PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دات نت 3.5

MEHRIAN
2014/12/04, 19:26
سلام دوستان عزیز خسته نباشید دوباره اومدم
یه مشکل برام پیش اومده من ویندوز
Windows 8.1 Enterprise x64 Integrated November 2014 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو نصب کردم ولی مشکل دات نت 3.5 رفع نمیشه رو نسخه ها قبلی مشکل نداره اگه ممکنه راهنمایی کنید کلافه شدم ...با تشکر

Mohammad Ali X
2014/12/04, 19:37
سلام دوستان عزیز خسته نباشید دوباره اومدم
یه مشکل برام پیش اومده من ویندوز
Windows 8.1 Enterprise x64 Integrated November 2014 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو نصب کردم ولی مشکل دات نت 3.5 رفع نمیشه رو نسخه ها قبلی مشکل نداره اگه ممکنه راهنمایی کنید کلافه شدم ...

با تشکر
سلام.
نسخه های بالاتر را نصب کرده اید؟

MEHRIAN
2014/12/04, 20:33
سلام.
نسخه های بالاتر را نصب کرده اید؟

منظورتون نسخه های دات نت هست یا ویندوز؟

Mohammad Ali X
2014/12/04, 20:42
منظورتون نسخه های دات نت هست یا ویندوز؟

منظورم نرم افزار Microsoft.NET Framework میباشد.

MEHRIAN
2014/12/04, 20:48
منظورم نرم افزار Microsoft.NET Framework میباشد.

فک کنم از قبل نسخه های بالاتر نصب شده باشه ونیازی به نصب نباشه
می خوام نرم افزاری باز کنم که بر پایه ی دات نت 3.5 نوشته شده

Mohammad Ali X
2014/12/04, 20:53
فک کنم از قبل نسخه های بالاتر نصب شده باشه ونیازی به نصب نباشه
می خوام نرم افزاری باز کنم که بر پایه ی دات نت 3.5 نوشته شده

چه نرم افزاری؟ویژوال سی ++ رو سیستم نصبه؟

MEHRIAN
2014/12/04, 21:04
34320
این صفحه باز میشه
نه نصب نیست"

Mohammad Ali X
2014/12/04, 21:13
34320
این صفحه باز میشه
نه نصب نیست"

عزیزم شما آخرین نسخه Microsoft.NET Framework را دانلود و نصب کن ببین بازم ارور میده یا خیر.
موفق باشید.@};-

AJOR
2014/12/04, 21:32
سلام دوست عزیز
این فایل رو دانلود کنید : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. exe.html
از طریق Run as administrator اجرا کنید ، DVD یا فلشی که حاوی ویندوز هست رو از لیست درایو ها انتخاب کنید و Start Installation رو بزنید.

Mohammad Ali X
2014/12/05, 11:24
سلام دوست عزیز
این فایل رو دانلود کنید : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. exe.html
از طریق Run as administrator اجرا کنید ، DVD یا فلشی که حاوی ویندوز هست رو از لیست درایو ها انتخاب کنید و Start Installation رو بزنید.

ایشون باید نسخه های بالاتر را نصب نمایند تا در آینده به مشکل برنخورند،نسخه ای که شما زحمت کشیدی و قرار دادی 3.5 هستش ، باید نسخه 4 به بالا را نصب کنند.

AJOR
2014/12/05, 14:38
ایشون باید نسخه های بالاتر را نصب نمایند تا در آینده به مشکل برنخورند،نسخه ای که شما زحمت کشیدی و قرار دادی 3.5 هستش ، باید نسخه 4 به بالا را نصب کنند.

این مشکل ویندوز 8 و 8.1 هست که خودش در حالت پیشفرض ورژن 3.5 رو نصب نمیکنه!
خود ویندوز حاوی نسخه های بالاتر هستش ولی بعضی از برنامه ها این ورژن رو نیاز داره.

sahar66
2014/12/05, 17:59
نه مشکل این نیست مشکل اینه که نت فرام ورکش غیرفعاله

دوست عزیز لطفا نت فرام ورکت رو فعال کن تا مشکلت حل بشه این نسخه درسته که روی ویندوز های 8 و 8.1 هست اما فعال نیست بلکه باید فعال بشه

برای فعال سازی هم

لینک های دانلود فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. لینک‌های دانلود مخصوص Windows 8.1 و Windows Server 2012 R2:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - نسخه 4.5.2 - 48.7 مگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - فعال ساز نسخه 3.5 برای ویندوز 8.1 - 65.6 مگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 0download.com.rar)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - نصب کننده نسخه 3.5 برای ویندوز 8.1 از طریق DVD ویندوز - 250 کیلوبایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. m.Windows.DVD_p30download.com.zip)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. لینک‌های دانلود مخصوص Windows 8 و Windows Server 2012: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - نسخه 4.5.2 - 48.7 مگابایت
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - فعال ساز نسخه 3.5 برای ویندوز 8 - 65.6 مگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ownload.com.rar)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - نصب کننده نسخه 3.5 برای ویندوز 8 از طریق DVD ویندوز - 250 کیلوبایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. m.Windows.DVD_p30download.com.zip)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. لینک‌های دانلود مخصوص Windows 7 و Windows Server 2008 R2:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - نسخه 4.5.2 - 48.7 مگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. لینک‌های دانلود مخصوص Windows Vista و Windows Server 2008:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - نسخه 3.5 سرویس پک 1 - 238 مگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. r)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. لینک‌های دانلود مخصوص Windows XP:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - نسخه 4.0 - 49.6 مگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - نسخه 3.5 سرویس پک 1 - 238 مگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. r)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - نسخه 1.1 سرویس پک 1 - 32.5 مگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. r)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود - نسخه 1.0 سرویس پک 3 - 30.1 مگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. r)

AJOR
2014/12/05, 18:23
خب اگر فعال نباشه از راه زیر میشه فعالش کرد (دیگه نیازی به دانلود کردن دوباره نداره!) :
34341
اما من بار ها و بار ها امتحان کردم ، نسخه های مختلف 3.5 رو دانلود کردم اما مشکل حل نشد. ( تا این که با روشی که عرض کردم درست شد.)
استارتر عزیز لطفا بعد از امتحان ، نتیجه رو اطلاع بدید.

MEHRIAN
2014/12/05, 18:43
خب اگر فعال نباشه از راه زیر میشه فعالش کرد (دیگه نیازی به دانلود کردن دوباره نداره!) :
34341
اما من بار ها و بار ها امتحان کردم ، نسخه های مختلف 3.5 رو دانلود کردم اما مشکل حل نشد. ( تا این که با روشی که عرض کردم درست شد.)
استارتر عزیز لطفا بعد از امتحان ، نتیجه رو اطلاع بدید.

درست نشد 34342
همه راه هایی که دوستان گفتند رو انجام دادم ولی نشد...

MEHRIAN
2014/12/05, 19:07
34350

AJOR
2014/12/05, 19:29
ویندوز رو از روی DVD نصب کردید؟
قسمت Installation Source رو که تغییر ندادید؟

MEHRIAN
2014/12/05, 19:39
دوستان عزیز ممنون که راهنمایی کردین ولی متاسفه درست نشد{دوستان دیگه که مشکل من رو دارن از همون راه هایی که اساتید گفتن حل میشه} به احتمال زیاد مشکل از تغیراتیه که سایت منتشر کننده داده بخاطر همین تصمیم گرفتم یک نسخه دیگه دانلودکنم
با تشکر

Lycas
2014/12/05, 19:57
دوست عزیز به خاطر آپدیت هایی هست که ماه های Nov و Sep به ویندوز اضافه شده !!!
این دو آپدیت رو حذف کنید و سیستم رو ری استارت کنید
KB2966826
KB2966828

به منظور حذف آپدیت ها به این مسیر برید : Control Panel<Programs and Feauters<View Install Updates
(ممکنه فقط یکی از این دو نصب باشه)

Reza Eshraghi
2014/12/05, 20:29
34320
این صفحه باز میشه
نه نصب نیست"

اسماعیل جان
مسیری که تا اینجا رفتید کاملاً درسته و اجازه بدید توسط خود ویندوز دانلود بشه .
ستاپ های جداگانه قابلیت اجرا و نصب ندارند چرا که بهتون ارور میده ورژن بالاتری نصبه
کلاً
1. از کنترل پنل Programs and Feature رو باز کنید
2در گزینه های سمت چپ Turn Windows Features on or off رو انتخاب کنید بعد آیتم مربوط به فریم ورک 3.5 رو پیدا کنید و کنارش روی مثبت کلیک کنید تا زیرشاخه هاش باز بشه و هردو رو تیک بزنید
3. اوکی که کنید همین پنجره ای که شاتش رو گذاشتید میاد بگذارید توسط خودش دانلود و نصب بشه و ریست کنید حل میشه
صلوات :-bd

پ. ن : با عرض شرمنگی پست های قبلی رو کامل بررسی نکردم . روش توضیح داده شده توسط معراج جان در پست 14 همین روش بنده هست و روش صحیح انجام کار @};-@};-

درست نشد 34342
همه راه هایی که دوستان گفتند رو انجام دادم ولی نشد...

اگر اینکار رو انجام دادید و این ارور رو داده قندشکنتون رو فعال کنید تا بتونه به سرور کانکت بشه و دانلود کنه

MEHRIAN
2014/12/06, 09:27
دوست عزیز به خاطر آپدیت هایی هست که ماه های Nov و Sep به ویندوز اضافه شده !!!
این دو آپدیت رو حذف کنید و سیستم رو ری استارت کنید
KB2966826
KB2966828

به منظور حذف آپدیت ها به این مسیر برید : Control Panel<Programs and Feauters<View Install Updates
(ممکنه فقط یکی از این دو نصب باشه)

آقا دمت دات نت نصب برنامه های ویندوز هم درست شد

MEHRIAN
2014/12/06, 09:29
خیلی ممنونم از هم دوستانی که راهنمایی کردند

Reza Eshraghi
2014/12/07, 12:46
خیلی ممنونم از هم دوستانی که راهنمایی کردند

الآن مشکل شما حل شد ؟
وقتی حل میشه بنویسید ختم تاپیک دیگه !