PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با لباس های شخصیت ها بازی به خیابان بروید!!

aryaiee
2014/12/08, 11:30
اکثر ما عاشق بازی یا همان GAME هستیم.حالا در هر پلتفرم و ژانر...اما آیا دلمون میخواد در لباس و پوشش شخصیت های بازی باشیم؟یکی از هم میهنان خوش ذوق و با استعداد کشور در COSPLAY فعالیت دارد و به زیبایی کاورهای شخصیت های مختلف را بازسازی میکند!بنده با آقا فرزاد به صورت اتفاقی در نت آشنا شدم و پس از دیدن کارهای ایشان،شیفته خلاقیت و نو آوری اش شدم.
پ.ن:دوستانی که میخواهند آدرس پیج ایشان را داشته باشند به بنده پیام خصوصی بدهند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
[فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
[فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با تشکر از ایشان که این اجازه رو به بنده دادند تا از عکسها استفاده کنم.

344083440934410

iSteve
2014/12/08, 12:42
در مورد Cosplay میتونید مقداری توضیح بدین؟

واقعا جالب بود، سلام من و بچه ها رو به آقا فرزاد برسون بگو کارش واقعا عالیه، باید بهش تبریک گفت=D>
پلیس به ایشون گیر نمیده! :D یه ویدئو دیدم که طرف با لباس های شخصیت های فیلم ها تو خیابون راه میرفت که پلیس جلوشو گرفت بعدش ویدئو قطع شد!
منم یه زمانی تو فکرش بودم که لباس Ezio در بازی Assassins Creed Brother hood رو درست کنم با تمام جزئیاتش! چون لباسش خیلی قشنگ بود ولی هزینه و وقت و حوصله ی خیلی زیادی میخواست ضمن اینکه طراحی اون چاقوی مخفیش وقت زیادی میبرد و به اندازه ی داوینچی باید روش مغز به کار میبردم!
@};-

aryaiee
2014/12/08, 12:53
در مورد Casplay میتونید مقداری توضیح بدین؟

واقعا جالب بود، سلام من و بچه ها رو به آقا فرزاد برسون بگو کارش واقعا عالیه، باید بهش تبریک گفت=D>
پلیس به ایشون گیر نمیده! :D یه ویدئو دیدم که طرف با لباس های شخصیت های فیلم ها تو خیابون راه میرفت که پلیس جلوشو گرفت بعدش ویدئو قطع شد!
منم یه زمانی تو فکرش بودم که لباس Ezio در بازی Assassins Creed Brother hood رو درست کنم با تمام جزئیاتش! چون لباسش خیلی قشنگ بود ولی هزینه و وقت و حوصله ی خیلی زیادی میخواست ضمن اینکه طراحی اون چاقوی مخفیش وقت زیادی میبرد و به اندازه ی داوینچی باید روش مغز به کار میبردم!
@};-

ناصر جان Casplay به معنی حرکتی است که شما لباس ها و کلا تم های شخصیت های کارتونی و بازی رو درست میکنید.مثل این دوست ما.متاسفانه این کار در ایران کم انجام میشود.عکسهای جدید ایشان تا شب اضافه میشود.

Lycas
2014/12/08, 13:46
دمش گرم ، خیلی زیبا و با جزییات طراحی کرده !
با اون شخصیت Deathstroke خیلی حال کردم خیل از ترکیب رنگی لباسش خوشم میاد ! تفنگ ها که واقعی نیستند انشالله !!!؟
اون عکسی دوم مال کدوم بازیه ؟

sahar66
2014/12/08, 17:04

این محشره من خیلی این مدل لباس رو دوست دارم اما نمیتونم بپوشم که:(

sahar66
2014/12/08, 17:05
ناصر جان Casplay به معنی حرکتی است که شما لباس ها و کلا تم های شخصیت های کارتونی و بازی رو درست میکنید.مثل این دوست ما.متاسفانه این کار در ایران کم انجام میشود.عکسهای جدید ایشان تا شب اضافه میشود.

تلفظش کاس پلی؟؟ درسته؟

aryaiee
2014/12/08, 18:03
تلفظش کاس پلی؟؟ درسته؟

البته cosplay هستش.بله تقریبا مشابه همان تلفظ میشود.

دمش گرم ، خیلی زیبا و با جزییات طراحی کرده !
با اون شخصیت Deathstroke خیلی حال کردم خیل از ترکیب رنگی لباسش خوشم میاد ! تفنگ ها که واقعی نیستند انشالله !!!؟
اون عکسی دوم مال کدوم بازیه ؟
بازی ها یکیشون cod هستش و یکی هم فکر میکنم شبگرد.اون یکی رو نمیدونم ;;)
خودشون چند تا عکس دیگه برام فرستادن که تا شب میگذارم الان باز.اما ظاهرا کم کم داره این داستان پر طرفدار میشه.در مورد اسلحه ها،نه فیک هستش اما برای یکی از اقوام یک دونه از این اسلحه ها خریدیم واقعا طبیعی بود میشد باهاش بانک زد :ar!

iSteve
2014/12/08, 18:32
تو کشورهای دیگه طرفدار زیاد داره، در سرچ هایی که کردم ظاهرا نمایشگاههایی هم برای Cosplay برگزار میشه.

34421 34423 34424 34425

این یکی واقعا عالی بود:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
به دلیل حجم زیادش فقط لینک رو گذاشتم.

در کل کار جالب و ظاهرا پرطرفداری در دنیاست.
@};-

aryaiee
2014/12/08, 20:22
تو کشورهای دیگه طرفدار زیاد داره، در سرچ هایی که کردم ظاهرا نمایشگاههایی هم برای Cosplay برگزار میشه.

34421 34423 34424 34425

این یکی واقعا عالی بود:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
به دلیل حجم زیادش فقط لینک رو گذاشتم.

در کل کار جالب و ظاهرا پرطرفداری در دنیاست.
@};-

کاملا درسته.بنده 1 هفته پیش با این کار آشنا شدم و به نظرم خیلی جالبه.خیلی خوب هستش که فارق از هر سنی به بازی های مورد علاقه خودمون عشق بورزیم.

aryaiee
2014/12/08, 20:34
آقا فرزاد خودشون از این تاپیک بازدید کردند و چند عکس جدید فرستادند.

milad.sanandaj
2014/12/08, 23:08
خییییلی جالب بود بسی هال کردیم.
دی

MEHRIAN
2014/12/08, 23:59
وای خدا اینا چیه میزارید ما دل داریم !!!
جو گیر میشیم خوب!!

AJOR
2014/12/09, 00:52
تاحالا ایرانیشو ندیده بودم!
کار جالبیه!\m/
ممنون!@};-

344823448334484

kenzo
2014/12/09, 06:07
اینم واسه مپ dota

344883448934490
axe . soulkeeper. sven

sahar66
2014/12/09, 08:30
آقا فرزاد خودشون از این تاپیک بازدید کردند و چند عکس جدید فرستادند.

اقا فرزاد چرا این کار رو با ما میکنن؟؟؟ خدارو خوش میاد؟ مثل این میمونه ماه رمضون عکس غذا بذاری=(( خو الان اینا رو جایی هم می فروشن؟

aryaiee
2014/12/09, 08:49
اقا فرزاد چرا این کار رو با ما میکنن؟؟؟ خدارو خوش میاد؟ مثل این میمونه ماه رمضون عکس غذا بذاری=(( خو الان اینا رو جایی هم می فروشن؟

دارام باهاشون رایزنی میکنم ببینم سفارش قبول میکنند.چون یک بار بهم گفته بود.البته قطعا کار پر هزینه هستش.

Yaser_Aramesh
2014/12/09, 18:56
امیرحسین جان ممنون بابت تاپیک جالبت .

بنده هم کمی از اطلاعاتم در این زمینه رو در اختیار علاقه مندان عزیز میذارم .

به لباس های شخصیت های هنری (در فیلم,انیمیشن,گیم یا ...) در زبان انگلیسی Costume گفته میشه و در کشورهای اروپایی و ایالات متحده خیلی برای فروش موجود هست . برای مثال خود Ubisoft وبسایت Ubi Workshop رو با آدرس store.ubiworkshop.com (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مدت هاست که راه اندازی کرده بود و در حال حاظر به فروش محصولات مختلف مرتبط با بازی های Assassin's Creed , Far Cry , Ghost Recon , The mighty quest for epic loot و Watch Dogs میپردازه .

در سرچ هایی که داشتم متوجه شدم در ژاپن و آمریکا فستیوال مخصوص Cosplay هست که اتفاقا مال آمریکا (Cosplay Snow Festival) همین چند روز پیش (ششم دسامبر) برگزار شده .

در نمایشگاه های گیم و کامیک (به خصوص ComicCon) خیلی Cosplayer پیدا میشه , در رنگ ها و طعم های مختلف .

Cosplay دنیای بزرگیه و در اینترنت چیزای خیلی جالبی میتونید پیدا کنید . اگر علاقه دارید حتما برید دنبالش ولی قبلش مطمئن شید که به یک شکننده ی ****** خوب مجهز هستید !

امیدوارم لذت برده باشید از این مبحث .

aryaiee
2014/12/09, 20:06
خیلی ممنونم یاسر جان
دوستان علاقمند دیگر اگر اطلاعات بیشتر در این زمینه مخصوصا در ایران دارند میتوانند بفرمایند.

345003450134502

Yaser_Aramesh
2014/12/09, 20:38
امیدوارم با دیدن این عکس های آخری به سرم نزنه که با لباس اتزیو برم خیابونای آستارا ! :|

SAMAN
2014/12/09, 20:43
اقا فکر کنم جواب نده !

من و دوستام پارسال واسه ی زیارت رفته بودیم مشهد ......... ساعت 1 شب رفته بودیم واسه ی گردش ! چون شلوار گرم کن پامون بود همه فکر میکردن مشکلی چیزی داریم !

ErfanDL
2014/12/09, 20:48
پلیس به این آقا چیزی نمیگه ؟ :| :D

aryaiee
2014/12/09, 20:50
دوستان نرید تو خیابون بندازید گردن منا!ضمن حفظ حجاب اسلامی به فکر جنگلی بیابونی جایی باشید!چون سلاح هاتون واقعی نیستند :-"

kenzo
2014/12/10, 07:29
اقا فکر کنم جواب نده !

من و دوستام پارسال واسه ی زیارت رفته بودیم مشهد ......... ساعت 1 شب رفته بودیم واسه ی گردش ! چون شلوار گرم کن پامون بود همه فکر میکردن مشکلی چیزی داریم !

:))
مشهد دیگه تهران نیست که یارو با شلوار ورزشی سوار مترو بشه تبلتش هم بگیره دم گوشش تلفنی صحبت کنه چقدر خندیدیم اون روز . خداوکیلی وضع تهران خیلی خراب شده ها

VSH-Katana
2014/12/10, 10:35
با کارهای ایشون آشنایی دارم مدتیه و تو چیز بوق دنبالش میکردم! خوش ذوق هست! و همون کاستوم دث استروک اش خیلی قشنگه و به نظرم تو کل کاستومهاییی که هست این بهترینشون باشه!

sahar66
2014/12/10, 22:13
:))
مشهد دیگه تهران نیست که یارو با شلوار ورزشی سوار مترو بشه تبلتش هم بگیره دم گوشش تلفنی صحبت کنه چقدر خندیدیم اون روز . خداوکیلی وضع تهران خیلی خراب شده ها

واقعا تو مترو این ریختی بوده؟ انوقت داداش من میخواد بره سر کوچه ماست بخره ی ساعت لباس می پوشه خخخ

Devileytion
2014/12/10, 22:19
داداش من میخواد بره سر کوچه ماست بخره ی ساعت لباس می پوشه خخخ

منم دقیقا همین اخلاقو دارم . ماشینمم به خودم رفته ، تا کارواش نره جایی نمیره .

MoJtAbA
2014/12/14, 14:35
The Evil Within Cosplay

34658

aryaiee
2014/12/14, 16:30
The Evil Within Cosplay

34658

وای این فوق العاده است واقعا!مجتبی جان اگه داری بیشتر بگذار.

sahar66
2014/12/14, 17:12
وای این فوق العاده است واقعا!مجتبی جان اگه داری بیشتر بگذار.

کجاش فوق العاده اس؟

اصلا معلوم نیست چه جونوریه

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ICRRXq3SO7quQOchOKY

aryaiee
2014/12/14, 17:27
کجاش فوق العاده اس؟

اصلا معلوم نیست چه جونوریه

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ICRRXq3SO7quQOchOKY

آخه شما evil رو بازی نکردید.این عکسها منو برد به چند سال پیش و اون بازی ترسناک!یادش بخیر.در ضمن مجتبی جان ظاهرا خیلی بیشتر از ما از cosplay تجربه داره حالا کم کم رو میکنه :D

MoJtAbA
2015/01/21, 21:10
Mortal Kombat :

Raiden

35943

Sub Zero

35941 35945

Scorpion

35942 35944

aryaiee
2015/02/03, 13:08
این هم یکی از شخصی های زامبی شده بازی COD!!

mortezar
2015/08/27, 16:28
سفری به چین برای نمایشگاه داشتم ، تور نمایشگاه گوانگج (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)و از این ها دیده بودم ، این لباس از کجا میشه تهیه کرد ؟