PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل داشتن packet loss

farzad93
2014/12/29, 16:35
با سلام
من چند هفته ایه که به مشکل عجیبی بر خوردم.تو بازیهای آنلاین مثل dota 2 پینگم خوبه اما بخاطر داشتن packet loss با لگ تو این بازیها مواجه ام و به هیچ وجه نمیشه بازی کرد.تا اینکه چند روز پیش یه اکانت کاهش پینگ از یه سایت خریدم و با اون تست کردم.به هیچ وجه packet loss ندارم و راحت میشه بازی کرد.اما خب بالاخره نمیشه از این اکانت هام دائم استفاده کرد چون زیاد به صرفه نیستن.
نتمم شاتل 512 هستش.
این تست اسپید تست(بدون استفاده از اکانت کاهش پینگ)
35054

اینم اروریه که سایته pingtest.net هنگام تست packet loss میده.اما زمانیکه با اکانت کاهش پینگ از این سایت تست میگیرم راحت تست میگیره و درصد packet loss رو 0% میزنه.
35055

لطفا راهنمایی کنید چطوری میتونم این مشکلو برطرف کنم با تشکر.

magiteq
2014/12/29, 18:50
از دست کسی کمکی بر نمیاد
بهترین کار استفاده از همون v..p..n هست
dns رو عوض کن شاید تاثیر اندکی داشته باشه
متاسفانه حتی اکانت های کاهش پینگ هم بعضا لگ میندازه
پینگ حتی اگر پایین هم باشه , time out همه چیز رو به گند میکشه , گاهی من با پینگ 1000 هم packet lost ندارم , اما با پینگ 200 ممکنه داشته باشم
از طریق cmd از 4.2.2.4 یه پینگ بگیر و اینجا بزار

farzad93
2014/12/29, 19:11
اینم تست پینگ از 4.2.2.4.:-< واقعا راهی نداره؟ علتش چیه که با اکانت کاهش پینگ فیکس میشه؟ممکنه با تغییر تنظیمات روتر مشکل حل بشه؟

35064

magiteq
2014/12/29, 19:25
نه راهی نداره.
اگر پینگ ات از سروهای داخلی خوب باشه , این اکانت تاثیرش بیشتر هست
بعد هم اگر پینگ خودت پایین باشه , مثلا 170-180 , خیلی این سرویس تاثیر نداره , مثلا ممکنه پینگ تا 130 یا 140 بیاره پایین. همچنین بسته به سرورهای بازی هم داره که کجا باشه , مثلا اگر سرورهای بازی در امریکا باشه , به شدت پینگ افتضاح میشه
ولی سرورها المان و روسیه , کلا پینگ پایینی دارن , کلا سرورهای اروپا
ولی خوب PACKET LOST رو کمتر میکنه , این سرویس ها چون از پهنای باند داخلی استفاده میکنن , قیمتش بالاست

in-fo
2016/06/28, 20:23
اقا من چه کنم ؟ تایم اوت هیچی ندارم اما packet loss تا 8 درصد و بعضی وقتا تا 20 درصد دارم ؟ مشکل از چیه ؟ الان دو روزه این مشکل رو دارم
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

th e nd
2016/06/28, 20:35
اقا من چه کنم ؟ تایم اوت هیچی ندارم اما packet loss تا 8 درصد و بعضی وقتا تا 20 درصد دارم ؟ مشکل از چیه ؟ الان دو روزه این مشکل رو دارم
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اول اینکه نباید تو تاپیک دیگران سوال خودتون رو مطرح می کردید و دوم اینکه من تو این پینگی که شما گرفتید مشکلی نمی بینم! :emoji_smiley-04:

in-fo
2016/06/28, 21:25
اول اینکه نباید تو تاپیک دیگران سوال خودتون رو مطرح می کردید و دوم اینکه من تو این پینگی که شما گرفتید مشکلی نمی بینم! :emoji_smiley-04:

اخه توی تایپک اصلی هم جوابی نمیگیرم :| . بعدش گفتم که با وجود اینکه هیچ تایم اوتی ندارم اما پکت لاس دارم !

AliYar
2016/06/28, 23:04
اخه توی تایپک اصلی هم جوابی نمیگیرم :| . بعدش گفتم که با وجود اینکه هیچ تایم اوتی ندارم اما پکت لاس دارم !

سلام دوست عزیز،

احتملا سوالتون جواب مشخص و قطعی نداشته که جوابی دریافت نکردید.

از سیستم شما و آداپتور شبکه ش تا اون سرور خاص با آی پی آدرس خاص که پینگ کردید چندین لایه هست از جمله سرویس دهنده اینترنت و بعد شبکه اصلی دیتا و به قول معروف backbone اینترنت کل ِ مملکت بعد هم روتر های اصلی دیگه تا برسه به اون سرور خاص. کسی به مرحله بعد از آداپتور شبکه شما در مسیر شما تا اون سرور خاص دسترسی نداره که بتونه بررسی کنه و جواب بده که دلیل از دست رفتن packet چی هست. معمولا اینجور موارد به لایه های بعدی از سیستم ِ خود کاربر مربوط میشه و در مواردی هم کلی و سراسری هست.

ضمنا در اون شاتی که قرار دادید بیشتر از 30-40 بار پینگ روی اون آدرس خاص انجام شده و همه اون مورادی که دیده میشه هم جواب گرفته شده. نکته دیگه اینکه latency نسبتا خوبی هم دارید (همه به غیر از یک مورد زیر 100 میلی ثانیه) معمولا بالاتر از این هست.

لطفا دیگه تاپیک ِ به قول معروف زیر خاکی بالا نیارید.

ErfanDL
2016/06/28, 23:37
اصلا این packet loss نیست !!!

شما دستور tracert 8.8.8.8 بزن ببین کجا connection lost میده

in-fo
2016/06/29, 00:14
سلام دوست عزیز،

احتملا سوالتون جواب مشخص و قطعی نداشته که جوابی دریافت نکردید.

از سیستم شما و آداپتور شبکه ش تا اون سرور خاص با آی پی آدرس خاص که پینگ کردید چندین لایه هست از جمله سرویس دهنده اینترنت و بعد شبکه اصلی دیتا و به قول معروف backbone اینترنت کل ِ مملکت بعد هم روتر های اصلی دیگه تا برسه به اون سرور خاص. کسی به مرحله بعد از آداپتور شبکه شما در مسیر شما تا اون سرور خاص دسترسی نداره که بتونه بررسی کنه و جواب بده که دلیل از دست رفتن packet چی هست. معمولا اینجور موارد به لایه های بعدی از سیستم ِ خود کاربر مربوط میشه و در مواردی هم کلی و سراسری هست.

ضمنا در اون شاتی که قرار دادید بیشتر از 30-40 بار پینگ روی اون آدرس خاص انجام شده و همه اون مورادی که دیده میشه هم جواب گرفته شده. نکته دیگه اینکه latency نسبتا خوبی هم دارید (همه به غیر از یک مورد زیر 100 میلی ثانیه) معمولا بالاتر از این هست.

لطفا دیگه تاپیک ِ به قول معروف زیر خاکی بالا نیارید.

خب من حتی به 2020 هم این موضوع رو گفتم ضمن اینکه اصن نفهمیدن منظورم چی بوده ! بعد تازه یارو در اورد بهم گفت مشکلات شبکه ایی به ما مربوط نمیشه ! خب اینا میگن به ما مربوط نمیشه خود مخابرات هم که کاری نمیکنه سرویس دهنده هم که هیچی بارش نیست من باید پیش کی شکایت کنم ؟ لابد باید برم اداره ثبت احوال .
در مورد تاپیک هم نمیدونستم فک کردم یه تاپیکی مثل بقیه تاپیک هاست که هرکی مشکل داره اعلام کنه و فکرش رو نمیکردم تاپیک قدیمی باشه . چون دیدم بسته هم نشده

in-fo
2016/06/29, 00:14
اصلا این packet loss نیست !!!

شما دستور tracert 8.8.8.8 بزن ببین کجا connection lost میده

ErfanDL
2016/06/29, 09:29
خب hop 14 مشکل داره میتونی با 2020 تماس بگیری بگی