PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید سیستم برای امور اداری

ahadto
2015/01/06, 09:09
با سلام
من یه دونه مادربورد Gigabyte GA-H61M-S2PV و یه رم 4 گیگ ddr3 + وسائل جانبی (موس و کیبورد و ...) دارم و می خواستم یه سیستم جمع کنم و اینها رو توش استفاده کنم، سیستم کارهای سبکی باهاش انجام میشه، کل کارش با نرم افزارهای آفیس و امثال اون + نرم افزارهای کتابخانه ای و جستجو توی وب هست، از بابت هزینه هم یه چیز معمولی بشه که زیاد هزینه نداشته باشه، در مورد مانیتور هم یه مانیتور خیلی ارزون میخوام (چون می خوام بذارمش برای سرور که مانیتور زیاد استفاده نداره و مانیتور سرور رو برای این سیستم استفاده کنم)
با تشکر

magiteq
2015/01/06, 18:58
دوست عزیزم دیگه چیزی نمیمونه ما به شما پیشنهاد بدیم
برد و رم و کیس رو که دارید , گرافیک هم که لازم نیست
در کل 3-4 مورد دیگه مورد دیگه میمونه که دیگه نیازی نبود در این انجمن تاپیک بزنید
منتقل شد به بخش خرید و ارتقاء
زیاد هزینه نداشته باشه یعنی چقدر؟
این سیستم میشه 840

cpu: g2030 به قیمت 185000
hdd: seagate 1tb barracuda به قیمت 195000
power:green 330A به قیمت 100000
MONITOR: SAMSUNG C325 19 به قیمت 340000

ahadto
2015/01/07, 12:58
تشکر، خواستم توی همون قسمت بزنم گفتم دوباره میگید چرا اینجا تاپیک زدی :D
یه ذره زیاد شد، میشه یه مقدار کمترش کنید، مثلا پاور و یا سی پی یوی ارزونتر نیست؟ چون اصلا کار پردازشی نداریم همین معمولی ها هم از 10 درصد بالاتر نمیرن!

SAMAN
2015/01/07, 13:32
یه ذره زیاد شد، میشه یه مقدار کمترش کنید، مثلا پاور و یا سی پی یوی ارزونتر نیست؟ چون اصلا کار پردازشی نداریم همین معمولی ها هم از 10 درصد بالاتر نمیرن!

نه دیگه زیر این ارزش نداره ...........

خراب نکنید سیستم رو !

magiteq
2015/01/07, 14:41

زمانی کار پردازشی ندارید که سیستم خاموش باشد!
افیس اگر پردازشی نیست , پس چی هست؟
این دیگه حداقل بود , کمتر از این که نیاز به مشاوره نداره!