PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوگل، برف سال نوی میلادی را به کاربرانش هدیه می دهد

rajah
2011/12/19, 15:04
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

برای دیدن یک کریسمس برفی، تنها کافی است عبارت Let it snow را در قسمت جست و جوی گوگل سرچ کنید تا برف از

آسمان مرورگر شما هم ببارد. تنها چند ثانیه پس از بارش برف، بخار نیز روی شیشه مانیتور شما نقش می بندد و می توانید

با کشیدن ماوس روی صفحه آن را محو کنید.

گوگل ویژگی های زیادی را برای مناسب های مختلف، فراهم کرده است. اهدای هدیه برای روز تولد و باریدن برف کریسمس از

آسمان مرورگر، از جمله این ویژگی ها هستند.

برای مشاهده ویژگی جذاب باریدن برف از مرورگر تنها کافی است عبارت Let it snow را در گوگل جست و جو کنید.

نکته جالب در این ویژگی این است که ظاهرا بخار، شیشه مانیتور شما را می گیرد و نهایتا برای پاک کردن بخار کاری به جز فشردن

دکمه Defrost نمی توانید انجام دهید.

این قابیت فقط بر روی مرورگرهایی که از HTML5 پشتیبانی می کنند اجرا می شود بنابراین کاربرانی که هنوز از IE6 و IE7 استفاده

می کنند، قادر به مشاهده این برف نخواهند بود.

نظر شما در مورد این ویژگی جدید گوگل چیست؟

منبع:زومیت

Yaser_Aramesh
2011/12/22, 09:43
زیباست.فقط یه چیزی که به نظرم کمه اینه که وقتی بخار رو پاک میکنی دیگه دوباره بخار نمیشینه
درکل من از اینجور فوت و فن ها خوشم میاد

Castiel
2011/12/22, 09:49
یک سوال: دوستانی که گوگل کروم دارند, با این قابلیت مشکلی ندارند؟
یعنی مرورگر به خوبی این صفحه را لود می کند؟

Yaser_Aramesh
2011/12/22, 09:57
فرق داره.برف مثل توی Firefox میباره.بخار هم میبنده اما برای پاک کردن بخار نمیتونیم از کلید چپ استفاده کنیم و ماوس رو بچرخونیم.بعد از بخار کامل یه گزینه Defrost وسط صفحه میاد که وقتی اونو بزنیم دیگه بخار ها میرن و دیگم بخار نمیشینه تو صفحه اما برف باریدن قطع نمیشه.

Castiel
2011/12/22, 10:09
ولی مرورگر کروم من به کل هنگ میکنه!
البته حداقل روزی 3 الی چهار بار این اتفاق در موارد دیگر هم رخ می دهد!

saeid6574598
2011/12/22, 10:10
حسام جان ! وقتی با گوگل کروم اجراش می کنم ، تمام صفحه رو برف می پوشونه و دیگه نمی شه با مرورگر کار کرد . فقط باید بشینم ریزیش برف رو تماشا کنم .

در ضمن ، این مطلب را آقای علی فاتحی قبلا زده بود .

Castiel
2011/12/22, 10:35
مروگر بی نقص هم معضلی شده است!
هر کدام مشکلی بزرگ دارند.

Yaser_Aramesh
2011/12/22, 11:06
اما برای من حلیدیه. نسخه 14.0.835.163 هستش.درضمن سعید آقا منظورت چیه باید فقط برف رو ببینیم و نمیشه با مرورگر کار کرد؟؟یعنی گیر میکنه و برف رو نشون میده یا چی؟؟؟

Yaser_Aramesh
2011/12/22, 11:07
البته اینم بگم مرورگر من Firefox هست و فقط در موارد نادر میرم از کروم استفاده میکنم.چون تا وقتی Firefox هست بقیه مرورگرا لازم نیستن.

Phantom
2011/12/22, 14:21
حسام جان ! وقتی با گوگل کروم اجراش می کنم ، تمام صفحه رو برف می پوشونه و دیگه نمی شه با مرورگر کار کرد . فقط باید بشینم ریزیش برف رو تماشا کنم .

در ضمن ، این مطلب را آقای علی فاتحی قبلا زده بود .
درود بر تو سعید جا ن باید خدمتت عرض کنم وقتی صفحه شما کاملا بخار گرفته بشه دکمه آبی رنگ(( defrost )) در گوشه سمت راست بالا پدیدار میشه با زدن این دکمه دوباره می تونی از مرور گر استفاده کنی با سپاس

rajah
2011/12/22, 15:14
مروگر بی نقص هم معضلی شده است!
هر کدام مشکلی بزرگ دارند.

ای گفتی ........

واقعا درست می گی حسام جان

بنده الان از موزیلا استفاده می کنم ولی بازهم بی نقص نیست ولی قابلت inspect element این وروگر خیلی زیباست

راست کلیک inspect element رو انتخاب بعد از منوبار پایین 3d رو انتخاب کنین وای چه زیباست

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

زیبا نیست ؟؟