PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاهکاری دیگر از پارس آنلاین

AmirMahmood
2014/11/03, 04:02
سلام ، اگر یادتون باشه چند ماه پیش یه تاپیکی ایجاد شد به این اسم پارس آنلاین ، آری یا خیر !! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!-%28%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86%29) که به برخی از سیاست های مشتری مداری پارس انلاین پرداخته بودم ولی دوستان قصد دارم تو این پست هیچی نگم و فقط اعلامیه ای که دیروز ، پریروز توسط پارس انلاین منتشر شد رو بزارم ، می خوام خودتون متن رو بخونین و برداشتتونو بنویسید. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

----------------------
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:
به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.

------------------------

هدیه سرویسهای نامحدود این شرکت از اول آبان ماه 1393 به شرح زیر تغییر خواهد یافت:
• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-128U+ در مرحله اول از 10 گیگابایت به 5 گیگابایت و در مرحله دوم از 5 گیگابایت به 3 گیگابایت کاهش یافت.
• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-256U+ در مرحله اول از 20 گیگابایت به 10 گیگابایت و در مرحله دوم از 10 گیگابایت به 6 گیگابایت کاهش یافت.
• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-512U+ در مرحله اول از 25 گیگابایت به 20 گیگابایت کاهش یافت.
لازم به ذکر است تغییری در هدیه سرویسهای POL-1024-U+ و POL-2048-U+ ایجاد نگردیده است.
همچنین این سیاست برای قراردادهایی که پس از تاریخ 1 آبان ماه منعقد گردند، اعمال خواهد شد و قراردادهایی که قبل از این تاریخ بسته شوند، مشمول سیاست جدید هدیه سرویسهای نامحدود نمی شوند.
برای اطلاع از جزئیات این تغییر هدیه سرویسهای نامحدود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) را ببینید.
------------------------------------------------------------------------

Reza Eshraghi
2014/11/03, 09:19
امیر محمود جان منطقه تون غیر از دزدآنلاین جایی دیگه سرویس نمیده ؟ هرچند واقعاً تغییر شرکت بیشتر مواقع از چاله به چاه افتادن هست ! :-w

Hoplite
2014/11/03, 09:25
من که دل خوشی از پارس آنلاین ندارم. یه مدت داشتم پینگش واسه ی بازی افتضاح بود ! تازه پینگ مخصوص بازی هم گرفته بودم !

meelad
2014/11/03, 09:59
:-o

در راستای افزایش رضایتمندی!

راستی مگه سرویس های نامحدود ترافیک هدیه داشتن!؟

[-(

Mehran coyote
2014/11/03, 10:28
اوضا ع داغون هست داغونتر هم میشه
همه isp ها دارن شبانه رو کم کم از رایگانی در میارن صبا هم یه طرح دیگه زده از کل حجمی که داری اندازه دو برابرش میتونی دانلود رایگان شبانه داشتی باشی
مثلا اگه سرویست 10 گیگه 20 گیگ شبانه داری [-(

من که چند ماهی هست خطم از ز بیخ مشکل داره ایرانسل گرفتم پینگش بالاس ولی دانلودش عالیه شبانه هم رایگان هم از 1 تا 7ه تا صبح 4 گیگی دانلود میکنم \:D/

ARMIN
2014/11/03, 10:53
مشکل اینجاست که این شرکت ها هزینه هاشون بالا میره، اما قانونا" اجازه افزایش قیمت رو ندارند. برای همین از کیفیت و کمییت سرویس هاشون کم میکنند.

از طرف دیگه، خود مخابرات که باید خدمات به شرکت های ISP ارائه کنه، خودش همزمان رقیب این شرکت ها هستش، این موازی کاری در نهایت، ضررش رو کاربران میبینند.

magiteq
2014/11/03, 11:32
مشکل اینجاست که این شرکت ها هزینه هاشون بالا میره، اما قانونا" اجازه افزایش قیمت رو ندارند. برای همین از کیفیت و کمییت سرویس هاشون کم میکنند.

از طرف دیگه، خود مخابرات که باید خدمات به شرکت های ISP ارائه کنه، خودش همزمان رقیب این شرکت ها هستش، این موازی کاری در نهایت، ضررش رو کاربران میبینند.

نه ارمین جان اتفاقا , حتی یک ذره هم دلت به اینها نسوزه
اینها 1 مگ پهنای باند رو حدود 250 تا 300 از زیر ساخت میخرن و با یک اشتراک 1 به 10 و در واقع 1 به 100 میفروشن به کاربر , 10 برابر هزینه کرده رو درمیارن( فقط کلی از بابت فروش ترافیک درمیارن)
شک نکن تو این قضیه. بعد هم مخابرات خودش ISP هست , طبیعتا باید رقیب سایر IPS ها باشه , ولی خب ISP ها تجهیزاتشون تو مخابرات نصب و ممکنه مخابرات اجازه اضافه کردن پورت رو بهشون نده که تو بعضی مناطق اینجوری هست
همچنین مخابرات برای رانژه یا تخلیه خط از IPS ها پول میگیره. ولی خب حقشون هست این ISP ها , قبل از اینکه مخابرات راه بیوفته , خون مردم رو تو شیشه کرده بودن و اگر مخابرات سرویس ها نامحدود رو راه اندازی نمیکرد , معلوم نبود چه بلایی سر مشترکین میومد. تنها نامحدود واقعی توسط مخابرات ارائه میشه که البته الان خیلی از مناطق نامحدود رو دیگه ارائه نمیدن و در تهران هم محدود کردن به حداکثر 512K ,البته من حدود 1-2 سالی هست نامحدود 1 مگ دارم , و بسیار راضی هستم.
البته خیلی مشکلات زیاد داره و نمیشه که یک هفته بدون مشکل رو سپری کنم , ولی کاملا راضی هستم و هر چقدر دلم بخواد میتونم دان کنم و اقا بالا سر هم ندارم. من چند ساله که این رو به خود میگم: اینترنت در ایران با گذشت زمان کاهش کیفیت خواهد داشت و تا امروز این گفته خودم به خودم ثابت شده.

VSH-Katana
2014/11/03, 11:59
:دی!
من این شاهکار رو همین دیشب رویت کردم!!!!!!!!!!
اعصابم نابود شد! قصر آمال و آرزو هام خراب شد.
احتمالا برم عوض کنم یه شرکتی که ساعت رایگان شبانه داره بگیرم
زیبا ترین بخش کار:در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود

Mostafa98
2014/11/03, 12:47
نه ارمین جان اتفاقا , حتی یک ذره هم دلت به اینها نسوزه
اینها 1 مگ پهنای باند رو حدود 250 تا 300 از زیر ساخت میخرن و با یک اشتراک 1 به 10 و در واقع 1 به 100 میفروشن به کاربر , 10 برابر هزینه کرده رو درمیارن( فقط کلی از بابت فروش ترافیک درمیارن)
شک نکن تو این قضیه. بعد هم مخابرات خودش ISP هست , طبیعتا باید رقیب سایر IPS ها باشه , ولی خب ISP ها تجهیزاتشون تو مخابرات نصب و ممکنه مخابرات اجازه اضافه کردن پورت رو بهشون نده که تو بعضی مناطق اینجوری هست
همچنین مخابرات برای رانژه یا تخلیه خط از IPS ها پول میگیره. ولی خب حقشون هست این ISP ها , قبل از اینکه مخابرات راه بیوفته , خون مردم رو تو شیشه کرده بودن و اگر مخابرات سرویس ها نامحدود رو راه اندازی نمیکرد , معلوم نبود چه بلایی سر مشترکین میومد. تنها نامحدود واقعی توسط مخابرات ارائه میشه که البته الان خیلی از مناطق نامحدود رو دیگه ارائه نمیدن و در تهران هم محدود کردن به حداکثر 512K ,البته من حدود 1-2 سالی هست نامحدود 1 مگ دارم , و بسیار راضی هستم.
البته خیلی مشکلات زیاد داره و نمیشه که یک هفته بدون مشکل رو سپری کنم , ولی کاملا راضی هستم و هر چقدر دلم بخواد میتونم دان کنم و اقا بالا سر هم ندارم. من چند ساله که این رو به خود میگم: اینترنت در ایران با گذشت زمان کاهش کیفیت خواهد داشت و تا امروز این گفته خودم به خودم ثابت شده.

دقیقا حق با شماست.
ولی در مورد پیشرفت اینترنت ایران من فقط پیشرفت ایرانسلو دیدم.البته به شرطی که سرعت خوب باشه.تعرفه ها (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 7%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8% AA%20%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87) ( جدید)

در مورد adsl شبانه من شاتل و آسیاتک دارم .
شاتل ماهی 3 تومن برای شبانه میگیره اگر هم زیاد دانلود کنی (مثلا دو روز پشت سر هم زیاد dl کنی) شبانه ات تقریبا نابود میشه ولی سرور های داخل کشور کم نمیشه سرعت.روز کلا خیلی خوبه
نا محدودش هم میگن محدوده!
آسیاتک هم سرویس های گرون و حجم بالا شبانه رایگان دارن.

AmirMahmood
2014/11/03, 14:23
نمی دونم چرا یهو بنظرم این کلیپ خیلی به درد این مطلب مخوره

Viper95
2014/11/03, 14:41
حاجی پارس آفلاین هرچی باشه در زمینه دزدی به مبین راهزن نمیرسه :D

یعنی خداوکیلی عجب isp های داغونی داریم تو دنیا نوبره :دی

Roz6710
2014/11/03, 14:41
آره مصطفی جان من الان شاتل 128 نامحدود دارم مجبورم برا دانلودهای سنگین دو سه شب یه بار اقدام کنم که سرور منو بن نکنه ولی خدائیش کاملا ازش راضیم تا حالا قطعی نداشته و تو همه ساعات شبانه روز سرعتش یکسانه پشتیبانیش هم عالیه و با یه پیام رو گوشی کاربر رو از هر اتفاقی باخبر میکنه حتی خرابی یا قطعی موقت!!

FAZEL77
2014/11/03, 15:42
دچار شکست عشقی سنگینی شدم ...
5 ساله مشتری پارس آنلاین هستم ...
بدجوری خودشو خراب کرد ...
من که هر شب نزدیک 2 یا 3 گیگ فیلم و سریال دانلود میکنم دیگه چه خاکی بر سرم بریزم ؟؟؟
عملا دیگه نمیشه دانلود کرد ! به چه امیدی دانلود کرد!
یه فیلم 1080 کم کمش یک گیگ و نیم حجمشه ... تقسیم بر 3 میشه 500 مگابایت 10 تا فیلم دانلود کنم میشه 5 گیگ کلا 6 گیگ تو تعرفه شون هست دیگه کاملا ترکوندن مارو !!!
تا همین یک ماه که باقی مونده تا این طرح رو فعال کنن هرشب میزنم پودرشون میکنم ... تا هارد رو پر نکنم ول کن نیستم ...بعدش هم خداحافظ پارس آفلاین

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

unihoin
2014/11/03, 17:23
اصلا چرا اینا برای ترافیک پول میگیرن؟
کجای دنیا اینترنت محدودیت حجمی داره؟

meelad
2014/11/03, 17:36
کجای دنیا اینترنت محدودیت حجمی داره؟

شنیدم افغانستان و عراق محدودیت حجمی دارن!
%-(
مثل اینکه اونا هم از ما یاد گرفتن!

به شخصه از طرف جامعه دانشجویان کامپیوتر:
اگر در برنامه افق 1404 حذف محدودیت حجمی وجود نداره، واقعا باید برای جامعه ی تکنولوژی کشور تاسف خورد!

FAZEL77
2014/11/03, 19:06
این آی اس پی ها دیدن مصرف شبانه رفته بالا , به فکر پول درآوردن از آن افتاده اند. اولیش صبانت بود که 2 برابر حجم خریداری شده رو میگذاره مجانی مصرف کنی و بقیه رو به ازای هر 2 گیگ 1 گیگ کم میکنه. بعدیش آسیاتک بود که هم ساعتهای شبانه اش رو کم کرد و هم سرعتهاش رو. حالا هم پارس آنلاین. بقیه هم مطمئن باشید به مرور انجام میدهند

SAMAN
2014/11/03, 20:10
پارس انلاین شبانه ها رو روراست نیست !

hkde
2014/11/03, 21:21
سلام
من هم این مطلبو تو سایت پارس آنلاین دیدم و تصمیم گرفتم که سرویس دهندمو عوض کنم و حتی یک ایمیل اعتراضی هم براشون فرستادم. اما الان که دوباره رفتم دیدم که اون خبرو (پولی کردن ساعات شبانه) ورداشتن. امیدوارم که منصرف شده باشن و گرنه چاره ای جز تغییر isp ندارم.

FAZEL77
2014/11/03, 22:32
سلام
من هم این مطلبو تو سایت پارس آنلاین دیدم و تصمیم گرفتم که سرویس دهندمو عوض کنم و حتی یک ایمیل اعتراضی هم براشون فرستادم. اما الان که دوباره رفتم دیدم که اون خبرو (پولی کردن ساعات شبانه) ورداشتن. امیدوارم که منصرف شده باشن و گرنه چاره ای جز تغییر isp ندارم.
منصرف نشدن دوست عزیز.... دیدن امروز حمله شده به پیجشون تو شبکه های اجتماعی و اینستگرامشون خبرو برداشتن کسی نفهمه تا شلوغش نکنن

SAMAN
2014/11/03, 22:46
منصرف نشدن دوست عزیز.... دیدن امروز حمله شده به پیجشون تو شبکه های اجتماعی و اینستگرامشون خبرو برداشتن کسی نفهمه تا شلوغش نکنن

ای حقشه همه یهو تمام پورت هاش رو تخلیه کنن کلاه بردار رو ! من میخواستم تخلیه کنم تا 2 ماه لفت ش دادن و مجبورم کردن یه خط دیگه بخرم !

FAZEL77
2014/11/03, 22:50
ای حقشه همه یهو تمام پورت هاش رو تخلیه کنن کلاه بردار رو ! من میخواستم تخلیه کنم تا 2 ماه لفت ش دادن و مجبورم کردن یه خط دیگه بخرم !

مشکل اینجاست که این سیاست رو قراره همه ispها اعمال کنن و کوچ کردن به یه isp دیگه دردی رو دوا نمیکنه !!!
منی که فیلم باز و سریال باز هستم دیگه نمیتونم دانلود کنم
اگه بخوام یه بازی 8 گیگی دانلود کنم ورشکست میشم ... کاش حداقل حجم رو هم ارزون میکردن تا بشه دانلود کرد اینجوری نمیشه متاسفانه

SAMAN
2014/11/03, 22:51
مشکل اینجاست که این سیاست رو قراره همه ispها اعمال کنن و کوچ کردن به یه isp دیگه دردی رو دوا نمیکنه !!!
منی که فیلم باز و سریال باز هستم دیگه نمیتونم دانلود کنم
اگه بخوام یه بازی 8 گیگی دانلود کنم ورشکست میشم ... کاش حداقل حجم رو هم ارزون میکردن تا بشه دانلود کرد اینجوری نمیشه متاسفانه

اقا نامحدود از مخابرات بگیرین چه کاریه ؟ من با سرویس 1 مگابیتی روزانه 10 گیگ دانلود میکنم ......

third person
2014/11/03, 22:58
تو همه جای دنیا با ایجاد چند سرویس دهنده و ایجاد رقابت ، به نفع مشتری کار می کنن . اینجا سرویس دهنده ها میان با هم دیگه یه تیم می شن و مصرف کننده بیچاره رو می چاپن . شک نکنید ایجاد محدودیت در سرویس رایگان شبانه یک تصمیم گروهی بوده. چون اگه یکی هم رعایت نکنه، بقیه کاربرا میرن طرف اون. صبانت و پارس انلاین که فعلا شروع کردن . بقیه هم اگه شروع نکردن بزودی میکنن. نبود نظارت هم که دیگه یک داستان قدیمی شده .
خلاصه اینکه یا باید سوخت و ساخت و یا چند وقتی دست به اعتصاب اینترنتی زد !

FAZEL77
2014/11/03, 23:05
اقا نامحدود از مخابرات بگیرین چه کاریه ؟ من با سرویس 1 مگابیتی روزانه 10 گیگ دانلود میکنم ......

تو بندرعباس بهترین فعلا پارس آنلاینه و چاره ای نیست ... مخابرات قطعی زیاد و پینگ خیلی بالایی داره ... جدا به بنبست رسیدم و هیچ چاره ای به ذهنم نمیرسه

Amoo
2014/11/03, 23:53
وای بر کم فروشان

SAMAN
2014/11/04, 10:06
تو بندرعباس بهترین فعلا پارس آنلاینه و چاره ای نیست ... مخابرات قطعی زیاد و پینگ خیلی بالایی داره ... جدا به بنبست رسیدم و هیچ چاره ای به ذهنم نمیرسه

جدیدا تست کردی شما ؟ شندیم بهتر شده سرویس هاش ...... یه یه ماهه یگیر به نظرم تست کن .....

AlirezzA
2014/11/04, 10:18
من هم پارس آنلاین داشتم هم مخابرات
به نظرم الان مخابرات به صرفه تر هست مخصوصاْ برای دوستانی که دانلود بالایی دارند

rasaam
2014/11/04, 18:12
سلام.دوستان خب مخابرات که خیلی عالی هست چرا انقد خوشتون میاد از شرکت های دیگه خدمات بگیرین؟ من همدان هستم سرویسم یه مگ 7 گیگ هست و شبانه رایگان.روزانه سرعتش روی 400 تا 500 کیلو بایت ( نه بیت) هستش و شبانه هم روی 128 کیلوبایت قفل میشه.هر شبم حدودا 2و نیم گیگ دانلود رایگان میکنم.به نظرم الان بهترین سرویس دهنده همون مخابرات هست باز هر جور که خودتون میدونید

Shahin007
2014/11/04, 19:56
از هر چی تعریف کردیم خراب شد ...

اینم از صبانت در همین مورد:

واسه کسایی که دانلود زیاد میکردن مخصوصا فیلم و سریال فاجعس این قضیه ...

من برم کجا بگم فلان سریال ، با کیفیت فلان ، نسخه ی فلان انکودر رو به من بده؟

یا فیلم فلان دوبله بدون حذفیات و با کیفیت 1080P نسخه ی 10 گیگی با بیت ریت فلان قدر رو میخوام ... یعنی چی آخه ... نه میشه از بیرون گرفت چون با این کیفیت هایی که ما میخوایم پیدا نمیشه ...
نه میشه دیگه دانلود کنیم چون هزینه سر سام آور میشه ...

دوستان فیلم و سریال باز خودتونو آماده کنید که باید بریم سریال و فیلم مورد علاقمون رو با کیفیت حداکثر 480P و DVD RIP نگاه کنیم. :|

Roz6710
2014/11/04, 21:30
چاره ای نیست باید بسوزیم و بسازیم الان خودم شاتل نامحدود استفاده میکنم و چون آرشیو فیلم و سریال و موزیک دارم دانلود هام سنگینن ولی بازم لنگه کارم چون اسمشه نامحدوده ولی اگر مثلا سه روز پشت سر هم روزی دو گیگ دان کنم اتوماتیک سرعتم بن میشه پس مجبور میشم یه صف طولانی دانلود منجر همیشه جلو چشام باشه و واسه دانلودهام زمانبندی بذارم با فاصله...واقعا زجرآوره8-x

FAZEL77
2014/11/04, 22:16
دیشب 16 گیگ شبانه از پارس آنلاین دانلود کردم ...با دوستام هم هماهنگ کردم اونا هم روی هم رفته 12 گیگ دانلود کردن...تا زمان باقی مانده قراره آرشیو فیلم و سریالمونو تقریبا کامل کنیم ...هارد هم خریدیم ... بعد از کامل شدن آرشیو قراره فروشگاه اینترتی بزنیم برای فروش چون دیگه کسی قادر به دانلود سنگین نیست

خلاصه در این چند روز فراوانی و شبانه رایگان، دانلود کنید که 7 سال قحطی رو در پیش داریم

FAZEL77
2014/11/06, 00:38

SAMAN
2014/11/06, 01:34
دزد انلاین !

خودم 3 بار مچ شون رو گرفتم که حجم بیشتر کم کردن .......... به یارو میگم نت ترافیک دارم رو سیستم ....... مگه ویروسی سیستم ت !

AmirMahmood
2014/11/06, 17:41
جلل خالق الان به صورتی خیلی عجیبی این خبر از روی سایت پارس آنلاین نا پدید شده :|

SAMAN
2014/11/06, 17:57
جلل خالق الان به صورتی خیلی عجیبی این خبر از روی سایت پارس آنلاین نا پدید شده :|

اعمال میشه نگران نباش برادر ........

FAZEL77
2014/11/06, 17:57
زنگ زدیم شرکت و گفتن طرح همچنان سر جاشه و نمیدونم چرا خبرو حذف کردن؟!!!

SAMAN
2014/11/06, 18:10
زنگ زدیم شرکت و گفتن طرح همچنان سر جاشه و نمیدونم چرا خبرو حذف کردن؟!!!

از زیر فشارش فعلا فرار کنن ....

Shahin007
2014/11/07, 09:17
ما رفتیم تو بلک لیست ...خط آخر رو بنگرید ...

امشب باید نگاه کنم ببینم چقدر سرعت رو محدود کردند ... نامردا.8-|

AmirMahmood
2014/11/13, 15:37
لینک های اصلی با سایز بزرگ

Shahin007
2014/11/14, 09:36
از دیشب سرعت منو نابود کردن دیگه... صبح بلند شدم دیدم حدودا 250 مگابایت دانلود شده ...

شبی 4 گیگ دانلود میکردم :(

FAZEL77
2014/11/14, 09:42
از دیشب سرعت منو نابود کردن دیگه... صبح بلند شدم دیدم حدودا 250 مگابایت دانلود شده ...

شبی 4 گیگ دانلود میکردم :(

من شبی میانگین 13 گیگ دانلود داشتم اما دیشب pes 2015 رو گذاشتم دانلود و کلی فیلم حالا از خواب بیدار شدم دیدم جلو همشون زده ارور و دانلود نشده .... معمولا شب جمعه ها اینترنت پارس آنلاین داغون میشه ... این از قدیم همینجوری بوده آخر هفته ها

Mostafa98
2014/11/14, 10:31
جالبه وزیر گفته اینترنت تا یک ماه دیگه ارزون میشه!

djkaveh
2014/11/14, 20:46
وزیر خودش با دیش اینترنت میگیره اونم مجانی هر چند وقت یکبار میگه یک جوکی هم بگم مردم سرگرم بشن!!36 سال همش حرف و سخنرانی برای مردم ساده......هنوز باور دارید!!!!

FAZEL77
2014/11/15, 21:49
شرکت پارس آنلاین دید که وزارت فناوری اطلاعات اعلام کرده باید قیمت اینترنت کاهش پیدا کنه تصمیم گرفته برای جبران هزینه های خود با این بهانه دانلود شبانه رو از مشترکان خود بگیره

rs2013
2014/11/21, 17:17
اصلاح شد واقعا اگر موضوع حذف دانلود شبانه از اینتر نت باشه خیلی برام جالبه که فقط شرکت پارس انلاین اینطور برنامه ای داره یا بقیه هم در همین راستا کار میکنند

aryaiee
2014/11/21, 17:29
سلام دوستان تا جاییکه ما میدونیم و مدیران هم در جرایان هستند تبلیغ کردن از یک شرکت اون هم به این صورت غیر مجاز چرا؟
چون من تا حالا 3 تا پیک زدم با این مزمون که بهترین سرویس اینتر نت از لحاظ سرعت و پشتیبانی کدام شرکت است نمیدونم چرا بعد از یک مدتی تاپیک غیب میشه و نیست و مدیران پیام میدهند که شما حق ندارید از شرکت خواصی تبلیغ کنی حالا اینجا کار برام جالب هستکه نه به اون سختی که به این اطلاع رسانی :D
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من این یک تاپیک تبلیغاتی نیست.موضوع این تاپیک و پست هاش رو اگر دنبال کنید متوجه خواهید شد.

SAMAN
2014/11/21, 21:48
اقا تغییراتی رخ داده ؟

Asus.Fonepad
2014/11/21, 22:25
من از آسیا تک استفاده میکنم با سرعت 10 مگ بر ثانیه خداییش سرعت دانلودم از 1 مگ بر ثانیه کمتر نمیشه البته دانلود شبانه نداره ولی 2 ساعت رایگان داره از 8 تا 10 صبح این 2 ساعت با سرعت دانلود 1 مگ بر ثانیه به نظرم به دانلود های شبانه های نامحدود می ارزه قیمتشم با مالیات و... 47 تومنه

FAZEL77
2014/11/21, 22:54
من از آسیا تک استفاده میکنم با سرعت 10 مگ بر ثانیه خداییش سرعت دانلودم از 1 مگ بر ثانیه کمتر نمیشه البته دانلود شبانه نداره ولی 2 ساعت رایگان داره از 8 تا 10 صبح این 2 ساعت با سرعت دانلود 1 مگ بر ثانیه به نظرم به دانلود های شبانه های نامحدود می ارزه قیمتشم با مالیات و... 47 تومنه

خدا کنه پا بر جا بمونه که بعید میدونم ..چون با اطلاعاتی که بدست آوردیم تا چند ماه آینده همه شرکت ها دانلود رایگان رو بر میدارن و با هم هماهنگ کردن

الان سرویس من از پارس آنلاین 16 مگابیت هست و پینگ تایم و کیفیت سرویس فوق العاده هستش ولی چه فایده که میخوان شبانه رو بر دارن و این باعث ریزش مشتری هاش میشه از جمله من

احتمالا مقصد بعدی آسیا تک باشه واسه ما تا ببینیم چی پیش میاد

Asus.Fonepad
2014/11/22, 00:41
هر دم از این باغ بری میرسد ....چی بگم والا بجای پیشرفت هی پس رفت میکنن متاسفانه

SAMAN
2014/11/22, 17:43
اگه اینا حقیقت داشته باشه دیگه از شر هر چی دزده خلاص میشیم

هزینه اش با توجه به تبدیلات ارزی خیلی گرون در میاد .....

همین الان هم اگه شما بیشتر هزینه کنی شرکت های خصوصی سرویس های خوبی دارند ......