PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید سیستم کامل دانش آموزی (رشته کامپیوتر)

kimi
2014/11/30, 20:39
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان و اساتید گرانقدر و بزرگوار

همونطور که از عنوان تاپیک معلومه بنده نیاز به راهنمایی و مشاوره شما اساتید محترم برای خرید یک سیستم کامل و دارم من امسال با انتخاب رشته ی کامپیوتر(هنرستان)سال دوم دبیرستان شروع به تحصیل در این رشته کردم و متاسفانه کامپیوتر ندارم و میخوام اولین خرید سیستم کامل خودم و به کمک شما انجام بدم.

بنده نیاز به سیستمی دارم که تمام نیازهای من و تا دانشگاه پوشش بده و برطرف کنه و مشکلی نداشته باشه(ایشالا دانشگاه رفتنی میام از شما اساتید مشاوره خرید لپ تاپ میگیرم.)

فقط دوستان محترم و اساتید بزرگوار و گرانقدر لطفا در این مورد من و به صورت کامل راهنمایی کنن و مشخصات سیستم کامل که همونطور که گفتم تموم نیازهای من و تا دانشگاه در رشته کامپیوتر(هنرستان)پوشش بده و برطرف کنه.

لطفا مشخصات قطعات و ... رو اگه مقدور هست با قیمت بفرمایین تا ایشالا تجربه ای لذت بخش از اولین خریدم داشته باشم.

پیشاپیش از همه ی شما تشکر میکنم و قدردان شما بزرگواران هستم.

ارادتمند

@};-

darvishkhoob
2014/11/30, 21:22
سلام دوست گرامی امیدوارم که دوره تحصیلاتتون رو ب موفقیت طی کنید

و اما میاییم سر انتخاب قطعات شما اول حداکثر بودجه ایرو ک میتونی واس سیستم بدین رو اعلام کنید

و بعد اینکه کاربرتونرو بگید مثلا چه کارهای باهاش انجام میدی مثلا گیم و غیره تا بتونن اساتید راهنمای های لازمرو بدن

kimi
2014/11/30, 21:39
سلام دوست گرامی امیدوارم که دوره تحصیلاتتون رو ب موفقیت طی کنید

و اما میاییم سر انتخاب قطعات شما اول حداکثر بودجه ایرو ک میتونی واس سیستم بدین رو اعلام کنید

و بعد اینکه کاربرتونرو بگید مثلا چه کارهای باهاش انجام میدی مثلا گیم و غیره تا بتونن اساتید راهنمای های لازمرو بدن

با سلام و تشکر از شما دوست عزیزم.

من حداکثر و حداقل بودجه ای در نظر ندارم دوست عزیز من فقط میخوام یه سیستمی بخرم که حداقل بتونه نیازهای من و در طول این چند سال دوران هنرستان تا دانشگاه برطرف کنه و در زمان ورود به دانشگاه حتما لپ تاپ قدرتمندی خواهم خرید.

شما اساتید گرانقدر و بزرگوار با اطلاعات و شناختی که از این رشته کامپیوتر دارین لطفا اونچیزی رو که خودتون صلاح میدونین و بهم پیشنهاد بدین و در مورد قیمت هم طوری نباشه که مشکل قیمت باعث افت کارایی سیستم بشه اما اگر به صورت حداقل قیمت باشه ممنون میشم.(یعنی سیستمی که تمام نیازهای من و در این چند سال متوسطه برطرف کنه با حداقل هزینه!)هزینه زیاد و اصراف نشه دیگه چون بعد این دوران تحصیلی فکر نکنم دیگه ازش استفاده کنم اما به هر حال هم نمیخوام در این دوران با مشکلی برخورد کنم پس حداقل هزینه تا جایی که بتونه تمام نیازهام و برطرف کنه!

ببخشید که زیادی توضیح دادم و زیاد شد.

واقعا از همتوووون بی نهایت سپاسگذارم.

:x

مرسی

SAMAN
2014/11/30, 21:44

من حداکثر و حداقل بودجه ای در نظر ندارم دوست عزیز من فقط میخوام یه سیستمی بخرم که حداقل بتونه نیازهای من و در طول این چند سال دوران هنرستان تا دانشگاه برطرف کنه و در زمان ورود به دانشگاه حتما لپ تاپ قدرتمندی خواهم خرید.

شما اساتید گرانقدر و بزرگوار با اطلاعات و شناختی که از این رشته کامپیوتر دارین لطفا اونچیزی رو که خودتون صلاح میدونین و بهم پیشنهاد بدین و در مورد قیمت هم طوری نباشه که مشکل قیمت باعث افت کارایی سیستم بشه اما اگر به صورت حداقل قیمت باشه ممنون میشم.(یعنی سیستمی که تمام نیازهای من و در این چند سال متوسطه برطرف کنه با حداقل هزینه!)هزینه زیاد و اصراف نشه دیگه چون بعد این دوران تحصیلی فکر نکنم دیگه ازش استفاده کنم اما به هر حال هم نمیخوام در این دوران با مشکلی برخورد کنم پس حداقل هزینه تا جایی که بتونه تمام نیازهام و برطرف کنه!

مرسی

عزیز دل اینطوری نمیشه !

ولی برای اینکه قیمت دستت بیاد یه سیستم کامل که بشه بهش گفت کامپیوتر از 2.5 ملیون شروع میشه به بالا !

darvishkhoob
2014/11/30, 21:50

مرسی
خوب تا اینجا معلوم شما یه سیستمی میخواید که حدود 3 سال براتون کار کنه با توجه به اینکه رشته نحصیلیتون کامپیوتر
و فقط کاربردتون در زمینه رشتتونه و کاربرده دیگه ندارین مثلا بخوای بازی بکنی یا کاری جز کارای درسیت؟
درسته ولی هر سیستمی ک بهتون پیشنهاد شه حتی اگرم برای سالهای اینده جواب نده ولی عمر میکنه و شما میتونید رصورت لازم نداشتن اون بفروشیدش
خوب خیالتون راحت باش استید محترم یه سیستم با توجه کاربردتتون هزینتون بهتون پیشنهادمیدن و چیزی ک به درد شما نخوررو و قیمت نامناسب باشرو به شما معرفی نمیکنن

kimi
2014/11/30, 22:01
عزیز دل اینطوری نمیشه !

ولی برای اینکه قیمت دستت بیاد یه سیستم کامل که بشه بهش گفت کامپیوتر از 2.5 ملیون شروع میشه به بالا !

سلام و با تشکر از پاسخ شما!!

چرا اینطوری نمیشه دوست عزیز؟

من نیازهام و گفتم چون از قیمت هم اطلاع نداشتم نگفتم گفتم هزینه اضافی نمیخوام انجام بدم یه سیستم میخوام که تموم نیازهای یک دانش آموز هنرستانی رشته ی کامپیوتر و برطرف کنه(فقط درسی و تحصیلی) با حداقل هزینه!

@};-

با تشکر از شما

magiteq
2014/11/30, 22:06
عزیزم شما میخوای برنامه نویسی کنی دیگه در اینده , مورد دیگه ای به شما یاد نمیدن
بودجه رو هم حتمی باید اعلام کنی

kimi
2014/11/30, 22:09
خوب تا اینجا معلوم شما یه سیستمی میخواید که حدود 3 سال براتون کار کنه با توجه به اینکه رشته نحصیلیتون کامپیوتر
و فقط کاربردتون در زمینه رشتتونه و کاربرده دیگه ندارین مثلا بخوای بازی بکنی یا کاری جز کارای درسیت؟ بله دقیقا فقط کارهای درسیم و ... اونم در دوران هنرستان و برای دانشگاه لپ تاپ تهیه میکنم.
درسته ولی هر سیستمی ک بهتون پیشنهاد شه حتی اگرم برای سالهای اینده جواب نده ولی عمر میکنه و شما میتونید رصورت لازم نداشتن اون بفروشیدش
خوب خیالتون راحت باش استید محترم یه سیستم با توجه کاربردتتون هزینتون بهتون پیشنهادمیدن و چیزی ک به درد شما نخوررو و قیمت نامناسب باشرو به شما معرفی نمیکنن با سپاس از شما دوست گرانقدر ولی من زیاد اهل فروش نیستم و مطمئنم بعد از چند سال گوشه انباریه! :-*
سلام
مرسی از راهنمایی هاتون
جواب در داخل سوال شما!
با سپاس
ممنونم ازتون @};-

عزیز دل اینطوری نمیشه !

با سلام و تشکر از شما!

دوست عزیز بنده چون اطلاعی از قیمت نداشتم قیمت ندادم اما کامل توضیح دادم من یک کامپیوتر فقط برای امور تحصیلی و درسی خودم میخوام که رشته ی من هم کامپیوتر هنرستان هست که فقط این سیستم و در دوران تحصیل هنرستانم استفاده میکنم و بعدش شاید گوشه انباری خاک بخوره!

در حالی که میخوام تموم نیازهام و برطرف کنه(درسی و تحصیلی)هزینه ی اضافی هم نکنم!

حداقل هزینه باشه ولی دیگه طوری که نیازهای این چند سالم و برطرف کنه.

با تشکر

kimi
2014/11/30, 22:13
عزیزم شما میخوای برنامه نویسی کنی دیگه در اینده , مورد دیگه ای به شما یاد نمیدن
بودجه رو هم حتمی باید اعلام کنی

با سلام و تشکر از شما استاد گرانقدر

اما آخه من هیچ اطلاعی از قیمت و ... ندارم!

آخه چه عرض کنم!

من فقط یه سیستم ایده ال برا چیزی که عرض کردم میخوام!

با سپاس از شما استاد عزیز @};-

SAMAN
2014/11/30, 22:18
برای کم کردن هزینه ها میتونی کارت گرافیک نخری ولی باید قید هرگونه بازی کردن رو بزنی ......

kimi
2014/11/30, 22:28
برای کم کردن هزینه ها میتونی کارت گرافیک نخری ولی باید قید هرگونه بازی کردن رو بزنی ......

با سلام و تشکر از پاسخ شما دوست عزیز!

نه دیگه در این حد داداش گلم ... داشته باشه از همه چیز ولی قدرتش بیشتر از نیازم نباشه چون واقعا فقط هدفم از خرید این سیستم استفاده
ساله و درسی و تحصیلی هست!(هیچگونه کار دیگه جر موارد درسی و تحصیلی هنرستان رشته ی کامپیوتر ازش استفاده نمیشه!)

خداروشکر از لحاظ مالی مشکلی ندارم اما چون فقط مدت محدود و برای هدف مشخص استفاده میکنم و بعد میره گوشه انباری نمیخوام الکی هزینه کنم و اصرافی بشه(اصفهانیم دیگه!) :">

با سپاس

@};-

magiteq
2014/11/30, 22:48
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

SAMAN
2014/11/30, 22:58
اینم یه لیست :

34200

1 ) فروشنده دوست شما نيست و ميخواد جنس ش رو بفروشه ........ ليست رو ميدي بهش و دقيقا ميگي من همينا رو ميخوام با همين گارانتي ها و بهش اجازه ي نظر دادن رو نميدي ........
2) اگه فروشنده گفت چرا اين قطعه ؟! اين رو ببر 50 درصد قوي تره + 30 درصد ارزون تره گوش نکن !
3) گارانتي هايي که خدمت عرض کردم حدود 300 هزار تومن تو کل سيستم پاي شما اب ميخوره نسبت به بدون گارانتي و گارانتي هاي متفرقه ! پس دقيقا دقيقا با همين گارانتي ها تهيه ميکنيد ......

AloneWolf
2014/12/01, 08:06
با سلام،

CPU: Intel G3220

Main: Giga H81

RAM: 4GB DDR3 1600

HDD: 1TB WD Blue

Power: Green 330A

Case: Green 2009

LCD: 19” LG

Key & Mouse: Farassoo

حدود قیمت: 1300

kimi
2014/12/01, 20:41

با سلام و تشکر از شما

اینم یه لیست :

34200

1 ) فروشنده دوست شما نيست و ميخواد جنس ش رو بفروشه ........ ليست رو ميدي بهش و دقيقا ميگي من همينا رو ميخوام با همين گارانتي ها و بهش اجازه ي نظر دادن رو نميدي ........
2) اگه فروشنده گفت چرا اين قطعه ؟! اين رو ببر 50 درصد قوي تره + 30 درصد ارزون تره گوش نکن !
3) گارانتي هايي که خدمت عرض کردم حدود 300 هزار تومن تو کل سيستم پاي شما اب ميخوره نسبت به بدون گارانتي و گارانتي هاي متفرقه ! پس دقيقا دقيقا با همين گارانتي ها تهيه ميکنيد ......

با سلام و تشکر از شما

میتونین یه کارت گرافیک مناسب هم به این سیستم اضافه کنین داداش؟

با سلام،

حدود قیمت: 1300

با سلام و سپاس از شما

kimi
2014/12/01, 20:46
با سلام و خسته نباشید

با تشکر از از دوستان گرانقدر که قیمت دادن.

الان چون حدودا قیمت برای سیستم کاملی که من میخواستم به دستم اومد میتونم حداکثر بودجه ی خودم و 2.200.000 تومان اعلام کنم.

با سپاس از همه ی شما لطفا خواهشمندم با توجه به توضیحاتی که عرض کردم یک سیستم کامل با بودجه ی پیشنهادی و برای مورد مصرفی که لازم دارم بهم پیشنهاد بدین .

با سپاس فراوان

ارادتمند

@};-

قدردان زحمات شما عزیزان هستم.

@};-

magiteq
2014/12/01, 22:13
با سلام و خسته نباشید

با تشکر از از دوستان گرانقدر که قیمت دادن.

الان چون حدود قیمت برای سیستم کاملی که من میخواستم به دستم اومد میتونم حداکثر بودجه ی خودم و 2.200.000 تومان اعلام کنم.

با سپاس از همه ی شما لطفا خواهشمندم با توجه به توضیحاتی که عرض کردم یک سیستم کامل بهم پیشنهاد بدین .

با سپاس فراوان

ارادتمند

@};-

دوست عزیزم کار شما خلاصه شده در کار با OFFICE و در نهایت برنامه نویسی در محیط VB و C و غیره....(رشته نرم افزار)
گرافیک نیاز نیست.

kimi
2014/12/01, 22:29
دوست عزیزم کار شما خلاصه شده در کار با OFFICE و در نهایت برنامه نویسی در محیط VB و C و غیره....(رشته نرم افزار)
گرافیک نیاز نیست.

با سلام و تشکر از شما استاد گرانقدر

چون دیدم حداکثر قیمت سیستم پیشنهادی که دوستان دادن به 1.800.000 تومان رسیده خواستم به قیمت حداکثر سیستم پیشنهادی یه 400.000 تومان هم اضافه کنم تا حداقل های لازمه رو داشته باشه شاید یه یک سال دیگه خواستم با نرم افزاری کار کنم که کارت گرافیک هم لازم باشه ....

پس بودجه ی پیشنهادی خودم و به 2.200.000 تومان(100.000 تومان اینور اونور مهم نیست!) افزایش دادم اما باز هم تاکیدا میگم من فقط برای دوران تحصیل خودم در رشته ی کامپیوتر و فقط برای دوره ی هنرستان میخوام پس لطفا سیستم های پیشنهادی خودتون و برام بفرستین تا من هم ایشالا فردا خرید خودم و انجام بدم.

با تشکر و سپاس فراوان از تمامی شما عزیزان گرانقدر امیدوارم لایق محبت های شما دوستان و اساتید محترم و گرانقدر باشم.

ارادتمند شما

با تشکر

magiteq
2014/12/01, 22:33
دوست عزیز در این تاپیک سه سیستم به شما پیشنهاد شد
دیگه چه پیشنهادی میخواید

kimi
2014/12/01, 22:42
دوست عزیز در این تاپیک سه سیستم به شما پیشنهاد شد
دیگه چه پیشنهادی میخواید

با تشکر از شما دوست عزیز

من این سیستم پیشنهادی رو پسندیدم
34240
ولی درخواست من و خواهش من از شما اساتید گرانقدر اینکه به اندازه 400.000 تومان هم این سیستم و قویتر از اینی که هست بفرمایین حالا این قویتر شدن اضافه شدن قطعاتی باشه که نداره چه بهتر!

ببخشید که زیاد از حد مزاحمتووون میشم.

ایشالا لایق محبتاتون باشم و بتونم جبران کنم .

مرسی

^:)^

SAMAN
2014/12/01, 22:47
با تشکر از شما دوست عزیز

34240
ولی درخواست من و خواهش من از شما اساتید گرانقدر اینکه به اندازه 400.000 تومان هم این سیستم و قویتر از اینی که هست بفرمایین حالا این قویتر شدن اضافه شدن قطعاتی باشه که نداره چه بهتر!

مرسی

پردازنده رو i5 مدل 4460 بگیرید ....... طرفای 650 میشه .......

100 تومن میمونه .........

پاور رو 530 واتی گرین بردارین که اگه خواستین بعدا کمی بازی کنید مشکل پاور نداشته باشید ......

magiteq
2014/12/01, 22:50
با تشکر از شما دوست عزیز

34240

مرسی

دوست من , بنده چند سال قبل تمام واحدهای شما رو پاس کردم و هم رشته شما هستم , وقتی میگم نیاز نیست , مطمئن باشید نیاز نیست

sahar66
2014/12/01, 22:51
ببخشید من باز دخالت کردم اما دیدم چه جالبه ی سری از حرفاااااااااااااااااا

خب خیلی راحت میتونی ی کامپیوتر رو جمع کنی که 7 سال برات کار کنه و البته بازی هم بکنی باهاش خخخخ و صدالبته فقط در حدی که مثلا ی برنامه سی شارپ و یا سی پلاس پلاس روش نصب کنی ورد و.... قیمت هم حدودا 1 تومن میشه مانیتور رو اگه از ال سی دی استفاده نکنی و قدیمی بگیری حتی کمتر هم میشه:)>-

کیس رو بده برات جمع کنن کیس اماده نخر و البته سعی کن خیلی بالا نخری چون نیازی بهش نداری

و اما چیزی که در عمر و خوب کار کردن کامپیوتر مهمه نحوه ی استفاده و خاموش و روشن کردن اونه اینو یادت باشه باعث طول عمر کامپیوتر میشه

sahar66
2014/12/01, 22:53
من سی پی یو سه هسته ایی دیدم ایا درست دیدم؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اره خب سی پی یو سه هسته برا چته؟

SAMAN
2014/12/01, 22:56
من سی پی یو سه هسته ایی دیدم ایا درست دیدم؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اره خب سی پی یو سه هسته برا چته؟

i3 به معنی 3 هسته ای نیست !

kimi
2014/12/01, 23:00
پردازنده رو i5 مدل 4460 بگیرید ....... طرفای 650 میشه .......

100 تومن میمونه .........

پاور رو 530 واتی گرین بردارین که اگه خواستین بعدا کمی بازی کنید مشکل پاور نداشته باشید ......

با سلام و تشکر

امکانش نبود کارت گرافیک اضافه کنیم استاد؟

سپاس

SAMAN
2014/12/01, 23:02
با سلام و تشکر

امکانش نبود کارت گرافیک اضافه کنیم استاد؟

سپاس

ببین برادر خرید کارت گرافیک با 400 تومن نه به درد بازی میخوره نه به درد هیچ کار دیگه ای ........ در واقع حیف و میل کردن پوله .......

ولی اینطوری بعدا (تا 6 ماه دیگه) میتونین یه کارت رده ی متوسط اضافه کنید .......

magiteq
2014/12/01, 23:06
نظرات داده شد و سیستم ها پیشنهاد
ختم تاپیک

kimi
2014/12/02, 12:42
با سلام و خسته نباشید

بنده امروز رفتم و سیستم ه مورد نظر و که در این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9) تاپیک دوستان فرموده بودن و سفارش دادم قرار شد پنجشنبه تحویل بده !

مشخصات سیستم :

motherboard asus h81-plus lga1150 h81 mb

cpu intel core i5 4460

ram gskill ripjaws x8gb 4gb X 2 1600 mhz ddr3 ram - cl 7

case green oraman case

power supply green gp530A-eu

odd asus 24X dvd-rw internal drive

monitor asus vs197de 19inch led

hdd seagate barracuda 1TB 7200Rpm 64 mb buff hdd

فروشنده گفت حیفه این سیستم دارای کارت گرافیک نباشه !

چند تا کارت گرافیک پیشنهاد داد ولی متاسفانه چون اطلاعی نداشتم اصلا نفهمیدم که چی گفت!

لطفا برای این سیستم یک کارت گرافیک مناسب و ایده آل هم پیشنهاد بدین .

سپاسگذارم

@};-

با تشکر

magiteq
2014/12/02, 13:26
cpu:intel core 2quad q6600

ram:4g ddr3

vga:در حال حاضر
amd hd 5570

بابت بودجه با توجه به فرمایش شما که میگید محدودیت داره گرافیک 2 3 میلیونی که نمیشه انتخاب کرد.بودجه تا 600 الی 700

zotac 750ti به همراه یک پاور green 430A-SP
پاورخودت جوابگو نیست

با سلام و خسته نباشید

بنده امروز رفتم و سیستم ه مورد نظر و که در این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9) تاپیک دوستان فرموده بودن و سفارش دادم قرار شد پنجشنبه تحویل بده !

مشخصات سیستم :

cpu intel core i5 4460

ram gskill ripjaws x8gb 4gb X 2 1600 mhz ddr3 ram - cl 7

case green oraman case

monitor asus vs197de 19inch led

hdd seagate barracuda 1TB 7200Rpm 64 mb buff hdd

فروشنده گفت حیفه این سیستم دارای کارت گرافیک نباشه !

چند تا کارت گرافیک پیشنهاد داد ولی متاسفانه چون اطلاعی نداشتم اصلا نفهمیدم که چی گفت!

لطفا برای این سیستم یک کارت گرافیک مناسب و ایده آل هم پیشنهاد بدین .

سپاسگذارم

@};-

با تشکر

بله , چقدر شبیه سیستم هایی که پیشنهاد شد
من نمیدونم در اون تاپیک , دو ساعت برای چه کسی داشتم توضیح میدادم
با توجه به اینکه نظر من هیچ تاثیری در خرید شما نداره و نظر فروشنده برای شما ملاک هست , بنده نظری ندارم

kimi
2014/12/02, 13:30
zotac 750ti به همراه یک پاور green 430A-SP
پاورخودت جوابگو نیست

بله , چقدر شبیه سیستم هایی که پیشنهاد شد
من نمیدونم در اون تاپیک , دو ساعت برای چه کسی داشتم توضیح میدادم
با توجه به اینکه نظر من هیچ تاثیری در خرید شما نداره و نظر فروشنده برای شما ملاک هست , بنده نظری ندارم

با سلام و تشکر
@};-
این سیستم سیستم پیشنهادی سامان جان هست داداش ...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9?p=158336&viewfull=1#post158336

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9?p=158488&viewfull=1#post158488

magiteq
2014/12/02, 14:29
با سلام و تشکر
@};-
این سیستم سیستم پیشنهادی سامان جان هست داداش ...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 9?p=158336&viewfull=1#post158336

شما یکبار دیگ با دقت ملاحظه بفرما

kimi
2014/12/02, 14:38
شما یکبار دیگ با دقت ملاحظه بفرما

این و ملاحظه کنین برادرم!

kimi
2014/12/02, 14:43
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ARMIN
2014/12/02, 15:32
با توجه به اینکه موضوع خرید سیستم همچنان ادامه دارد پست های مرتبط با همین سیستم در دیگر تاپیک ها رو ادغام و تاپیک رو باز کردم، پس از پایان مشاوره، تاپیک بسته خواهد شد.

M.GH
2014/12/02, 19:12
شما اگه کارت گرافیک میخوای برای بازی حداقل gtx 750 ti مثلا مدل
GIGABYTE GV-N75TOC-2GI GeForce GTX 750 Ti 2GB
به قیمت 560 تومان

در ضمن پاور هم همونطوری که سامان گفت حداقل 530 وات بگیر
ولی به نظر من و همونطوری که سامان گفت الان گرافیک نخر بعد از 6 ماه یه گرافیک رده متوسط جدیدتر و بهتر برداری

SAMAN
2014/12/02, 21:37
برادر شما فعلا نیازی به گرافیک نداری ....... در اینده هم نیازی نداری اگه نخوای بازی کنی ......

بزار سری کارت های 9XX کامل بشه تا 6 ماه دیگه میگم چی اضافه کنی ........

خریدی عکس هاش یادت نره ......

kimi
2014/12/03, 21:11
با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از دوستان و اساتید گرانقدر"

با توجه به اینکه فردا بعد از ظهر میرم سیستم و تحویل بگیرم خواستم بیام تشکر کنم و نمیدونم چطور شد که از روزی که وارد این فروم شدم به بازی هم علاقه مند شدم =))

یعنی دیدم همه دنبال گیم هستن و منم دلم خواست :(

فردا من سیستم پیشنهادی سامان جان و میگیرم با این مشخصات :

cpu intel core i5 4460

ram gskill ripjaws X 8gb 4gbX2 1600mhz ddr3 ram - CL7

case green oraman case

monitor asus vs197DE 19inch led

hdd seagate barracuda 1 tb 7200 Rpm 64 mb buff hdd

فقط اگر امکانش هست یک کارت گرافیک ایده ال و مناسب برای این سیستم هم پیشنهاد بدین چون واقعا حوس گیم کردم و یه خواهش دیگه هم اینکه امروز رفته بودم هنوز سیستم و سرهم نکرده و فردا ظهر این کارو شروع میکنه برای یکم گیم بازی کردن اگه بخوام بودجه رو ببرم روی 3 تومن بازم میتونم چیزی رو ارتقاء بدم؟
(یکم پول نگه داشته بودم برا عوض کرد ن گوشیم که بیخیال شدم و /فتم بودجه رو ببرم رو 3 تومن\:D/)
اگه با 3 تومن کردن این بودجه پیشنهاد ارتقاء دارین لطفا بفرمایین تا زنگ بزنم بهش و بگم تغییرات و اعمال کنه @};-
با تشکر و سپاسگذارم از شما

SAMAN
2014/12/03, 22:00
با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از دوستان و اساتید گرانقدر"

با توجه به اینکه فردا بعد از ظهر میرم سیستم و تحویل بگیرم خواستم بیام تشکر کنم و نمیدونم چطور شد که از روزی که وارد این فروم شدم به بازی هم علاقه مند شدم =))

یعنی دیدم همه دنبال گیم هستن و منم دلم خواست :(

فردا من سیستم پیشنهادی سامان جان و میگیرم با این مشخصات :

cpu intel core i5 4460

ram gskill ripjaws X 8gb 4gbX2 1600mhz ddr3 ram - CL7

case green oraman case

monitor asus vs197DE 19inch led

hdd seagate barracuda 1 tb 7200 Rpm 64 mb buff hdd

فقط اگر امکانش هست یک کارت گرافیک ایده ال و مناسب برای این سیستم هم پیشنهاد بدین چون واقعا حوس گیم کردم و یه خواهش دیگه هم اینکه امروز رفته بودم هنوز سیستم و سرهم نکرده و فردا ظهر این کارو شروع میکنه برای یکم گیم بازی کردن اگه بخوام بودجه رو ببرم روی 3 تومن بازم میتونم چیزی رو ارتقاء بدم؟
(یکم پول نگه داشته بودم برا عوض کرد ن گوشیم که بیخیال شدم و /فتم بودجه رو ببرم رو 3 تومن\:D/)
اگه با 3 تومن کردن این بودجه پیشنهاد ارتقاء دارین لطفا بفرمایین تا زنگ بزنم بهش و بگم تغییرات و اعمال کنه @};-
با تشکر و سپاسگذارم از شما

اون فروشنده ی محترم تا حالا قطعات رو بسته واسه ی شما !

تنها کاری که میشه کرد اضافه کردن کارت گرافیکی است .......

پیشنهاد من :

ASUS GTX 750 Ti OC Dual Fan 2GB GDDR5

حتما حتما حتما با گارانتی سازگار ارقام یا ویستا پخش باشه ! یه موقع نگن خدای ناکرده ویستا همون الماسه !!!!

گفتن بگو من فقط ویستا پخش رو میشناسم !

میشه طرفای 675 هزاز تومن ........

kimi
2014/12/03, 22:08
مرسی سامان جان

موس و کیبورد و اسپیکر و دیگر چیزها رو چی میفرمایین داداش؟

با سپاس از شما :x

SAMAN
2014/12/03, 22:14
مرسی سامان جان

موس و کیبورد و اسپیکر و دیگر چیزها رو چی میفرمایین داداش؟

با سپاس از شما :x

برای هر کدوم چقدر میخوای هزینه کنی ؟

اگه میتونی درست درمون هزینه کن میارزه ....

kimi
2014/12/04, 18:37
با سلام و خسته نباشید و تشکر از شما دوست عزیزم سامان جان

من برای باقی موارد مونده سیستمم در حدود ۲۵۰ تومن میتونم هزینه کنم .
برای کارت شبکه هم تا ۵۰ تومن! (جمعا ۳۰۰ تومن)
منتظر پیشنهاداتتون هستم.

با تشکر

SAMAN
2014/12/04, 20:46
با سلام و خسته نباشید و تشکر از شما دوست عزیزم سامان جان

من برای باقی موارد مونده سیستمم در حدود ۲۵۰ تومن میتونم هزینه کنم .
برای کارت شبکه هم تا ۵۰ تومن! (جمعا ۳۰۰ تومن)
منتظر پیشنهاداتتون هستم.

با تشکر

نیازی به کارت شبکه نیست ...... خود مین برد داره درگاه شبکه رو .......

Logitech MK710 Wireless Desktop Keyboard and Mouse

طرفای 300 تومن با گارانتی اصلی پانا ......

SAMAN
2014/12/04, 20:48
ما هم به شدتت منتظر عکس ها هستیم به شدتت ......

اگر سوال نیست ختم تاپیک اعلام شود .......