PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عدم آپدیت فریمور هارد Seagate

memoli
2015/01/02, 13:37
با سلام چندی پیش یک هارد سیگیت 3 خریدم و طبق معمول جهت چک سریال اصل بودن به سایت سیگیت رفتم. سریال تایید میشه ولی میگه آپدیت فریمور برای هارد شما وجود نداره در حالی که هارد بنده با توجه به مدل دارای چندین و چند آپدیت جدید بود و با نرم افزار آپدیت سیگیت هم نشد.سوال اینجاست که چرا اکثر قطعه هایی که در ایران خریده میشن با وجود قاچاق بودن مثل این هارد یک سری قابلیت در اون حذف شده.
درضمن همون روز یک مودم 2740U دیلینک گرفتم که اونم قابلیت آپدیت نداره.

magiteq
2015/01/02, 13:49
شما برای چه منظوری میخوای اپدیت کنی؟ برای FUN!!!

Reza Eshraghi
2015/01/02, 13:57
سلام دوست خوبم

عزیز جان تا زمانی که یک تولید کننده برای یک مشکل فراگیر یا یک آپدیت بهینه کننده ، اعلانیه عمومی آپدیت فریمور نزده هیچ نیازی به آپدیت فریمور نیست و بعضاً ممکنه اگر اتفاقی در حین کار بیفته ریسک آپدیت از آپدیت نکردن بیشتر باشه !!
بنابراین لزوماً نتیجه آپدیت ، بهبود کارایی نیست !!

چند مثال از ایرادات فراگیر :
مشکل هدپارک در هارد های سیگیت 7200.12 که خود سیگیت اعلانیه داد برای آپدیت فریمور
مشکل شدید قطعی و ریست کل مودم در یک سری از بچ تولید مودم های تی پی لینک مثل 8901-8951 و .... که شرکت فریمورهای زیادی عرضه کرد و بعضاً نتیجه داشت و بعضاً نه !! ولی اصل ماجرا این بود که اون چیپ وایرلسی که در اون دوره استفاده کرده بود یک چیپ نامرغوب بود و از قضا به لطف وارد کنندگان عزیز ( !! ) فکر می کنم اکثریتش رو وارد ایران کردند !!! و اغلبش مرجوع شد !

memoli
2015/01/04, 20:23
راستش هارد رو تازه خریده بودم. گفتم اگر چیزی هست نصب کنم رفتم دیدم برای آپدیت فریمور اومده ولی هارد من با وجود تمام مشخصات مشابه امکان آپدیت نداشت. سئوال پیش اومده بود. حالا دیگه روی هارد اطلاعات ریختم و آپدیت فریمور آشکارا مشکل ساز خواهد بود.
ولی شکی ندارم این وارد کننده ها علاوه بر اینکه جنس رو بدون گارانتی از شرکت مربوطه میگیرن یک سری امکانات رو هم برای کم کردن هزینه کسر میکنند.