم بهترین کاربر میدونم ...

آقا عطا، از میزان عصبانیت خود بکاهید :-w LOVE U \m/ (اخراجم نکنی برادر شوخی بود !!!)

nariman seraj
2015/01/10, 02:57
والا مدیرای انجمن که همه گل گل گل گل گل گل هستن.

بهترین مدیر: بین عطا عزیزم و امیر حسین گرامی نمیدونم کدومشونو انتخاب کنم.:-ss سخته
ولی با توجه به اینکه یکی باید انتخاب بشه با تشکر از زحمات عطا جووووووووون، امیر حسیت عزیز رو به عنوان بهترین مدیر انتخاب میکنم.

بهترین کاربر رو هم همینجا آپدیت میکنم.

(( عطا جون مخلصیم)) @};-@};-

kenzo
2015/01/10, 06:11
مدیر : عطا جان
کاربر : آقا یوسف

moslem9694
2015/01/10, 09:25
سلام
بنده حقیر هم اگر قابل به رای دادن باشم انتخابم اینه:D
مدیر:اقا عطا:-w:-s
کاربر:اقا رضا اشراقیx-(:-s

ErfanDL
2015/01/10, 09:38
رئیس آرمین @};-

Dan
2015/01/10, 09:52
عطا و امیرحسین عزیز هر دو توی این مدت زحمت زیادی کشیدن و به هر کدومشون رای بدم حس میکنم به دیگری کم لطفی شده. مدیر بودنم رو بهانه میکنم برای اینکه به هیچکدوم رای ندم! :)
از هر دو این عزیزان و بقیه مدیران زحمتکش فروم تشکر میکنم. به آرمین عزیز هم یه خسته نباشید اساسی میگم. @};-

بهترین کاربر رو راحت انتخاب میکنم. رضا اشراقی گل که واقعا زحمت زیادی برای فروم و همچنین سایت کشیده و بخش مشاوره سایت رو همیشه همراهی میکنه.
البته این اواخر یه کم بد اخلاق شده بود ولی اصلا بهش نمیاد. o:-) امیدوارم همیشه مثل قدیم پر انرژی و سر حال باشه. :)

Reza Eshraghi
2015/01/10, 10:29
آقا من رشوه میلیاردی میدم به من رأی ندید !! :P واقعاً کاربرانی با دانشی خیلی بیشتر از من و خیلی مهربون تر از من لیاقت خیلی بیشتری برای انتخاب دارند . :x:x
دوستان واقعاً محبت دارند . هرکاری انجام دادم جز وظیفه چیزی نبوده ! :x
میلاد جان واقعاً خوب گفت ! :-bd
آرمین جان بی تعارف خودت بهترینی عزیزم :x:x:x@};-@};-
اگر میشد به خودت شونصد تا رأی می دادم !

--------------------

اینجا همه ( از جمله خودم O_o :D ;))) واسه کمک به هموطنشون زحمت میکشن ؛ که واقعا باید از همه اعضا به خصوص اساتید عزیز تشکر کرد که چنین محیط سالم مناسبی واسه افراد مبتدی مثل بنده حقیر فراهم کرده اند تا از دریا های علمشون بهرمند گریدم (چی گفتم !!!)

قربون یَـــــــــــــــــکی یَکیتون ...

بنده آقا امیر حسین آریایی رو بهترین مدیر میدونم ...
آقا سامان عزیز هم واقعا فعال هستند ، خسته نباشی دلاور ... ایشون رو هم بهترین کاربر میدونم ...

آقا عطا، از میزان عصبانیت خود بکاهید :-w LOVE U \m/ (اخراجم نکنی برادر شوخی بود !!!)

اشکان خان معلومه سطح عصبانیت منو یادت رفته زمانی که مدیر بودم !! :ar! :D
رئیس آرمین هم وقتی من عصبانی میشم از دستم پا به فرار میزاره ! =))
خواستم بگم با اینکه مدیر نیستم هنوز با یک چشمه کوچولو از اون عصبانیت کل فروم به سکوت مطلق فرو میره !! :ar!;)):D

---------------

در کل دوستان آرا 29 اسفند شمرده میشه پس خیلی عجله نکنید و در انتخابتون دقت کنید مخصوصاً در انتخاب مدیر خیلی بیشر دقت کنید ! :ar!:D ( حرفم پشت پرده داره ! ;)))
خارج از شوخی روزهای آخر مخصوصاً در انتخاب کاربر گزینه های بیشتری براتون وجود داره و دستتون بازتر میشه برای انتخاب کاربر .
هدف بزرگی پشت این بوده که از حالا تاپیک زده شده وگرنه میشد هفته پایانی سال تاپیک زد !

----------------

آرمین جان انتخاب بدترین ها هم ایده خوبی هستا ! ;)) در اینصورت اونجا مطمئنم رأی خودم دو ساعت اول غیر قابل شمارش میشد ! :D:D

---------------------

سلام
بنده حقیر هم اگر قابل به رای دادن باشم انتخابم اینه:D
مدیر:اقا عطا:-w:-s
کاربر:اقا رضا اشراقیx-(:-s

مسلم جان چرا اینقدر عصبانی ؟! X_X

------------

منم به همون دلیلی که میعاد جان گفتند و یک دلیل دیگه هیچ مدیری رو انتخاب نمی کنم با عرض شرمندگی !
البته علاوه بر امیر حسین و عطاء عزیز و زحمتکش از حق نگذریم عرفان عزیز در تولید محتوا و همچنین خود میعاد عزیزم که بسیار مهربون و ریلکس کار خودشون رو انجام میدن هم بسیار شایسته این عنوان هستند :x@};-@};- متأسفانه یک مسئله وجود داره این هست که آخر سال به صورت کلی در اغلب فروم ها و همچنین فروم خودمون ملاک و اولویت اول انتخاب مدیر و کاربر بر حضور دائم و فعال در بخش مشاوره و رویارویی و جنگ تن به تن ( ! ) و از اون بدتر جنگ اعصاب :-w با کاربر هست و اون مقدار بداخلاقی بخشیش لازمه مدیر این بخش بودن هست و بخشی هم نتیجه و فشار زیاد مدیر بخش مشاوره بودن ! و عزیزانی که خیلی در این بخش فعال نیستند فدا میشن . بنابراین همه مدیرامون عالی هستند و واقعاً انتخاب اصلح برای عقاب هم بسیار مشکله و من یکی کمرم شکست زیر بار این انتخاب بابا ! به دادم برسید ! :(( من از انتخاب مدیر استعفاء میدم !
انتخاب کاربر هم با تشکر ویژه از زحماتی که سامان عزیز می کشه در کنار مدیران اما با کمال احترام من ، شاهین عزیزم :x رو انتخاب می کنم که هم در زمان مدیریتش هم قبل از مدیریت بسیار زحمت کشید و مفید بود . امیدوارم یک مقدار کسالتی که داره هرچه زودتر برطرف بشه ! و نفر دوم و سوم هم به ترتیب احسان بهاور عزیز و سروش عزیز رو انتخاب می کنم برای کاربران :x
مهم اینه همه مون در کنار هم با هم مچ و هماهنگ هستیم و با هدایت کاپیتان آرمین عزیزم فروم سخت افزار رو به سمت اوج می بریم . :x:x@};-@};-

----------------------------------------------
---------------------------------------------
ویرایش رأی : ( مدیریت محترم لطفاً این قسمت به عنوان رأی بنده لحاظ شود . با تشکر @};-)
بنا به تغییرات مدیریتی صورت گرفته و بازگشت شاهین جان به تیم مدیریتی ایشون رو به عنوان مدیر برتر انتخاب می کنم :x@};-@};-
و برای کاربر برتر همانند مدیر کل محترم و ضمن احترام به زحمات و تلاش های سایر کاربران عزیز و تشکر از زحماتشون ، آقا رضا عقلمند عزیز و دوست داشتنی ، استاد هنرمند و خوش ذوق فروم رو که دل هممون رو با طرح های بی نظیرش آب می کنه به عنوان کاربر برتر انتخاب می کنم:x @};-@};-

sahar66
2015/01/10, 13:13
مدیران برتر از دید من : اقایان اریایی و عطا:102:

کاربران برتر از دید من: یا حضرت عباس عقاب :67: همیشه اینجوری جیغ جیغ میکنه ولی من یکی کوتاه که نمیام جیغ بزنه منم جیغ میزنممممممممم :162::180:و همین کاربر M.GH این روزا خیلی اذیتشون میکنم:icon_ (48):

AH64-E
2015/01/10, 14:40
سخته واقعا برای انتخاب مدیر، دوستانی که مدیر هستن لیاقتش رو داشتن مدیر بودن و انتخاب بین مدیران با کفایت تو سایت واقعا سخت هستش همه ای دوستان از نظر من شایسته و سطح علمی بسیار خوبی دارن این مشکل رو برای انتخاب سخت می کنه . امیدوارم مدیران عزیز ناراحت نشن اگه بهشون رای ندادن .

من به مدیر محترم : عطاء magiteq رای می دم.

من به کاربر محترم: اقای اشراقی گل

meelad
2015/01/10, 18:11
به عنوان برترین کاربر : خودم! :D اصلا اعتماد به نفس کاذب ندارم!
برترین مدیر: magiteq

iSteve
2015/01/10, 19:01
برترین مدیر:

اول عرفان Erfan DL به خاطر اینکه دانش ناب خودشو بدون چشم داشت با دیگران به اشتراک میذاره.

دوم عطا magiteq به خاطر اینکه دست از تلاش برنمیداره و همواره در حال کمک به کاربرانه.

سوم میلاد Oneshot Milad که با پیوستنش خودش عکاسی جون تازه گرفت و این کار از عهده ی هر کسی برنیومد.

و دیگر مدیران عزیز که زحمت بسیار میکشن.

برترین کاربر:

اول رضا Reza Eshraghi به خاطر این همه خون دلی که میخوره و خودشو اینقدر اذیت میکنه به خاطر بقیه.

دوم از شاهین Shahin007 که اگه این اواخر بیشتر افتخار داشتیم و بیشتر آنلاین میدیدیمش صددرصد به عنوان اولین نفر انتخابش میکردم. ولی از زحمات گذشته اش نمیشه چشم پوشی کرد.

سوم به صورت مشترک محمد sma و اشکان Lycas و یوسف castlevania و همینطور فاضل FAZEL77.

ببخشید نتونستم یک نفر مدیر و یک کاربر رو انتخاب کنم چون همگی خوب بودن ولی به ترتیب الویت عرض کردم.
@};-

M.GH
2015/01/10, 20:47
مدیران برتر از دید من : اقایان اریایی و عطا:102:

کاربران برتر از دید من: یا حضرت عباس عقاب :67: همیشه اینجوری جیغ جیغ میکنه ولی من یکی کوتاه که نمیام جیغ بزنه منم جیغ میزنممممممممم :162::180:و همین کاربر M.GH این روزا خیلی اذیتشون میکنم:icon_ (48):

یکی منو از دست این نجات بده X_X:D:94:اگر دیدین از انجمن فرار کردم به خاطر اینه:-ss:D...

بهترین مدیر magiteq (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و AliYar (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) خوب مشاوره میدن
بهترین کاربر هم همین عقابه هستاااا Reza Eshraghi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) عقاب نیست که هست هم استانیمون هم نیست که هست خوب چیه پارتی بازی همه جا هست دیگه:D حالا بدون شوخی به همه خوب مشاوره میده.. دستشون درد نکنه.البته کاربر sma هم یادم رفت بگم.

SAMAN
2015/01/11, 08:13
اقا یه سوال ؟

همکار انجمن تو کدوم دسته قرار میگیره ؟

Reza Eshraghi
2015/01/11, 08:17
اقا یه سوال ؟

همکار انجمن تو کدوم دسته قرار میگیره ؟

تیم مدیریتی ( مدیر )
یعنی در این مورد ، لزوماً منظور از مدیر ، سبز بودن نیست
کاربر هم کسی هست که توی تیم مدیریتی نیست . :-bd

M.Ahmadi
2015/01/11, 09:37
مدیرانصفاامیر حسین جان وهم اقاعطاخیلی خوب بودن کاربرهم من از وقتی یادم هست رضا ناصروشاهین خیلی زحمت میکشیدندرحال حاضرهم سامان البته حسام جمشیدی رونبایدفراموش کردبه نظرم سامان یه جور جانشین اون هست وجاش پرکرده.

Reza Eshraghi
2015/01/11, 10:42
مدیرانصفاامیر حسین جان وهم اقاعطاخیلی خوب بودن کاربرهم من از وقتی یادم هست رضا ناصروشاهین خیلی زحمت میکشیدندرحال حاضرهم سامان البته حسام جمشیدی رونبایدفراموش کردبه نظرم سامان یه جور جانشین اون هست وجاش پرکرده.

محمد جان عنوان تاپیک مدیر و کاربر برتر هست نه لیست کاربران فعال فروم !!
اگر اسم می برید از چند نفر ، اولویت های اول کاربر و مدیر رو انتخاب کنید .

M.Ahmadi
2015/01/11, 10:54
اسامی به ترتیب دیگه.

ARMIN
2015/01/11, 11:38

مثلا" من بگم كاربر A و B بهترين بودند. راى فقط براى A شمرده مى شود. هر نفر مى تواند فقط به يك كاربر و و يك مدير راى دهد.

ARMIN
2015/01/25, 23:58
UPPPPPPPPPPPPPPP

ALEX_HOT
2015/02/09, 07:54
UPPPP .....با اجازه از برادر آرمین
دوستان کمتر از 40 روز تا پایان سال باقی نمونده

FAZEL77
2015/02/09, 11:02
خیلی سخته انتخاب :-??

مدیر رو magiteq (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) انتخاب میکنم...به خدا میلیمتری انتخاب کردم ...کاش همه انتخابات ها اینجوری بود که همه کاندیداها خوب بودن...

کار بر رو هم میزارم روزهای آخر ...اون موقع حساس تره رای دادن >:)

EHSAN BAHAVAR
2015/02/15, 13:50
رزرو :ar!

ARMIN
2015/02/15, 14:52
رضا جان

شما كلمه رزرو رو UP حساب كن >:D<

گمونم مشكلات حل ميشه :-bd

NAVID OC
2015/02/15, 19:08
من تا به حال با در انجمن های زیادی فعالیت کردم. :-? ولی خدایی تا به حال مدیری به شایستگی و درایت ARMIN ندیدم.
از این رو معمولاً ایشان را با لفظ "استاد" خطاب می کنم. بزار بگم!!! آخه اگه نگم به خدا تو دلم عقده می شود!
به نظر من این فروم یکی از فروم هایی است که جاودانه می شود!!! چون خداوکیلی تا به حال هیچ خطایی از ایشان ندیدم. ایشان همیشه با فراست و درایت گره از کار مشکلات باز می کنند و بسیار صبور هستند.
خدا شاهده اونایی که من را می شناسند می دونند اسم دیگه من "فروم خراب کن" است!!! چون همیشه در سطح انجمن های مختلف گند می زنم!!! :-s:-s:-s
انشاالله من با کم تر گند زدن زحمات ایشون برای این انجمن را جبران کنم! (حد اقل کاری که می تونم بکنم!)
به هر حال امشب می خوام به یک حقیقت اقرار کنم : استاد عزیز بدوووووووون شــــــــــــک هر جا باشید موفقید! چون کاملاً از نحوه مدیریت و شخصیت شما واضح و مبرهن است که انسان بسیار باهوش و شیر پاک خورده ای هستید.(من سر این قضیه شرط می بندم :) )
انشاالله زمانی که این متن را می خوانید به روی لبتون لب خند بیفتد! شاید گوشه ای از زحماتتون جبران بشود.

اما از از آن جهت که رای دادن به ایشون امکان پذیر نیست ، به : maqiteq (آقا عطای عزیز) رای می دهم.
همچنین ناصر عزیز (iSteve) را به عنوان کاربر نمونه انتخاب می کنم.

استاد آرمین عزیز ، امشب به نیابت از بنده برای خود یک اسفند دود کن برادر! :D

این هم تقدیم به شما:

بهترین نرگس های شیراز را براتون چیدم.;)

جا دارد در اینجا از جناب پناهی عزیز نیز تشکر کنم.

ARMIN
2015/02/15, 22:58
نوید جان شرمنده میکنی دوست عزیزم، @};-@};-@};-

برآینده عملکرد مدیر کل برآمده از زحمات همکاران و دیگر مدیران انجمنه. در انجمن ما انصافا" همکارانم بیش از من و بهتر و مفیدتر از من در حال فعالیت، نظم بخشی و گرداندن انجمن هستند.

Reza Eshraghi
2015/03/03, 21:05
از فردا فقط 16 روز برای اعلام نظرات خود در مورد کاربر و مدیر برتر فرصت دارید :!!

Reza Majidi
2015/03/03, 21:23
مطمئنا انتخاب سختیه . به نظر من برترین مدیر امیر حسین عزیز ( aryaiee (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ) و برترین کاربر عقاب انجمن رضا خان گل ( Reza Eshraghi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ) هستند. هر چند افراد دیگه ای رو هم میشد انتخاب کرد . @};-:)

faramarz_mit
2015/03/03, 22:09
سلام
اینجا دوستان خوبی پیدا کردم
بهترین کاربرا آقا رضا اشراقی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و آقا حسام جمشیدی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
درسته حسام چند وقتیه نیست ولی زحمات زیادی واسه فروم کشیده

SAMAN
2015/03/03, 22:29
رای نهایی من ادیت شد ......

SA SYS
2015/03/04, 22:34
رای بنده به مدیر عزیز عطا ی گل هست .و اگر اشکالی نداره کاربری رو انتخاب نمیکنم .

ARMIN
2015/03/08, 00:03
دوستان و کاربران گرامی

انتخاب بهترین کاربر و مدیر کار راحتی نیست. بخصوص در انجمن که یک کار جمعی و تیمی در اون صورت میگیره. اگر تیمی خوب بازی میکنه، نمیشه موفقیت اون رو به یک یا دو نفر نسبت داد. از این جهت، خیلی عادلانه نیست که از یک یا دو نفر فقط اسم برده بشه. اما چه کنم که رسم هر ساله ی انجمن بر این منوال بوده، و در بقیه انجمن ها هم کما بیش به همین صورت کاربرانی انتخاب می شوند.

یک مشکل دیگر این انتخاب، حافظه ی کوتاه مدت و بلند مدته، عموما" عملکرد کاربران در اواخر بیشتر خاطر آدم میمونه تا عملکرد آنها طی یک سال. اما خوب، با همه ی این تفاسیر و مشکلات، من هم باید رای بدم، و ناچارم یک نفر به عنوان برترین کاربر برگزینم.

کاربر رضا عقلمند Rezasam1 در طی یک سال گذشته، عملکردی مداوم و فعال در بخش گرافیک انجمن داشتند. پست ها و ارسالهای ایشون در مورد تصاویر بی همتا از قطعات سیستم، فی الواقع یکی از استثنایی ترین بخش های انجمن، حداقل برای من بود.

عملکرد هنرمندانه و استادانه ی ایشون در طراحی عکس ها و Wallpaper های موضوعی قطعات سخت افزاری واقعا" ستودنی است. از این جهت، ضمن قدردانی از زحمات همه ی کاربران، رای من متعلق به آقا رضای عزیز است که همیشه با لطف و محبتشون من رو شرمنده کردند.

امیدوارم هر کجا که هستند موفق و پیروز باشند.

در مورد انتخاب بهترین مدیر هم، من مجموع عملکرد همکارانم رو در Administration انجمن ستودنی می دونم. تک تک همکارانم زحمت می کشند، هر کدوم در حد وسع و توانایی که دارند برای انجمن وقت می گذارند.

از اینکه افتخار همکاری با این عزیزان رو دارم، واقعا" خوشحالم. از این جهت، نمیتونم یک نفر را نام ببرم، چون همه ی آنها بهترین هستند.

Shahin007
2015/03/12, 21:29
انگار دیروز بود توی همین تاپیک مربوط به سال پیش گفتم :وای چقدر زود گذشت" ...

بازم مثل برق و باد گذشت ...

اگه یه مجموعه خوب هستن مطمئنا اکثر اعضای اون مجموعه عملکرد خوبی داشتند ...

فروم سخت افزار هم از این قضیه مستثنی نیست ...

همه ی دوستان در حد توان واسه فروم مایه گذاشتن و شخصا به عنوان کوچک ترین عضو این

مجموعه ازشون تشکر و قدردانی میکنم ...

اگر جسارت نباشه اعلام نظر میکنم ...

بنده آقا رضا اشراقی رو به عنوان کاربر برتر میکنم ... مثل سال های قبل دلسوزانه

و با تعصب در فروم و سایت فعالیت کردند ... نه تنها اجازه ندادند قسمت سخت افزار سایت

سوالی بی پاسخ بمونه بلکه گاهی اوقات به بنده هم یادآوری میکردن که قسمت موبایل و تبلت

هم بی پاسخ نمونه . البته قسمت گوشی و تبلت سایت رو خیلی بیشتر از من میعاد جان

ساپورت میکردن... در فروم هم با اینکه مدتی مدیر بازنشسته بودند مثل یک کاربر و مدیر فوق فعال

فعالیت میکردند . رضا جان از اون کاربرانی هستش که واسه فروم یک موهبت الهیه.

در قسمت مدیریت هم آرمین جان که جای خود داره ... خسته نباشید ویژه عرض میکنم خدمتش.

من امیرحسین آریایی عزیز رو مدیر برتر میدونم. کاملا قسمت صوت و تصویر و لپ تاپ

رو پوشش داد و در حیطه کاری خودش کم نقص عمل کرد.

مثل سالهای گذشته اینم بگم که این رای ها هیچی از ارزش کاربران زحمتکش دیگه کم نمیکنه ...

کاربرانی از جمله ناصر عزیز و دوست داشتنی ... عطا جان ... میلاد صفیعی عزیز ... میعاد بابایی گل و ...

در پایان امیدوارم سالی که در پیش رو داریم سالی پر از موفقیت برای فروم سخت افزار باشه.

@};-@};-@};-

daiv777
2015/03/14, 00:48
گرچه تازه کارم و بیشتر عزیزان رو نمیشناسم ولی از زحمات همه ی دوستان تقدیر و تشکر میکنم
انتخاب یک نفر بعنوان بهترین واقعا سخته
چرا که یک سایت فقط بوسیله یکنفر اداره نمیشه
من همه ی مدیران رو که برای این سایت زحمت میکشن رو بعنوان مدیران برتر انتخاب میکنم
و کاربر برتر هم جناب اشراقی رو انتخاب میکنم

Mostafa98
2015/03/14, 20:05
درود بر دوستان عزیز.
هرچند انسان فانی از عهده انتخاب عالی برنمیاد ، ولی من از زحمات مدیر AliYar و کاربر پیشکسوت (!) Reza Eshraghi کمال تشکر را دارم.@};-@};-
از همه مدیر های عزیز و کاربران فعال و کوشا (که روزی مدیر خواهند بود) قدردانی میکنم.

m2sh
2015/03/14, 22:49
سلام

متاسفانه من زیاد با اعضای انجمن گفت و گو نداشتم ولی تا اونجایی که میدونم

بهترین مدیر (magiteq) عزیز هستش و بهترین کاربر هم رضای (Reza Eshraghi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)) عزیز

ممنونم

Reza Eshraghi
2015/03/14, 23:04
سلام

متاسفانه من زیاد با اعضای انجمن گفت و گو نداشتم ولی تا اونجایی که میدونم

بهترین مدیر خود آرمین (ARMIN (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)) عزیز هستش و بهترین کاربر هم رضای (Reza Eshraghi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)) عزیز

ممنونم

مهران جان از لطفت به بنده ممنونم ولی رأی به رئیس محسوب نمیشه عزیز دل .
در پست اول هم این موضوع ذکر شده @};-

Yaser_Aramesh
2015/03/16, 02:48
با حفظ احترام و قدردانی از همه ی زحمت کش ها,بنده امیرحسین آریایی عزیز رو مدیر برتر میدونم (البته اگر می شد مدیر کل عزیز رو انتخاب کرد قطعا ایشون رو انتخاب میکردم چون واقعا برترین و زحمت کش ترین هست آرمین جان).

کاربر برتر رو هم واقعا نمیتونم انتخاب کنم ! رای نمیدم.

th e nd
2015/03/16, 20:06
پست شماره 6 این تاپیک ویرایش شد!
ببینم چند صد نفر تشکر می کننا!

اصلاً هم خبری از زیر میزی نبود!

sima_f
2015/03/16, 21:04
برترین مدیر :dan
برترین کاربر: رای نمیدهم

old gamer
2015/03/16, 21:19
آرمین جان یه تشکر خالی هم از من بزن همینطوری واسه دلخوشی. دلم گرفته از بس از من تشکر نشده والا :-
در ضمن من بهنام صادقی رو به عنوان بهترین مدیر انتخاب میکنم چون مهجور واقع شدن و کسی بهشون رای نمیده. گلبم الان گرفته ما ایرانی هستیم باید رای بدیم
در مورد کاربر نمیشه آقای ولیزاده رو انتخاب کنم؟ میخوام اینجا پارتی ایشون بشم بدونه پارتی بازی چه حالی میده. (حالا اگه من قضیه رو ول کردم !!! میعاد خودش یادش رفته من ول کن نیستم :D )

VSH-Katana
2015/03/16, 22:07
اصلا چه کاری رای بدیم به یه نفر اونم تک رای که چی بشه؟:(((الکی گفتم جدی نگیریم )

مدیرای زیادی بودن که خوب بودن مدیرایی مثل میعاد مثل نریمان, امیرحسین , عطا , و... که واقعا انتخاب رو سخت میکنه

کسانی هم بودن مدیر بودن کاربر شدن دوباره مدیر شدن :دی (حالا تکلیفمون چیه؟)

من رای امسالمو به میعاد میدم برای مدیر نمونه (dan)

رای کاربر نمونه رو هم به احسان علیزاده میدم (th e nd)

امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشن

فقط نمیدونم چجوری امسال رو امثال نوشته بودم

invoker
2015/03/16, 22:27
درود به همه عزیزان

بنده هم اول کامل تشکر رو از همه مدیران و همچنین کاربر های گرامی رو دارم ...
و اینکه آقا رضا عزیز رو به عنوان بهتر مدیر مشاوره بنده انتجاب میکنم خیلی تو مشاوره هاش زحمت بهش دادم ... و هم جنین اقا عطا عزیز

و همچنین اقا پناهی گل ... :x
انشاالله همه خوش و سر بلند باشین

باتشکر

Reza Eshraghi
2015/03/16, 22:33
دوستان یک مقدار رقابت ایجاد کنید توی بخش کاربر ! >:)
رقابت بخش مدیر خیلی عالیه ولی توی بخش کاربر حسابی من رو شرمنده کردید :"> و رأی یک طرفه شده بد رقم !
حتی تصمیم گرفتم عمداً یک کار نابخشودنی کنم که توی این دو سه روز رأی که داده نمیشه هیچ یه چند تا رأی هم پس گرفته بشه بلکه رقابت ایجاد بشه ! :D
بقیه دوستان که میخوان رأی بدن توی روزهای باقیمانده خواهشاً به بنده رأی ندهید . دوستان دیگر هم کم زحمت نکشیدند و اینجوری جالب نیست رأی یک طرفه بشه .
توی پست رأی خودم گفتم متأسفانه اکثرما عادت داریم فقط ملاک انتخابمون رو میگذاریم به کسانی که در بخش مشاوره بیشترین فعالیت رو دارند و خیلی فاکتورهای دیگه فراموش میشه
اگر لازمه 20-30 کاربر رو اسم ببرم تا جرقه انتخاب های دیگه توی ذهنتون ایجاد بشه بلکه عقاب پیر رو فراموش کنید . :D

کاربران که میتونند حائز عنوان برتر باشند و زحمات زیادی کشیدند :
آقا سامان عزیز
sma آقا محمد عزیز
آقا رضا مجیدی عزیز
هنرمند خوب و خوش ذوق آقا رضا عقلمند عزیز
آقا ناصر گل گلاب
امین جان عزیز
آقا مصطفی عزیز ( Mostafa98 )
آقا میلاد علیاری عزیز meelad
آقا احسان علیزاده دوست داشتنی
آقا یوسف گل گلاب
آقا نوید نیکنام عزیز و ماجراجو >:)
علی آقا گل گلاب Aliover
استاد بهزاد گل کاربر *********
احسان بهاور عزیز
آقا محمد علی عزیز
آقا فاضل گل
محمد آقا سپهری عزیز
بانوان خوب فروم سیما خانوم و خانم امینی
و همه شما که خوب بودید و زحمت شیدید و همتون برتر هستید :x@};-@};-

Reza Eshraghi
2015/03/16, 22:35
درود به همه عزیزان

و اینکه آقا رضا عزیز رو به عنوان بهتر مدیر مشاوره بنده انتجاب میکنم خیلی تو مشاوره هاش زحمت بهش دادم ... و هم جنین اقا عطا عزیز

باتشکر

مهندس .
دقت کنید به پست اول تاپیک نوشته شده مدیران فعلی انجمن ( همکار - مدیر - مدیر ارشد )
من کجا مدیرم ؟!!!

(دوستان ملاک از "مدیر" افرادی هستند که در حال حاضر مدیر باشند. اگر دوستی قبلا" مدیر بوده و در حال حاضر مدیر نیست، رای به وی به عنوان رای به "کاربر" در نظر گرفته می شود.)

دوستان لطفا" به بنده حقیر رای ندهید چون آرای خودم محاسبه نخواهد شد.

- آنچه که به عنوان عملکرد من شاید در نظر بیایید، چیزی نیست جز زحمات همکارانم در تیم مدیریت، و نه من. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

magiteq
2015/03/16, 22:42
درود به همه عزیزان

باتشکر

یاسین جان تشکر بابت رعایت بند به بند قوانین تاپیک:D

old gamer
2015/03/16, 22:43
دوستان یک مقدار رقابت ایجاد کنید توی بخش کاربر ! >:)
رقابت بخش مدیر خیلی عالیه ولی توی بخش کاربر حسابی من رو شرمنده کردید :"> و رأی یک طرفه شده بد رقم !
حتی تصمیم گرفتم عمداً یک کار نابخشودنی کنم که توی این دو سه روز رأی که داده نمیشه هیچ یه چند تا رأی هم پس گرفته بشه بلکه رقابت ایجاد بشه ! :D
بقیه دوستان که میخوان رأی بدن توی روزهای باقیمانده خواهشاً به بنده رأی ندهید . دوستان دیگر هم کم زحمت نکشیدند و اینجوری جالب نیست رأی یک طرفه بشه .
توی پست رأی خودم گفتم متأسفانه اکثرما عادت داریم فقط ملاک انتخابمون رو میگذاریم به کسانی که در بخش مشاوره بیشترین فعالیت رو دارند و خیلی فاکتورهای دیگه فراموش میشه
اگر لازمه 20-30 کاربر رو اسم ببرم تا جرقه انتخاب های دیگه توی ذهنتون ایجاد بشه بلکه عقاب پیر رو فراموش کنید . :D

کاربران که میتونند حائز عنوان برتر باشند و زحمات زیادی کشیدند :
آقا سامان عزیز
sma آقا محمد عزیز
آقا رضا مجیدی عزیز
هنرمند خوب و خوش ذوق آقا رضا عقلمند عزیز
آقا ناصر گل گلاب
امین جان عزیز
آقا مصطفی عزیز ( Mostafa98 )
آقا میلاد علیاری عزیز meelad
آقا احسان علیزاده دوست داشتنی
آقا یوسف گل گلاب
آقا نوید نیکنام عزیز و ماجراجو >:)
علی آقا گل گلاب Aliover
استاد بهزاد گل کاربر *********
آقا محمد علی عزیز
بانوان خوب فروم سیما خانوم و خانم امینی
و همه شما که خوب بودید و زحمت شیدید و همتون برتر هستید :x@};-@};-
داداش شما وژدانن 4 روز کاری نداشته باش کی چی کجا نوشته به جان آقام همه تورو یادشون میره. فقط به کسی گیر نده فراموش میشی میای تو جمع گمناما

invoker
2015/03/16, 22:44
:D الان تیکه بود یا که ؟ ^#(^

old gamer
2015/03/16, 22:45
پست شماره 6 این تاپیک ویرایش شد!
ببینم چند صد نفر تشکر می کننا!

اصلاً هم خبری از زیر میزی نبود!
من همیشه گفتم بازم میگم ، سر اون پیچ بعد مسافرخونه هه داشت میرفت زیر اتوبوس. شانس اوردن دوتایی. میگی نه بشین دوباره با دقت ببین.

magiteq
2015/03/16, 22:51
:D الان تیکه بود یا که ؟ ^#(^

اقای پناهی و ارمین جان در مسابقه شرکت نمیکن , رضا جان هم کاربر هست.

invoker
2015/03/16, 23:01
والا اصلا در جریان نبودم ^#(^
میشه دلیلش رو بپرسم ؟
مگه اینا مدیران انجمن سخت افزار نبودن پس چی شد ...
کلا گیچ شودم #:-s

magiteq
2015/03/16, 23:07
والا اصلا در جریان نبودم ^#(^
میشه دلیلش رو بپرسم ؟
مگه اینا مدیران انجمن سخت افزار نبودن پس چی شد ...
کلا گیچ شودم #:-s

اقای پناهی که مدیر کل مجموعه سخت افزار هستن , اقای پناهی که خودش , خودش رو برترین مدیر سال نمیکنه عزیز جان
ارمین جان هم مدیر کل فروم هست
شما باید به همکاران انجمن و یا مدیران انجمن رای بدی , نه مدیر کل

invoker
2015/03/16, 23:19
یکی که بیشتر حساب نمیشه پس / اسم شما هم بود خو . دیگه دروسته :ar!

invoker
2015/03/17, 07:06
جون خودم امشب هممونو گذاشته سر کار. الان منو شما اولین نفرایی هستیم که سر کاریم . باور نداری بیا چت باکسو ببین

دوست عزیز بنده بابت چی شمارو سرکارگذاشتم ؟

invoker
2015/03/17, 07:13
فکر کنم اگه یه کاربری چندی تو انجمن نباشه و نفهمه چجور بعضی ها یه روزه مدیر بودن الان شدن کاربر واسه بنده کمی عجیب نیست ! یا باس از کجا میفهمیذدم
یا اینکه هنوز کاملا تاپیکی که در مورد مشکل دانلودی که داشتم نفهمیده بیان زود قضاوت کنن مارو مسخره کنن !

این جا هست ما میشیم دلقک ....

Shahin007
2015/03/17, 08:34
@invoker:

دوست عزیز ... این تاپیک جای این حرفاست؟

به عنوان تاپیک دقت کنید ... سوالی هم از کاربری دارید میتونید از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید.

نه اینکه نظم تاپیک رو با پست های غیر مرتبط به هم بریزید.

رعایت کنید لطفا.

invoker
2015/03/17, 10:43
دوست عزیز ... این تاپیک جای این حرفاست؟

به عنوان تاپیک دقت کنید ... سوالی هم از کاربری دارید میتونید از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید.

نه اینکه نظم تاپیک رو با پست های غیر مرتبط به هم بریزید.

رعایت کنید لطفا.

دوست عزیز بنده واقعا حرف شمارو قبول دارم / ولی چرا جای این حرف ها واسه اون اقا باشه ولی واسه ما نه چرا !؟
اینکه نفهمیده می یاد یه چی میگه میشیم دلقک این خودش ادم زورش می یاد اگه جای این حرف اینجا نبود نمی زد !!!!

این وسعت حق با کیه ؟

Reza Eshraghi
2015/03/17, 11:11
دوست عزیز بنده واقعا حرف شمارو قبول دارم / ولی چرا جای این حرف ها واسه اون اقا باشه ولی واسه ما نه چرا !؟
اینکه نفهمیده می یاد یه چی میگه میشیم دلقک این خودش ادم زورش می یاد اگه جای این حرف اینجا نبود نمی زد !!!!

این وسعت حق با کیه ؟

آقا یاسین دادگاه توی این تاپیک تشکیل نده لطفاً
کار هردو نفر اشتباه و پست ها نامربوط بوده و همه پست های اضافی توسط آقا آرمین حذف خواهد شد .
کار شما هم درصد بیشتری اشتباه بوده که پست اول تاپیک رو مطالعه نکردی که نباید به آقا آرمین یا جناب پناهی رأی بدی و استدلال نفرمودی که مدیر کل خودش میخواد مدیر برتر رو انتخاب کنه و منطقاً نمیتونه خودش برتر بشه و این بی توجهی شما به پست اول تاپیک ( که البته در ین اکثر کاربران رایج هست الحمدلله !! ) عامل اصلی پست های بعدی شده !!
بحث رو تموم کن . اوکی ؟! ;;)

aryaiee
2015/03/17, 18:41
دوستان عزیز
این تاپیک یک روند ساده انتخاب گونه داره.از آن ساده تر هم شناسایی کاندید ها،یا مدیران هستش.همه ما تگ داریم.مگه این مجموعه چند تا مدیر داره؟عزیزان از این به بعد هر کاربر یا دوست عزیز پست هایی غیر از مصرف این تاپیک بده فورا پاک خواهد شد.دوستان هم نقل قول از این جور پست ها نکنند.یه اطلاع بدند بنده یا همکاران پاک کنیم.ممنون

Reza Eshraghi
2015/03/19, 17:50
اینم از آخرین UP این تاپیک و شاید آخرینUP در بین کل تاپیک های انجمن در سال 93 !
اگر هنوز رأی خود را اعلام نکرده اید و در حال تصمیم گیری برای انتخاب هستید هرچه سریعتر تصمیم خودتون رو نهایی کرده و نظرتون رو اعلام کنید چون فردا صبح نتایج اعلام خواهد شد :!!@};-@};-

aryaiee
2015/03/19, 20:29
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز
ملاک های بنده برای انتخاب کاربران برتر به شرح زیر میباشد،

1-رعایت قوانین،ادب و احترام
2-کوشش برای کمک به کاربران دیگر (نه اینکه پست های اسپم داده شود)
3-بار علمی
4-تحقیق و مطالعه و به کارگیری این مطالعات در امور انجمن.
5-شخصیت کاربر در هر عنوان و تگ.
6-کمک به ایجاد تاپیک های علمی/خبری (مستقیم و یا غیر مستقیم)
7-صاحب نظر بودن در بخش هایی که دارای استعداد و یا تخصص بوده است.

و حالا ملاک های بنده برای انتخاب مدیران برتر،

1-میزان بار علمی و آنلاین بودن.
2-اخلاق مدیریتی و کمک به نظم انجمن.
3-ایجاد تاپیک های علمی/خبری.
4-به روز بودن (حداقل در بخش تخصصی خود)
5-داشتن حداقل پست اسپم و دارای ایراد علمی.
6-میزان مشاوره و کمک به مشاوره های فروم.

دوستان و کاربران خوب انجمن،در بین کاربران فعال واقعا انتخاب سخت بوده و هست و همچنین در بین مدیران چون حتی اگر مدیری کمتر آنلاین بوده،دلیلش فقط مشغله کاری و درسی و یا گاها متاسفانه بیماری بوده است.هیچ مدیر و همکاری نیست که بنده نخواهم در لیست باشد اما خوب دیگه انتخاب کاربران ابتدا به شرح زیر به ترتیب الویت،

Reza Eshraghi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رضا جان عزیز در حد توانش چه در زمان مدیریت و چه در زمان حال به خوبی مشاوره داده است و کمترین اسپم و اشتباه را از نگاه حقیر داشته است.مشاوره های سیستم رضا در فروم های دیگر هم آوازه اش پیچیده.موفق باشی داداش

SAMAN (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) عزیزم هم در بخش مشاوره های سیستم و باقی بخش ها،همچنین در کاور خبری گاها خوب بود و دلیل انتخاب بنده علاقه ایشان به انجمن هستش.در حد توان اش دیدم که هر جا تونسته مایه گذاشته هرچند که همه پست هاش شاید جنبه علمی نداشته =D>
sma (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) محمد آقای گل هم در بخش مشاوره خوب بود و بدون چشم داشتی سیستم معرفی میکردند بدون اینکه نگاهی به پشتیبانی خود داشته باشه و این کارش به نظرم تحسین بر انگیز بود.هرچند گاهی سیستم های بهتر از ایشان پیشنهاد میشد،اما سعی خودش رو میکرد و این برای من ارزش زیادی داره.یک نکته خوبش هم این بود که در هیچ تاپیکی که احساس میکرد تخصصی نداره وارد نمیشد و فقط میخوند.
دو محمد عزیز هم Mohammad_1980 و Mohammad Ali X زمان زیادی آنلاین بوده و در تاپیک ها مشارکت خوبی داشتند.خیلی از تاپیک ها رو هم مطالعه کردند.آفرین @};-

در بخش اورکلاک،بار علمی دوستانم مثل Aliover (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و iSteve (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) علی و ناصر جان برترین بودند آفرین.
در زمینه game هم اعضای تیم تحریریه و همکاران انجمن گیم همگی به خوبی با هم ست بودند و با هم خوب همکاری داشتند.نقد و بررسی های سروش جان،نریمان عزیز و تاپیک ها و پیگیری های *MoJtAbA* (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.*MoJtAbA*) مجتبی و Reza Majidi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رضا جان قابل تحسین و مثال زدنی بود.بعید میدونم در هیچ انجمنی همچین تیم گیم خوبی باشه.کارتون عالی بود واقعا @};-

و حالا انتخاب مدیران
magiteq (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) عطا امثال عالی بود در بخش علمی و مشاوره بهترین بود.به روز بود و بار علمی واقعا خوبی داره.به امید خدا در سال جدید بهترین میشم.مشاوره های عالی و بی نقص AliYar هم واقعا عالی بود،ایشان واقعا کم نظیر هستند و امیدوارم زودتر حالشون خوب بشه و در خدمتشون باشیم.
در بخش موبایل و تبلت Shahin007 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) شاهین جان و Dan (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) میعاد عزیزم بهترین بودند و میعاد با اینکه سرش شلوغ بود و درگیر بود اما کارش رو لنگ نگذاشت.
بخش عکاسی رو هم میلاد جان خوب اداره کرد از ایده های هنری اش تشکر میکنم.
در بخش فریمور و بایوس کار عرفان جان هم عالی بود و تخصص خوبی دارند.
مدیریت کل و بی نقص ARMIN (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) آرمین عزیز هم عالی بود.به امید خدا در سال جدید قدرتمند تر و بهتر در خدمت انجمن و ایشان باشم.

دوستان جمع ما گرم و صمیمی هستش،اگر اسم عزیزی رو از قلم انداختم بنده رو ببخشید.امیدوارم در سال جدید بدون مشکلات مادی و جسمانی همگی در کنار هم باشیم.برای همه دوستان آرزوی توفیق و سر بلندی دارم.سال نو و نوروز باستانی بر همه دوستانم مبارک @};-

Reza Eshraghi
2015/03/19, 23:05
قربونت برم امیر جان :x@};-
در کل توی این انجمن همه عالی بودند و زحمت کشیدند در حد توانشون بدون هیچ گونه چشم داشتی و هیچ ساپورتی که واقعاً اجر معنوی بالایی داره و انشاء الله تن همه تون سالم باشه و همیشه شاد و خندون باشید و میدونم که میدونید اگه سخت گیری هم میشه که بعضاً کسی هم دلخور بشه ولی اینجا کسی با کسی خدای ناکرده دشمنی و پدرکشتگی و کینه شتری نداره و اگر به احتمال خیلی خیلی خیلی نادر چنین موردی پیدا بشه جاش 1 ثانیه هم توی این فروم نیست اگر سخت گیری میشه بدونید بعد منفی کوچکی از دیدگاه اکثریت در یک دوست عزیزی ممکنه باشه که اصلاحش به نفع خودش هست و اون بعد منفی رو فقط 1 نفر نمی بینه و بارها امیرحسین عزیزم تکرار کرده روابط بین مدیران و مشورت های بین مدیران رو که چه زمانی که خودم هم مدیر بودم ساعت ها با مدیران همفکری داخل انجمنی و بیرون از محیط انجمن و تلفنی می کردیم و مطمئنم الآن هم همینطور هست که یک چیز به بهترین نحو و البته در حیطه توانمون و با توجه ابزارهایی که در دسترس داریم انجام بشه .
امسال هرکسی از خود بنده ناراحت شد امیدوارم حلال کنه اگر چیزی می خواستید بگید به من که تا الآن نگفتید پی ام خصوصی هست پی ام بفرستید و رک و راست بهم بگید تا انشاء الله اگر سوء تفاهمی بوده برطرف بشه
از همه کسانی که زحمت کشیدند و لطف داشتند به بنده و بهم رأی دادند اینجا بسیار ممنونم و بدونند که مسئولیتم سنگین تر میشه با هر تک رأی
فعالیت من از مهر بعد از استعفام از مدیریت کاهش آنچنانی نداشت و باز هم در خدمتتون بودم شاید کمی کمتر از زمان مدیریتم اما از سال 94 فعالیتم در انجمن بسیار کم رنگ خواهد شد چون به شدت توی سایت گرفتارم و با دو تا بدل هم شاید نتونم اونطور که باید و شاید جواب اون حجم فجیع سؤالات رو بدم !! با نبود من در بخش سخت افزار فرصت برای رشد بیشتر بقیه کاربران عزیز فراهمه .
سعی کنید به بهترین نحو رشد پیدا کنید و در مباحث فنی خودتون رو تقویت کنید و ایرادات رو به تدریج کم کنید و کاربران فعال فعلی با تقویت خودشون مدیران آینده این فروم خواهند بود

انشاء الله سال جدید سال بسیار خوبی برای همه شما عزیزان باشه ، توأم با سلامتی که بزرگترین نعمت هست و همراه با پیشرفت و کاهش مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور ،
احترام ها بیشتر نگه داشته بشه، تهمت به کسی زده نشه و بنیان هیچ مجموعه و خانواده ای به خاطر مسائلی بسیار کوچک و بی ارزش فرونپاشه
مجدداً از همه طلب حلالیت دارم . دست تک تکتون رو می بوسم .
پیشایش سال نو همگی مبارک :x:x:x:x:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-

واسه حسن ختام یک آیه که حاوی چندتا دعای خوب هست و به مطالبی که گفتم هم مرتبط هست رو حیفم میاد نگم .

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

لاَ يُكَلِّفُ اللّهُ نَفْسًا إِلاَّ وُسْعَهَا لَهَا مَا كَسَبَتْ وَعَلَيْهَا مَا اكْتَسَبَتْ
رَبَّنَا لاَ تُؤَاخِذْنَا إِن نَّسِينَا أَوْ أَخْطَأْنَا رَبَّنَا وَلاَ تَحْمِلْ عَلَيْنَا إِصْرًا كَمَا حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِينَ مِن قَبْلِنَا رَبَّنَا وَلاَ تُحَمِّلْنَا مَا لاَ طَاقَةَ لَنَا بِهِ وَاعْفُ عَنَّا وَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَآ أَنتَ مَوْلاَنَا فَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ

*سوره بقره آیه 286 *

Aliover
2015/03/20, 01:39
نظرات دوستان رو خوندم واقعا هر شخصی با توجه به توانش برای این فروم زحمت کشیده
جا دارد از همه دوستان تشکر کنم.
و اما رای بنده

مدیر برتر :

magiteq

عطا عزیز رو بنده از فروم همسایه وقتی که با هم در یک تیم بودیم میشناسمش.
به لحاظ بار علمی و به روز بودن واقعا عالی هستش.
ولی ایرادی که بهش میگرم اینه که صرفا داره روی مشاوره فروم کار میکنه
با توجه به بار علمی که ازش دیدم به نظرم میتونه دست به قلم هم بشه.

کاربر برتر:

انتخاب ها واقعا سخت هست.
Reza Eshraghi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)رضا اشراقی عزیز که همیشه به بنده لطف داشتن و نیز Mohammad Ali X و Mohammad_1980 از جمله کاندای انتخابی بنده هستند.

البته این مهم بدان معنی نخواهد بود که زحمات سایر بزرگواران فراموش شده اند.
یکبار دیگه از زحمات همه شما خوبان قدردانی می کنم و در سال جدید از خداوند رحمان برای همتون سلامتی، موفقیت و بهروزی مسئلت دارم.

ARMIN
2015/03/20, 10:12
دوستان از شركت همه ممنونم. تاپيك بسته ميشه. امروز آرا شمرده و نتيجه اعلان ميشه.

ARMIN
2015/03/22, 19:10
مدیر برتر سال 93 به انتخاب کاربران انجمن: آقا عطا magiteq (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

و کاربر برتر سال 93 به انتخاب کاربران انجمن: آقا رضا Reza Eshraghi (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

به رسم سپاس از این دو دوست عزیزم هدیه ناقابلی تقدیمشون میشه.

از همه ی عزیزانی که در این تاپیک شرکت کردند تشکر میکنم.

magiteq
2015/03/22, 19:46
از تمامی دوستانی که لطف داشتن و رای دادن تشکر دارم , به خصوص رای های با ارزش شما به بنده.
واقعا بچه های با سوادی در فروم فعالیت دارن و جدا من از همه بی سوادتر هستم.
قطعا اگر مدیران بازنشته در حال حاضر فعالیتی در سطح فروم داشتن , بنده هیچ شانسی نداشتم
اینطور هم که شنیدم , آرمین جان قرار هست جایزه خفنی بده:D

Reza Eshraghi
2015/03/22, 20:00
از لطف همه دوستان عزیز بابت رأی به بنده بسیار ممنونم و شرمنده کردند :x@};-@};-
و مسئولیت عقاب برای سال جاری سنگین تر شد :((
البته امسال فعالیتم خیلی کمتر از سال قبل خواهد بود
همون طور که عطاء جان گفت آرایی که ما گرفتیم اگر سطح فعالیت کل مدیران فروم تقریباً یکسان بود انتخاب واقعاً میلیمتری و نزدیک تر میشد و عقاب باید به بوق زدن می پرداخت به جای رأی جمع کردن :D
عطاء جان باید یک نقشه ترور و گروگان گیری خوب بکشیم حداقلش یه Titan-X بگیریم با اره بین خودمون نصف کنیم =))

ARMIN
2015/04/16, 10:07
براى كاربر و مدير برتر سال 93 انجمن پك LED RGB محصول شركت DeepCool در نظر گرفته شده.

اين هديه در هفته ى آينده براى هر دو عزيز به آدرسشون ارسال خواهد شد.

هرچند ناقابل اما اميدوارم مباركشون باشه.

38206