PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با bit locker

M.GH
2014/12/10, 13:43
سلام دوست من به اینترنت دسترسی نداره. در ویندوز 7 روی یکی از درایوهاش گزینه bit locker گذاشته و بعد پسورد گذاشته.بعد مدتی ویندوزش خراب میشه..ویندوز عوض میکنه.حالا دیگه نمیتونه توی اون درایو بره.. گویا ویندوز بهش میگه unformat drive هست و الان مونده چکار کنه؟ آیا باید فرمت کنه بعد ریکاوری؟ راه بهتری براش نیست؟ دوستان یه راهنمایی کنند ممنون
اون درایوش پر از اطلاعات مهم بوده...

AH64-E
2014/12/10, 15:17
> دوست عزیز، اشتباه بزرگی که دوست شما کرده این هستش که اقدام به تعویض ویندوز کرده تا حالا کسی نتونسته الگوریتم برای Bit Locker تعریف و ساخته شده را بشکنه، اگه ویندوز را عوض نمی کرد تلاش خودش رو می کرد تا بتونه رمز عبور را بیاد بیاورد و گرنه باید با اون اطلاعات خدا حافظی کند.

>> این طور به شما بگم اطلاعات شما Bit به Bit رمز گذاری شده است و نمی توانید انرا استفاده کنید تا زمانی که رمز عبور استفاده وارد نکنید.

>>> چون اگه قرار باشه Bitlocker با تعویض ویندوز قفلش باز بشه دیگه برای چی این همه مهندسین نرم افزار مایکروسافت بی وقت و تلاش شبانه روزیشون بی فایده بود.

یک راه هستی البته خیلی ساده ولی فکر نمی کنم جواب بده با یک Linux Live Cd سعی کنید ببینید میتونید دسترسی داشته باشید یا خیر ولی بازم بعید میدونم .

M.GH
2014/12/10, 19:28
> دوست عزیز، اشتباه بزرگی که دوست شما کرده این هستش که اقدام به تعویض ویندوز کرده تا حالا کسی نتونسته الگوریتم برای Bit Locker تعریف و ساخته شده را بشکنه، اگه ویندوز را عوض نمی کرد تلاش خودش رو می کرد تا بتونه رمز عبور را بیاد بیاورد و گرنه باید با اون اطلاعات خدا حافظی کند.

>> این طور به شما بگم اطلاعات شما Bit به Bit رمز گذاری شده است و نمی توانید انرا استفاده کنید تا زمانی که رمز عبور استفاده وارد نکنید.

>>> چون اگه قرار باشه Bitlocker با تعویض ویندوز قفلش باز بشه دیگه برای چی این همه مهندسین نرم افزار مایکروسافت بی وقت و تلاش شبانه روزیشون بی فایده بود.

یک راه هستی البته خیلی ساده ولی فکر نمی کنم جواب بده با یک Linux Live Cd سعی کنید ببینید میتونید دسترسی داشته باشید یا خیر ولی بازم بعید میدونم .
ممنون از توضیحتون
رمز یادش هست منتها نمیدونه کجا بره و چه کنه که اون درایوش به حالت اولیه در بیاد و بتونه از اطلاعات استفاده کنه...!!!