PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مانیتور ASUS PB287Q 4K UHD یا ASUS PB298Q AH-IPS

alalalk71
2014/12/28, 18:11
با عرض سلام به تمامی دوستان
بین این دو مانیتور کودوم رو انتخاب کنم ،کارم چیه در زمینه های گرافیک و سه بعدی و در چاپ هم دستی دارم ، احتیاج به 27 یا بالاتر از 27 اینچ دارم از اونجایی که هم من در اصفهان هستیم و امکان این که بیام تهران ( به دلیل مشغله کاری ) رو ندارم ، چون نمی خوام 3-2 ماه زمان بزارم و بیارن برام ( گویا موجود هم نیست در کشور ) و همین دو نسخه رو موجود دیدن

بنده در کل گیم بازی نمی کنیم عزیزان ،دستم از لحاظ مالی تقریبا بازه ولیکن درگیر انتخاب کالا برای تهیه اون هستیم خیلی ممنون باباته وقتی که میزارید

این دو تا رو دیدم برای همین این پیشنهاد ها رو میکنه ولیکن اگر چیزی موجود هست که می دونید به درد میخوره ممنون میشم کمکی بکنید

ASUS PB298Q AH-IPS

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
ASUS PB287Q 4K 1MS

ممنون از وقتی که میزارید
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

kenzo
2014/12/28, 18:28
داداش سلام به من ربطی نداره اما جای اشتباهی تاپیک زدی مدیران میان جابجا می کنن و کمکت خواهند کرد @};-@};-

alalalk71
2014/12/28, 18:29
من شرمندم دیدم 3-4 تا تاپیک در مورد مانیتور اینجا هست همینجا هواش کردم دیگه شرمندم از مدیر ان عزیز

aryaiee
2014/12/28, 18:29
دوست عزیز شماوره به شخص واسطه ممنوع هستش.اما بین این 2 مدل که فرمودید مدل دومی بهتر هستش.در ضمن لینک که دادی هر دو یک لینک هستش

alalalk71
2014/12/28, 18:34
دوست عزیز شماوره به شخص واسطه ممنوع هستش.اما بین این 2 مدل که فرمودید مدل دومی بهتر هستش.در ضمن لینک که دادی هر دو یک لینک هستش

خیلی ممنون ، امکان کالیبره کردن این ها براش وجود داره به نظر شما ، شما چیزه دیگه ایی پیشنهاد میدید، آیا اصلا به صرف هست 600 بیشتر هزینه کنیم

پ ن : پست اولم ویرایش شد
پ ن 2 : لینک ها هم اصلاح شد
پ ن 3 : مخلصیم آقای اشراقی :D

راستش رو بخواین تنها چیزی که اذیتم میکنه در مانیتور اولی pb298q اینه ک نمی دونم این جریان rgb به چه صورته مثلا تو نسخه حرفه ایش سری pa ، 99% (Adobe RGB), 100% (sRGB), 120% (NTSC) * (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) این مشخصات درج شده اما در این سری ها نه و به روی اعصابه شدید

aryaiee
2014/12/28, 20:10
ببینید دوست من یک مسئله که الان بین این مانیتور هستش اینه که نسبت تصویر و یا aspect این 2 خیلی متفاوت است.برای کار شما بهتر هستش که از نسبت 21.9 استفاده بشود.از طرفی هم رزولوشن 4k به شدت لازمه برای شما چون هر قدر تراکم پیکسلی بیشتر باشد به طبع خستگی چشم کمتر میشه و ساب پیکسل رنگ هم بهتر کار خودشو نشون میده.کالیبره کردن بحثش جداست.هر چند برخی مدل ها کالیبره از کارخونه هستند.به نظرم اگر aspect رو فاکتور بگیریم مانیتور دوم بهتر هستش.سیستم پخش که فرمودید rgb نمیدونید به شیوه هستش هم عرض کنم با توجه به حرفه ایی بودن این مانیتور زیاد نگران این بخش نباشید.

alalalk71
2014/12/28, 20:14
خیلی ممنون دوست عزیز