PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Skyrim شماره یک کریسمس

*hit m@n*
2011/12/19, 16:52
برای اولین بار در هشت سال اخیر، عنوانی غیر از بازی هایی که توسط EA یا Activ***on منتشر شده اند، به عنوان “شماره یک کریسمس″ در فروش دست یافت، و این عنوان چیزی نیست جز بازی نقش آفرینی بتسدا The Elder Scrolls V: Skyrim . این بازی برای دومین هفته ی متوالی، صدر جدول فروش هفتگی انگلستان را در اختیار دارد.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Skyrim در حالی برای هفته ی دوم در صدر است، که Just Dance به رتبه ی دوم صعود کرده و MW3 به رده ی سوم رفته است. طبق معمول بازی های بعدی جدول هم مانند هفته های گذشته یکی دو تا جابه جایی داشته اند و در حال حاضر بازی های FIFA 12, Saints Row: The Third و Battlefield 3 در رتبه های چهارم تا ششم جدول قرار دارند.آخرین باری که یک بازی بزرگ به غیر از عناوین دو ناشر نام برده به عنوان فروش اول کریسمس انتخاب شد به سال ۲۰۰۲ برمی گردد که عنوان Grand Theft Auto: Vice City راکستار توانست به این مهم دست پیدا کند، پس از آن دیگر کریسمس در دست الکترونیک آرتز یا اکتیویژن بوده است.در سال ۲۰۰۳ بازی Medal of Honor: R***ng Sun این سریال برفی را کلید زد، تا اکنون که … اسکایریم!لیست ده بازی پرفروش این هفته را در زیر مشاهده می کنید:

The Elder Scrolls V: Skyrim
Just Dance 3
Modern Warfare 3
FIFA 12
Saints Row: The Third
Battlefield 3
Assassin’s Creed: Revelations
Mario & Sonic at the 2012 London Olympics
Need for Speed: The Run
Professor Layton and the Spectre’s Call

دنیای بازی

Castiel
2011/12/19, 17:44
فکر کنم باید حتما Skyrim را بخرم!

Yaser_Aramesh
2011/12/19, 22:15
حتما باید بگیریم حسام جان.ترکونده بازی ها رو.من تریلرش رو قبل از عرضه دیدم خوشم نیومد.باید خود بازی رو بازی کنم ببینم این چیه که MW3,Battlefield 3,Arkham City رو گذرونده نشسته تو صدر جدول تمام سایت ها!!!!!!

Castiel
2011/12/19, 22:20
حتما باید بگیریم حسام جان.ترکونده بازی ها رو.من تریلرش رو قبل از عرضه دیدم خوشم نیومد.باید خود بازی رو بازی کنم ببینم این چیه که MW3,Battlefield 3,Arkham City رو گذرونده نشسته تو صدر جدول تمام سایت ها!!!!!!
واقعا کار بزرگی در بین این نامهای پرآوازه انجام داده تا به صدر جدول برسه
بازی های کال آف خیلی تکراری و یکنواخت شده

Yaser_Aramesh
2011/12/19, 22:26
بازی های کال آف خیلی تکراری و یکنواخت شده
اما در عین یکنواخت بودن هنوز مورد علاقه ی خیلی از کاربران,فروشش رو میکنه و جذابیتم داره.مثلا Captain Price یه شخصیت باحاله که در هر سه گانه Modern Warfare همراهمون بوده یا کشته شدن Roach و Gaz و بقیه افرادشون توسط مافوق خودشون (General Shepherd) که باعث میشه به وجد بیایم و ادامه بدیم بازی رو و نسخه ی بعدی رو هم بگیریم.

Castiel
2011/12/19, 22:34
من فکر کنم سه یا چهار مرحله از کال آف جدید را بازی کردم ولی جذابیت زیادی نداشت!

neo
2011/12/19, 23:39

حتما چيه آقاي شاليكاران عزيز، واجبه تهيه اش كنين، اگه نكنين بازي بزرگي رو از دست دادين، البته لازمه لذت بردن از اين بازي بودن تو خط بازي هاي نقش آفرينيه