PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید دوربین دیجیتال تا 2.5 میلیون برای عکاسی

NSM1000
2014/12/05, 23:00
با سلام و درود
یکی از فامیلامون قصد زدن عکاسی داره و حداکثر بودجش برای خرید دوربین و لنز 2.5 میلیونه
از دوستان اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره یه مدل دوربین معرفی کنه که تو این رنجه قیمت
بهترین کارایی رو بده نسبت به قیمتش مرسی.

NSM1000
2014/12/07, 00:36
دوستان کسی نیست؟

Oneshot Milad
2014/12/15, 14:44
با سلام و درود
یکی از فامیلامون قصد زدن عکاسی داره و حداکثر بودجش برای خرید دوربین و لنز 2.5 میلیونه
از دوستان اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره یه مدل دوربین معرفی کنه که تو این رنجه قیمت
بهترین کارایی رو بده نسبت به قیمتش مرسی.

سلام بابت دیر جواب دادن شرمنده ام . تاپیک مشاوره قسمت دیگری هست و بخش عکاسی در قسمت دیگه که .. واقعا حواسم به این بخش نمیشه ..

بله .. باید ببینید که چه چیزی برای ایشون مهم هست ..

شما میتونید مثلا با خرید دوربین nikon d5300 با قیمت حدود 2 میلیون تومان و باقی مبلغ 500هزارتومان به یک لنز خوب ..
هم یک دوربین عالی داشته باشید و هم کیفیت عکس عالی رو داشته باشید

نظر شخصی من که تو اکثر جاها هم گفته ام .. مبلغ کمتر به دوربین و هزینه بیشتر برای لنز ..

چون لنز .. بر روی کیفیت عکس و .. تاثیر گذار و مهم هست .

اگه مدل خاصی مد نظرتون هست بگید تا بررسیش رو انجام بدم اما اگرم نه این پیشنهادات من هست

nikon D5300 با یک لنز عالی ( که مدل لنز رو نمیگم چون نمیدونم برای چه کاری میخواین )

canon 700d هم با یک لنز عالی

اولی بییشتر برای عکاسی
دومی هم بیشتر برای فیلم برداری ..

Ali Subi
2014/12/20, 18:35
سلام دوست من.
5300 تازه وارد هست و کمی قیمتش بالاس.
به نظر من یک عدد 5200 بگیرید بادی تنها به قیمت 1.500 میشه خرید. یک عدد لنز خوب تا 1 تومن هم بگیرید. مثلا لنز رو 18 -105 بگیرید که بازه کاملی داشته باشید.