PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع از قیمت قطعه

erfanchavoshi
2014/10/25, 15:56
باسلام
می خواستم از قیمت سه تا قطعه ی کامپیوترم مطلع بشم چون می خوام بفروشمشون.
مچکر میشم اگر تک تک قیمت ها رو برام مشخص کنید.
M/B:Asus M5A97 EVO R2.0 که تا تاریخ 15-03-2017 گارانتی داره وخداییش نو هست چون تو تابستون گرفتمش
cpu:Fx-6100 3.3GHz 6 core این یکی هم تا 17-DEC-2015 که تقریبا 1سال و 1 ماه میشه گارانتی داره.
Ram:kingston 4GB 1333Mhz Cl9 گارانتی نداره.
با تشکر.

Reza Eshraghi
2014/10/25, 16:02
سلام عرفان جان
به فروم سخت افزار خوش آمدید @};-
ما رو که میشناسید ؟ :D
مادربرد حدود 375
سی پی یو 285
رم 100
رم تک ماژول هست یا دو ماژول دو گیگ ؟

دوستان و اساتید بزرگوار هم اعلام نظر کنند . آقا عرفان داخل وب سایت برای دریافت مشاوره تشریف آوردند و بهشون توصیه کردم این سه قطعه رو بفروشند و تشریف آوردند فروم به دعوت خودم برای قیمت گذاری

EHSAN BAHAVAR
2014/10/25, 16:29
سلام دوست عزیز استاد رضا خدمتتون عرض کردند بنده هم قیمت فروش قطعاتتون رو بهتون میگم .

رم بصورت تک ماژول محاسبه شده اما گرچه دو ماژول هم باشه همین حدودا هست 10 تومان بالا پایین .

Price
HardWare

350
Asus M5A97 EVO R2.0

270
Fx-6100 3.3GHz 6 core

80
KINGSTON 4GB 1333MHZ

Reza Eshraghi
2014/10/25, 16:31
سلام دوست عزیز استاد رضا خدمتتون عرض کردند بنده هم قیمت فروش قطعاتتون رو بهتون میگم .

رم بصورت تک ماژول محاسبه شده اما گرچه دو ماژول هم باشه همین حدودا هست 10 تومان بالا پایین .

Price
HardWare

350
Asus M5A97 EVO R2.0

270

Fx-6100 3.3GHz 6 core

80
KINGSTON 4GB 1333MHZ

احسان جان قیمت من پس قیمت چی هست اگر قیمت فروش نیست ؟

EHSAN BAHAVAR
2014/10/25, 16:33
احسان جان قیمت من پس قیمت چی هست اگر قیمت فروش نیست ؟

رضا جان سلام,

قیمت شما هم قیمت فروشه من کلی گفتم رضا جان عزیز.

Reza Eshraghi
2014/10/25, 16:39
البته احسان جان مستقیم توی فروم بفروشند گمونم بتونند راحت با قیمت هایی که در پست 2 گفته شد بفروشند و به نوعی قیمت شما قیمت فروش غیر مستقیم هست :-?

EHSAN BAHAVAR
2014/10/25, 16:45
البته احسان جان مستقیم توی فروم بفروشند گمونم بتونند راحت با قیمت هایی که در پست 2 گفته شد بفروشند و به نوعی قیمت شما قیمت فروش غیر مستقیم هست :-?

چه در این فروم و چه در فروم های دیگر رضا جان قیمتهایی که چه شما و چه من تعیین کردیم تو همین محدوده فروش خواهد رفت متاسفانه اخیرا قطعات خیلی خوب فروش نمیرند و مجبور میشیم ، زیر قیمت بزاریم اما در کل ایشون میتونند از قیمتهای من بعنوان قیمت پایه و قیمتهای شما یه جورایی 10 تومن بالا پایین به عنوان قیمت فروش فوری در نظر بگیرند تا زودتر فروش بره .

خیلی ها بودن قیمت پایه رو پایین انتخاب کردند و باه مون گام افزایش ( 5 الی 10 تومنی ) تونسته 40 تومن بالاتر بره . ( که پشت سر هم از گام استفاده میکردند )

اینها همش به نیاز مردم بستگی داره و اگر بخاد مصرف کننده بخره قیمتهای شما براش خوبه اما مصرف کننده نباشه فکر نکنم بیشتر از قیمتهایی که دادم بره بجز اینکه هر روز اپ بدن که کاریی بی فایده هست .

erfanchavoshi
2014/10/25, 17:19
فقط می خواستم بدونم cpu رو با فن روش حساب کردید؟
رم هم تک ماژول هست.راستی این cpu قیمت نوش چند در میاد؟
پس با این حساب اگه بتونید بهم cpu و مادربرد و هارد و رم معرفی کنید ممنون میشم.
بودجم 3 تا 3.5 میلیون هست و به جز گیم استفاده خاصی ندارم سیستم بر مبنای intel باشه.نمیخوام یه سیستمی بخرم که تا چند ماهه دیگه لازم باشه ارتقاش بدم چون سیستمی که الان دارم روش watch dogs راحت اجرا میشه. راستی پاورم green gp700-a است کفایت میکنه؟در آخر اگر بشه یه کیس خوب هم معرفی کنید. با تشکر.

erfanchavoshi
2014/10/25, 17:20
راستی من خونمون شیراز هست میخواستم بدونم که برای فروش قطعات مشکلی وجود نداره؟

EHSAN BAHAVAR
2014/10/25, 17:26
بودجم 3 تا 3.5 میلیون هست و به جز گیم استفاده خاصی ندارم سیستم بر مبنای intel باشه.نمیخوام یه سیستمی بخرم که تا چند ماهه دیگه لازم باشه ارتقاش بدم چون سیستمی که الان دارم روش watch dogs راحت اجرا میشه. راستی پاورم green gp700-a است کفایت میکنه؟در آخر اگر بشه یه کیس خوب هم معرفی کنید. با تشکر.

سی پی یو با تمام متعلقات و با گارانتی در نظر گرفته شده .

و اینکه عرفان جان در حال حاضر سی پی یوت موجود نیست متاسفانه قیمت درستی نداریم براش اما برای دست دومش همین حدودا راحت باید بفروشی .

برای راهنمایی و مشاوره در قسمت مشاوره کیس تایپک مجزا بزنید لطفا .

راستی من خونمون شیراز هست میخواستم بدونم که برای فروش قطعات مشکلی وجود نداره؟

خیر با پست ، تیپاکس ، باربری ارسال میکنید .

Reza Eshraghi
2014/10/25, 17:53

عزیز جان اینجا بخش مشاوره خرید نیست
1 دقیقه دیگه لیست پیشنهادیتون داخل وب سایت هست