PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید PS4

leonard
2014/12/03, 08:43
سلام دوستان
کدوم ریجن PS4 از همه بهتره ، چه فرقی دارن با هم؟
پائین ترین قیمتی که سراغ دارین چنده؟
همین امروز یا فردا قصد خرید دارم البته برای یکی از دوستان ، ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.

aryaiee
2014/12/03, 10:32
این رو باید مجتی جان پاسخ بدهند که وارد هستند.اما فکر میکنم ریجن 2 از همه بهتره ظاهرا و کمی هم گرون تر.

leonard
2014/12/03, 11:05
این رو باید مجتی جان پاسخ بدهند که وارد هستند.اما فکر میکنم ریجن 2 از همه بهتره ظاهرا و کمی هم گرون تر.
طی تحقیقاتی که انجام دادم میگن ریجن 2 اروپا از همه بهتره انشاالله بعد از ظهر میخرمش
اسمارت تی وی Sony KDLW905 هم قراره برامون بفرستن ، یکی از امکانات خیلی جالب این اسمارت تی وی اینه که تو بازی دو نفره هر دو طرف صفحه را کامل میبینن یعنی صفحه تقسیم نمیشه
نظرتون در مورد این اسمارت تی وی چیه؟

aryaiee
2014/12/03, 12:11
دوست گلم لطفا سوالات مربروط به tv رو در بخش صوت و تصویر بپرسید ممنونم @};-

MoJtAbA
2014/12/03, 15:54
تفاوتی بین Region ها وجود نداره. فقط هر Region مربوط به یه منطقه از جهان است مثلا 1 برای آمریکا یا 2 برای اروپا و.... هر Region ای که خریدید هیچ تفاوتی بین اجرا کردن بازی ها یا سخت افزار قوی یا خرابی کمتر وجود نداره ( اینها حرف هایی هست که فروشنده ها میزنند !! ) فروشنده هایی که میگن این Region از اون یکی بهتره حرف چرت میزنن ! به هیچکدوم گوش ندید.

هر کدوم رو که خریدید مبارکتون باشه :158: