PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 3 ترابایت ، دود هوا شد!

h.davoudi
2014/12/19, 10:59
سلام

دیشب برای ریکاوری یک رم موبایل ، به اشتباه نرم افزار Active Partition Recovery رو نصب کردم! نمیدونم! شاید هم Active File Recovery رو نصب کرده بودم!
تمام مشکل این بود که حواسم به یک فیلم بود! و اصلا نفهمیدم چیکار کردم!

نرم افزار مذکور برای ذخیره اطلاعات ریکاوری شده آدرس مقصد درخواست کرد ، که به یکی از پارتیشن های هارد 3 ترابایتی دادم ، موقع انجام عملیات ذخیره سازی ، حس کردم کار نرم افزار مشکوک هست... ! بنابراین عملیات رو لغو کردم و رفتم تا ببینم در آدرس داده شده چی وجود داره!

در کمال ناباوری تعداد پارتیشن های موجود در My Computer رو کم دیدم و متوجه شدم 2 پارتیشن به اسم رم مذکور وجود داره!
دنیا روی سرم چرخید و رم رو از سیستم جدا کردم ، پارتیشن همنام با رم رو باز کردم و دیدم هارد 3 ترابایتی من 7 گیگ حجم داره! و اطلاعاتی از رم درونش هست!

اینطور که بوش میاد ، نرم افزار مذکور دیوایس مقصد برای ذخیره سازی اطلاعات ریکاوری شده رو فرمت کرد و یک پارتیشن همسان با رم اصلی ساخت تا اطلاعات ریکاوری شده رو در اون قرار بده!!!!

خوب؟
حالا شما جای من باشید ، چیکار میکنید؟
از چه نرم افزاری برای بازیابی پارتیشن ها و اطلاعات استفاده کنم؟
باید یک هارد 3 ترابایتی دیگه برای ذخیره سازی اطلاعات بازیابی شده بخرم؟

iSteve
2014/12/19, 16:57
نرم افزار Paragon Partition Manager رو نصب کنید، از قسمت مربوط به پارتیشن بندی یک شات بگیرید و اینجا بذارید.
فعلا داخل هارد 3ترابایتی هیچ اطلاعاتی نریزید و یا از داخلش هیچ چیزی حذف نکنید.
اگه مطمئن شدین که اطلاعات حذف شدن، هارد رو به یک مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات ببرید.
@};-

h.davoudi
2014/12/20, 00:05
نرم افزار Paragon Partition Manager رو نصب کنید، از قسمت مربوط به پارتیشن بندی یک شات بگیرید و اینجا بذارید.
فعلا داخل هارد 3ترابایتی هیچ اطلاعاتی نریزید و یا از داخلش هیچ چیزی حذف نکنید.
اگه مطمئن شدین که اطلاعات حذف شدن، هارد رو به یک مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات ببرید.
@};-
34782

نظرتون؟

Mohammad Ali X
2014/12/20, 00:09
34782

نظرتون؟
دوست گلم از قسمت پارتیشن یه شات بزار.

h.davoudi
2014/12/20, 08:54
دوست گلم از قسمت پارتیشن یه شات بزار.

این شات هم مربوط به قسمت Partition Manager برنامه Paragon Partition Manager 15 Professional هست دیگه!
اشتباه متوجه شدم؟

iSteve
2014/12/20, 10:21
هارد رو بدین به یک مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات.
@};-

h.davoudi
2014/12/20, 11:22
هارد رو بدین به یک مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات.
@};-

مرکز معتبری میشناسید؟