PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : SAMSUNG ATIV S

Oneshot Milad
2014/12/22, 13:02
این گوشی بنده هست که برای فروش گذاشتم و عجله ای هم برای فروش ندارم ولی به قیمت خوبی پیشنهاد داده بشه میفروشمش :)

3485634857348583485934860

این گوشی دقیقا یک سال پیش . نه . فکر کنم 10 ماه پیش از سوییس یکی از آشناها اوردن که حتی رام سوییس هم روی گوشی نصب هست

اخرین آپدیت مایکروسافت یعنی WindowsPhone 8.1 Update رسمی یعنی خود سامسونگ اپدیت رو ارائه کرده ..

درمورد اپدیت های بعدی که ویندوز 10 قراره تا چندمااه اینده براش بیاد باید بگم که نگران نباشید

ازین به بعد تمام اپدیت ها به صورت هم زمان خود مایکروسافت برای تمام دستگاهها ارائه میکنه .
یعنی شرکت گوشی میسازه . سیستم عامل و اپدیت هارو مایکروسافت به صورت مستقیم ارائه میکنه

درمورد پشتیبانی هم باید بگم که مایکروسافت تا سال 2020 پشتیبانی رسمی خودش رو از ویندوز با این سخت افزار ارائه میکنه

مزیت های Ativ s نسبت به هم رده های خودش مثل لومیا 925 و 920

رام 1 گیگ .. رم اس دی میخوره . صفحه نمایش با کیفیت Amoled 4.8 اینچ با 344 پیکسل .

دوربین با کیفیت و ..

تمام جزئیات گوشی تو عکسها مشخص هست . . فقط بر روی شیشه دوربین خط داره که میشه شیشه رو عوض کرد و فعلا من خودم عکس میگیرم با دوربین تاثیری در عکسها نداره چون اطراف شیشه هست ..

همراه گوشی یک عدد قاب نیکلین هم داده میشه که از چین خریداری شده . خش گیر روی صفحه هم هست . لوازم هم تکمیل هست ..

حتما از مزیت های ativ s نسبت به سایر رقبا با خرید .. ;) )((( از جمله رجیتسر شدن گوشی و نصب نرم افزارهای کرک شده )))

(( عکسها . عکسهای اصلی گوشی هستند که گرفتم )))

(( دلیل فروش هم خرید یک مدل بالاتر هست ))

aryaiee
2014/12/22, 13:28
میلاد جان قیمت مد نظر خودت چقدره؟

Oneshot Milad
2014/12/22, 13:34
میلاد جان قیمت مد نظر خودت چقدره؟

نمیدونم قیمت خاصی مد نظر ندارم اما این گوشی هم رده Lumia 925 , 920 هستش با باتری قویتر و صفحه نمایش بزرگتر ..

من نظرم رو 650 هست ..