PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال و مشورت در مورد کارت گرافیک و SLI

RezaT
2014/12/13, 03:43
با درود و عرض ادب:
دوستان من کارت گرافیکم Zotac GTX 470 روی سیستمم هست حالا من میخوام با شما دوستان مشورت داشته باشم
یک گرافیک کارکرده Zotac GTX 470 برای خرید موجود هست با مبلغ 430 هزار تومان
به نظر شما من این گرافیکو بخرم و رو مادربردم که Asus p8z77 v deluxe هستش SLI کنم یا نه یک گرافیک بالاتر بگیرم البته در نظر داشته باشید هزینه به صرفه باشه
و چند سوال دیگه
از چند نفری شنیدم SLI کردن باعث 2 برابر شدن قدرت و رندر گرافیک نمیشه و چند درصدی اضافه میشه
گویا در برخی از برنامه ها و بازی ها به مشکل برمیخوره
اصلا SLI کردن ایده خوبی هست یا نه
دوستانی که SLI کردن و یا دارن نظرشون چیه راضی هستن
به نظرتون این گرافیک چطور گرافیکی هست
اگه پستی هست که توضیح کامل در مورد SLI داده شده لطفا لینک بدید

تشکر که وقت می گذارید و کمک میکنید

مدیران و ناظم های عزیز اگه این موضوعو در جای اشتباهی ایجاد کردم به بزرگی خودتون ببخشید و اگه زحمت نیست انتقالش بدید، سپاس

old gamer
2014/12/13, 04:20
با گوشی جواب میدم و نمیدونم دقیقا کجا تاپیک زدید.

اس ال آی این کارت گذشته از اینکه پاور و کیستون چیه اصلا نمیصرفه، بهتره شما هم بفروشی و منتظر کارت ۹۶۰ انویدیا بمونی یا یه R9-270X بخری

Lycas
2014/12/13, 09:36
با درود و عرض ادب:
دوستان من کارت گرافیکم Zotac GTX 470 روی سیستمم هست حالا من میخوام با شما دوستان مشورت داشته باشم
یک گرافیک کارکرده Zotac GTX 470 برای خرید موجود هست با مبلغ 430 هزار تومان
به نظر شما من این گرافیکو بخرم و رو مادربردم که Asus p8z77 v deluxe هستش SLI کنم یا نه یک گرافیک بالاتر بگیرم البته در نظر داشته باشید هزینه به صرفه باشه
و چند سوال دیگه
از چند نفری شنیدم SLI کردن باعث 2 برابر شدن قدرت و رندر گرافیک نمیشه و چند درصدی اضافه میشه
گویا در برخی از برنامه ها و بازی ها به مشکل برمیخوره
اصلا SLI کردن ایده خوبی هست یا نه
دوستانی که SLI کردن و یا دارن نظرشون چیه راضی هستن
به نظرتون این گرافیک چطور گرافیکی هست
اگه پستی هست که توضیح کامل در مورد SLI داده شده لطفا لینک بدید

تشکر که وقت می گذارید و کمک میکنید

مدیران و ناظم های عزیز اگه این موضوعو در جای اشتباهی ایجاد کردم به بزرگی خودتون ببخشید و اگه زحمت نیست انتقالش بدید، سپاس
سلام
البته من مدیر نیستم نمیدونم اما فکر میکنم باید اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) پست میدادی (:
کارت های 470 و کلا سری 400 در بهترین مدل هاشون هم مشکل دما داشتند ! وای به حال SLI !!!
مشکل نرم افزاری اینکه بعد از انتشار بازی باید 1 - 2 هفته صبر کنی تو پروفایل بهینه SLI براش بیاد. اما مثل اینکه شما واسه رندر میخواید !؟
تقریبا میشه گفت 80 درصد از هردو کرات فعالیت میکنه در حالت این حالت ..! در ضمن اگر پاور مناسب هم نداشته باشید قطعا قطعات به مشکل بر میخورند (خود پاور یا گرافیک)
در کل حالت تک کارت در اولویت هست ! منم میگم منتظر 960 بمون ...

magiteq
2014/12/13, 09:50
تاپیک بسته و پست ها منتقل شد اینجا
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.