PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس عجیب از رودخانه زاینده رود

ErfanDL
2015/01/07, 08:50
دوستان سلام

این عکس رو چند روز پیش از رودخانه زاینده رود گرفتم بعد که اومدم خونه داشتم عکس ها رو نگاه میکردم تو این عکس متوجه یک نور سبز در آب شدم که شبیه به یک موجود هست !

به سمت راست عکس توجه کنید

دوستان نظرشون رو در مورد این عکس بگن

35388

aryaiee
2015/01/07, 09:07
من میترسم :-s

AJOR
2015/01/07, 11:20
یاد reptile mortal kombat افتادم! :94::85:

AloneWolf
2015/01/07, 11:40
با درود

- یا فتوشاپ
- یا اثر انعکاس پرتو خورشید در گوشه ی لنز
- یا >-) ;)

ErfanDL
2015/01/07, 11:50
با درود

- یا فتوشاپ
- یا اثر انعکاس پرتو خورشید در گوشه ی لنز
- یا >-) ;)
نه عزیز فوتوشاپ نیست عکسو خودم گرفتم ! :| به چندتا عکاس حرفه ای هم نشون دادم گفتن غیر ممکنه انعکاس نور باشه :-؟؟

MoJtAbA
2015/01/07, 11:54
O_o

شما به این اعتقاد دارید که بعضی از چیز ها رو نمیشه با چشم دید ولی با دوربین میشه دید ؟!؟! این عکس هم جزء هموناست.....

AloneWolf
2015/01/07, 11:58
نه عزیز فوتوشاپ نیست عکسو خودم گرفتم ! :| به چندتا عکاس حرفه ای هم نشون دادم گفتن غیر ممکنه انعکاس نور باشه :-؟؟

پس میشه گزینه ی سوم >-)

X_X:94::94::icon_(11)::icon_(11)::122:

SAMAN
2015/01/07, 12:04
به نظرم چیز خاصی نیست .......

ErfanDL
2015/01/07, 12:10
O_o

شما به این اعتقاد دارید که بعضی از چیز ها رو نمیشه با چشم دید ولی با دوربین میشه دید ؟!؟! این عکس هم جزء هموناست.....
این که بله ! مثلا ریموت تلویزیون بگیریم جلو دوربین چراغش روشن میشه اما با چشم نمیشه دید !

پس میشه گزینه ی سوم >-)

X_X:94::94::icon_(11)::icon_(11)::122:
Aliens :D

سر هم داره :D

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

aryaiee
2015/01/07, 12:35
یکی از دوستانم در رشته نرم افزار و عکاسی تحصیل کرده.ایشون بعد از مدتی علاقمند به صداهایی شد که از نظر عادی قابل شنیدن نبودند و سپس با من صحبت کرد و دنبال راهی بود تا این صدا ها رو به نوعی ضبط و پخش کنیم.البته بنده چیز خاصی به ذهنم نرسید و کمکی از دستم برنیومد چون حتی اگر ایده ایی داشتم،امکاناتی نبود.بعد از مدتی به سمت تصاویری رفت که با چشم قابل دیدن نبودند.به گفته خودش ظاهرااین نوع انرژی از یک ساختار فرکانسی تشکیل شده است و از توانایی شنیدن و دیدن ما خارج هستند.چیزی که در حیواناتی مثل سگ وجود دارد اما ما نه.حتی واکنش های شیمیایی در برخی موجودات ایجاد میکند اما انسان نه!یک مدت به دنبال همچین عکس هایی بود حالا نمیدونم کارش به کجا رسید ولی اون زمان هم خیلی منو علاقمند کرد و حتی چند مورد بهم نشون داد.یکی از موارد جالب این بود که این ساختارهای فرکانسی در اثر رطوبت و آب ممکن است قابل رویت شوند.این عکس رو که دیدم یاد اون افتادم.

Hoplite
2015/01/07, 13:07
خیلی جالبه... مشخصه که موقع گرفتن عکس اون رو ندیدید چون خیلی جلب توجه میکنه پس میشه نتیجه گرفت که با چشم دیدنی نبوده !
من از عکاسی زیاد سر در نمیارم ولی اگه مربوط به نور و تصویر و ... نباشه به نظر من فراطبیعیه...
فکر نکنم فضایی چیزی باشه چون بالاخره اونا هم جسم دارن و در اثر حرکت باید آب هم از حالت سکون خارج بشه که در عکس اینطور نیست.
اینو دیدم یاد یه کلیپ افتادم که از شهر مقدس مکه و کعبه گرفته بودند و دقیقا نورهایی مثل این منتهی سفید به سمت کعبه میومدن و میرفتن و اسم کلیپ رفت و آمد فرشتگان یا یه همچین چیزی بود...

meelad
2015/01/07, 18:05
100 درصد انعکاس آفتاب تو لنزه !

این عکس رو باز کنین:

35394
حالا این یکی رو:
35395
حالا بینشون جابجا بشین.

موارد مشابه:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

iSteve
2015/01/07, 18:21
منم دقیقا با میلاد موافقم.
عکس خیلی جالبیه اما بدون شک انعکاس در لنز دوربینه.
@};-

Hoplite
2015/01/07, 19:08
منطقی به نظر میرسه ولی از جهاتی با اون نمونه عکس ها تفاوت داره. در نمونه عکس هایی که قرار دادید طیف گسترده ای از چند رنگ قرمز - سبز - زرد ... دیده میشه و این رنگ ها در قالب چند ضلعی یا مثلث دیده میشه.
ولی عکس آقا عرفان فقط رنگ سبز داره و شکل کاملا نامنظمی داره به علاوه ی یه قسمت اضافه شبیه دم که بعید میدونم تاثیر نور باشه.
بازم میگم سر رشته ای از عکاسی و ... ندارم و فقط نسبت به سایر عکس ها مقایسه کردم...

meelad
2015/01/07, 19:17
منطقی به نظر میرسه ولی از جهاتی با اون نمونه عکس ها تفاوت داره. در نمونه عکس هایی که قرار دادید طیف گسترده ای از چند رنگ قرمز - سبز - زرد ... دیده میشه و این رنگ ها در قالب چند ضلعی یا مثلث دیده میشه.
ولی عکس آقا عرفان فقط رنگ سبز داره و شکل کاملا نامنظمی داره به علاوه ی یه قسمت اضافه شبیه دم که بعید میدونم تاثیر نور باشه.
بازم میگم سر رشته ای از عکاسی و ... ندارم و فقط نسبت به سایر عکس ها مقایسه کردم...

تصاویر در اون صفحات برای" انعکاس نور لنز دوربین های عکاسی حرفه ای" (چه قدر طولانی شد!) هستش در حالی که عکس مورد بحث با گوشی گرفته شده و بقیه ی انعکاس ها یا کم رنگ بودن و تو عکس معلوم نشدن! یا خارج از کادر بودن.

البته حاله ی 2 دایره ی کمرنگ در اطراف انعکاس سبز رنگ نسبتا معلومه:
35405
درضمن شکل کاملا نظم داره و 2 تا قیف پشت سرهمه و ترتیب رنگ (سبز و زرد) هم مشابه ترتیب رنگ طیف رنگین کمانه.
من مشابه این نوع انعکاس لنز رو قبلا دیدم.

ARMIN
2015/01/07, 23:26
تنها موردی که به ذهن من میرسه اینه که چیپ گرافیکی به کار رفته در دوربین دیجیتال ساخت شرکت NVIDIA بوده.

SAMAN
2015/01/07, 23:33
بابا سخت نگیرین !

هیولا نیست !

Oneshot Milad
2015/01/13, 15:20
35687

شما نور بنفش رو در این عکس بنده هم میتونین مشاهده کنید

نظرات رو خوندم ولی بنظرم تنها یک چیز میتونه باشه

اشعه خورشید و برخورد به شیشه لنز دوربین و ایجاد رنگ بنفش ..