PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام مدل نوت 4؟

vahidpm71
2014/12/10, 11:06
سلام من میخوام نوت 4 بخرم! اما توی انتخاب مدلش موندم! البته نظرم روی n910s هست ولی اصلا مطمین نیستم! قبلا هم نوت 3 داشتم نسخه اسنپدراگون که واقعا ازش راضی بودم و با دوستان که مقایسه کردم بهتر از اگزینوس بود! ولی نوت 4 قضیه یه کم فرق کرده! یه مدل اگزینوس که اصلا LTE نیست و نمیخوامش ولی در عوض توی بنچمارک ها تا اونجا که میدونم بهتر عمل کرده و 64 بیتی هم هست (البته میگن روی اندروید 5 جواب میده)و نسخه LTE ساپورت هم داره! ولی کلا نمی دونم چرا دلم با نسخه 4 هسته ای اسناپدراگون هست! ممنون میشم با دلایل منطقی راهنماییم کنید

Dan
2014/12/11, 18:21
سلام من میخوام نوت 4 بخرم! اما توی انتخاب مدلش موندم! البته نظرم روی n910s هست ولی اصلا مطمین نیستم! قبلا هم نوت 3 داشتم نسخه اسنپدراگون که واقعا ازش راضی بودم و با دوستان که مقایسه کردم بهتر از اگزینوس بود! ولی نوت 4 قضیه یه کم فرق کرده! یه مدل اگزینوس که اصلا LTE نیست و نمیخوامش ولی در عوض توی بنچمارک ها تا اونجا که میدونم بهتر عمل کرده و 64 بیتی هم هست (البته میگن روی اندروید 5 جواب میده)و نسخه LTE ساپورت هم داره! ولی کلا نمی دونم چرا دلم با نسخه 4 هسته ای اسناپدراگون هست! ممنون میشم با دلایل منطقی راهنماییم کنید
تفاوت های سخت افزاری نسبت به قدرت هر دو مدل زیاد قابل توجه نیستند. نسخه Exynos کمی در پردازش های محاسباتی و نسخه Snapdragon کمی در پردازش های گرافیکی برتری دارند. تفاوت های دیگه پشتیبانی نکردن از 4G و فیلمبرداری 4K در بعضی نسخه ها هست که این موارد هم فعلا در انتخاب زیاد تاثیر گذار نیستند. در عملکرد باتری هم هر دو خوب هستند. تفاوت های عمده بیشتر در قسمت نرم افزاری هست. اگر به دستکاری سیستم عامل و نصب کاستوم رام و ... علاقه مندید نسخه Snapdragon رو پیشنهاد میکنم. اگر فقط در حالت عادی از گوشی استفاده میکنید نسخه هایی که بصورت رسمی وارد بازار میشه مشکلات کمتری در بخش آپدیت و ارائه خدمات دارند.

Optimus Prime
2014/12/13, 17:20
دوست عزیز من خودم منتظر دوال این گوشی هستم.
که متاسفانه snapdragon هست.
اسنپ دراگون خیلی خوبه ولی قاتل باتری هستش.