PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب موضوع برای رشته نرم افزار (کاردانی) (حداکثر تا 13 آبان)

meelad
2014/11/02, 20:13
دوستان از اسم تاپیک معلومه که چی میخوام!
اما بگذارید از اول براتون توضیح بدم:

استاد من، موضوع پروژه من رو فعلا نپذیرفته (راهنمای خرید طرح مناسب اینترنت پرسرعت (محدود و نامحدود))

اینم دو بخش از پروژه ام که در انجمن اینترنت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ارسال کردم:

بررسی به صرفه بودن قیمت، نسبت به ترافیک و سرعت (پارس آنلاین) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
بررسی به صرفه بودن قیمت، نسبت به ترافیک و سرعت (شاتل) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

و من حداکثر تا 13 آبان وقت دارم که موضوعم رو ارسال کنم! :-tX_X

قوانین مهمی که برای من و همکلاسی هام گذاشتن:

1- پروژه کپی نباشد
2- اگر پروژه برنامه نویسی (یا طراحی سایت) است، باید حداقل سطح متوسطی داشته باشد.
3- اگر پروژه فقط به صورت مقاله است، موضوع پروژه به هیج وجه نباید کلی باشد.

حالا از دوستان تقاضا دارم موضوعی در حد کاردانی (اما کاملا استاندارد) بهم پیشنهاد بدن.%%-

Reza Eshraghi
2014/11/02, 20:27
دوستان از اسم تاپیک معلومه که چی میخوام!
اما بگذارید از اول براتون توضیح بدم:

استاد من، موضوع پروژه من رو فعلا نپذیرفته (راهنمای خرید طرح مناسب اینترنت پرسرعت (محدود و نامحدود))

اینم دو بخش از پروژه ام که در انجمن اینترنت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ارسال کردم:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

و من حداکثر تا 13 آبان وقت دارم که موضوعم رو ارسال کنم! :-tX_X

قوانین مهمی که برای من و همکلاسی هام گذاشتن:

1- پروژه کپی نباشد
2- اگر پروژه برنامه نویسی (یا طراحی سایت) است، باید حداقل سطح متوسطی داشته باشد.
3- اگر پروژه فقط به صورت مقاله است، موضوع پروژه به هیج وجه نباید کلی باشد.

حالا از دوستان تقاضا دارم موضوعی در حد کاردانی (اما کاملا استاندارد) بهم پیشنهاد بدن.%%-

دستم به دامنتون! :-ss

13 آبان ؟!!! اون وقت به خودتون کی اعلام شده ؟ و کی اعلام شده که موضوع رو نپذیرفتن ؟!

meelad
2014/11/02, 20:34
13 آبان ؟!!! اون وقت به خودتون کی اعلام شده ؟ و کی اعلام شده که موضوع رو نپذیرفتن ؟!

والا من 3 روز پیش موضوع رو ارسال کردم (از 3 آبان وقت داشتیم) و دیروز موضوعم رو نپذیرفتن.

اما والا فکر نمیکردم که پذیرفته نشه!

SAMAN
2014/11/02, 20:46
به نظرم بررسی " پورت های سالید ها از ابتدا تا کنون " که توسط استاد ارمین انجام شده با کسب اجازه از شون میتونه واسه ی بالا تر بردن سطح معلومات کلاس مفید باشه .......

meelad
2014/11/02, 20:52
به نظرم بررسی " پورت های سالید ها از ابتدا تا کنون " که توسط استاد ارمین انجام شده با کسب اجازه از شون میتونه واسه ی بالا تر بردن سطح معلومات کلاس مفید باشه .......
این مقاله تو فروم موجود هست؟

فکر نکنم پذیرفته بشه چون مقاله نباید کپی باشه و باید به نرم افزار هم یه ربطی داشته باشن!
مقالات نباید کلا به صورت تحقیقی باشن و یه چیزی هم باید از خودمون توش نوشته باشیم!

Reza Eshraghi
2014/11/02, 20:53

رشته نرم افزار هستن ایشون احیاناً و اینکه مقاله گفته شده کپی نباشه ! ( باز هم اگه اجازه بگیرن و استاد بخواد مچ گیری کنه میتونه پیدا کنه و اینکه وضوع با رشته تناسب نداره در هر صورت ! )

SAMAN
2014/11/02, 20:59
رشته نرم افزار هستن ایشون احیاناً و اینکه مقاله گفته شده کپی نباشه ! ( باز هم اگه اجازه بگیرن و استاد بخواد مچ گیری کنه میتونه پیدا کنه و اینکه وضوع با رشته تناسب نداره در هر صورت ! )

شما صحبت کن ..... من مطمئن ام خود استاد هم احتمال زیاد ندونه چیه ! عزیز ایرانه فدرال نیست که !

meelad
2014/11/02, 21:54
شما صحبت کن ..... من مطمئن ام خود استاد هم احتمال زیاد ندونه چیه ! عزیز ایرانه فدرال نیست که !
احتمالا قرار نیست ارایه بدیم.
و البته قرار نیست چیزی آموزش بدم! حتی اگر استادم بلد نباشه! چون به نظرم اگر موقعیت ها عوض بشه من و بقیه دانشجو ها جنبه شو نداریم (مخصوصا دانشگاه ما که همه پسر هستیم!!!)

magiteq
2014/11/02, 22:07
عزیزم من یه سوپر مارکت با sql طراحی کردم و با کدهای vb نوشتم مال خیلی وقت پیش هست و document هم داره و اماده الان دارم , میخوای برات بفرستم؟