PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جغد ایسوس فرود آمد !

Hoplite
2014/10/27, 18:57
سلام. امیدوارم خوب و خوش باشید.
چند روز پیش قطعات جدید که موفق شده بودم وام براشون بگیرم با بازپرداخت 3 ساله @-)#-o دستم رسیدن که یکی از اونها جغد مخوف ایسوس Asus GTX 970 STRIX هستش و قصد دارم عکس ها و چند تست عملی رو بزارم که بتونه برای کسانی هم که قصد خرید 970 رو دارند کمکی باشه که چه برندی رو بگیرند.
در ابتدا معذرت خواهی میکنم که نمیتونم بررسی حرفه ای و دقیقی انجام بدم چون همونطور که میدونید این اولین پست من در این زمینه هستش.

++++++++++++++++++++++++++

Asus Tremendous Owl Has Descended

بنده مدتی پیش قصد همونطور که میدونید کارت 780 رفرنس رو داشتم و قصد داشتم که یه دونه دیگه کنارش بزارم ولی با توجه به جدید بودن و خلاصه از اکثر لحاظ بهتر بودن این کارت و همچنین راهنمایی های واقعا کارگشای دوست عزیزم EHSAN BAHAVAR که واقعا در این مدت خیلییییییییی من رو راهنمایی کردند تصمیم بر این شد که کارت خود رو فروخته و این کارت رو تهیه کنم. و علت خرید برند ایسوس هم برای بنده علاقه ی وافر بنده به این برند بود. گواهش هم اون میز مود شده ی ROG هستش \:D/

بریم سراغ عکس های کارت و همچنین 2 قطعه ی دیگه که از قبل قصد تعویضشون رو داشتم که برای آینده به مشکل نخورم ( در صورت خرید 970 دوم ). و همچنین خنک تر کار کردن پردازنده که واقعا خرید خوبی هم بود شکر خدا و مجددا با تشکر از احسان جان برای معرفی این برند ها و مدل ها.

ببخشید اگه سایز عکس ها بزرگه:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این کولر جدید که به پیشنهاد احسان عزیز هستش واقعا حرف نداره و دمای پردازنده رو در حالت عادی 8-9 درجه کاهش داده. دمت گرم داش احسان :P

و این هم STRIX سوار بر عرشه...

++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++

حالا مختصر تست های بنده به کمک احسان جان...
عکس ها رو به صورت لینک میزارم چون ابعادشون بزرگ هستن.
در تمامی تست ها هیچ کدام از قطعات اورکلاک نشدند. و در حالت stock میباشند.
یه نکته هم در مورد این کارت بگم که فن ها تا قبل از رسیدن دمای گرافیک به 50 درجه روشن نمیشن. ولی بنده با Asus GPU Tweak برای بازی ها و تست ها درصد 50 رو برای فن قرار دادم که تست ها رو میبینید.

+++++++++++++++++++

تست در بازی Call of Duty Ghosts:

میانگین فریم 100 بود.
و همچنین دما و سایر مشخصات بعد از بازی:

++++++++++++++++++++

بازی Metro Last Light:

++++++++++++++++++++

بازی Total War Rome II:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***kbixfgK/Rome2%202014-10-27%2019-35-48-77.jpg

البته از دمای همه ی بازی ها 3-4 درجه کم کنید چون پشت سر هم همرو تست گرفتم. دفعه ی قبل که برای همین بازی تست گرفتم دما 57 بود.

+++++++++++++++++++++++++++

امیدوارم خوشتون اومده باشه و اگه کمی و کاستی هم داشت ببخشید.
بازهم تشکر میکنم از EHSAN BAHAVAR که خیلی به بنده در انتخاب و خرید این قطعات کمک کردند.
موفق باشید.

SAMAN
2014/10/27, 19:03
واقعا عالی ...... اقا جای ما رو هم خالی کن ......

=((

EHSAN BAHAVAR
2014/10/27, 19:07
به به به محمد جان آخرش سیستم رو بست به امید خدا . مبارک باشه و سالهای سال فنش برات بچرخه . :20::36::36:

و اما در مورد کارت گرافیک بسیار عالیه کارت گرافیک ، در بازی ها تا 1310 هم بوست میکنه که واقعا عالیه و راحت با اورکلاک بدون هیچ ولتاژی میشه تا 1500 هم برد .

چیپ گرافیک هم عالیست چیپ سامسونگ یکی از بهترین چیپ هایی هست که روی کارتها استفاده میشه .

فقط یک نکته : اگر بتونی دمای محیط رو کمی خنک تر کنی بازم دمات پایینتر میاد و شک نکن واقعا تو این بوست واقعا عالیه . به جرات دارم میگم اگر کارتهای سری 700 رو تا 1310 اورکلاک میکردی باید تا حدود 1.26 الی 1.27 ولتاژ میدادی که واقعا میتونم بگم دماشون بالای 100 میرفت .

در مورد بقیه ی قطعات هم عالیه پلاتینیوم یکی از بهترینهاست که میشه گفت بعد از تیتانیوم قرار داره .

کولر هم یکی از حرفه ای ترین و بهترین کولر های دنیاست .

فقط محمد جان تست از بازی ها اضافه کن از BF4 ، CRYSIS3 و و و اینا رو هم بزار تستای بازی TOMb 2013 هم بزار تو اکثر سایتهای خارجی تست این بازی رو میزارن .

و تست P برنامه ی 3DMark11 که دیشب گرفتی اونم بزار .

بازم مبارک باشه به امید خرید کارت دوم :)

تست از برنامه 3Dmark2013 هم تو حالت P حتما بگیر و بزار .فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Shahin007
2014/10/27, 19:12
دوست عزیز مبارک باشه...به خوب و خوشی استفاده کنید.

ولی حجم عکسات اصلا برای یک تاپیک با این حجم مناسب نیست و خیلی زیاده!

باید حداقل حجم رو در نظر بگیرید که کیفیت خیلی نیاد پایین ولی شما اصلا سایز رو تغییر ندادید.

اسکرین شات ها هم با برنامه ی SNIPING TOOL خود ویندوز میگرفتید که حجم هارو خودش کم میکنه.

همین که قابل خواندن باشه نوشته ها کافیه نیازی به کیفیت HD نیست...به صورت پیش نمایش هم بذارید چون تعداد عکس ها زیاده.

تاپیک خیلی سنگین شده مراعات دوستان با اینترنت سرعت پایین هم بکنید.

موفق باشید. :)

aryaiee
2014/10/27, 20:01
ابتدا عرض کنم خیلی مبارک باشه و ممنون که زحمت کشیدید.@};-
با صحبت شاهین جان کاملا موافقم و در ادامه عرض کنم که این مورد بازدید از تاپیکتون رو هم پائین میاره!چند عکس از زوایای کارتن هم دیدم که به شخصه احساس میکنم احتیاجی به این تعداد نبود.در کل خوشحال میشوم در گذاشتن عکسها مدیریت بهتری داشته باشید.(طبق فرمایشات شاهین جان)
با تشکر

Hessam
2014/10/27, 20:09
به به... قطعات آشنا میزنه چقدر؟!! :D

فقط یه Asus ROG Front Base Gaming Panel کم داره سیستم شما! :D

EHSAN BAHAVAR
2014/10/27, 20:15
به به... قطعات آشنا میزنه چقدر؟!! :D

سلام حسام جان . با زحمتهای ما . بله قطعات برای محمد جاتن گل بود .

دستت درد نکنه بابت همه چیز .

Hoplite
2014/10/27, 20:22
با تشکر از همه ی دوستان عزیز. والا سایز عکس ها از اونجایی که قابلیت آپلود چندین عکس از کامپیوتر برداشته شده مجبور شدم اینطوری بزارم. ولی اگه صلاح میدونید بگید که ابعادشون رو کمتر کنم.
با تشکر از جناب حسام. بله همینا هستن دیگه :-j:D

old gamer
2014/10/27, 20:34
خیلی مبارکه . فقط فکر کنم فن های واتر کولر رو برعکس بستی

EHSAN BAHAVAR
2014/10/27, 20:37
خیلی مبارکه . فقط فکر کنم فن های واتر کولر رو برعکس بستی

اینجوری امین جان از بیرون خواه رو به داخل میکشه و بهتر عمل میکنه اگر بخواد فنها رو اونجوری که تو میگی ببنده باید فن پشت کیس رو برعکس کنه تا اصولی باشه در کل اینوجری بهتره و حتی 1 الی 3 درجه دما رو تغییر میده ولی کمی زشته .

old gamer
2014/10/27, 20:44
اینجوری امین جان از بیرون خواه رو به داخل میکشه و بهتر عمل میکنه اگر بخواد فنها رو اونجوری که تو میگی ببنده باید فن پشت کیس رو برعکس کنه تا اصولی باشه در کل اینوجری بهتره و حتی 1 الی 3 درجه دما رو تغییر میده ولی کمی زشته .
هوا از جلو و زیر باید داخل شه و از بالا و پشت خارج شه. واتر کولر که اصلا گرم هم نمیشه تو این سیستم، پس اگه فن ها به سمت رادیاتور باد بزنن بهتره مگر کارت گرافیک انقدر داغ بشه که هوایه گرم زیادی تولید کنه !!! که بعید میدونم این کارت اینطوری باشه

Hoplite
2014/10/27, 20:49
هوا از جلو و زیر باید داخل شه و از بالا و پشت خارج شه. واتر کولر که اصلا گرم هم نمیشه تو این سیستم، پس اگه فن ها به سمت رادیاتور باد بزنن بهتره مگر کارت گرافیک انقدر داغ بشه که هوایه گرم زیادی تولید کنه !!! که بعید میدونم این کارت اینطوری باشه

نظر شما کاملا متین :x ولی توی دفترچه ی کولر هم نوشته بود که بهتره فن ها رو طوری ببندید که هوا رو به داخل کیس بکشن. منم فن ها رو به همین خاط اینطوری بستم.

old gamer
2014/10/27, 20:55
والا بلا من بیشتر از 100 تا سیستم بستم . اگر یه چیزی میگم حتمن دلیلی دارم که نمیشه اینجا تایپ کرد باید به صورت فنی توضیح بدم.
به هر صورت در نتیجه تفاوت چندانی نداره حتی من زمانی که با سیستم کار خاصی ندارم مثل دانلود شبانه ، فن هارو قطع میکنم. شما هرجور راحتی ببند . بوس :D

EHSAN BAHAVAR
2014/10/27, 21:22
راستی این رو هم بگم چون بنده خودم خیلی حساس هستم روی این مسئله میگم که یه زمانی خدایی نکرده دوستان فکر نکنن بنده به خاطر پز دادن و خود نمایی و یه همچین چیزایی این عکسارو گذاشتم.
این عکس ها رو به خاطر آشنایی کامل دوستان با این محصول که به صورت عملی به دست یکی از کاربران رسیده بود گذاشتم و تست ها رو هم همینطور به این خاطر که اگه کسی قصد خرید داشت بتونه بین این برند و گیگابایت مقایسه ی عملی رو ببینه.
وگرنه احسان جان اطلاع دارن که بنده هم به سختی پول این قطعات رو جور کردم و براش وام گرفتم اونم با بازپرداخت 3 ساله... @-):-ss

بله دوستان بنده محمد جان رو بسیار دوست دارم و مثل داداشمه خیلی پسر خوب و نازنینی هست و اصلا اهل پز دادن و این که بگه من دارم و ... نیست و فقط عشق و علاقه ی خاصی به دنیای سخت افزار داره الانم تونست با یه وام این قطعات رو اوکی کنه تا از سری 900 انویدیا لذت ببره .
در کل خیلی پسره خوبیه .

old gamer
2014/10/27, 21:44
راستی این رو هم بگم چون بنده خودم خیلی حساس هستم روی این مسئله میگم که یه زمانی خدایی نکرده دوستان فکر نکنن بنده به خاطر پز دادن و خود نمایی و یه همچین چیزایی این عکسارو گذاشتم.
این عکس ها رو به خاطر آشنایی کامل دوستان با این محصول که به صورت عملی به دست یکی از کاربران رسیده بود گذاشتم و تست ها رو هم همینطور به این خاطر که اگه کسی قصد خرید داشت بتونه بین این برند و گیگابایت مقایسه ی عملی رو ببینه.
وگرنه احسان جان اطلاع دارن که بنده هم به سختی پول این قطعات رو جور کردم و براش وام گرفتم اونم با بازپرداخت 3 ساله... @-):-ss

تاپیکتون رو ویرایش و لطفا قسمت قرمز رو حذف کنید . باز هم برای اطلاع رسانی و به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون کمال سپاسگذاری رو از طرف خودم و تمام مدیران عزیز دارم :-bd

magiteq
2014/10/27, 21:52
البته چون 970 یک کارت value هست , معمولا AIB ها از کولرهای مطرح برای خنک سازی این تراشه استفاده نمیکنن , استفاده از DCII COOLTECH به راحتی شاید 10 درجه کاهش دما داشت
ولی ASUS مثل MSI تصمیم گرفته از کولرهای نسل قبل اش استفاده کن. فعلا بهترین کارت 970/980 های با گارانتی موجود در بازار ایران G1 GAMING هست
هم بسیار خنک( کولر 600 وات) و هم VRM قدرتمند.