PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش قیمت دوباره کنسول xbox one

nariman seraj
2014/10/27, 18:22
32925
چندی پیش کمپانی مایکروسافت در خبری اعلام کرده است که قیمت کنسول Xbox One در آمریکا 50 دلار کاهش یافته است.

از تاریخ 2 نوامبر تا 3 ژانویه علاقه مندان می توانند در کشور آمریکا این کنسول را با قیمت 349 دلار خریداری کنند. این کاهش قیمت بر روی تمامی باندل های آماده شده اعم از Sunset Overdrive, Assassin’s Creed Unity و Call Of Duty: Advanced Warfare میباشد و این خبر خوبی برای هواداران بازی های , Assassin’s Creed Unity و همینطور Call Of Duty: Advanced Warfare میباشد.

32924

همانطور که میدانید Xbox One در تاریخ نوامبر سال 2013عرضه شد. تا کنون دوبار کاهش قیمت بر روی XBOX ONE را شاهد بودیم. باید دید که بازهم این اتفاق خواهد افتاد یا نه.

بنابراین اگر قصد دارید کنسول Xbox One را خریداری کنید، در حال حاضر بهترین زمان ممکن را در اختیار دارید.

تهیه و ترجمه : نریمان سراج

منبع : وبسایت رسمی xbox (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

SAMAN
2014/10/27, 18:45
چه خبر خوبی ..... :)

Viper95
2014/10/28, 12:46
خبر خوبی هست ولی با این سرعت اینترنت و با این قیمت بازیا این کنسول رو کجای دلم جا بدم میدونم #-o

SAMAN
2014/10/28, 17:15
خبر خوبی هست ولی با این سرعت اینترنت و با این قیمت بازیا این کنسول رو کجای دلم جا بدم میدونم #-o

صحبت شما درسته صد البته ....... ولی پیشرفت تکنولوژی با قیمت معقولانه خوبه .......

nariman seraj
2014/10/28, 20:20

نگران قیمت بازی ها نباشید
هکر های محترم ایرانی بزودی ** این کنسول رو هم مثل ps4 وارد بازار میکنن.

SAMAN
2014/10/28, 20:25

خوب کاری میکنن ......

Reza Y
2014/10/29, 21:45
PS4 ** شد؟توسط چه تیمی؟ضمنا تا جایی که یاد دارم هیچ کنسولی رو ایرانی ها ** نکردند؟!

Viper95
2014/10/29, 22:35
جیل برک بشه و بعدش یک راه آسان برای کپی خورشدنش پیدا کنن عالیه .

وگرنه باید پول بدیم برای امکاناتی که نمیتونیم ازش استفاده کنیم .

nariman seraj
2014/10/31, 08:43
PS4 ** شد؟توسط چه تیمی؟ضمنا تا جایی که یاد دارم هیچ کنسولی رو ایرانی ها ** نکردند؟!

چرا دوست عزیز
ps۴هک شد
میتونید از میدان امام خمینی این ** رو تهیه کنید.
ولی هنوز xbox oneرو ** نکردن

Sent from my ASUS K00S using Tapatalk

SAMAN
2014/10/31, 20:24
چرا دوست عزیز
ps۴هک شد
میتونید از میدان امام خمینی این ** رو تهیه کنید.
ولی هنوز xbox oneرو ** نکردن

Sent from my ASUS K00S using Tapatalk

** نشده عزیز ...... به اشتراک میذارن بازیها رو .....

nariman seraj
2014/11/01, 21:00
** نشده عزیز ...... به اشتراک میذارن بازیها رو .....

پس احتمالا مغازه دار ها و کنسول فروش ها این اشتباه رو کردن، چون حدود دو هفته پیش بر روی تمامی فروشگاه ها خبری حاکی از ** شدن PS4 بود.

با این حال از تمامی دوستان بابت اشتباهی که رخ داده عذر خواهی میکنم.

SAMAN
2014/11/01, 21:16
پس احتمالا مغازه دار ها و کنسول فروش ها این اشتباه رو کردن، چون حدود دو هفته پیش بر روی تمامی فروشگاه ها خبری حاکی از ** شدن PS4 بود.

با این حال از تمامی دوستان بابت اشتباهی که رخ داده عذر خواهی میکنم.

خدا ببخشه این چه حرفیه ؟

اونا که تعطیل اند !