PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی روتر ASUS AC66U , کاتالوگ محصولات دیگر شبکه ایسوس

podgy
2015/01/05, 22:28
با سلام خدمت دوستان سخت افزاری
امروز میخوام در مورد روتر مودم های ایسوس شما رو مطلع کنم و روتر ASUS AC66U که تازگی به دستم رسیده رو بررسی کنم

ایسوس چند وقتی هست که در زمینه شبکه فعالیت خودش رو خیلی جدی کرده و داره قدرت خودش رو به رخ شرکت های بزرگی مثل cisco , netgear میکشه سعی میکنم صحبت رو کم کنم و بیشر با تصویر توضیح بدم در ابتدا خوهشی که دارم اینه که راهنمای محصولات شبکه ایسوس رو که من به سختی تونستم بدست بیارم رو دانلود کنن

لینک دانلود : دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

بررسی روتر قدرتمند ac 66u

ویژگی ها : دارای سه انتن خارجی پردازنده 600 مگاهرتزی قدرتمند رابط کاربری خود ایسوس که WRT ASUS هستش پشتیبانی از abgn , ac , n دو بانده 5 و 2.4 سرعت1750 مگابیت بر ثانیه برای خوره های بازی های تحت شبکه امکان دانلود خودکار دو عدد یو اس بی 2 و تبدیل روتر به سرور چیزپی ان پشتیبانی از OPEN V-P-N
دسترسی به فایل های شیر شده از طریق روتر ( FTP,PC Shared ,Mac Shared ,....)در هر جای جهان با استفاده از DDNS یعنی بدون ایپی ولید (ASUS DDNS)
نرم افزار بررسی روتر و دانلود ها و دسترسی به فایل های شیر شده برای گوشی های هوشمند

اینترنت بدون قعطی !! شاید بگین مگ میشه بله میشه فقط کافیه موبایل یا یک مودم یو اس بی سیمکارتی داشته باشین دیگه بی اینترنتی معنی نمیده پشتیبانی از 3G 4G , ...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بهترین ویژگی که این روتر داره اینه که خودش با اتصال فلش یا هارد دانلود میکنه شاید پیش خودتون بگید که چیز عجیبی نیس ولی صبر کنید این روتر زمانی که کامپیوتر خاموشه هم به دانلود ادامه میده همچنین از تورنت به صورت کامل پشتیبانی میکنه بله یعنی روتری که دانلود منیجر داخلی داره :)

برد این روتر عالیه یعنی تا شعاع 500 متری کامل ساپورت میکنه اگر از کنار قیمت بالای این روتر بگذریم جمعا میشه گفت ارزش خرید بالا برای خوره های دانلود و شبکه داره

در اخر جا داره بگم این روتر سیستم عامل باز هستش یعنی میتونین سیستم عامل های کاستوم هم روی اون نصب کنین از جمله OpenLinkSys , Tomato Shiby , ....

امیدوارم خوشتون اومده باشه منتظر نظراتتون میمونم

aryaiee
2015/01/06, 07:28
با سلام و عرض خوش امد گویی به انجمن های سخت افزار.دوست گلم لطفا منابع رو ذکر کنید.همچنین پست شما به حالت تائید رفته بود که شاید با شیلتر شکن پست دادید.

kenzo
2015/01/06, 10:00
واسه خونه پدرم مودم dsl اش رو گرفتم خیلی ایراد داره داغ می کنه در حد بخاری dc زیاد می کنه به دلایل نامشخص تنها خوبیش اینه که در قسمت wifi نشون می ده چیا بهش کانکت شده می تونی بلاک کنی

podgy
2015/01/06, 14:58
سلام استاد منبع خاصي نداره خودم نوشتم

podgy
2015/01/07, 14:45
اون ويژگي كه شما فرموديد توي تقريبا تمام مودم ها وجود داردداغ کردن هم ویژگی اکثر مودم هاست که ایسوس تو مدل های خودش با گذاشتن سینک درستش کرده