PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [مشاوره] جهت خرید لپ تاپ

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

aryaiee
2014/10/22, 23:04
به نام خدای یکتا

32823

با سلام به تمامی دوستان و اساتید گرامی انجمن سخت افزار.با توجه به ازدیاد درخواست های مشاوره و خرید لپ تاپ در انجمن و با نظر مدیریت محترم قرار بر آن شد تا یک تاپیک جامع برای مشاوره و راهنمایی در خرید لپ تاپ ایجاد شده تا از ایجاد تاپیک های متعدد دوستان و کاربران محترم جلوگیری شود.
قوانین تاپیک به شرح ذیل میباشد:
1-استارتر محترم باید در ابتدا مقدار کامل بودجه به همراه کاربردهای خود را به صورت مناسب تشریح نمایید.
2-در صورتی که خود کاربر مدل خاصی را در نظر دارد در همان ابتدا مدل کامل را ذکر نمایید.
3-مشاوره گیرنده گرامی در صورتی که صحبتی کذب از فروشندگان یا دیگر افراد غیر متخصص را میشنوید در راستای زیر سوال بردن مشاوره اساتید استفاده نشود.
4-دیگر مشاوران گرامی لطفا همانند گذشته از گذاشتن پست های اس پم خودداری کرده و در صورت نداشتن اطلاعات کافی از دادن مشاوره اجتناب کنید.

به امید رشد و شکوفایی روز افزون انجمن و با تشکر از تمام عزیزانم.

SAMAN
2014/10/22, 23:23
اقا بخش لپ تاپ داره روز به روز پویا تر میشه ....... تبریک ......

reza112
2014/10/23, 10:42
درود
من میخواستم تا ماه بعد یه لپ تاپ در حدودای 2.5 بخرم
بعدشم سوالی دارم که لپ تاپ های لنوو بهتر هستن کیفیت ساختشون یا ایسر؟
من خودم مدل مد نظرم ایسر مدل:
Acer Aspire V5-573PG-74508G1Taiiاست که بازم چند تا دیگه میخواستم بیبنم چون مثل اینکه این لپ تاپ زیاد پیدا نمیشه مدل
Acer Aspire V5-573G-74508G1چطوره؟
موارد مد نظرم که لپ تاپ باید داشته باشه اینه که صفحش بزرگتر از15 باشه رمش 8 cpu i7 و سیگنال cpu در حد خوب باشه یعنی 2.4 تقریبا
گرافیکشم خوب باشه مثلا gt 750 m
و برای گیم بیشتر(گیم گفتم چون کار من برا گیم نیست ولی میخوام برای گیم باشه)
ممنون میشم راهنماییم کنید

aryaiee
2014/10/23, 11:26
درود
من میخواستم تا ماه بعد یه لپ تاپ در حدودای 2.5 بخرم
بعدشم سوالی دارم که لپ تاپ های لنوو بهتر هستن کیفیت ساختشون یا ایسر؟
من خودم مدل مد نظرم ایسر مدل:
Acer Aspire V5-573PG-74508G1Taii

است که بازم چند تا دیگه میخواستم بیبنم چون مثل اینکه این لپ تاپ زیاد پیدا نمیشه مدل
Acer Aspire V5-573G-74508G1

چطوره؟
موارد مد نظرم که لپ تاپ باید داشته باشه اینه که صفحش بزرگتر از15 باشه رمش 8 cpu i7 و سیگنال cpu در حد خوب باشه یعنی 2.4 تقریبا
گرافیکشم خوب باشه مثلا gt 750 m
و برای گیم بیشتر(گیم گفتم چون کار من برا گیم نیست ولی میخوام برای گیم باشه)
ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیزم به فروم سخت افزار خوش آمدید :-bd
در ابتدا عرض کنم که لپ تاپ مثل pc نیست که خود شما کانفیگ ببندید پس چندان روی همه موارد همزمان تاکید نداشته باشید.لنوو رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم.کیفیت ساخت پائین به همراه خرابی های مکرر و ضعف در طراحی از عوامل مهم هستند.acer رو کاملا تائید میکنم.اگر اون مدل خودتون رو پیدا کردید در خریدش شک نکنید خیلی خوب هستش.اگر پیدا نکردید هم مدل msi CX612OC رو هم پیشنهاد میکنم.در این رنج قیمت برای بازی های گرافیک بالا نقشه نکشید!

reza112
2014/10/23, 12:01
دوست عزیزم به فروم سخت افزار خوش آمدید :-bd
در ابتدا عرض کنم که لپ تاپ مثل pc نیست که خود شما کانفیگ ببندید پس چندان روی همه موارد همزمان تاکید نداشته باشید.لنوو رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم.کیفیت ساخت پائین به همراه خرابی های مکرر و ضعف در طراحی از عوامل مهم هستند.acer رو کاملا تائید میکنم.اگر اون مدل خودتون رو پیدا کردید در خریدش شک نکنید خیلی خوب هستش.اگر پیدا نکردید هم مدل msi CX612OC رو هم پیشنهاد میکنم.در این رنج قیمت برای بازی های گرافیک بالا نقشه نکشید!
خیلی ممنون
درسته ولی منظورم این بود که لپ تاپی که معرفی میکنید دارای این سیستم باشه
اره من هم برای همین لنوو نمیخوام دوستم داشت خراب شد با نصف قیمت فروختش برای من هم عبرتی شد که نگیرم
ام اس ای که لنوو خریدش پس ممکنه کیفیتش همون باشه
نه من خودم ps4 دارم و برای گیم نمیخوام اما برای این گفتم برای گیم چون لپ تاپ گیم سخت افزار بهتری داره
از اون دو مدل که گفتم شما کدومو پیشنهاد میکنید؟
به نظرتون قابلیت لمسی مهمه؟و کاربردیه؟
ایسر های v5 خیلی مدلای گوناگونی دارن کدومشون خوبه؟

SAMAN
2014/10/23, 23:36
خیلی ممنون
اره من هم برای همین لنوو نمیخوام دوستم داشت خراب شد با نصف قیمت فروختش برای من هم عبرتی شد که نگیرم
نه من خودم ps4 دارم و برای گیم نمیخوام اما برای این گفتم برای گیم چون لپ تاپ گیم سخت افزار بهتری داره

بستگی به کاربرد شما داره ......

reza112
2014/10/24, 10:30
بستگی به کاربرد شما داره ......
ممکنه بر اثر استفاده زیاد از لمسش برای تاچش مشکلی پیش بیاد؟

Shahin007
2014/10/24, 11:27
ممکنه بر اثر استفاده زیاد از لمسش برای تاچش مشکلی پیش بیاد؟

برای تاچ با استفاده ی درست فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد ولی این نکته رو در نظر بگیرید
اگر هم خواستید لپ تاپ با صفحه نمایش تاچ بگیرید حتما لولاهای قوی و محکمی داشته باشه
چون در صورت ضعیف بودن لولاها اصلا زمان کار با صفحه ی تاچ حس خوبی بهتون دست نمیده و یک حس نا امنی
بوجود میاد و به مرور زمان لولاها آسیب میبینند... اکثر لپ تاپ های تاچ هم این مشکل ضعیف بودن لولاها رو دارند متاسفانه. :)

aryaiee
2014/10/24, 11:31
خیلی ممنون
در مورد خرید msi توسط لنوو من هنوز مطلب موثقی ندیده ام.در لپ تاپ به جز چند مورد خاص گزینه لمسی چندان کاربرد ندارد و هزینه اش چندان توجیه ندارد.سری v5 تقریبا همگی از یک خانواده هستند.هم این مدل خودتون خوب بود،مدل v5 573g-74508g1 takk عالیه!فقط توجه داشته باشید برخی از مدل های همین سری از گرافیک ati استفاده میکنند که اون ها پیشنهاد نمیشود.

reza112
2014/10/24, 12:11
در مورد خرید msi توسط لنوو من هنوز مطلب موثقی ندیده ام.در لپ تاپ به جز چند مورد خاص گزینه لمسی چندان کاربرد ندارد و هزینه اش چندان توجیه ندارد.سری v5 تقریبا همگی از یک خانواده هستند.هم این مدل خودتون خوب بود،مدل v5 573g-74508g1 takk عالیه!فقط توجه داشته باشید برخی از مدل های همین سری از گرافیک ati استفاده میکنند که اون ها پیشنهاد نمیشود.
والا منم مطمئن نبودم اما هر جا که نظرات رو خوندم همه میگفتن لنوو خریدش
اون مدل که عرض کردید بهتر است یا اون ام اس ای که در پست های قبل بود؟

برای تاچ با استفاده ی درست فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد ولی این نکته رو در نظر بگیرید
اگر هم خواستید لپ تاپ با صفحه نمایش تاچ بگیرید حتما لولاهای قوی و محکمی داشته باشه
چون در صورت ضعیف بودن لولاها اصلا زمان کار با صفحه ی تاچ حس خوبی بهتون دست نمیده و یک حس نا امنی
بوجود میاد و به مرور زمان لولاها آسیب میبینند... اکثر لپ تاپ های تاچ هم این مشکل ضعیف بودن لولاها رو دارند متاسفانه. :)
والا منم به همین فکر کردم اما به نظرتون اون مدل ایسری که لمسی بود توان کار کرد لمسی که مشکلی پیش نیاد داره یا نه؟

aryaiee
2014/10/24, 12:15
والا منم مطمئن نبودم اما هر جا که نظرات رو خوندم همه میگفتن لنوو خریدش
اون مدل که عرض کردید بهتر است یا اون ام اس ای که در پست های قبل بود؟

والا منم به همین فکر کردم اما به نظرتون اون مدل ایسری که لمسی بود توان کار کرد لمسی که مشکلی پیش نیاد داره یا نه؟

1-مدل دوم که مروز دادم بهتون acer بهتر هستش.
2-مشکلی پیش نمیاد اگر زیاد فشار وارد نکنید خیالتون راحت.

reza112
2014/10/24, 14:23
1-مدل دوم که مروز دادم بهتون acer بهتر هستش.
2-مشکلی پیش نمیاد اگر زیاد فشار وارد نکنید خیالتون راحت.
خیلی ممنون
فردا میرم همون لمسی رو میگیرم
اما در صورت نبودن اون مدل که عرض کردید جایگزین مناسبی هست؟
واقعا خیلی ممنون که بهم کمک کردید

aryaiee
2014/10/24, 14:41
خیلی ممنون
فردا میرم همون لمسی رو میگیرم
اما در صورت نبودن اون مدل که عرض کردید جایگزین مناسبی هست؟
واقعا خیلی ممنون که بهم کمک کردید
شما تشریف ببرید احتمالا هستش.اگر نبود تمام خانواده v5 به جز آنهایی که از گرافیک amd استفاده میکنند خوب هستش

reza112
2014/10/24, 15:38
شما تشریف ببرید احتمالا هستش.اگر نبود تمام خانواده v5 به جز آنهایی که از گرافیک amd استفاده میکنند خوب هستش
نه دفعه قبل رفتم کسی نداشتش
میشه بپرسم چرا amd گزینه مناسبی نیست؟

aryaiee
2014/10/24, 15:41
نه دفعه قبل رفتم کسی نداشتش
میشه بپرسم چرا amd گزینه مناسبی نیست؟
به چند علت
1-مشکلاتی مربوط به درایورها دارند و در حالت optimus بارهای شخصا شاهد مشکلات سوئیچینگ بوده ام.
2-در اکثر موارد کارت های nvidia قویتر هستند.
3-مهمترین دلیل هم استفاده amd از بردهای نازک و ضعیف است که آمار خرابی این بخش رو به شدت بالا میبرد

reza112
2014/10/24, 17:18
به چند علت
1-مشکلاتی مربوط به درایورها دارند و در حالت optimus بارهای شخصا شاهد مشکلات سوئیچینگ بوده ام.
2-در اکثر موارد کارت های nvidia قویتر هستند.
3-مهمترین دلیل هم استفاده amd از بردهای نازک و ضعیف است که آمار خرابی این بخش رو به شدت بالا میبرد
خیلی ممنون از راهنمایی تون
به نظر شما این لپ تلپ هایی که گفته شده تا چند سال دیگه رو بورسن؟(یعنی سخت افزارشون زیاد تغییری نکنه که دیگه مردم برن رم 16 بزارن:|)
بعدشم به نظرتون کولپد نیاز دارن؟

aryaiee
2014/10/24, 17:20
خیلی ممنون از راهنمایی تون
به نظر شما این لپ تلپ هایی که گفته شده تا چند سال دیگه رو بورسن؟(یعنی سخت افزارشون زیاد تغییری نکنه که دیگه مردم برن رم 16 بزارن:|)
بعدشم به نظرتون کولپد نیاز دارن؟
با توجه به پیشرفت سریع،پیشگویی بسیار سخت است.بله قطعا به coolpad نیاز دارند اکثریت لپ تاپ ها.
دوست من لطفا تمام سوالات خود رو یکجا بپرسید که پست اس پم زیاد نشود.ممنون

SAMAN
2014/10/24, 19:30
اقا تا 1.5 ملیون واسه ی کارای معمولی چی خوبه ؟

Shahin007
2014/10/24, 19:45
اقا تا 1.5 ملیون واسه ی کارای معمولی چی خوبه ؟

Fujitsu LifeBook AH544 با کانفیگ:

پردازنده: I3 4000M
رم: 4 گیگ
هارد: 500
چیپست گرافیکی: GT720M 2GB
باطری 6 سلولی

با گارانتی آواژنگ

SAMAN
2014/10/24, 19:53
Fujitsu LifeBook AH544

با کانفیگ:

پردازنده: I3 4000M
رم: 4 گیگ
هارد: 500
چیپست گرافیکی: GT720M 2GB
باطری 6 سلولی

با گارانتی آواژنگ

اقا ما یه دستگاه فوجیتسو خریدیم خیلی ضعیف بود خیلی خیلی !

گزینه ی بهتری وجود نداره ؟

توی اون دستگاه فوجیتسو سرعت انتقال دیتا در حد فاجعه بود !

aryaiee
2014/10/24, 19:55
توی قیمت پائین سامان جان بنده acer رو پیشنهاد میکنم.سمت لنوو و asus نرید بهتره چون ایسوز هم در رنج پائین کیفیت صفحه نمایش و بدنه خوبی ندارد.در مورد مدل هم خودت استادی دیگه

Shahin007
2014/10/24, 20:02
اقا ما یه دستگاه فوجیتسو خریدیم خیلی ضعیف بود خیلی خیلی !

گزینه ی بهتری وجود نداره ؟

توی اون دستگاه فوجیتسو سرعت انتقال دیتا در حد فاجعه بود !

تو این رنج قیمت تمامی مدل ها یک مشکل بزرگ دارن بالاخره! حالا این مشکل ها نسبت به برند هم نسبی فرق میکنه.
مثلا لنوو که یه چیزی میزنه فقط روشن بشه و درش باز و بسته شه...
فوجیتسو هر چیه میدونیم با یک جنس آلمانی طرف هستیم ... و یه دقتی توی ساختش شده.
اگه اون مدل رو نپسندیدی میتونی رو این مدل هم حساب کنی:

Acer Aspire E1-572

کانفیگش:پردازندش I3 3217U هستش... رمش هم 4 قابل ارتقا به 8 گیگ هست.
گرافیکش هم AMD 8670 هست...هارد هم 500...باطری 6 سلولی...اینم قیمتش حدودا 1.500 هستش.

SAMAN
2014/10/24, 20:11
استادای خودم اقا شاهین عزیز و امیر حسین جان نظرتون در مورد

Acer Aspire E5-571G-35LJ
چیه ؟

aryaiee
2014/10/24, 20:23
استادای خودم اقا شاهین عزیز و امیر حسین جان نظرتون در مورد

Acer Aspire E5-571G-35LJ

چیه ؟

به نسبت قیمت خوبه!

SAMAN
2014/10/24, 20:29
به نسبت قیمت خوبه!

با این پول هزول به نظرم عالیه ......

jansiz hayat
2014/10/28, 22:57
با سلام خدمت دوستان.
با مشاوره ای که از اساتید گرفتم خودم یک لپ تاپ انتخاب کردم و میخوام بخرم یکی هم میخوام برای پسر عمه جان انتخاب کنم و باهم بخریم که منو مسئول انتخاب کرده.اما این پسر عمه جان ما نمیدونم چرا عاشق ایسوس هستش.دوستان اگر ممکنه چند مدل خوب(اگه با این بودجه پیدا بشه) از ایسوس با همون قیمت 2.200.000 تومن (حالا 100 تومن بالا اشکالی نداره) معرفی کنید ممنون میشم.
کاربردش هم برای کارای روزانه و معمولی + چندنرم افزار مربوط به رشته مکانیک
در کل زیاد کار سنگینی انجام نمیده.ولی اگه خود لپ تاپ از مدل های K و cpu از سری MQ یا همین حدودا باشه که قوی باشه فکر کنم بهتره.تقریبا زیاد اهل بازی نیست.

aryaiee
2014/10/29, 07:20
با سلام خدمت دوستان.
با مشاوره ای که از اساتید گرفتم خودم یک لپ تاپ انتخاب کردم و میخوام بخرم یکی هم میخوام برای پسر عمه جان انتخاب کنم و باهم بخریم که منو مسئول انتخاب کرده.اما این پسر عمه جان ما نمیدونم چرا عاشق ایسوس هستش.دوستان اگر ممکنه چند مدل خوب(اگه با این بودجه پیدا بشه) از ایسوس با همون قیمت 2.200.000 تومن (حالا 100 تومن بالا اشکالی نداره) معرفی کنید ممنون میشم.
کاربردش هم برای کارای روزانه و معمولی + چندنرم افزار مربوط به رشته مکانیک
در کل زیاد کار سنگینی انجام نمیده.ولی اگه خود لپ تاپ از مدل های K و cpu از سری MQ یا همین حدودا باشه که قوی باشه فکر کنم بهتره.تقریبا زیاد اهل بازی نیست.

با این بودجه نمیتونید از خانواده مذبور خریداری بفرمائید.

jansiz hayat
2014/10/29, 08:35
با این بودجه نمیتونید از خانواده مذبور خریداری بفرمائید.
حالا اگر زحمت نیست تا 2.300.000 یه لپ تاپ ایسوس مناسب معرفی کنید که صفحه اش مات باشه چون برای داشگاه میخواد.
1-2 تا هم از برند های دیگه معرفی کنید شاید قانع شد که ایسوس برنداره...با تشکر فراوان...

aryaiee
2014/10/29, 12:33
حالا اگر زحمت نیست تا 2.300.000 یه لپ تاپ ایسوس مناسب معرفی کنید که صفحه اش مات باشه چون برای داشگاه میخواد.
1-2 تا هم از برند های دیگه معرفی کنید شاید قانع شد که ایسوس برنداره...با تشکر فراوان...

کاربرد ایشون چی هستش؟احتیاج به جا به جایی زیاد دارند؟لطفا مشخص کنید که دقیقا فقط ایسوس میخواد یا نه.

jansiz hayat
2014/10/29, 13:24
کاربرد ایشون چی هستش؟احتیاج به جا به جایی زیاد دارند؟لطفا مشخص کنید که دقیقا فقط ایسوس میخواد یا نه.
بابت پاسخ متشکرم.
در پست26 عرض کردم.اهل بازی نیست و بیشتر کارهای روزمره رو انجام میده کار با آفیس، مشاهده فیلم و وبگردی.دیگه بخواد زیاد ازش کاربکشه شاید با چند تا نرم افزار مربوط به رشته مکانیک کار کنه.اگر کانفیگ قویتر از نیاز باشه که چه بهتر البته با همون بودجه نهایتا 2.300.000 تومن.
وزنش زیاد مهم نیست چون زیاد لپ تاپ رو جابجا نمیکنه.اندازه صفحه نمایش هم همون 15.6 باشه
خودش که میگه برندش ایسوس باشه اما خب با این بودجه و قیمت بالای ایسوس خریدنش یکم سخته.
حالا اگه ممکنه شما 1-2 تا لپ تاپ از برند ایسوس و 1-2 تا هم لپ تاپی که خودتون صلاح میدونین رو پیشنهاد بدین ممنون میشم.

aryaiee
2014/10/29, 14:16
بابت پاسخ متشکرم.
در پست26 عرض کردم.اهل بازی نیست و بیشتر کارهای روزمره رو انجام میده کار با آفیس، مشاهده فیلم و وبگردی.دیگه بخواد زیاد ازش کاربکشه شاید با چند تا نرم افزار مربوط به رشته مکانیک کار کنه.اگر کانفیگ قویتر از نیاز باشه که چه بهتر البته با همون بودجه نهایتا 2.300.000 تومن.
وزنش زیاد مهم نیست چون زیاد لپ تاپ رو جابجا نمیکنه.اندازه صفحه نمایش هم همون 15.6 باشه
خودش که میگه برندش ایسوس باشه اما خب با این بودجه و قیمت بالای ایسوس خریدنش یکم سخته.
حالا اگه ممکنه شما 1-2 تا لپ تاپ از برند ایسوس و 1-2 تا هم لپ تاپی که خودتون صلاح میدونین رو پیشنهاد بدین ممنون میشم.

برند ASUS متاسفانه در قیمت های معمولی کانفیگ خوبی نداره.و مجبورم این رو هم اضافه کنم جدیدا خیلی دارم به خرابی های ایسوس برمیخورم که امیدوارم زودتر تمام بشود!
اما ایشان با توجه به رشته که فرمودید احتمالا برای ساخت مدلینگ با نرم افزارهای خاصی کار خواهند کرد.پس نیاز به CPU اولین الویت است.بنده 3 مدل رو پیشنهاد میکنم و مطمئن باشید این بودجه و درخواست ها بهترین ها هستند(موجود در بازار).
1-ASUS X550LD
2-ACER V5-573G 74508 G1 این مدل رو خیلی دوست دارم کیفیت بدنه و سیستم کولینگ خوبی هم دارد.
3-ACER V5-561G
مدل های اول و دوم در الویت هستند.

jansiz hayat
2014/10/31, 13:53
برند ASUS متاسفانه در قیمت های معمولی کانفیگ خوبی نداره.و مجبورم این رو هم اضافه کنم جدیدا خیلی دارم به خرابی های ایسوس برمیخورم که امیدوارم زودتر تمام بشود!
اما ایشان با توجه به رشته که فرمودید احتمالا برای ساخت مدلینگ با نرم افزارهای خاصی کار خواهند کرد.پس نیاز به CPU اولین الویت است.بنده 3 مدل رو پیشنهاد میکنم و مطمئن باشید این بودجه و درخواست ها بهترین ها هستند(موجود در بازار).
1-ASUS X550LD
2-ACER V5-573G 74508 G1 این مدل رو خیلی دوست دارم کیفیت بدنه و سیستم کولینگ خوبی هم دارد.
3-ACER V5-561G
مدل های اول و دوم در الویت هستند.

مدل
ACER V5-573G 74508 G1 واقعا خیلی زیباست و طراحی خاصی داره.این مدل اگه i5 داره ارزش خرید داره...؟

aryaiee
2014/10/31, 14:08
مدل
ACER V5-573G 74508 G1 واقعا خیلی زیباست و طراحی خاصی داره.این مدل اگه i5 داره ارزش خرید داره...؟

ببینید دوست من هردو از خانواده U هستند پس تفاوت به هیچ وجه چشم گیر نخواهد بود!من با هردو کار کردم نگران نباشید.پرفورمنس کلی در ACER خیلی خوبه

jansiz hayat
2014/10/31, 14:14
ببینید دوست من هردو از خانواده U هستند پس تفاوت به هیچ وجه چشم گیر نخواهد بود!من با هردو کار کردم نگران نباشید.پرفورمنس کلی در ACER خیلی خوبه
با توجه به اینکه مدل
ACER V5-573G 74508 G1 دی وی دی رایتر نداره(و باید حدود 80 تومن هم برای رایتر اکسترنال داد) نسبت به ASUS X550LD i5 ارزش خرید داره...؟
راستی ASUS X550LD صفحه براق داره دیگه ...؟آره...؟
آیا ASUS X550LD سری A یا B هم داره؟ اگه جواب آره هست، کدام سری بهتره؟
(ببخشید این همه سئوال میپرسم نمی دونم چرا دوست دارم همه چیزرو مو شکافی کنم.چون خرید ها بهترین فرصت هستش که یه چیزی یاد بگیری)

aryaiee
2014/10/31, 14:29
با توجه به اینکه مدل
ACER V5-573G 74508 G1 دی وی دی رایتر نداره(و باید حدود 80 تومن هم برای رایتر اکسترنال داد) نسبت به ASUS X550LD i5 ارزش خرید داره...؟
راستی ASUS X550LD صفحه براق داره دیگه ...؟آره...؟
(ببخشید این همه سئوال میپرسم نمی دونم چرا دوست دارم همه چیزرو مو شکافی کنم.چون خرید ها بهترین فرصت هستش که یه چیزی یاد بگیری)

بله دوست من ASUS هم صفحه نمایش براق داره و این هم اضافه کنم جدیدا خرابی صفحه نمایش ASUS دارم زیاد میبینم.بله ارزش خرید داره نگران نباشید.

jansiz hayat
2014/10/31, 14:38
متاسفانه فروشگاهی برای
ACER V5-573G 74508 G1 i5-6g پیدا نمیکنم.میشه یه کمکی بکنید...

jansiz hayat
2014/11/01, 18:15
ببخشید این پسوند های Taii و Takkکه آخر
Acer Aspire V5-573G-74508G1 میاد چیه؟
تنها فرقی که من دیدم سیاه و سفید بودنش و گرافیکشونه..
فرق دیگه ای داره...؟
و سیستم عاملی که برای Takk نوشتن لینوکس هستش.یعنی ویندوز دیگه ای نمیشه روش نصب کرد...؟

aryaiee
2014/11/01, 18:33
ببخشید این پسوند های Taii و Takkکه آخر
Acer Aspire V5-573G-74508G1 میاد چیه؟
تنها فرقی که من دیدم سیاه و سفید بودنش و گرافیکشونه..
فرق دیگه ای داره...؟
و سیستم عاملی که برای Takk نوشتن لینوکس هستش.یعنی ویندوز دیگه ای نمیشه روش نصب کرد...؟

تفاوت در رنگ و سایز بدنه + سیستم cooling + میزان حافظه اختصاصی کارت گرافیک هم فرق دارد بین 2 و 4 گیگ

jansiz hayat
2014/11/01, 18:37
خیلی ممنون.
میشه به بقیه سئوالات پست بالا هم جواب بدین...؟
کدوم بهتره...؟
من عاشق رنگ نقره ایش هستم ولی گرافیکش 2 هستش.

aryaiee
2014/11/01, 18:41
خیلی ممنون.
میشه به بقیه سئوالات پست بالا هم جواب بدین...؟
کدوم بهتره...؟
من عاشق رنگ نقره ایش هستم ولی گرافیکش 2 هستش.

لینوکس نوشته خوب ربطی به این نداره که شما نشه os دیگری استفاده کنید!
1-هر ویندوزی بخواهید میتونید بریزید.
2-با توجه به قدرت پردازنده تفاوت چشم گیری بین 2 و 4 گیگ نخواهد بود.
3-فروشگاه نمیشناسم عزیزم.
4-به جز عرایضم در بالا هیچ تفاوت دیگری بین این دو نیست خیالتون راحت.هر رنگی که مورد پسند بود رو خریداری کنید.

sogoli
2014/11/06, 11:13
سلام
من کارم با 3d max , cad نیاز به یه لپ تاپ دارم با گرافیک بالا که بتونه سریع رندر بگیره و داغ نکنه و این هم میدونم کامپیوتر بهتر تا لپ تاپ ولی چون دارم میرم نیاز به لپ تاب دارم و ایرانم باید بگیرم .
مارک برام مهم نیست و مهم مهم کارایی
قیمت دستم نیست زیاد که کلا تا چقدر میشه واسه کار من لپ تاپ پیدا کرد ولی 4 تومن خوبه حالا یکم این ورتر اونورتر

aryaiee
2014/11/06, 11:19
سلام
من کارم با 3d max , cad نیاز به یه لپ تاپ دارم با گرافیک بالا که بتونه سریع رندر بگیره و داغ نکنه و این هم میدونم کامپیوتر بهتر تا لپ تاپ ولی چون دارم میرم نیاز به لپ تاب دارم و ایرانم باید بگیرم .
مارک برام مهم نیست و مهم مهم کارایی
قیمت دستم نیست زیاد که کلا تا چقدر میشه واسه کار من لپ تاپ پیدا کرد ولی 4 تومن خوبه حالا یکم این ورتر اونورتر

موتور رندر رو میفرمائید لطفا؟

aryaiee
2014/11/06, 11:26
رندر گرفتن برای کار 3d max

بله میدونم.ببنیید موتورهای رندر based های مختلف دارند و برای بهترین پیشنهاد معمولا باید نوع موتور مشخص باشد.در حد 4 میلیون بهتون پیشنهاد میدم.در 3dmax معمولا یا vray rt هستش یا vray advanced

sogoli
2014/11/06, 11:27
موتور رندر رو میفرمائید لطفا؟
رندر گرفتن برای 3dmax

aryaiee
2014/11/06, 12:02
مدل:MSI GE60 2 PC APACHE
به علت داشتن CPU از خانواده H برای کار شما خیلی خوب هستش.فقط از PANEL TN استفاده میکند که بهتره است قبل از رندر نهایی یک بار در یک مانیتور CRT ببینید.این مدل در دمای محیطی 27 درجه توانایی زیر رندر بودن برای چند ساعت با شرط COOL PAD را دارد.در ضمن کارت گرافیک GTX850 هم دارد که از تعداد مناسبی هسته CUDA برخوردار هستند.در کل برای رندر مناسب است

sogoli
2014/11/06, 12:37
بله میدونم.ببنیید موتورهای رندر based های مختلف دارند و برای بهترین پیشنهاد معمولا باید نوع موتور مشخص باشد.در حد 4 میلیون بهتون پیشنهاد میدم.در 3dmax معمولا یا vray rt هستش یا vray advanced
من حدود 2 سال پیش 3d کار میکردم الانم تفاوت این 2 تا رو تو کارم نمیدونم فقط فهمیدم یکی پردازشش با gpu اونکی با cpu اگر بتونین کمک کنید بگین کدوم بهتره ممنون میشم ؟ یا لپتاپ که جفت اینا قدرتمند باشه .بتونم با جفتش کار کرد .

aryaiee
2014/11/06, 12:42
من حدود 2 سال پیش 3d کار میکردم الانم تفاوت این 2 تا رو تو کارم نمیدونم فقط فهمیدم یکی پردازشش با gpu اونکی با cpu اگر بتونین کمک کنید بگین کدوم بهتره ممنون میشم ؟ یا لپتاپ که جفت اینا قدرتمند باشه .بتونم با جفتش کار کرد .

زیر امضای بنده یک لینک هست نوشته بهترین سخت افزار و راهکارهای موجود برای 3D VISUALIZATION (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. B%8C-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-3D-VISUALIZATION) اینجا پاسخ برخی سوالات شما هست.درست متوجه شدید از هردو استفاده میشود.معمولا رندر هایی با رزولوشن بالا از VRAY ADVANCED استفاده میشود و رزولوشن های پائین از VRAY RT.در تنظیمات 3DMAX البته قسمتی هست برای اینکه تنظیم کنید که VRAY RT هم از گرافیک استفاده کنه و هم CPU همزمان.در کل بیشتر از VRAY ADVANCED استفاده میشود.مدل پیشنهادی خوب هستش نگران نباشید.

sogoli
2014/11/06, 13:15
زیر امضای بنده یک لینک هست نوشته بهترین سخت افزار و راهکارهای موجود برای 3D VISUALIZATION (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. B%8C-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-3D-VISUALIZATION) اینجا پاسخ برخی سوالات شما هست.درست متوجه شدید از هردو استفاده میشود.معمولا رندر هایی با رزولوشن بالا از VRAY ADVANCED استفاده میشود و رزولوشن های پائین از VRAY RT.در تنظیمات 3DMAX البته قسمتی هست برای اینکه تنظیم کنید که VRAY RT هم از گرافیک استفاده کنه و هم CPU همزمان.در کل بیشتر از VRAY ADVANCED استفاده میشود.مدل پیشنهادی خوب هستش نگران نباشید.
واقعا ممنونم از توضیحات عالیتون و از وقتی که گذاشتین ولی 2 تا از دوستان من msi داشتن و صفحه نمایششون pixel pixel شده و میگن مشکل صفحه نمایش پیدا میکنه .ایا این مشکل هست واقعا ؟
و اگر میشه از مارک های دیگه که فکر میکنین خوبه هم مدل معرفی کنید ومثلا asus , acer ,....
و البته وزنشم مقداری مهم چون همش در جابجایم

balyan
2014/11/07, 18:41
من 3 ماهه قصد دارم لپ تاپ اپل بخرم
اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیدم
به نظر شما مدل me294 بخرم یا mgxc2 یا صبر کنم مدل جدید وارد بازار بشه؟ (واسه کارهای مهندسی میخوام و کارهای خیلی سنگین ازش میکشم)

aryaiee
2014/11/07, 18:54
من 3 ماهه قصد دارم لپ تاپ اپل بخرم
اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیدم
به نظر شما مدل me294 بخرم یا mgxc2 یا صبر کنم مدل جدید وارد بازار بشه؟ (واسه کارهای مهندسی میخوام و کارهای خیلی سنگین ازش میکشم)
این تاپیک هم منتقل شد در بخش مشاوره سخت افزار تاپیک زده بودید.همونطور که قبلا عرض کردم اگر نمیدونید لطفا بپرسید.
شما نرم افزرا مورد استفاده و نهایت بودجه رو بفرمائید تا بهترین مدل رو خدمتتون عرض کنم.

balyan
2014/11/07, 18:57
این تاپیک هم منتقل شد در بخش مشاوره سخت افزار تاپیک زده بودید.همونطور که قبلا عرض کردم اگر نمیدونید لطفا بپرسید.
شما نرم افزرا مورد استفاده و نهایت بودجه رو بفرمائید تا بهترین مدل رو خدمتتون عرض کنم.
بودجه: 10 میلیون
اندازه صفحه نمایش: 15.4
سال ساخت: 2013 به بعد
میخوام قوی ترین لپ تاپ اپل رو که حدود 10 تومان باشه خریداری کنم
مدلی بهتر از دو لپ تاپ بالا وجود داره؟ جای من بودید یکی از این دوتا رو میخریدید یا صبر میکردید تا مدل جدید وارد بازار بشه؟

aryaiee
2014/11/07, 19:06
بودجه: 10 میلیون
اندازه صفحه نمایش: 15.4
سال ساخت: 2013 به بعد
میخوام قوی ترین لپ تاپ اپل رو که حدود 10 تومان باشه خریداری کنم
مدلی بهتر از دو لپ تاپ بالا وجود داره؟ جای من بودید یکی از این دوتا رو میخریدید یا صبر میکردید تا مدل جدید وارد بازار بشه؟

در اکثر موارد به جز چند مورد محدود بنده فکر میکنم هزینه برای اپل اشتباه است!شما کاربرد رو نفرمودید؟

balyan
2014/11/07, 19:14
در اکثر موارد به جز چند مورد محدود بنده فکر میکنم هزینه برای اپل اشتباه است!شما کاربرد رو نفرمودید؟
کار های مهندسی + امنیتی

aryaiee
2014/11/07, 19:18
واقعا ممنونم از توضیحات عالیتون و از وقتی که گذاشتین ولی 2 تا از دوستان من msi داشتن و صفحه نمایششون pixel pixel شده و میگن مشکل صفحه نمایش پیدا میکنه .ایا این مشکل هست واقعا ؟
و اگر میشه از مارک های دیگه که فکر میکنین خوبه هم مدل معرفی کنید ومثلا asus , acer ,....
و البته وزنشم مقداری مهم چون همش در جابجایم

در مورد مشکل پیکسل باید عرض کنم برای تمام پنل ها ممکن است پیش بیاد و برند خاصی مطرح نیست و بنده کمترین خرابی رو تا الان در صفحات msi دیده ام.بودجه شما طوری هستش که باید یک سری موارد توش رعایت بشه و متاسفانه نمیتوان هر مدلی رو پیشنهاد داد.در پست قبلی حتی دلیل پیشنهاد هم عرض کردم.اما اگر اصرار دارید:
مدل زیر هم تازه وارد بازار شده و سخت افزاری خوبی دارد.
Acer Aspire V3-772G-747a161TMakk

Amir Hossein SZDE
2014/11/09, 19:10
سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان و اساتید عزیز

یکی از دوستانم امروز بهم گفت میخواد لپ تاب بخره و پولشم حدود یک میلیون و دویست هزار تومنه و از من برای خرید راهنمایی خواست منم چون اطلاعات کافی نداشتم مجبور شدم وقت شما عزیزان رو بگیرم فقط بهم گفت مارکش مهم نیست و برای مصارف عادی نیاز داره
فقط یه چیزی باشه که ازخریدش پشیمون نشه و در رنج قیمتی خودش بهترین کارکرد رو داشته باشه اگر راهنماییم کنید ممنون میشم:-B@};-@};-

aryaiee
2014/11/09, 19:33
سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان و اساتید عزیز

یکی از دوستانم امروز بهم گفت میخواد لپ تاب بخره و پولشم حدود یک میلیون و دویست هزار تومنه و از من برای خرید راهنمایی خواست منم چون اطلاعات کافی نداشتم مجبور شدم وقت شما عزیزان رو بگیرم فقط بهم گفت مارکش مهم نیست و برای مصارف عادی نیاز داره
فقط یه چیزی باشه که ازخریدش پشیمون نشه و در رنج قیمتی خودش بهترین کارکرد رو داشته باشه اگر راهنماییم کنید ممنون میشم:-B@};-@};-

دوست عزیز تاپیک جامع داریم احتیاجی به زدن تاپیک مجزا نیست.
بودجه خیلی کم هستش.مدل پیشنهادی فقط میتونه در حد کارهای وب گردی و ساده روزمره باشه!مشکلی نیست؟

sogoli
2014/11/11, 15:46
در مورد مشکل پیکسل باید عرض کنم برای تمام پنل ها ممکن است پیش بیاد و برند خاصی مطرح نیست و بنده کمترین خرابی رو تا الان در صفحات msi دیده ام.بودجه شما طوری هستش که باید یک سری موارد توش رعایت بشه و متاسفانه نمیتوان هر مدلی رو پیشنهاد داد.در پست قبلی حتی دلیل پیشنهاد هم عرض کردم.اما اگر اصرار دارید:
مدل زیر هم تازه وارد بازار شده و سخت افزاری خوبی دارد.
نظرتون راجبه lenovo y5070 چیه ؟ با توجه به اینکه روی پک این یه drive ext. هست و من فیلمم زیاد میبینم با لپتاب
و بین msi که خودتون گفتین و این lenovo کدوم رو پیشنهاد میدین ؟
وایا میدونین pro msi کی میاد ؟ و ایا خوبه صبر کنم برای اون ؟

aryaiee
2014/11/11, 15:58
نظرتون راجبه lenovo y5070 چیه ؟ با توجه به اینکه روی پک این یه drive ext. هست و من فیلمم زیاد میبینم با لپتاب
و بین msi که خودتون گفتین و این lenovo کدوم رو پیشنهاد میدین ؟
وایا میدونین pro msi کی میاد ؟ و ایا خوبه صبر کنم برای اون ؟
به هیچ وجه لنوو رو پیشنهاد نمیکنم!توصیه میکنم این نوشتار کوتاه بنده رو در مورد لنوو بخونید!
لپ تاپ های lenovo ،سرعت نا امیدی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!)
سری pro در اکثر موارد خارج از بودجه شماست.برخی مدل هاش همین الان هم موجود هستند.مدل msi که بهتون توصیه کردم در مقابل تمام این ها برتری دارد.بنده قبلا با این لپ تاپ رندر هم گرفتم.

alijafari
2014/11/11, 22:35
سلام لطفا یه لپ تاپ مناسب برای کار گرافیکی (فتوشاپ 3dmax ) البته با 3d کار انیمیشن انجام نخواهد شد معرفی کنید
ممنون میشم بگید ssd چی واسش استفاده کنم (حتما باید هارد رو در بیارم یا لپ تاپی هست که قابلیت اضافه کردن ssd هم داشته باشه بدون درآوردن هارد یا odd البته تا این قیمت) موفق باشید

aryaiee
2014/11/12, 06:37
سلام لطفا یه لپ تاپ مناسب برای کار گرافیکی (فتوشاپ 3dmax ) البته با 3d کار انیمیشن انجام نخواهد شد معرفی کنید
ممنون میشم بگید ssd چی واسش استفاده کنم (حتما باید هارد رو در بیارم یا لپ تاپی هست که قابلیت اضافه کردن ssd هم داشته باشه بدون درآوردن هارد یا odd البته تا این قیمت) موفق باشید

دوست عزیز حداکثر بوجه؟

alijafari
2014/11/12, 12:35
بودجه رو تو عنوان نوشته بودم که وقتی پستم رو منتقل کردن اینجا دیگه خبری ازش نیست بودجه نهایتا 3300000 درباره ssd هم راهنمایی کنید ممنون

aryaiee
2014/11/12, 12:46
بودجه رو تو عنوان نوشته بودم که وقتی پستم رو منتقل کردن اینجا دیگه خبری ازش نیست بودجه نهایتا 3300000 درباره ssd هم راهنمایی کنید ممنون

دوست من شما لطفا سعی کنید بودجه رو 3800 برسونید در غیر این صورت با توجه به کاربری شما پیشنهاد میکنم نخریدن بهتر از خریدن است!اگر افزایش بودجه به مبلغ عرض شده رو داشته باشید،
مدل:
MSI GE60 2PC Apache

alijafari
2014/11/12, 13:05
خیلی ممنونم از راهنماییتون امکان افزایش بودجه که نیست لپ تاپم برای داداشم میخوام یعنی حتی با 3300000 یه لپ تاپ برای کارهای متوسط با این نرم افزارها هم نمیشه پیدا کرد؟

aryaiee
2014/11/12, 13:11
خیلی ممنونم از راهنماییتون امکان افزایش بودجه که نیست لپ تاپم برای داداشم میخوام یعنی حتی با 3300000 یه لپ تاپ برای کارهای متوسط با این نرم افزارها هم نمیشه پیدا کرد؟

خیر.با توجه به تجربه حقیر و موتورهای استفاده شده در کارهای 3d دستگاه پائینتر برای شما رو اصلا توصیه نمیکنم.این نرم افزار هایی که فرمودید حتی قویترین لپ تاپ ها را به چالش میکشند.در نهایت حداقل مدلی که میتونید خریداری کنید:Acer Aspire V3-772G-747a161TMakk

alijafari
2014/11/12, 13:14
خیلی ممنونم موفق باشید

alirezamolaei
2014/11/12, 15:32
با سلام و خسته نباشید،
واسه ی خرید تا سقف 2.800 چی پیشنهاد میکنین؟ استفاده مهندسی و گیمینگ.
من خودم چنتا مد نظر دارم شما هم نظر بدین :

1- Gigabyte Q2556N کانفیگ:
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 31.4 × 252 × 374 میلی‌متر - وزن: 2.6 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700MQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

2- HP ProBook 450 G1 کانفیگ:
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 22.8 × 256 × 375 میلی‌متر - وزن: 2.29 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4702MQ 2.20GHz up to 3.20 GHz
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm SATA
پردازنده گرافیکی:AMD Radeon HD 8750M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 1366x768 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Fingerprint Scanner Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port

3- MSI CX61 2PC کانفیگ:
مشخصات فیزیکی:ابعاد: 37.6 × 249.5 × 383 میلی‌متر - وزن: 2.4 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710MQ 2.5GHz up to 3.50 GHz
حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400RPM
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 820M 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 1366x768 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port

ممنون از توجهتون.

aryaiee
2014/11/12, 18:33
دوست عزیز این کانفیگ هایی که گذاشتید اشتباه هستش و به مدل ها نمیخورد!این هارو از کجا آوردید؟قصد تست کردن مارو داشتید نکنه :-??

alirezamolaei
2014/11/12, 19:21
نه والا، توی دیجیکالا ببینین هست ، توی سایتای فروش هم هست.

aryaiee
2014/11/12, 19:56
اینم لینکاشون:
1-فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

2-فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

3- فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

دوست گلم آخه شما مدل کامل رو ذکر نکردید.مدل نیمه رو فرمودید و این میشود مدل مادر در هر برند.ضمن آنکه دیجی کالا معمولا از کلمات A.B.C برای رتبه بندی کانفیگ استفاده میکند که فقط مختص به خود سایتش است.
مدل آخر رو اگر پیدا کنید از بقیه بهتر هستش.هم در ضمینه کولینگ هم سخت افزار.برای مدل HP متاسفانه چون از کارت گرافیک ATI استفاده میکند چندان مورد توصیه بنده نیست به علت خرابی بالا.مدل های گیگابایت هم توصیه نمیکنم چون متاسفانه قیمت های کاذب دارند و مدل معرفی شده شما دارای گرافیک ضعیفتر هستش.همان MSI عزیزم.

alirezamolaei
2014/11/12, 20:02
دوست گلم آخه شما مدل کامل رو ذکر نکردید.مدل نیمه رو فرمودید و این میشود مدل مادر در هر برند.ضمن آنکه دیجی کالا معمولا از کلمات A.B.C برای رتبه بندی کانفیگ استفاده میکند که فقط مختص به خود سایتش است.
مدل آخر رو اگر پیدا کنید از بقیه بهتر هستش.هم در ضمینه کولینگ هم سخت افزار.برای مدل HP متاسفانه چون از کارت گرافیک ATI استفاده میکند چندان مورد توصیه بنده نیست به علت خرابی بالا.مدل های گیگابایت هم توصیه نمیکنم چون متاسفانه قیمت های کاذب دارند و مدل معرفی شده شما دارای گرافیک ضعیفتر هستش.همان MSI عزیزم.
ممنون بابت جوابتون، خواستم ببینم شما خودتون پیشنهاد خاصی ندارین توی این رنج قیمت؟ تا سه تومن.

aryaiee
2014/11/12, 20:09
ممنون بابت جوابتون، خواستم ببینم شما خودتون پیشنهاد خاصی ندارین توی این رنج قیمت؟ تا سه تومن.

تا 3 تومان که از CPU خانواده Q استفاده بشود نه فقط همین مدل ها هستند و یا مشابه که باز MSI بهتر هستش.اما اگر بودجه رو 400 افزایش بدید مدل Acer Aspire V3-772G-747a161TMakk

kazaroonisakhtafzarmag
2014/11/14, 00:20
باسلام: میخواستم بدانم لپ تاپ MSI GT72 Dominator Pro-GTX980M حدوداً چه موقع وارد بازار می شود؟ و به نظر شما کدام یک از مدلهای آن وارد بازار ایران می شود.

GT72 Dominator Pro-098
GT72 Dominator Pro-208
GT72 Dominator Pro-243
GT72 Dominator Pro-210
GT72 Dominator Pro-211
GT72 Dominator Pro-444
GT72 Dominator Pro-445

و به نظر من بهترین مدل آن GT72 Dominator Pro-444 است ، آیا درست حدس زدم.

aryaiee
2014/11/14, 06:57
باسلام: میخواستم بدانم لپ تاپ MSI GT72 Dominator Pro-GTX980M حدوداً چه موقع وارد بازار می شود؟ و به نظر شما کدام یک از مدلهای آن وارد بازار ایران می شود.

GT72 Dominator Pro-098
GT72 Dominator Pro-208
GT72 Dominator Pro-243
GT72 Dominator Pro-210
GT72 Dominator Pro-211
GT72 Dominator Pro-444
GT72 Dominator Pro-445

و به نظر من بهترین مدل آن GT72 Dominator Pro-444 است ، آیا درست حدس زدم.

با سلام و عرض خوش آمد گویی به انجمن سخت افزار @};-
دوست من بعید میدونم تمام این مدل ها همزمان وارد شوند.اما در مورد تاریخ ورود به کشور هیچکس نمیتواند به قطع بگوید.برای اطلاع دقیق میتوانید با شرکت ماتریکس تماس بگیرید.که البته تجربه ثابت کرده آنها هم تاریخ دقیقی را عنوان نمیکنند.
بالاترین مدل بین مدل های بالا مدا:GT72 DOMINATOR PRO444 است.

vahidsee
2014/11/17, 09:19
با سلام قصدخرید لپتاب دارم نهایتخه نهایت 2300میتونم هزینه کنم
حالا انتضاراتم رو میگم به ترتبیت اول از مهم میگم
1-کیفیت صفحه نمایش از همه برام مهمتره
2-کیفیت ساخت قطعات هم مهمه منظورم اینه یه لب تاب میخوام چند سالی رو راحت عمر کنه زود زود خراب نشه در یک کلام بی پدرمادر نباشه
4-اهل بازی کامپیوتری نیستم اما هراز گاهی پیس بازی میکنم
5-بهتره cpuاز نوعmبه بالا باشه یعنیuنباشه البته در صورتی که با موارد فوق در تضاد نباشه

مرسی بیشابیش

aryaiee
2014/11/17, 10:54
با سلام قصدخرید لپتاب دارم نهایتخه نهایت 2300میتونم هزینه کنم
حالا انتضاراتم رو میگم به ترتبیت اول از مهم میگم
1-کیفیت صفحه نمایش از همه برام مهمتره
2-کیفیت ساخت قطعات هم مهمه منظورم اینه یه لب تاب میخوام چند سالی رو راحت عمر کنه زود زود خراب نشه در یک کلام بی پدرمادر نباشه
4-اهل بازی کامپیوتری نیستم اما هراز گاهی پیس بازی میکنم
5-بهتره cpuاز نوعmبه بالا باشه یعنیuنباشه البته در صورتی که با موارد فوق در تضاد نباشه

مرسی بیشابیش

دوست عزیزم
در مورد پسوند ها یک توضیحی بدهم فکر کنم اشتباه میکنید.M به معنی mobility یعنی مخصوص دستگاه های پرتابل و قابل حمل.ربطی به موارد رتبه بندی ندارد.U هم به معنی ultra low voltage یعنی خانواده کم مصرف و نسبتا ضعیف در intel.
برای قدرت بالا شما باید از cpu های خانواده H و یا Q استفاده کنید که متاسفانه در بودجه شما نمیگنجد.چون صفحه نمایش با کیفیت در الویت شما هستش مدل های زیر رو توصیه میکنم که در مورد بازی مورد نظر شما هم کشش دارند.

Acer Aspire E5-571G-79SY
Acer Aspire E5-571G-753E

vahidsee
2014/11/17, 11:31
دوست عزیزم در مورد پسوند ها یک توضیحی بدهم فکر کنم اشتباه میکنید.M به معنی mobility یعنی مخصوص دستگاه های پرتابل و قابل حمل.ربطی به موارد رتبه بندی ندارد.U هم به معنی ultra low voltage یعنی خانواده کم مصرف و نسبتا ضعیف در intel. برای قدرت بالا شما باید از cpu های خانواده H و یا Q استفاده کنید که متاسفانه در بودجه شما نمیگنجد.چون صفحه نمایش با کیفیت در الویت شما هستش مدل های زیر رو توصیه میکنم که در مورد بازی مورد نظر شما هم کشش دارند. Acer Aspire E5-571G-79SY Acer Aspire E5-571G-753E ولش کن از مدلش خوشم نیومد راستی پسرخالم میخواد یه لب تاب بگیره تا همین 2200واسه بازی گیمینگ نیست که یه سره پا سیستم باشی هی بگی نگی بازی میکنه براش کلی تحقیق کردمبهz510رسیدم که تو فرومتون الان دیدم ازش تاچا بوده بد گفتیددیگه هنگ زدم خودتون واسه بازی که صفحش خم مات باشه بگید مرسی از شما

aryaiee
2014/11/17, 11:43
ولش کن از مدلش خوشم نیومد راستی پسرخالم میخواد یه لب تاب بگیره تا همین 2200واسه بازی گیمینگ نیست که یه سره پا سیستم باشی هی بگی نگی بازی میکنه براش کلی تحقیق کردمبهz510رسیدم که تو فرومتون الان دیدم ازش تاچا بوده بد گفتیددیگه هنگ زدم خودتون واسه بازی که صفحش خم مات باشه بگید مرسی از شما

برای گیم توی اون بودجه موردی نیست.اگر هم تصمیم شما قطعی نیست لطفا وقت من رو نگیرید.

vahidsee
2014/11/17, 11:49
برای گیم توی اون بودجه موردی نیست.اگر هم تصمیم شما قطعی نیست لطفا وقت من رو نگیرید.
چرا قطعی هست شما با این بودجه نظرتون رو بگید گفتم خودم z510رو انتخاب کردم اما وقتی اون مقاله شما رو دیدم ازش ناامید شدم حالا شما لطف کن با این بودجه یه پسشنهاد بده
مرسی

aryaiee
2014/11/17, 12:42
چرا قطعی هست شما با این بودجه نظرتون رو بگید گفتم خودم z510رو انتخاب کردم اما وقتی اون مقاله شما رو دیدم ازش ناامید شدم حالا شما لطف کن با این بودجه یه پسشنهاد بده
مرسی
بنده با این بودجه نظرم رو گفتم.لنوو رو به هیچ وجه توصیه نمیکنم.

eh.zamani
2014/11/27, 14:34
سلام
لطف کنید لپ تاپی معرفی کنید برای انجام کارهای روزانه یعنی وبگردی و استفاده از فایل های آفیس و مهمتر از همه بازی
البته بازی های سنگین نه.بازی هایی مثل Football manager یا patrician 4 یا Tropico 5
الآن لپ تاپ ایسوس x55c دارم با کارت گرافیک intel HD graphics 3000 که به نظر کارت گرافیک قدرتمندی نیست و بازی های بالا روش اجرا نمیشه
بودجه تا یک میلیون و هشتصد
لپ تاپی با کارت گرافیک Geforce 820M یا Geforce 840M به کار من میاد؟مثل
asus x552ld i5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
aspire v5-561g i5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
aspire e1 572g (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
lenovo essential g5070 i5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
HP pavilion p036 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ضمناً به نظرتون این لپ تاپی که الآن دارم با یکسال کار و باطری دست نخورده را چند رد کنم؟
متشکر

aryaiee
2014/11/27, 19:45
سلام
لطف کنید لپ تاپی معرفی کنید برای انجام کارهای روزانه یعنی وبگردی و استفاده از فایل های آفیس و مهمتر از همه بازی
البته بازی های سنگین نه.بازی هایی مثل Football manager یا patrician 4 یا Tropico 5
الآن لپ تاپ ایسوس x55c دارم با کارت گرافیک intel HD graphics 3000 که به نظر کارت گرافیک قدرتمندی نیست و بازی های بالا روش اجرا نمیشه
بودجه تا یک میلیون و هشتصد
لپ تاپی با کارت گرافیک Geforce 820M یا Geforce 840M به کار من میاد؟مثل
asus x552ld i5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
aspire v5-561g i5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
aspire e1 572g (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
lenovo essential g5070 i5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
HP pavilion p036 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ضمناً به نظرتون این لپ تاپی که الآن دارم با یکسال کار و باطری دست نخورده را چند رد کنم؟
متشکر

با سلام به شما دوست عزیزم
1-تاپیک جامع داریم و نیازی به زدن تاپیک مجزا در بخش غیر معمول نیست.
2-هنگام پست دادن از شیلتر شکن استفاده نکنید پست شما به حالت تائید رفته بود.
3-در این رنج قیمت،برندهای میان قیمت بهتر هستند.مثل acer.لنوو به شدت رد میشه و به هیج وجه پیشنهاد نمکینم سمتش برید.اگر خواستید نگاهی به این نوشتار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!) حقیر بندازید.
4-در مورد پیشنهاد شما باید عرض کنم که در مدل های متوسط به هیچ وجه گرافیک ati هم توصیه نمیکنم چون آمار خرابی بالایی دارد.
حالا پیشنهاد بنده:
ببینید حتی گر مقدار کمی بازی میکنید این گزینه ها چندان مناسب نیستند.اگر بتونید افزایش بودجه بدید بنده مدل:
Acer Aspire E5-571G-79SYرا پیشنهاد میکنم.در غیر این صورت بین مدل های بالای خودتون مدل asus بد نیست.

eh.zamani
2014/11/27, 20:38
3-در این رنج قیمت،برندهای میان قیمت بهتر هستند.مثل acer.لنوو به شدت رد میشه و به هیج وجه پیشنهاد نمکینم سمتش برید.اگر خواستید نگاهی به این نوشتار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!) حقیر بندازید.
4-در مورد پیشنهاد شما باید عرض کنم که در مدل های متوسط به هیچ وجه گرافیک ati هم توصیه نمیکنم چون آمار خرابی بالایی دارد.
حالا پیشنهاد بنده:
ببینید حتی گر مقدار کمی بازی میکنید این گزینه ها چندان مناسب نیستند.اگر بتونید افزایش بودجه بدید بنده مدل:
Acer Aspire E5-571G-79SY

را پیشنهاد میکنم.در غیر این صورت بین مدل های بالای خودتون مدل asus بد نیست.
ممنون
لپ تاپ Acer Aspire E5-571G-79SY رو به خاطر گرافیکش معرفی کردید یا cpu یا رم؟چون با بازی هایی که معرفی کردم تو بخش گرافیک مشکل دارم نه cpu یا رم
اگه فقط بحث گرافیک هست نظرتون نسبت به HP Pavilion p036 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) چیست چون همون گرافیک Acer Aspire E5-571G-79SY رو داره؟

eh.zamani
2014/11/27, 20:40
3-در این رنج قیمت،برندهای میان قیمت بهتر هستند.مثل acer.لنوو به شدت رد میشه و به هیج وجه پیشنهاد نمکینم سمتش برید.اگر خواستید نگاهی به این نوشتار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) حقیر بندازید.
حالا پیشنهاد بنده:
Acer Aspire E5-571G-79SY

را پیشنهاد میکنم.در غیر این صورت بین مدل های بالای خودتون مدل asus بد نیست.
ممنون
لپ تاپ Acer Aspire E5-571G-79SY رو به خاطر گرافیکش معرفی کردید یا cpu یا رم؟چون با بازی هایی که معرفی کردم تو بخش گرافیک مشکل دارم نه cpu یا رم
اگه فقط بحث گرافیک هست نظرتون نسبت به HP Pavilion p036 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) چیست چون همون گرافیک Acer Aspire E5-571G-79SY رو داره؟
ضمناً در مورد استفاده از چیز شکن به خاطر این هست که نمی دونم چرا نمی تونم بدون استفاده از این پست ارسال کنم یا تاپیکی بزنم!!!

aryaiee
2014/11/27, 20:49
ممنون
ضمناً در مورد استفاده از چیز شکن به خاطر این هست که نمی دونم چرا نمی تونم بدون استفاده از این پست ارسال کنم یا تاپیکی بزنم!!!

احسان جان مجدد با شیلتر شکن پست دادید و در حالت تائید رفته بود.اگر یکی از مدیران سرشون شلوغ باشه و پست شمارو نبینند ممکنه تائید نشه.ایراد از نت شماست احتمالا.
در بازی آپشن هایی دیگری مثل cpu و رم هم دخیل هستند مخصوصا در این مدل لپ تاپ ها که توان پردازشی قوی در کارت های گرافیکشون نیست.تمام مراحل باید مد نظر باشد.الان مثلا لپ تاپ من 8g رم داره پس باید بگم تمام بازی های که به 8g نیاز دارد رو اجرا میکنه؟
در مورد دلیل انتخاب بنده باید عرض کنم که لپ تاپ مثل pc نیست دوست من و یک سری عوامل دیگر هم در مشاوره حسب نیاز کاربر مد نظر قرار دارد.مثل قدرت دفع گرما و یا کیفیت مواد اولیه و...hp متاسفانه سالهاست رتبه اول خرابی در جهان را داراست!مدلی که بنده پیشنهاد دادم یک حداقلی برای بازی است و دارای رم و cpu قدرتمند تر نسبت به این مدل hp است!ضمن آنکه مدل بنده دارای فن بهتره و سیستم cooling مناسبتر میباشد.

soorush
2014/12/03, 14:15
با سلام خدمت همه عزیزان , بهترین لپ تاپ تا 2 میلیون تومان برای کارهای دانشجویی برای یکی از دوستام میخوام , تعصب رو برند خواصی هم نداریم فقط یه لپ تاپ که تو این رنج قیمت کارایی خوبی داشته باشه. ممنون

aryaiee
2014/12/03, 14:24
با سلام خدمت همه عزیزان , بهترین لپ تاپ تا 2 میلیون تومان برای کارهای دانشجویی برای یکی از دوستام میخوام , تعصب رو بردن خواصی هم نداریم فقط یه لپ تاپ که تو این رنج قیمت کارایی خوبی داشته باشه. ممنون

سروش جان منتقل شد :-*
آخرین از همه بهتره.
MSI CX61 OC
MSI CX61 2PC
ACER V3 572G-53AH
ACER E5 571G 79SY

changal
2014/12/09, 16:56
لطفا یک مدل لپ تاپ HP تا سقف قیمت 1.900.000 برای بنده معرفی کنین ، با سی پی یو i5 . ممنون

aryaiee
2014/12/09, 19:49
لطفا یک مدل لپ تاپ HP تا سقف قیمت 1.900.000 برای بنده معرفی کنین ، با سی پی یو i5 . ممنون

دوست عزیز بودجه شما برای خرید نسل haswell و i5 کم است!مخصوصا برای برندهایی مثل hp که خود بنده چندان توصیه نمیکنم در رنج پایین hp بگیرید.اگر با acer مشکل ندارید مدل های خوبی مثل:
Acer Aspire E1-572g-54206G1TMNKK

دارد وبا این بودجه باید کانفیگ پایینتری در hp خریداری کنید!

.:majid:.
2014/12/11, 17:34
سلام به همگی یه لپ تاپ خوب میخواستم برای نرم افزار فتوشاپ و همچنین کمی گیم. بودجه هم 4 تومن..
ممنون

aryaiee
2014/12/11, 18:46
سلام به همگی یه لپ تاپ خوب میخواستم برای نرم افزار فتوشاپ و همچنین کمی گیم. بودجه هم 4 تومن..
ممنون

دوست من
مدل msi GE60 2PC رو توصیه میکنم.میتونید با مقداری اضافه بودجه که دارید،یک ssd خریداری کنید براش و یا رم رو افزایش بدید تا 16 گیگ.

aryaiee
2014/12/11, 20:39
با سلام .جنا ب آقای آریایی .خواستم یک لب تاب با این مشخصات برای یکی از فرزندانم بخرم .لطفا" معایب ومزایای آن را بیان کنید چون ظاهرا" لب تاب خبی بنظر میرسد
َASUS N56JK
1-cpu corei7 4710HQ
2-ram 8gb
3-h.d.d 1tb
4-vga nvida GTX 850M 4GB

با سلام خدمت شما
دوست عزیزم این لپ تاپ مدل خوبی است.اما از سری multimedia هستش و با این بودجه به نظرم میتوان لپ تاپ بهتری هم خریداری کرد.اگر تمایل داشتید نهایت بودجه رو بفرمایید در خدمتتون هستم.

Editor In chief
2014/12/12, 07:38
سلام

خیلی خوبه و تبریک می گم به همه دوستان.

aryaiee
2014/12/12, 10:05
سلام آقای آریایی .بودجه ای که در نظر دارم بین 3الی 3.5 است .تا کنون هرچه لب تاب گرفتم ( 5 عدد میباشند )همه از نوع دل مدل لتیتیود 830 و4500بوده اند والآن بعد از چند سال یکی از آنها با مشکل مواجه شده. لازم به توضیح است که با لب تاب بازی انجام نمیشود .منتها میخواهم مشخصات خوبی داشته باشد که بتواند همانند مدل های لتیتیود قدیمی چند سال بدونه مشکل باشد
دوست من بنده با توجه به بودجه شما به ترتیب 3 مدل رو پیشنهاد میکنم.الویت کیفیت ساخت،خرابی کمتر و قطعات هماهنگ میباشید.این را فراموش نکنید که بین 2 مدل اولیه تفاوت چشم گیر نیست.کیفیت ساخت پنل acer مقداری بهتر است و از این جهت برای دیدن فیلم نیز بهتر است.از لحاظ cooling و قدرت سخت افزاری نیز این مدل ها بهینه و بهترین هستند.تاکید بنده بر روی گزینه های 1 و 2 است زیرا با این بودجه بهترین ها را دارند.مدل سوم که خودتون هم فرموده بودید دارای چند ورژن مختلف است.مثلا در یک مدل دارای صفحه لمسی است.
1-ACER V3 772G ساده و یا ACER V3 772G-747A161TMAKK (مدل دوم گرافیک قدرتمند تری دارد.)
2-MSI GE60 2PC APACHE
3-ASUS N56JK

aryaiee
2014/12/12, 18:50
آقای آریایی سلام.این ردیف اول ایسرمدلV3 772g وزنش زیاد است .حالا بین ردیف دوم وسوم که ورژن خوبی داشته باشد یکی را معرفی کنید .ایسوس کدام مدلش بهتر است؟ یکی از مدلاش صفحه تاچ دارد . کدام یک بهتر است .تا کنون از MSI لب تاب نخریدم واز کیفیتش اطلاعی ندارم

دوست من
بین مدل های باقی مانده MSI رو بنده بیشتر پیشنهاد میکنم.از لحاظ چیدمان قطعات و COOLING و یک سری موارد خاص MSI برتری دارد.اون مدل ایسوز هم اگر بدون تاچش رو بگیرید خوب هستش و ارزش خرید دارد.

sahar66
2014/12/13, 10:22
بهترین لپ تاپ قیمتش چیه مارکش چیه و مشخصاتش چیه؟

البته سبک باشه

برای کارای نرم افزاری باشه

کلا همه چیش عالی باشه

SAMAN
2014/12/13, 11:17

البته سبک باشه

کلا همه چیش عالی باشه

شما باید نهایت هزینه ای که میتونید بکنید مشخص کنید ......

sahar66
2014/12/13, 11:42
شما باید نهایت هزینه ای که میتونید بکنید مشخص کنید ......

با تشکر از اینکه وقتتون رو گذاشتین و این مورد رو متذکر شدین اما باید منم متذکر بشم قبل از طرح این سوال با یکی از مدیران صحبت کردم و گفتم که من هیچ قیمت یا مدلی رو مشخص نمیکنم و دنبال اینم که اساتید محترم ی مدل وقیمت و مشخصات به من معرفی کنن

SAMAN
2014/12/13, 11:47
با تشکر از اینکه وقتتون رو گذاشتین و این مورد رو متذکر شدین اما باید منم متذکر بشم قبل از طرح این سوال با یکی از مدیران صحبت کردم و گفتم که من هیچ قیمت یا مدلی رو مشخص نمیکنم و دنبال اینم که اساتید محترم ی مدل وقیمت و مشخصات به من معرفی کنن

ببینید نمیشه این طوری !

بهترین از نظر من اونیه که نیاز شما رو رفع کنه ........

به علاوه من بگم بهترین اینه باید شما توانایی هزینه کردن ش رو داشته باشی یا نه !؟

شما باید یه بوجه مشخص کنی بعد بگی با این بوجه بهترین گزینه چیه ........

aryaiee
2014/12/13, 11:54

البته سبک باشه

کلا همه چیش عالی باشه
درسته بنده فراموش کردم خدمتتون عرض کنم که باید بودجه رو ذکر کنید.لطفا نرم افزارهای مورد استفاده + بوجه رو بفرمائید.

sahar66
2014/12/13, 11:55
ببینید نمیشه این طوری !

بهترین از نظر من اونیه که نیاز شما رو رفع کنه ........

به علاوه من بگم بهترین اینه باید شما توانایی هزینه کردن ش رو داشته باشی یا نه !؟

شما باید یه بوجه مشخص کنی بعد بگی با این بوجه بهترین گزینه چیه ........

بهترین لپ تاپ از نظر من اونیه که از همه لحاظ ثابت شده و مورد تائید باشه و در ایران هم موجود باشه حالا راجع به بودجه اش بعد میشه صحبت کرد
قصد من اینه بهترین لپ تاپ چیه؟ و بدونم واقعا ی لپ تاپ خوب میتونه چه لپ تاپی و مربوط به چه مدل و برندی باشه

sahar66
2014/12/13, 13:35
درسته بنده فراموش کردم خدمتتون عرض کنم که باید بودجه رو ذکر کنید.لطفا نرم افزارهای مورد استفاده + بوجه رو بفرمائید.

بودجه رو نمیتونم ذکر کنم چون نمیدونم بودجه چقدره قبلا هم بهتون گفتم فقط میخوام بدونم بهترین لپ تاپ چه لپ تاپیه با چه قیمتی و شما گفتین اینجا بپرسم

اگه نظر من و دوستان مهم نیست خودتون بخرید دیگه !

شما :

اول : باید بوجه ی مورد نظر رو دقیق بگید !

دوم : نرم افزار هایی که باهاشون کار میکنین دقیق نام ببرین !

تا وقتی به این سوالا پاسخ ندادین پست ارسال نکنید لطفا !

من ابدا همچین حرفی نزدم که نظر شماها مهم نیست من فقط اون متن رو در جوابیه این صحبت قرار دادم
بهترین از نظر من اونیه که نیاز شما رو رفع کنه .
1- بودجه نمیدونم
2- نرم افزاری برنامه نویسی و گرافیکی و استفاده به عنوان دیدن فیلم ها در کیفیت مناسب خود لپ تاپ سبک باشه چون زیاد این ور اون ور میبرمش چیزی باشه دیر خراب بشه علاوه بر توانایی هایی که گفتم. و صد البته من فقط چیزایی رو گفتم که به ذهنم می رسید اما شما خودتون اگه چیز دیگه ایی هم مد نظر دارید اضافه کنید من اطلاع چندانی ندارم

من در پست اولم هم این نکات رو ذکر کرده بودم

SAMAN
2014/12/13, 13:38
بودجه رو نمیتونم ذکر کنم چون نمیدونم بودجه چقدره قبلا هم بهتون گفتم فقط میخوام بدونم بهترین لپ تاپ چه لپ تاپیه با چه قیمتی و شما گفتین اینجا بپرسم

من ابدا همچین حرفی نزدم که نظر شماها مهم نیست من فقط اون متن رو در جوابیه این صحبت قرار دادم
بهترین از نظر من اونیه که نیاز شما رو رفع کنه .
1- بودجه نمیدونم
2- نرم افزاری برنامه نویسی و گرافیکی و استفاده به عنوان دیدن فیلم ها در کیفیت مناسب خود لپ تاپ سبک باشه چون زیاد این ور اون ور میبرمش چیزی باشه دیر خراب بشه علاوه بر توانایی هایی که گفتم. و صد البته من فقط چیزایی رو گفتم که به ذهنم می رسید اما شما خودتون اگه چیز دیگه ایی هم مد نظر دارید اضافه کنید من اطلاع چندانی ندارم

من در پست اولم هم این نکات رو ذکر کرده بودم

چه نوع برنامه ی گرافیکی استفاده میکنید ؟

منظورتون ارزون ترین حالت ممکنه است ؟

sahar66
2014/12/13, 13:42
چه نوع برنامه ی گرافیکی استفاده میکنید ؟

منظورتون ارزون ترین حالت ممکنه است ؟

برنامه 3d max و فلش

نه منظورم بهترین از نظر شما اساتیده قبلا هم گفتم منظورم بهترین لپ تاپ که شما تائید میکنید

SAMAN
2014/12/13, 13:43
برنامه 3d max و فلش

نه منظورم بهترین از نظر شما اساتیده قبلا هم گفتم منظورم بهترین لپ تاپ که شما تائید میکنید

حداقل باید 3.5 ملیون هزینه کنید مشکلی ندارین ؟

sahar66
2014/12/13, 13:49
حداقل باید 3.5 ملیون هزینه کنید مشکلی ندارین ؟

نه مشکلی نیست
خب مشخصاتش رو دقیقا برام بگین و اینکه موقع خرید باید به چه چیز هایی دقت کنم که سرم کلاه نره و خیلی چیزای دیگه که شما میدونید و مسلما من نمیدونم

SAMAN
2014/12/13, 14:02
نه مشکلی نیست
خب مشخصاتش رو دقیقا برام بگین و اینکه موقع خرید باید به چه چیز هایی دقت کنم که سرم کلاه نره و خیلی چیزای دیگه که شما میدونید و مسلما من نمیدونم

Acer Aspire V3-772G

و

Gigabyte P25W - A

هر دو در حدود 4 ملیون ...... مدل اولی باید با گارانتی سازگار ارقام و مدل دومی باید با گارانتی اواژنگ خریداری بشه ........

باید از جای مطمئن خریداری بشه ........ ترجیحا از نمایندگی محل سکونت ........

تاریخ اغاز گارانتی جدید باشه ........

با یک فرد وارد تشریف ببرید موقع خرید ........

.:majid:.
2014/12/14, 10:32
دوست من
مدل msi GE60 2PC رو توصیه میکنم.میتونید با مقداری اضافه بودجه که دارید،یک ssd خریداری کنید براش و یا رم رو افزایش بدید تا 16 گیگ.

خیلی ممنون جناب آریایی ولی این لپتاپ صفحش tft هستش و منم که کارای گرافیکی میکنم تو نت خوندم که صفحه ips خیلی بهتر هست واسه این کار دوستمم یه لپتاپ tft داشت اصلا از زاویه های دیگه صفحش دیده نمیشد
این لپتاپ msi خوبیبش اینه که سرعت هاردش 7200 هست چون اکثر لپتاپ ها 5400 هستن یه چیز دیگه هم اینکه من اصلا تعریف خوبی از برند msi ندیدم توی نت حالا نمیدونم کیفیت لپتاپاش خوبن یا نه
خودمم موندم کدومو بگیرم از بس تنوع دارن لپتاپای این رنج قیمت از گیگابایت گرفته تا ایسوسو همین msi و حتی اپل!

aryaiee
2014/12/14, 11:21
خیلی ممنون جناب آریایی ولی این لپتاپ صفحش tft هستش و منم که کارای گرافیکی میکنم تو نت خوندم که صفحه ips خیلی بهتر هست واسه این کار دوستمم یه لپتاپ tft داشت اصلا از زاویه های دیگه صفحش دیده نمیشد
این لپتاپ msi خوبیبش اینه که سرعت هاردش 7200 هست چون اکثر لپتاپ ها 5400 هستن یه چیز دیگه هم اینکه من اصلا تعریف خوبی از برند msi ندیدم توی نت حالا نمیدونم کیفیت لپتاپاش خوبن یا نه
خودمم موندم کدومو بگیرم از بس تنوع دارن لپتاپای این رنج قیمت از گیگابایت گرفته تا ایسوسو همین msi و حتی اپل!

دوست گلم من نمیدونم این ها را از کجا شنیدید.کیفیت msi برای رقابت با رقبای خود به شدت بالا رفه است و قیمت هم پایین آورده شده.لطفا مطالعاتی در مورد سود چند ماهه اخیر این شرکت بکنید.بر اساس سخت افزار موجود این مدل رو پیشنهاد دادم خدمت شما.در مورد صفحه نمایش هم دارای رزولوشن fhd هستش.و طی بررسی های وب سایت نوت بوک چک دارای کیفیت رنگ مناسبی است.البته خوب نمیگم بهترین هستش!چون توازن کانفیگ در این مدل بیشتر به سمت سخت افزار متمایل است.
یک مدل دیگر هم بهتون پیشنهاد میکنم
ACER V3772G دارای صفحه نمایشی بهتر از نمونه MSI است و کنتراست بیشتری نیز دارد.البته ابعادش بزرگ تر هستش اما سخت افزار قوی دارید.
CPU:4702MQ
RAM:16G
VGA:GTX760 2G
و...

mehdysms
2014/12/16, 18:22
سلام. لطفاً بهترین انتخاب لپ تاپ با بودجه 1 میلیون و 600 معرفی کنید.

SAMAN
2014/12/16, 18:52

در چه زمینه ای از لپ تاپ استفاده میکنید ؟

با چه نرم افزار هایی کار میکنی ؟

aryaiee
2014/12/16, 20:00

با سلام خدمت شما دوست گرامی
در این رنج قیمت بنده خانواده E1 و 571 بهترین انتخاب ها هستند.این خانواده چندیم مدل دارد اگر در تهران هستید حضوری میتونید تشریف ببرید و ببرسی کنید.

in-fo
2014/12/16, 21:06
سلام ممنون میشم یه کامپیوتر all in one خوب بهم معرفی کنید که زیر 5 میلیون باشه برای خونه میخوام ! در حدی باشه که کار های گرافیکی یا اداری رو بشه باهاش به راحتی و روونی انجام داد هاردش ترجیحا 1ترابایت باشه کیفیت صفحه اش هم عالی باشه و بشه کار های سنگین رو روش انجام داد
من جناب aryaiee عزیز بهم گفتن که اینجا سوالم رو بپرسم ( البته لینک ندادن ) یه وقت همگی بهم نگین سوالت رو جای نامناسبی پرسیدی D:

aryaiee
2014/12/16, 21:24
سلام ممنون میشم یه کامپیوتر all in one خوب بهم معرفی کنید که زیر 5 میلیون باشه برای خونه میخوام ! در حدی باشه که کار های گرافیکی یا اداری رو بشه باهاش به راحتی و روونی انجام داد هاردش ترجیحا 1ترابایت باشه کیفیت صفحه اش هم عالی باشه و بشه کار های سنگین رو روش انجام داد
من جناب aryaiee عزیز بهم گفتن که اینجا سوالم رو بپرسم ( البته لینک ندادن ) یه وقت همگی بهم نگین سوالت رو جای نامناسبی پرسیدی D:
دوست من وقتی یکی از مدیران به شما میگوید که سوال رو در جایی بپرسید کسی نمیتواند به شما بگوید که اشتباه کردید!
تا سقف 5 میلیون مدل هایی که میتونید خریداری کنید در کشور کم است.یعنی هست اما امکانات مورد نظر شمارو ندارد.در بودجه شما مدل های پایین هستند.
msi pcae2410 در رنج 4600
apple me086 2014 نزدیک به 5 میلیون
اما اگر مقداری بودجه رو افزایش بدید
msi ag 2712a در رنج 7 میلیون
متاسفانه برای یک کانفیگ عالی هزینه برای خرید all in one زیاد است!

in-fo
2014/12/16, 22:02
من مطئمن هستم که اگه اون جمله آخری رو نمیگفتم میومدن به من گیر میدادن ! ای بابا چرا من دست روی هرچی میزارم یا موجود نیست یا قیمتش بالاس و یا کلا وارد نمیشه ؟ یعنی کامپیوتری ( all in one ) پیدا نمیشه که نیاز های ذکر شده رو برطرف کنه ؟ ): البته میشه با این بودجه یه سیستم حفن بست ولی نمیتونم چون تا سال دیگه یا احتمالا 2 سال دیگه قراره بریم تهران ، تهران هم که ماشالا قیمت آپارتماناش و خونه هاش نجومین معلوم نیس که چند خوابه و چندمتری گیرمون بیاد ! به خاطر همین اگه قرار باشه دوتا سیستم داشته باشیم + کنسول فضای خونه رو زیادی اشغال میکنه ! یعنی میگید برم لپ تاپ بگیرم ؟

SAMAN
2014/12/16, 22:29
من مطئمن هستم که اگه اون جمله آخری رو نمیگفتم میومدن به من گیر میدادن ! ای بابا چرا من دست روی هرچی میزارم یا موجود نیست یا قیمتش بالاس و یا کلا وارد نمیشه ؟ یعنی کامپیوتری ( all in one ) پیدا نمیشه که نیاز های ذکر شده رو برطرف کنه ؟ ): البته میشه با این بودجه یه سیستم حفن بست ولی نمیتونم چون تا سال دیگه یا احتمالا 2 سال دیگه قراره بریم تهران ، تهران هم که ماشالا قیمت آپارتماناش و خونه هاش نجومین معلوم نیس که چند خوابه و چندمتری گیرمون بیاد ! به خاطر همین اگه قرار باشه دوتا سیستم داشته باشیم + کنسول فضای خونه رو زیادی اشغال میکنه ! یعنی میگید برم لپ تاپ بگیرم ؟

به نظر من با این هزینه میشه pc ی قوی تری بست ......

in-fo
2014/12/16, 22:39
به نظر من با این هزینه میشه pc ی قوی تری بست ......

ولی آقا سامان جا زیاد اشغال میکنه گفتم که
لزومی هم که نداره لپ تاپ حتما 5 میلیون باشه که در حدی باشه که کار های اداری رو خیلی راحت و با سرعت بالا بشه انجام داد و اینکه برای بازی هم تا حدودی جوابگو باشه ! هرچند قراره کنسول بیاد ! با این اوضاع قید all in one رو که زدم میمونه لپ تاپ !

SAMAN
2014/12/16, 22:57
ولی آقا سامان جا زیاد اشغال میکنه گفتم که
لزومی هم که نداره لپ تاپ حتما 5 میلیون باشه که در حدی باشه که کار های اداری رو خیلی راحت و با سرعت بالا بشه انجام داد و اینکه برای بازی هم تا حدودی جوابگو باشه ! هرچند قراره کنسول بیاد ! با این اوضاع قید all in one رو که زدم میمونه لپ تاپ !

این لپ تاپ پیشنهاد میشه ....... 4 تومن .....

MSI GE60 2PC Apache - B

in-fo
2014/12/16, 23:07

MSI GE60 2PC Apache - B

خیلی ممنون آقا سامان لطف کردید ! این لپ تاپ قبلا مدنظرم بود ولی متاسفانه از اونجایی که لپ تاپ های msi دارای وزن سنگینی هستن و قیمتای بالایی دارن از طرفی دیگه هم لنوو با همین قیمت کانفیگ دوبرار بهتر ارائه داده به نظرم به صرفه نیس توی ایران خرج لپ تاپ های msi کنم ! شما بازی رو الویت اول قرار ندید در الویت دوم و سوم قرار بدید بیشتر تمرکز روی وب گردی و کار های اداری هستش و یکمم بازی حالا مهم نیس روی آخرین گرافیک باشه ولی حداقل جوری باشه که کیفیت بالای بازی رو بشه احساس کرد ! اگه تا 3تومن بتونید پیشنهاد بدید خیلی خوبه

aryaiee
2014/12/17, 07:29
خیلی ممنون آقا سامان لطف کردید ! این لپ تاپ قبلا مدنظرم بود ولی متاسفانه از اونجایی که لپ تاپ های msi دارای وزن سنگینی هستن و قیمتای بالایی دارن از طرفی دیگه هم لنوو با همین قیمت کانفیگ دوبرار بهتر ارائه داده به نظرم به صرفه نیس توی ایران خرج لپ تاپ های msi کنم ! شما بازی رو الویت اول قرار ندید در الویت دوم و سوم قرار بدید بیشتر تمرکز روی وب گردی و کار های اداری هستش و یکمم بازی حالا مهم نیس روی آخرین گرافیک باشه ولی حداقل جوری باشه که کیفیت بالای بازی رو بشه احساس کرد ! اگه تا 3تومن بتونید پیشنهاد بدید خیلی خوبه
دوست عزیز شما وقتی میخواهید لپ تاپ بخرید با بودجه بالا پس به طبع کانفیگ بالا هم دارد.مدل های جدید msi بسیار باریکتر و سبکتر شده اند.اگر الویت شما وب گردی باشد که اصلا نیازی به این همه هزینه نیست.لنوو رو به شدت رد میکنم دوست عزیز به فکر اون نباشید.لینک پایین رو ببینید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!

MSI GE60 2PC Apache - B

قبلا هم گفته شده که A B C D E رو فقط دیجی کالا برای تفاوت کانفیگ به کار میبرد و حکم مدل اصلی ندارد.

SAMAN
2014/12/17, 08:45

ASUS N56JN
پیشنهاد میشه ......

Intel Core i7 4700HQ
NVIDIA GeForce 840M

in-fo
2014/12/17, 11:30
دوست عزیز شما وقتی میخواهید لپ تاپ بخرید با بودجه بالا پس به طبع کانفیگ بالا هم دارد.مدل های جدید msi بسیار باریکتر و سبکتر شده اند.اگر الویت شما وب گردی باشد که اصلا نیازی به این همه هزینه نیست.لنوو رو به شدت رد میکنم دوست عزیز به فکر اون نباشید.لینک پایین رو ببینید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!

قبلا هم گفته شده که A B C D E رو فقط دیجی کالا برای تفاوت کانفیگ به کار میبرد و حکم مدل اصلی ندارد.

پسر خاله من لنوو گرفته لپ تاپ خفنی هم هستش حالا شاید تا 1سال دیگه از پا در بیاد ولی چون شما گفتید دیگه لنوو از لیست خط زده میشه ! ببینید من که خودم میخوام کامپیوتر بگیرم ( فعلا منتظرم قیمت ها یکم بیان پایین بعد میرم میگیرم فعلا دارم تحقیق میکنم که بعدا به مشکل برنخورم ) پس کامپیوتر رو برای خودم میخوام و نه کسی دیگه ... یه کنسول میخوام واسه داداشم بخرم که توی اون تاپیک گفتم که ps4 و xbox one کی کپی خور میشن ( که برم بخرم ) یه لپ تاپ هم میخوام واسه پدرم که کار های اداریش رو باهاش انجام بده و مشکل اینجاس که داداش من غیر قابل پیشبینیه ، میگه کنسول میخوام آخرش میبینی میاد میشینه پشت کامپیوتر یا لپ تاپ میگه میخوام بازی کنم به خاطر همین میگم الویت دوم برای بازی کردنه ( جوری باشه که بازی های امروزی رو بتونه اجرا کنه حداقل با کیفیت high ) و جوری نباشه که فک کنه داره سگا بازی کنه
حالا اگه چندین مدل بهم معرفی کنید لطف بزرگی در حقم کردید چون میخوام از نزدیک بررسی کنم که کدوم سبک تره و خوشگل تره

in-fo
2014/12/17, 11:31
ASUS N56JN

پیشنهاد میشه ......

Intel Core i7 4700HQ
NVIDIA GeForce 840M
آقا سامان خیلی ممنون زحمت کشیدید ! فقط شما هم اگه چند مدل بهم معرفی کنید ممنونتون میشم ، حداقل 3-4 مدل باشه که برم از نزدیک بررسی کنم

SAMAN
2014/12/17, 11:38
آقا سامان خیلی ممنون زحمت کشیدید ! فقط شما هم اگه چند مدل بهم معرفی کنید ممنونتون میشم ، حداقل 3-4 مدل باشه که برم از نزدیک بررسی کنم

تو اون رنج بهترین گزینه ممکنه همینه .......

چندتا نداریم که ! میوه که نیست !

in-fo
2014/12/17, 11:51
تو اون رنج بهترین گزینه ممکنه همینه .......

چندتا نداریم که ! میوه که نیست !
تنوع لپ تاز خیلی زیاده ! ( منتها فقط این لنوو رو خط بزنیم ) ! مثلا تا رنج قیمت 3.5 میلیون لپ تاپ های زیادی باید باشه ولی من که توی خرید لپ تاپ تخصص آنچنانی ندارم ، مثلا لپ تاپی که قوی باشه ولی زیبا نباشه رو کسی میپسنده آیا ؟ منظورم لپ تاپی که شما معرفی کردید نبود مال شما خیلی خفنه فقط این لپ تاپ 3 مدل داره نگفتید منظورتون با کدوم یکیه ؟

SAMAN
2014/12/17, 11:54
تنوع لپ تاز خیلی زیاده ! ( منتها فقط این لنوو رو خط بزنیم ) ! مثلا تا رنج قیمت 3.5 میلیون لپ تاپ های زیادی باید باشه ولی من که توی خرید لپ تاپ تخصص آنچنانی ندارم ، مثلا لپ تاپی که قوی باشه ولی زیبا نباشه رو کسی میپسنده آیا ؟ منظورم لپ تاپی که شما معرفی کردید نبود مال شما خیلی خفنه فقط این لپ تاپ 3 مدل داره نگفتید منظورتون با کدوم یکیه ؟

بیبن عزیز شما اول میگی تا 5 تومن ! بعد میگی تا 4 ....... بعد میگی تا 3 ! الان میگی تا 3.5 !

این طوری ادم حس میکنه گرفتی مارو !

من بهت گفتم کدوم کانفیگ مد نظرمه !

شما بذاز هر وقت خواستی بخری و بوجه ات فیکس شد بیا سوال بپرس ......

aryaiee
2014/12/17, 12:13
جر و بحث نداریم اینجا!سامان جان شما مشاوره خودتون رو بدید و احتیاجی نیست وارد موارد دیگر بشیوید!کی گفته ما دیگه تا 4 میلیون لپ تاپ خوب نداریم و بهترینش این هستش؟؟قبلا هم به شما در این موارد تذکر داده شده است.مسئولیت های مدیریت رو شما به دوش نگیرید لطفا.این بنده خدا حق داره خوب اون مدل که شما معرفی کردید در کشور ما 3 کانفیگ مختلف دارد!و شما مشخص نکردید کدامش.
----------------------------------------------------------------------------
رضا جان
روی همان 4 اگر فیکس باشد متاسفانه مدل های باریک چندان زیاد نیستند.مثلا acer هم 2 کانفیگ مناسب دارد اما خوب سنگین هستند.مدل n56 ایسوز هم توصیه نمیکنم فعلا.اگر نمیتوانید سنگینی و قطر را تحمل کنید باید بیشتر هزینه کنید دوست گلم.در نهایت نهایت بودجه و هدف خود را کامل شفاف سازی کنبد لطفا!
پ.ن:لپ تاپ های سنگینتر و یا با قطر بیشتر همیشه بهترین انتخاب من هستند زیرا از خنک کننده های عالی بهره میبرند و سخت افزار داخلی آنها توسط کمپانی ضعیف نمیشود همچنین باتری های قدرتمند تر و با سل های بیشتری دارند.

in-fo
2014/12/17, 12:33
بیبن عزیز شما اول میگی تا 5 تومن ! بعد میگی تا 4 ....... بعد میگی تا 3 ! الان میگی تا 3.5 !

این طوری ادم حس میکنه گرفتی مارو !

من بهت گفتم کدوم کانفیگ مد نظرمه !

شما بذاز هر وقت خواستی بخری و بوجه ات فیکس شد بیا سوال بپرس ......

آقا سامان شما اگه یک ذره به حرفای من توجه میکردید الان این نظر رو نمیدادید ! گفتم که اول 5 میلیون برای all in one بود بعد که دیگه فهمیدم نمیشه یه مدل خوب گرفت گذاشتم برای لپ تاپ ! برای لپ تاپ هم گفتم که یه مدل معرفی کنید اینم گفتم که نیازی نیس حتما 5 میلیون باشه ! گرفتی مارو چیه ؟ آخه مگه من مریضم که بیام الکی سوال های هیچ و پوچ رو بپرسم و مشاوران اینجا رو سر کار بزارم یعنی هرکی اومد مشاوره گرفت فرداش باید بره بخره ؟ آدمی مثل من و یکی از دوستانم که اومد مشاوره گرفت ضربه سنگینی از فروشنده خوردیم به خاطر همین دیگه قبل از خرید هرچیزی اول از همه مشاوره میگیرم بعدش از نزدیک بررسیش میکنم و بعد از یه جای معتبر سفارش میدم من بهتون حق میدم چون آدم مریض زیاد توی نت پیدا میشه ولی من از اون دسته آدما نیستم عزیز دل من خودم مشاوره زیاد گرفتم اینجا ولی هنوز نخریدم چون منتظرم قیمت ها بیان پایین که حداقل اگه اضافه اومد لوازم جانبی رو بخرم !
آقا امیر شما نهایت بودجه رو همون 4میلیون حساب کنید دیگه چاره ای ندارم حداقل اگه قراره 4 میلیون بدم یه چیزی باشه که تا 3-4 سال بتونه درست کار کنه !
من برای اینکه بتونه اینارو بخرم هم کار کردم هم تقریبا وام گرفتم ( دوستم هم همینطور که مشاوره برای خرید سیستم گرفته بود ، البته اون وام خیلی خیلی زیاد گرفته بود که هم برای عروسیش بود هم چیزایی که لازم داره ) اینارو گفتم که یه وقت شک نکنید سرکارین !

SAMAN
2014/12/17, 22:44
آقا سامان شما اگه یک ذره به حرفای من توجه میکردید الان این نظر رو نمیدادید ! گفتم که اول 5 میلیون برای all in one بود بعد که دیگه فهمیدم نمیشه یه مدل خوب گرفت گذاشتم برای لپ تاپ ! برای لپ تاپ هم گفتم که یه مدل معرفی کنید اینم گفتم که نیازی نیس حتما 5 میلیون باشه ! گرفتی مارو چیه ؟ آخه مگه من مریضم که بیام الکی سوال های هیچ و پوچ رو بپرسم و مشاوران اینجا رو سر کار بزارم یعنی هرکی اومد مشاوره گرفت فرداش باید بره بخره ؟ آدمی مثل من و یکی از دوستانم که اومد مشاوره گرفت ضربه سنگینی از فروشنده خوردیم به خاطر همین دیگه قبل از خرید هرچیزی اول از همه مشاوره میگیرم بعدش از نزدیک بررسیش میکنم و بعد از یه جای معتبر سفارش میدم من بهتون حق میدم چون آدم مریض زیاد توی نت پیدا میشه ولی من از اون دسته آدما نیستم عزیز دل من خودم مشاوره زیاد گرفتم اینجا ولی هنوز نخریدم چون منتظرم قیمت ها بیان پایین که حداقل اگه اضافه اومد لوازم جانبی رو بخرم !
آقا امیر شما نهایت بودجه رو همون 4میلیون حساب کنید دیگه چاره ای ندارم حداقل اگه قراره 4 میلیون بدم یه چیزی باشه که تا 3-4 سال بتونه درست کار کنه !
من برای اینکه بتونه اینارو بخرم هم کار کردم هم تقریبا وام گرفتم ( دوستم هم همینطور که مشاوره برای خرید سیستم گرفته بود ، البته اون وام خیلی خیلی زیاد گرفته بود که هم برای عروسیش بود هم چیزایی که لازم داره ) اینارو گفتم که یه وقت شک نکنید سرکارین !

تو رنج 4 ملیون بهترین گزینه است از هر نظر .......... اتنخاب دیگری هم در این موجود نیست ........

Acer Aspire V3-772G
مشخصات :

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 27.5 × 414 × 347 میلی‌متر - وزن: 3.15 کیلوگرم
حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 760M 2GB
صفحه نمایش:17 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 8

ea.ali
2014/12/20, 12:45
سلام دوستان من می خواستم لپتاپ Lenovo Z50-70 رو بخرم اما دید پردازندش سری u هستش وضعیفه می خواستم بدونم نسل بعد پردازنده ها چیه و قدرتش چه طوره و کی وارد بازار میشه اصلا صبر کنم بهتره یا همینو بگیرم. باتشکر

aryaiee
2014/12/20, 13:05
سلام دوستان من می خواستم لپتاپ Lenovo Z50-70 رو بخرم اما دید پردازندش سری u هستش وضعیفه می خواستم بدونم نسل بعد پردازنده ها چیه و قدرتش چه طوره و کی وارد بازار میشه اصلا صبر کنم بهتره یا همینو بگیرم. باتشکر

دوست من
حداکثر بودجه و کاربرد خودتون رو بفرمائید تا مدل مناسب معرفی شود.سری U به معنی ULTRA LOW VOLT میباشد و پردازنده های ضعیفی هستند.در کل در حال حاظر لنوو رو توصیه نمیکنم.

ea.ali
2014/12/20, 13:27
بودجم حد اکثر زیر 3 تومن .ببخشید شما چرا لنوو رو پیشنهاد نمیکنید.الان بازار دسته همین برنده البته اگه منظورتون همین مدله منم برای همین این سوالو پپرسیدم چون واقعا پردازندش ضعیفه.کارم هم معمولی فقط همراه گیم سبک.واینکه شما اطلاعاتی در باره نسل بعد پردازنده ها دارید یا کی میاد باتشکر

aryaiee
2014/12/20, 13:54
بودجم حد اکثر زیر 3 تومن .ببخشید شما چرا لنوو رو پیشنهاد نمیکنید.الان بازار دسته همین برنده البته اگه منظورتون همین مدله منم برای همین این سوالو پپرسیدم چون واقعا پردازندش ضعیفه.کارم هم معمولی فقط همراه گیم سبک.واینکه شما اطلاعاتی در باره نسل بعد پردازنده ها دارید یا کی میاد باتشکر
دوست من کی گفته لنوو بازار رو گرفته؟؟لطفا به صحبت های فروشندگان توجه نفرمائید.همین الان هم نسل جدید پردازنده ها هستند و بودجه شما به بهترین سری از haswell هم نمیرسد دوست من.این نوشته بنده رو مطالعه کنید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).
acer V5 537PG-74508G
اگر بتونید افزایش بودجه بدید (که پیشنهاد میکنم بدید) هم مدل ACER V3-772G 747A161 رو برای بازی پیشنهاد میکنم.این ها حداقل هستند برای بازی

ea.ali
2014/12/20, 14:23
این چه طوره؟فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

من اونقدر ها هم اماتور نیستم و جنسی هم بخوام بخرم اصلا به حرف فروشنده کاری ندارم.اطرافیانم هم بیشتر لنوو خریدن و راضی بودن . لنوو هم تا الان به چیزایی که تو تاپیک شما بود فکر نکرده بودم و لی راستش از سخت افزارای قوی که رو لپ تا پ میزاره به سختی میشه گذشت راستی شما چرا گفتید مادربردای خوبی نمیزاره؟
در کل دو به شک شدم الان ذهنم درگیر asus اون چهطوره؟

acer شناختی ندارم .

SAMAN
2014/12/20, 17:02
این چه طوره؟فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

من اونقدر ها هم اماتور نیستم و جنسی هم بخوام بخرم اصلا به حرف فروشنده کاری ندارم.اطرافیانم هم بیشتر لنوو خریدن و راضی بودن . لنوو هم تا الان به چیزایی که تو تاپیک شما بود فکر نکرده بودم و لی راستش از سخت افزارای قوی که رو لپ تا پ میزاره به سختی میشه گذشت راستی شما چرا گفتید مادربردای خوبی نمیزاره؟
در کل دو به شک شدم الان ذهنم درگیر asus اون چهطوره؟

acer شناختی ندارم .

یه سری به امار خرابی ش بزنید به حرف ما شک نمیکنی ......

ea.ali
2014/12/20, 17:13
ایسوس چه طوره ؟ ASUS N56JN

SAMAN
2014/12/20, 17:39
اسوس چه طوره ؟ ASUS N56JN

دستگاه خوبیه مشکلی نداره .......

اخیرا تعداد خرابی مانیتور های لپ تاپ های ایسوس زیاد شده که خدای نکرده اگر دستگاه شما به مشکلی بر بخوره تعویض میشه ......

aryaiee
2014/12/20, 18:33
ایسوس چه طوره ؟ ASUS N56JN

همون لنوو رو بخرید شناخت هم دارید عالیه براتون!

ea.ali
2014/12/20, 20:31
ای اقا چرا ناراحت میشی خوب من واقعا شناختی ندارم و حقیقتا حس خوبی به این برند ندارم چون دیدم که مشکل پیدا کرده .(صفحه نمایش مشکل داشت تصویر نمیداد.)
حالا با این توضیحات به نظر شما asus بهتره یا lenovo?

باتشکر

aryaiee
2014/12/20, 20:33
ای اقا چرا ناراحت میشی خوب من واقعا شناختی ندارم و حقیقتا حس خوبی به این برند ندارم چون دیدم که مشکل پیدا کرده .(صفحه نمایش مشکل داشت تصویر نمیداد.)
حالا با این توضیحات به نظر شما asus بهتره یا lenovo?

باتشکر

دوست من
اگر لطف کردید و به ما اعتماد کردید پس به مشاوره های ما هم اعتماد کنید.اگر قرار باشه همچنان حرف خودتون رو بزنید پس دیلیلی نیست که ادامه بدیم.
نمیشود کاملا بین 2 برند قضاوت کرد.مدل های خوب در هر برندی وجود دارد.این انجمن تخصصی است و ما مشاوره تخصصی بر اساس مدل و یا قطعه میدهم نه یک برند کلی.اما در مورد لنوو قضیه فرق دارد.ایسوز بهتره.

saeed z
2014/12/20, 22:31
سلام
من ی لپ تاپ برا کار با اتوکد(بیابون و کارگاههای ساختمانی)میخواستم
تا حدود2-2.5 میتونم هزینه کنم اگه مجبور بشم بیشتر هم هزینه میکنم
دوستان پیشنهادتون چیه؟

در ضمن در 99.99 درصد مواقع از تاچ پد استفاده نمیشه
و صفحه ترجیحا براق نباشه
باطریش هم اگه خوب نبود حداقل قابل ارتقا باشه

با تشکر

aryaiee
2014/12/21, 07:48
سلام
من ی لپ تاپ برا کار با اتوکد(بیابون و کارگاههای ساختمانی)میخواستم
تا حدود2-2.5 میتونم هزینه کنم اگه مجبور بشم بیشتر هم هزینه میکنم
دوستان پیشنهادتون چیه؟

در ضمن در 99.99 درصد مواقع از تاچ پد استفاده نمیشه
و صفحه ترجیحا براق نباشه
باطریش هم اگه خوب نبود حداقل قابل ارتقا باشه

با تشکر

دوست عزیز بودجه مقداری کم هستش.متاسفانه در این رنج قیمتی هم اکثرا براق هستند!
acer V5 537PG-74508G

amirpers
2014/12/22, 08:51
دوستان
قصد خريد لپ تاپ تا قيمت 3 ميليون تومن رو دارم.(يه خورده بيشتر اشكال نداره)
از اين لپ تاپ بيشتر براي كارهاي گرافيكي و 3d Max و رندر گيري مي خوام استفاده كنم .
البته كار انيميشن انجام نميدم و فقط طرح هاي دو بعدي و سه بعدي و رندرگيري انجام ميدم.
گهگاهي هم شايد بخوام بازي كنم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

(اگه SSD داشته باشه كه چه بهتر)

SAMAN
2014/12/22, 09:58
دوستان
از اين لپ تاپ بيشتر براي كارهاي گرافيكي و 3d Max و رندر گيري مي خوام استفاده كنم .
البته كار انيميشن انجام نميدم و فقط طرح هاي دو بعدي و سه بعدي و رندرگيري انجام ميدم.

بوجه ات واسه ی کارهایی که گفتی کمه .........

ولی با دستگاه زیر هم کم و بیش میشه یه کارایی کرد ......... به قیمت 3400 !

پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 4GB
صفحه نمایش:17 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات

aryaiee
2014/12/22, 10:19
دوستان

دوست عزیز احتیاجی به تاپیک زدن های مجزا شما نیست.لطفا دقت کنید برای همه نوع سوال ما اینجا تاپیک جامع داریم.با بودجه 3 میلیون نمیتوانید یک دستگاه ssd دار خوب تهیه کنید.اما با کمی افزایش بودجه بنده مدل:msi GE60 2PC APACHE رو پیشنهاد یکنم که SSD هم به آن اضافه میشود و یک جای مخصوص برای این کار دارد.

amirpers
2014/12/22, 11:47
بوجه ات واسه ی کارهایی که گفتی کمه .........

ولی با دستگاه زیر هم کم و بیش میشه یه کارایی کرد ......... به قیمت 3400 !

پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 4GB
ممنون. فقط مشکلش دو تا چیزه. 1) برندش 2) 17 اینچ بودن صفحه نمایش که یه خورده بزرگه. چون می خوام سبک تر باشه و تو حمل و نقل اذیت نکنه.

دوست عزیز احتیاجی به تاپیک زدن های مجزا شما نیست.لطفا دقت کنید برای همه نوع سوال ما اینجا تاپیک جامع داریم.با بودجه 3 میلیون نمیتوانید یک دستگاه ssd دار خوب تهیه کنید.اما با کمی افزایش بودجه بنده مدل:msi GE60 2PC APACHE رو پیشنهاد یکنم که SSD هم به آن اضافه میشود و یک جای مخصوص برای این کار دارد.
ممنون. حق با شماست. من پست اول رو یه نگاهی بهش انداختم و دیدم دوستان دیگه هم تاپیک جداگانه زدن و من هم زدم. ولی حق با شماست.

حالا اگه سعی کنم بودجه ام رو تا 3 و 500 یا 600 بالا ببرم بازم چیزی نیست؟
کارای من خیلی خیلی سنگین و انیمیشنی نیست.

SAMAN
2014/12/22, 11:56
ممنون. فقط مشکلش دو تا چیزه. 1) برندش 2) 17 اینچ بودن صفحه نمایش که یه خورده بزرگه. چون می خوام سبک تر باشه و تو حمل و نقل اذیت نکنه.

ممنون. حق با شماست. من ÷ست اول رو یه نگاهی بهش انداختم و دیدم دوستان دیگه هم تاپیک جداگانه زدن و من هم زدم. ولی حق با شماست.

بیا عزیز :

ASUS G56JK

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 34 ~ 27.2 × 255 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 12 گیگابایت - نوع: DDR3
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX850 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port

3650 حدودا ....... با گارانتی سازگار تهیه شود .....

aryaiee
2014/12/22, 12:04

ممنون. حق با شماست. من ÷ست اول رو یه نگاهی بهش انداختم و دیدم دوستان دیگه هم تاپیک جداگانه زدن و من هم زدم. ولی حق با شماست.

دوست گلم
موتور رندر شما با توجه به کاربرد قطعا یا VRAY RT است و یا VRAY ADV در هر 2 حالت سخت افزار قوی میخواید.با توجه به گرایش انیمیشن احتمال ADV بالا میره.پس الویت برای شما پردازنده و خنک کننده مناسب است و سپس گرافیک.مدل پایین هم مدل جدید و قویتر از مدل سامان جان است که تائید میشود.سیستم خنک کننده 2 محوره و CPU قدرتمندی دارد.
Acer Aspire V3-772G

M.Ahmadi
2014/12/22, 15:45
سلام لطفا دوستان چند مدل لبتاب تا سقف 4 تومن پیشنهاد بدن کاربرد مولتی مدیا

SAMAN
2014/12/22, 16:58
سلام لطفا دوستان چند مدل لبتاب تا سقف 4 تومن پیشنهاد بدن کاربرد مولتی مدیا

اولا مالتی مدیا !

ثانیا نیازی به همچین هزینه ای نیست ها !

با همین بوجه پیشنهاد بدم ؟

با 3 تومن یا زیر 3 تومن هم کارت راه میافته ......

amirpers
2014/12/22, 18:59
بیا عزیز :

ASUS G56JK

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 34 ~ 27.2 × 255 × 380 میلی‌متر - وزن: 2.7 کیلوگرم
پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 12 گیگابایت - نوع: DDR3
پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX850 2GB
صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port

3650 حدودا ....... با گارانتی سازگار تهیه شود .....

دوست گلم
موتور رندر شما با توجه به کاربرد قطعا یا VRAY RT است و یا VRAY ADV در هر 2 حالت سخت افزار قوی میخواید.با توجه به گرایش انیمیشن احتمال ADV بالا میره.پس الویت برای شما پردازنده و خنک کننده مناسب است و سپس گرافیک.مدل پایین هم مدل جدید و قویتر از مدل سامان جان است که تائید میشود.سیستم خنک کننده 2 محوره و CPU قدرتمندی دارد.
Acer Aspire V3-772G

ممنون از شما دوستان. به نظرم مدل هایی که شما معرفی کردید مدل های خوبیه.
البته من گفتم که انیمیشن کار نمی کنم و فقط برای رشته معماری در حد طراحی گرافیکی و رندر گرفتن تصاویر ثابت کار می کنم.
تو برندهای دیگه مثل لنوو هم میشه چیزی پیدا کرد؟

aryaiee
2014/12/22, 19:04
البته من گفتم که انیمیشن کار نمی کنم و فقط برای رشته معماری در حد طراحی گرافیکی و رندر گرفتن تصاویر ثابت کار می کنم.
لنوو رو به هیچ وجه توصیه نمیکنم.این مدل ها با توجه به بازار کشور پیشنهاد میشود.انیمیشن هم کار نکنید و فقط بخواید رندر بگیرید حتی real باز هم به پروسس قوی احتیاج دارید.مدل بنده دارای 16gb رم هستش که تا حد زیادی کمبود ssd رو جبران میکنه.

SAMAN
2014/12/22, 19:12

اگر میخواهید رستگار شوید از لنوو دوری کنید ......

amirpers
2014/12/25, 16:05
دوستان اين لپ تاپ هاي Acer كلا چه جوريه؟
آخه ديدمون نسبت به Acer يه خورده منفيه. ايسر هميشه به لپ تاپ دانشجويي معروف بوده و قيمتش معمولا پايينتر بود و از نظر ظاهري هم معمولي بوده.

aryaiee
2014/12/25, 16:19
دوستان اين لپ تاپ هاي Acer كلا چه جوريه؟
آخه ديدمون نسبت به Acer يه خورده منفيه. ايسر هميشه به لپ تاپ دانشجويي معروف بوده و قيمتش معمولا پايينتر بود و از نظر ظاهري هم معمولي بوده.
اون مال قبل بود.همین حالا acer زیباترین هارو میزنه!لپ تاپ های قدرتمند و گران قیمتش هم در بازار هستند!مثل خانواده v3.من acer رو ستایش میکنم و به نظرم خیلی هم خوبه.

amirpers
2014/12/25, 21:17
اون مال قبل بود.همین حالا acer زیباترین هارو میزنه!لپ تاپ های قدرتمند و گران قیمتش هم در بازار هستند!مثل خانواده v3.من acer رو ستایش میکنم و به نظرم خیلی هم خوبه.

ممنون از شما.
حالا به جز مدل Acer Aspire V3-772G که شما معرفی کردی مدل قوی دیگه ای هم داره که 15.6 اینچ باشه و 17 نباشه؟

aryaiee
2014/12/25, 21:34
ممنون از شما.
حالا به جز مدل Acer Aspire V3-772G که شما معرفی کردی مدل قوی دیگه ای هم داره که 15.6 اینچ باشه و 17 نباشه؟

دوست من
لپ تاپ هایی که به شما پیشنهاد شد چه ایرادی داشتند مگه؟

amirpers
2014/12/25, 21:48
دوست من
لپ تاپ هایی که به شما پیشنهاد شد چه ایرادی داشتند مگه؟
هیچ ایرادی نداشتند. ایسوسه که خیلی خوبه و البته چون سری گیمه ظاهر زیبای مدل های دیگه رو نداره اما خب طراحیش اینجوریه.
ایسر هم خیلی خوبه و تنها ایرادش صفحه نمایش بزرگشه که می خوام کوچکتر و سبکتر باشه.
همین

SAMAN
2014/12/25, 22:58
هیچ ایرادی نداشتند. ایسوسه که خیلی خوبه و البته چون سری گیمه ظاهر زیبای مدل های دیگه رو نداره اما خب طراحیش اینجوریه.
ایسر هم خیلی خوبه و تنها ایرادش صفحه نمایش بزرگشه که می خوام کوچکتر و سبکتر باشه.
همین

بهترین گزینه ها خدمتون معرفی شده !

هم 15.6 و هم 17 ..........

اینقدر انتخاب وجود نداره تو اون رنج که هم کانفیگ خوبی داشته باشه هم زیبا باشه !

aryaiee
2014/12/26, 08:24
همین
اونوقت شما دیگه باید بودجه رو به بالای 5 میلیون برسونید تا بتونید مدل های بالای مثلا msi رو خریداری کنید.مدل های در رنج 7 میلیون با کاربرد و درخواست های شما همخوانی دارند!

mohammadnouri0799
2014/12/26, 10:19
سلام میشه ارزونترین لپ تاپی که دایرکس 11 رو ساپورت میکنه رو معرفی کنید
یا الان همه لپ تاپ ها ساپورت میکنند؟؟؟؟
ممنون

SAMAN
2014/12/26, 21:23
سلام میشه ارزونترین لپ تاپی که دایرکس 11 رو ساپورت میکنه رو معرفی کنید
یا الان همه لپ تاپ ها ساپورت میکنند؟؟؟؟
ممنون

تغریبا همه ی لپ تاپ ها پشتیبانی میکنن ....

mohammadnouri0799
2014/12/27, 08:02
تغریبا همه ی لپ تاپ ها پشتیبانی میکنن ....

ممنون
الان این مدل دایرکس 11 پشتیبانی میکنه دست دوم هست لپ تاپ
asus g51j

aryaiee
2014/12/27, 08:15
ممنون
الان این مدل دایرکس 11 پشتیبانی میکنه دست دوم هست لپ تاپ
asus g51j
نه خیر دوست من ساپورت نمیکنید.این مدل دارای پشتیبانی از DirectX 10 میباشد.

mohammadnouri0799
2014/12/27, 11:02
سلام
پس میشه یه لپ تاپ معرفی کنید
قیمت 800 تا 900 تومن
ببخشید دیگه بودچه ندارم بیشتر
ممنون

aryaiee
2014/12/27, 12:39
سلام
پس میشه یه لپ تاپ معرفی کنید
قیمت 800 تا 900 تومن
ببخشید دیگه بودچه ندارم بیشتر
ممنون

متاسفانه خیر دوست من.با این بودجه با گرافیک مجزا نداریم به هیچ وجه

mohammadnouri0799
2014/12/27, 12:50
متاسفانه خیر دوست من.با این بودجه با گرافیک مجزا نداریم به هیچ وجه
ممنون
یکی از دوستان یه لپ تاپ داره مدل
Dell Inspiron 3421

چند بخرم خوبه؟
و این مدل دایرکس 11 پشتیبانی میکنه
ببخشد زیاد سوال میپرسم
وبا این 900 تومن من چه مدلی پیشنهاد میکنید برای کارهای عمومی
ممنون

aryaiee
2014/12/27, 12:56
ممنون
یکی از دوستان یه لپ تاپ داره مدل
Dell Inspiron 3421

چند بخرم خوبه؟
وبا این 900 تومن من چه مدلی پیشنهاد میکنید برای کارهای عمومی
ممنون

دوست من.عرض کردم با این بودجه چیزی نداریم نو بخرید!بهتره بمونید تا یک مقدار افزایش بودجه بدید.خیر دست دوم اون لپ تاپ هر قدر هم تمیز 900 ارزش خرید ندارد.بین 800 تا 850 به نظرم.در صورتی که کارتن و همه چیز هم داشته باشد!

mohammadnouri0799
2014/12/27, 15:04
دوست من.عرض کردم با این بودجه چیزی نداریم نو بخرید!بهتره بمونید تا یک مقدار افزایش بودجه بدید.خیر دست دوم اون لپ تاپ هر قدر هم تمیز 900 ارزش خرید ندارد.بین 800 تا 850 به نظرم.در صورتی که کارتن و همه چیز هم داشته باشد!

ممنون
ولی من این لپ تاپ رو قیمت کردم
Lenovo Ideapad E1030 - A
860 تومن بود ؟

و این مدل که گفتم Dell Inspiron 3421 دایرکس 11 پشتیبانی میکنه؟
بازم ممنونم

Mohammad Ali X
2014/12/27, 15:21
نوت بوک اولی بسیار ضعیف و ناکارامد میباشد. اون مدل دل Direct X 11 را پشتیبانی میکند.

aryaiee
2014/12/27, 17:00
ممنون
ولی من این لپ تاپ رو قیمت کردم
Lenovo Ideapad E1030 - A
860 تومن بود ؟

و این مدل که گفتم Dell Inspiron 3421 دایرکس 11 پشتیبانی میکنه؟
بازم ممنونم

عزیز جان این لپ تاپه؟؟ اینو بهش میگن نت بوک نه لپ تاپ!با این بودجه نمیشه کاری کرد لطفا اصرار بی مورد نفرمائید.

mohamad24
2014/12/28, 07:52
سلام به همه
دوستان من میخوام تا 2700 -2800 یه لپتاپ بگیرم

بین 3 تا لپتاپ موندم بیشتر شکم هم واسه خاطر برند هستش که از نزدیک ندیدم

یکی

Acer Aspire V5-573PG-74508G1Taii و دیگری ASUS K551LN - B و HP Probook 450 G2

خودم با توجه به مشخصات و نیاز هام دوست دارم acer رو بگیرم،ولی نمیدونم چجوریاست،تاحالا از نزدیکام این برند رو نداشتن,ولی قبلا hp pavilion DV6 6180 داشتم که دزدیدن ازم =((=(( خیلی راضی بودم!
ولی در کل خیلی ممنون میشم یکی راهنمایم کنه از بین این 3تا بتونم یکیو انتخاب کنم

Mohammad Ali X
2014/12/28, 09:59
سلام به همه

یکی

خودم با توجه به مشخصات و نیاز هام دوست دارم acer رو بگیرم،ولی نمیدونم چجوریاست،تاحالا از نزدیکام این برند رو نداشتن,ولی قبلا hp pavilion DV6 6180 داشتم که دزدیدن ازم =((=(( خیلی راضی بودم!

سلام.درود بر شما.
پیشنهاد من همان مدل ایسر میباشد چون واقعاً ارزش پولی را که بابتش میدهید را دارد.Acer Aspire V5-573PG-74508G1Taii به قیمت 2,650,000 تومان.

پ.ن: برند ایسر یکی از برترین تولید کنندگان لپ تاپ در جهان میباشد و از لحاظ کیفیت محصول در درجه بالایی قرار دارد.

aryaiee
2014/12/28, 11:20
سلام به همه

یکی

پیشنهاد محمد علی جان کاملا مورد تائید است.

mohammadnouri0799
2014/12/29, 18:58
سلام عرض شد من بودجه رو به 1/000/000 رسوندم
میشه پیشنهاد لپتاپ یا
نت بوک خوب بدید ممنون

aryaiee
2014/12/29, 19:02
سلام عرض شد من بودجه رو به 1/000/000 رسوندم
میشه پیشنهاد لپتاپ یا
نت بوک
خوب بدید ممنون
بفرمائید:
HP Pavilion 15-r104neDell INSPIRON 3541

asadmahdi
2015/01/02, 18:24
سلام.دوست عزیز لب تاب تا قیمت 5میلیون برای کار معماری رندر میخوام.
لطف میکنید معرفی کنید؟

aryaiee
2015/01/02, 18:43
سلام.دوست عزیز لب تاب تا قیمت 5میلیون برای کار معماری رندر میخوام.
لطف میکنید معرفی کنید؟

سلام دوست من.لپ تاپ درسته

موتورهای رندر vray rt و vray adv دیگه درسته؟
چند روزی هستش که موجودی لپ تاپ های high end در این رنج بودجه خیلی کم شده است.در حال حاضر بهترین مدل برای کار شما فقط مدل:
Acer Aspire V3-772Gهستش که به علت داشتن سخت افزار مناسب+کولینگ قدرتمند و بدنه با کیفیت مناسب کار شماست.

asadmahdi
2015/01/02, 20:29
سلام دوست من.لپ تاپ درسته

موتورهای رندر vray rt و vray adv دیگه درسته؟
چند روزی هستش که موجودی لپ تاپ های high end در این رنج بودجه خیلی کم شده است.در حال حاضر بهترین مدل برای کار شما فقط مدل:
Acer Aspire V3-772G

هستش که به علت داشتن سخت افزار مناسب+کولینگ قدرتمند و بدنه با کیفیت مناسب کار شماست.

دوست عزیز مدلی که پیشنهاد دادید عالی هست.بین مدل های زیر کدوم ارجعیت داره؟
Acer Aspire V3-772G
asus n550
z510 i7 8GB
GIGABYTE P25W Black Dual
LENOVO Y50-70
GS70 Stealth

سایتی هست که باهم مقایسه کنه؟

aryaiee
2015/01/02, 22:03
Acer Aspire V3-772G
asus n550
z510 i7 8GB
GIGABYTE P25W Black Dual
LENOVO Y50-70
GS70 Stealth

بی شک فقط مدل اول!بله وب سایت های مثل فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. به عنوان مثال هستند که بنده ریویو های اونهارو قبول دارم.فقط بدونید در لپ تاپ قضیه یک مقدار فرق داره.یعنی کانفیگ یک طرف و کیفیت ساخت هم یک طرف خیلی مهم هستش تا یک پرفورمنس کلی بگیرید.

SAMAN
2015/01/02, 22:32
Acer Aspire V3-772G
asus n550
z510 i7 8GB
GIGABYTE P25W Black Dual
LENOVO Y50-70
GS70 Stealth

به نظر من هم مدل اول ....

box3
2015/01/04, 15:33
سلام
این اولین کامنت من در این سایت هست خوش حال می شوم کمکم کنید
1. بنده 5 تومن دارم و می خواهم یک لپتاب بخرم که هم بدرد گیم بخورد و هم بدرد کار های روزمره بین این ها کدام بهتر می باشد ؟ایا با قیمت 5 تومن می شود گزینه های بهتری را خرید ؟

Lenovo Flex 2 - A

ASUS N550JK With Leap Motion
MSI GE60 2PC Apache - A
ASUS N56JR - A
Lenovo IdeaPad Z5070 - B
ASUS G56JK - A

2. ایا لپتاب هایی که روکش مات ندارند و صفحه لمسی دارند بدرد گیم و کار های روزمره می خورند ؟

aryaiee
2015/01/04, 17:32
سلام
این اولین کامنت من در این سایت هست خوش حال می شوم کمکم کنید
1. بنده 5 تومن دارم و می خواهم یک لپتاب بخرم که هم بدرد گیم بخورد و هم بدرد کار های روزمره بین این ها کدام بهتر می باشد ؟ایا با قیمت 5 تومن می شود گزینه های بهتری را خرید ؟

Lenovo Flex 2 - A

ASUS N550JK With Leap Motion
MSI GE60 2PC Apache - A
ASUS N56JR - A
Lenovo IdeaPad Z5070 - B
ASUS G56JK - A

2. ایا لپتاب هایی که روکش مات ندارند و صفحه لمسی دارند بدرد گیم و کار های روزمره می خورند ؟

سلام دوست من به انجمن سخت افزار خوش آمدید @};-
در بین مدل های بالا به ترتیب MSI GE60 2PC Apache رو توصیه میکنم که البه یک عدد SSD به آن اضافه کنید و در مرحله دوم ASUS G56JK رو توصیه میکنم اما به شرطی که هارد دیسک را به یک مدل 7200RPM تغیر بدید.بقیه مدل های لیست شما توصیه نمیشود.
پیشنهاد خود بنده هم مدل Acer Aspire V3-772G

box3
2015/01/04, 18:21
سلام دوست من به انجمن سخت افزار خوش آمدید @};-
در بین مدل های بالا به ترتیب MSI GE60 2PC Apache رو توصیه میکنم که البه یک عدد SSD به آن اضافه کنید و در مرحله دوم ASUS G56JK رو توصیه میکنم اما به شرطی که هارد دیسک را به یک مدل 7200RPM تغیر بدید.بقیه مدل های لیست شما توصیه نمیشود.
پیشنهاد خود بنده هم مدل Acer Aspire V3-772G

خیلی منون از نظرتان

ASUS N56JR شباهت زیادی با MSI GE60 2PC Apache دارد به نظر شما کدام بهتر است ؟
با تشکر

aryaiee
2015/01/04, 19:08
خیلی منون از نظرتان

ASUS N56JR شباهت زیادی با MSI GE60 2PC Apache دارد به نظر شما کدام بهتر است ؟
با تشکر

دوست من بنده کلا ASUS N56JR رو رد کردم!چون به نسبت باقی در رتبه پایینتری قرار میگیرد.علل انتخاب بنده:
1-کانفیگ سخت افزاری
2-کیفیت سیستم خنک کننده cooling ssystem
3-طراحی مادربرد و چیدمان قطعات و قابلیت های ارتقا و کار در شرایط گیمینک
4-قیمت به نسبت کانفیگ
5-کیفیت مواد اولیه و خدمات پس از فروش

تمام این موارد در انتخاب بنده دخیل هستند.همان مدل هایی که در بالا عرض شد مورد تائید هستند به ترتیب.

itexpert
2015/01/05, 11:52
با سلام خدمت اساتید.
در ابتدا لطفا اگر در مکان اشتباه تاپیک زدم یا اینکه نیازی به زدن تاپیک جدید نبوده گوشزد بفرمایید.

میرم سر اصل مطلب.
بنده لپ تاپ یا netbook نیاز دارم با این مشخصات:

بودجه زیر 2 میلیون
وزن زیر 1.8
استفاده: آفیس-فیلم-موزیک-اینترنت
صفحه نمایش 13 به پایین
موجودیت در بازار. چون تا پایان این هفته یا اوایل هفته آینده قصد خرید دارم.

خودم به ایسوس s200 رسیدم ولی انگار در بازار موجود نیست.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

aryaiee
2015/01/05, 12:26
با سلام خدمت اساتید.
در ابتدا لطفا اگر در مکان اشتباه تاپیک زدم یا اینکه نیازی به زدن تاپیک جدید نبوده گوشزد بفرمایید.

میرم سر اصل مطلب.
بنده لپ تاپ یا netbook نیاز دارم با این مشخصات:

بودجه زیر 2 میلیون
وزن زیر 1.8
استفاده: آفیس-فیلم-موزیک-اینترنت
صفحه نمایش 13 به پایین
موجودیت در بازار. چون تا پایان این هفته یا اوایل هفته آینده قصد خرید دارم.

خودم به ایسوس s200 رسیدم ولی انگار در بازار موجود نیست.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

تاپیک شما ادغام شد.نیازی به تاپیک مجزا نبود.
دوست عزیز ما اینجا کارمون مشاوره است لپ تاپ سفارشی که تولید نمکنیم.موارد دلخواه شما همزمان در یک دستگاه کم پیدا میشود.مخصوصا در کشور ما که device های میانه کم وارد میشود.s200 بهتریم مورد هستش.اگر نبود باید وارد netbook ها بشید و نهایت تا صفحه 11 اینچ موجود داریم.به عنوان مثال مدل msi s12t 3m هم بد نیست دوست من.

itexpert
2015/01/05, 13:22
تاپیک شما ادغام شد.نیازی به تاپیک مجزا نبود.
دوست عزیز ما اینجا کارمون مشاوره است لپ تاپ سفارشی که تولید نمکنیم.موارد دلخواه شما همزمان در یک دستگاه کم پیدا میشود.مخصوصا در کشور ما که device های میانه کم وارد میشود.s200 بهتریم مورد هستش.اگر نبود باید وارد netbook ها بشید و نهایت تا صفحه 11 اینچ موجود داریم.به عنوان مثال مدل msi s12t 3m هم بد نیست دوست من.

ممنون بابت پاسخ. اما هم هدفم مشاوره گرفتن هست. درضمن خود اساتید تاکید دارن که تمام جزییات درباره بودجه و نیازمندی ها در پست ها ذکر شود. بخاطر همین با جزییات زیاد گفتم. وگرنه از شما توقع تولید لپ تاپ سفارشی نداشتم. اولش هم عرض کردم که لپ تاپ یا ((netbook)) و اینکه 13 به پایین یعنی 11 هم ایرادی نداره.

یه مدل از ایسوس بم معرفی کردن x200m با cpu pentium که 11.6 اینچ بود با قیمت 960 هزار تومن.
یه مدل دیگه هم ایسوس f102 با قیمت 1400000
توی نت بوک های م.جد در بازار بین این msi s12 و ایسوس f102 (دوتاشو از نزدیک دیدم) کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
اون مدل ایسوس x200m در مقایسه با این دو مدل چطور هست. البته قیمتش که عالیه.
و در آخر اینکه شما از موجودیت s200 در بازار ایران اطلاع دارید یا خیر.
باتشکر.

aryaiee
2015/01/05, 13:27
ممنون بابت پاسخ. اما هم هدفم مشاوره گرفتن هست. درضمن خود اساتید تاکید دارن که تمام جزییات درباره بودجه و نیازمندی ها در پست ها ذکر شود. بخاطر همین با جزییات زیاد گفتم. وگرنه از شما توقع تولید لپ تاپ سفارشی نداشتم. اولش هم عرض کردم که لپ تاپ یا ((netbook)) و اینکه 13 به پایین یعنی 11 هم ایرادی نداره.

یه مدل از ایسوس بم معرفی کردن x200m با cpu pentium که 11.6 اینچ بود با قیمت 960 هزار تومن.
یه مدل دیگه هم ایسوس f102 با قیمت 1400000
توی نت بوک های م.جد در بازار بین این msi s12 و ایسوس f102 (دوتاشو از نزدیک دیدم) کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
اون مدل ایسوس x200m در مقایسه با این دو مدل چطور هست. البته قیمتش که عالیه.
و در آخر اینکه شما از موجودیت s200 در بازار ایران اطلاع دارید یا خیر.
باتشکر.

1-مدل s200 کم شده اما نایاب نیست این رو مطمئنم.
2-مدل f102 برتری خاصی به نسبت s12 ندارد مگر اینکه لمسی هستش.
3-اگر لمسی بودن الویت شما نیست،بنده همان msi s12 رو پیشنهاد میکنم.

itexpert
2015/01/05, 15:49
1-مدل s200 کم شده اما نایاب نیست این رو مطمئنم.
2-مدل f102 برتری خاصی به نسبت s12 ندارد مگر اینکه لمسی هستش.
3-اگر لمسی بودن الویت شما نیست،بنده همان msi s12 رو پیشنهاد میکنم.

ممنون بابت وقت و حوصله ی شما.

saranipedram
2015/01/07, 14:39
سلام و وقت بخیر
دوستان یه لپ تاپ زیر 4 تومن رو به بنده پیشنهاد میدید.بهترین لپ تاپی که میشه با این قیمت خرید.
1- گیم بازی کردن
2- فیلم دیدن
3- موزیک گوش دادن
4- نصب نرم افزار های مهندسی
چیزی که خودم دیدم مدل ASUS G56JK - B هست که اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مشخصات رو زده.
با تشکر از دوستان

Mohammad Ali X
2015/01/07, 15:49
سلام و وقت بخیر
دوستان یه لپ تاپ زیر 4 تومن رو به بنده پیشنهاد میدید.بهترین لپ تاپی که میشه با این قیمت خرید.
1- گیم بازی کردن
2- فیلم دیدن
3- موزیک گوش دادن
4- نصب نرم افزار های مهندسی
چیزی که خودم دیدم مدل ASUS G56JK - B هست که اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مشخصات رو زده.
با تشکر از دوستان
سلام برادر.
بهترین انتخاب برای شما از نظر بنده MSI GE60 2PC Apache مدلی که دارای 16 گیگابایت رم و درایو سالید 128 گیگاباتی میباشد به قیمت 4.250.000 تومان و Acer Aspire V3-772G تقریباً مشابه مدل ام اس آی میباشد ولی بدون سالید و با گرافیک ضعیف تر به قیمت 3.910.000 تومان. :)

saranipedram
2015/01/07, 20:07
دوستان بهترین مدل همینه؟.
گرافیکش ضعیف نیست یه کم؟

aryaiee
2015/01/07, 20:37
دوستان بهترین مدل همینه؟.
گرافیکش ضعیف نیست یه کم؟

با این بودجه بهترین مدل ها رو محمد جان گفتند.برای کار شما و بودجه،بهترین مدل Acer Aspire V3-772G است.با توجه به قیمت واقعا سخت افزار خوبی دارد.همچنین سیستم کولینگ با 2 فن بزرگ هم دارد که دقیقا برای کار شما مناسب است.

th e nd
2015/01/10, 10:04
دوستان و اساتید، با سلام و روز بخیر!
به یک نوت بوک در ابعاد 13 اینچ (یا همین محدوده) با وزن پایین نیازمند می باشد!
از مشاوره دهندگان خواهشمند است تا نوت بوک و یا اولترابوکی را پیشنهاد دهند که حتما DVD-RW داشته باشه.

1- برندها: سامسونگ ، لنوو ، سونی و ایسوس

2- محدوده قیمت : محدوده قیمت نداریم

aryaiee
2015/01/10, 11:23
از مشاوره دهندگان خواهشمند است تا نوت بوک و یا اولترابوکی را پیشنهاد دهند که حتما DVD-RW داشته باشه.

تمامی لپ تاپ های با کیفیت و از برند های مد نظر شما در این میزان اینچ و سایز معمولا فاقد درایو نوری هستند.اگر بودجه مهم نیست در این سایز بنده apple رو توصیه میکنم به علت وزن پائین و نمایشگر های با کیفیت.سخت افزار قابل قبولی هم دارند.سپس samsung از series 9 اگر بتونید پیدا کنید عالی هستش اما این سری هم معمولا دارای odd نیستند.

th e nd
2015/01/10, 11:37
تمامی لپ تاپ های با کیفیت و از برند های مد نظر شما در این میزان اینچ و سایز معمولا فاقد درایو نوری هستند.اگر بودجه مهم نیست در این سایز بنده apple رو توصیه میکنم به علت وزن پائین و نمایشگر های با کیفیت.سخت افزار قابل قبولی هم دارند.سپس samsung از series 9 اگر بتونید پیدا کنید عالی هستش اما این سری هم معمولا دارای odd نیستند.

نکته اینجاست که سیب نمی خوایم باشه!

اگر بشه یه مدل از این برندها با درایو نوری پیدا راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم! من خودم مدل زیاد دیدم
اما اینکه نازک سبک و کوچیک باشه با درایو نوری ندیدم! حداقل من پیدا نکردم!
مدلی دارید ممنون میشه بگید ... در حال اشک ریختن

aryaiee
2015/01/10, 11:46
نکته اینجاست که سیب نمی خوایم باشه!

اگر بشه یه مدل از این برندها با درایو نوری پیدا راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم! من خودم مدل زیاد دیدم
اما اینکه نازک سبک و کوچیک باشه با درایو نوری ندیدم! حداقل من پیدا نکردم!
مدلی دارید ممنون میشه بگید ... در حال اشک ریختن

والا احسان جان شما که خودت استادی چی بگم.ولی بودم و اگر همچین مشخصاتی میخواستم یک راست میرفتم سراغ series 9 از سامسونگ.باهاشون کار کردم عالی هستند.بدنه از جنس کروم جنگنده و بسیار سبک!اما بودن آپشن odd معادله رو بهم میزنه.به نظرم طرف رو قانع کنید این بخش رو فاکتور بگیره و یا به سمت لپ تاپ هایی برید که از cpu خانواده u بهره میبرند.

پ.ن:هرچند همیشه میتوان یک odd به صورت external در کیف همراه داشت.

Mohammad Ali X
2015/01/10, 12:38

ASUS X451CA-B به قیمت 1,450,000 ، Macbook air model MD -761 *2014* new به قیمت 4.240.000 ، Aspire S7 392 به قیمت 4.845.000 ، Lifebook U904Touch از برند فو جیستو به قیمت 3.830.000 و Lifebook UH572 به قیمت 2.650.000 .:-bd

zomorod
2015/01/16, 14:23
سلام
سيستم در حدود 2800000
براي استفاده روزمره مولتي مديا
اين دوتا مدنظرم هستن شما چه پيشنهادي ميدين
Lenovo ideapad z5070 i7
Asus k451Ln i7

aryaiee
2015/01/16, 14:29
سلام
سيستم در حدود 2800000
براي استفاده روزمره مولتي مديا
اين دوتا مدنظرم هستن شما چه پيشنهادي ميدين
Lenovo ideapad z5070 i7
Asus k451Ln i7
لنوو رو کلا فراموش کنید دوست من.اون مدل ایسوز که دادید خودتون مانیتورش کوچک هستش.تمام سری هایی که 4 توش باشه کوچک هستش.برای کاربرد مولتی مدیا کیفیت تصویر و صدا در الویت باشه دیگه درسته؟

zomorod
2015/01/16, 20:14
بله صدا و تصوير در اولويت هستش
شما چه پيشنهادي دارين

SAMAN
2015/01/16, 20:34
شما چه پيشنهادي دارين

اولا مالتی !

ثانیا :

TOSHIBA Satellite S50-B-11J

با گارانتی سریر تهیه شود ......

aryaiee
2015/01/16, 22:08
شما چه پيشنهادي دارين

Acer Aspire V5-573G-74508G1Takkاین مدل دارای 4 اسپیکر مجزا هستش که صدای بسیار خوبی به شما میدهد.همچنین صفحه نمایش براق و بسیار با کیفیتی هم دارد برای کارهای multimedia مناسب است.

zomorod
2015/01/17, 11:54
نظر شما درباره اين سيستم چيه
FUJITSU AH_544G32
درکل کدوم سيستم بهتره و کارايي بيشتري داره از بين asus ,acer,اين سيستم

aryaiee
2015/01/17, 12:26
FUJITSU AH_544G32
بین برندها نمیشود کاملا قضاوت کرد چون اکثر برندها مدل هایی خوب و بد دارند.اون مدل fujitsu هم که دادید مقداری قدیمی شده به نظرم.

SAMAN
2015/01/17, 13:18
FUJITSU AH_544G32

بهترین گزینه ها پیشنهاد شد !

--mohammad--
2015/01/24, 17:26
این لپتاپ 3.500 می ارزه ؟ صفحه نمایش خیلی مهمه
رمش 4 هست به نظرتون تو اجرای بازی مشکل پیش نمیاد ؟
cpu و گرافیکش هم خوبه به نظر خودم
از مالزی قراره خریداری بشه .ارزونتر درمیاد دیگه .درسته ؟ حساب کردم 3.500 در میاد

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

aryaiee
2015/01/24, 18:14
این لپتاپ 3.500 می ارزه ؟ صفحه نمایش خیلی مهمه
رمش 4 هست به نظرتون تو اجرای بازی مشکل پیش نمیاد ؟
cpu و گرافیکش هم خوبه به نظر خودم
از مالزی قراره خریداری بشه .ارزونتر درمیاد دیگه .درسته ؟ حساب کردم 3.500 در میاد

بله مدل خوبی هستش ارزش خرید دارد.در ایران هم این کانفیگ ایسوز نزدیک به همین قیمت رو داره.به فکر گارانتی هم باشید عزیزم!

--mohammad--
2015/01/24, 18:43
چه مدلی ؟
والا من هرچی فکر میکنم میبینم از اونور لپتاپ گرفته بشه بهتره مثلا ببینین این مدل 2.400 در میاد با همین کانفیگ دقیقا توی مالزی اما سایت دیجی کالا میده 3.700 خوب به نظرت به تر نیست از اونور گرفته بشه ؟

اگر لینک گذاشتن از سایتهای ایرانی خلاف هستش بگین ادیت کنم
حالا همین لپتاپو که مثلا 3500 هست قیمتش قطعا بالای 4.500 قیمت میذارن براش
یا همون الینوار رو بالای 5.5 پام در میاد

aryaiee
2015/01/24, 19:00
چه مدلی ؟
والا من هرچی فکر میکنم میبینم از اونور لپتاپ گرفته بشه بهتره مثلا ببینین این مدل 2.400 در میاد با همین کانفیگ دقیقا توی مالزی اما سایت دیجی کالا میده 3.700 خوب به نظرت به تر نیست از اونور گرفته بشه ؟

اگر لینک گذاشتن از سایتهای ایرانی خلاف هستش بگین ادیت کنم
حالا همین لپتاپو که مثلا 3500 هست قیمتش قطعا بالای 4.500 قیمت میذارن براش
یا همون الینوار رو بالای 5.5 پام در میاد

شما دقیق اگر محاسبه کردید و 1 میلیون تفاوت دارد پس ارزش دارد.اما اگر تفاوت قیمت زیر 500 باشه به نظر من ارزش خرید نداره چون به هر حال قضیه خدمات پس از فروش و گارانتی هم مهم هستش!

--mohammad--
2015/01/24, 19:06
من لینک گذاشتم از هر دو مدل واقعا تفاوتی ندیدم توی گانفیگشون والا شما هم یه نگاه بکن وارد تری
برا گارانتی هم مشکلی نیست چون از اونور با گارانتی گرفته میشن و مشکلی پیش بیادش میشه برش گردوندچون این فامیلمون در رفت و آمده به اونور.
تشکر بابت راهنمایی

AH64-E
2015/01/27, 10:01
درود

دوستان بنده قصد دارم برای یک مرکز خبرگذاری و دفتر روزنامه یک لپ تاپ خریداری کنم و مبلغ تعیین شده برای خرید نیز بین 2.500.000 الی 2.700.000 تومان می باشد

بیشترین کارهای ، استفاده از اینترنت ، تایپ ، مشاهده فیلم ها و اجرای برخی از نرم افزاری های خاص مربوطه

گزینه ها مهم ، صفحه نمایش مناسب حداقل 15.6 ، رم ، پردازنده و ظرفیت مناسب هارد دیسک را مد نظر قرار بدید .

aryaiee
2015/01/27, 10:51
درود

دوستان بنده قصد دارم برای یک مرکز خبرگذاری و دفتر روزنامه یک لپ تاپ خریداری کنم و مبلغ تعیین شده برای خرید نیز بین 2.500.000 الی 2.700.000 تومان می باشد

بیشترین کارهای ، استفاده از اینترنت ، تایپ ، مشاهده فیلم ها و اجرای برخی از نرم افزاری های خاص مربوطه

گزینه ها مهم ، صفحه نمایش مناسب حداقل 15.6 ، رم ، پردازنده و ظرفیت مناسب هارد دیسک را مد نظر قرار بدید .

بهزاد جان لپ تاپ های خبرنگاری باید از یک سری موارد خاص برخوردار باشند.
1-هماهنگی کامل قطعات برای boot سریع با ویندوز 8.1
2-سبک بودن و در نهایت ضخامت کم.
3-خروجی هوای مناسب و استفاده از لوله مسی زیاد به این علت که خبرنگاران گاها لپ تاپ رو بسته و مدتی در کیف حمل میکنند. (بدون خاموش کردن) پس لوله مسی باید دمای قطعات رو در حالت sleep مناسب نگاه دارد.
4-باتری با دوام.(دوام نه فقط از نظر time بلکه از نظر کیفیت cell ها.)
در نهایت 3 برند این مدل لپ تاپ هارو در رنج قیمتی mid range تولید میکنند.samsung،asus،acer
مدل:asus k551ln این مدل دارای 23 میلی متر ضخامت و کیفیت بالای سخت افزاری است.(این مدل دارای چند کانفیگ متفاوت است و مدل مد نظر بنده i7 هستش.)
مدل:asus vivo book f550ld دارای صفحه لمسی برای کارهای سریع و فوری و همچنین صفحه کلید جزیره ایی برای تایپ آسان.
سامسونگ که در حال حاضر در کشور موجود نیست.
acer v5-573g-74508g1takk هم دارای وزن پایین،خنک کننده بسیار مناسب با 2 اگزوز و ضخامت کم،صدای مناسب برای محیط های باز

AH64-E
2015/01/27, 11:07
اقای اریایی عزیز، نظرتون در مورد لپ تاپ Lenovo Z510B یا Acer V5-573G-7408GTaii چی هست

با سپاس فراوان

aryaiee
2015/01/27, 11:35
اقای اریایی عزیز، نظرتون در مورد لپ تاپ Lenovo Z510B یا Acer V5-573G-7408GTaii چی هست

با سپاس فراوان
والا مدل v5-573g که فرمودید تقریبا مشابه مدل بنده است.تفاوت های ناچیزی با هم دارند.
لنوو رو هم به هیچ وجه توصیه نمیکنم.

Madridista
2015/02/12, 00:46
سلام دوستان
من میخوام یک لپ تاپ تا سقف 3 میلیون تومن بگیرم.
کارهایی که انجام میدم شامل فیلم دیدن،‌ موزیک گوش کردن، تایپ مقالات و تحقیق های دانشگاهیم و استفاده های روزمره مثل اینترنت هست. اصلا هم نمیخوام باهاش بازی های سنگین و گرافیکی انجام بدم. شاید تخته نرد انجام بدم!!!
نکاتی که برام مهم هست:
1- سیستم صوتی قابل قبول (خر خر نکنه!)
2- سگ جون باشه و جنس بدنش قوی باشه. نمی خوام مثل اسباب بازی باشه.
3- خیلی داغ نکنه
4- عمر باتریش خوب باشه
5-سرعت بالایی داشته باشه

خودم یک سرچی کردم به این لپ تاپ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رسیدم. نوشته کیف و موس هم همراه باهاش میدن.
به نظرتون این ASUS N56JN - A خوب هست؟ چه لپ تاپ های دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟

aryaiee
2015/02/12, 07:32
سلام دوستان
من میخوام یک لپ تاپ تا سقف 3 میلیون تومن بگیرم.
کارهایی که انجام میدم شامل فیلم دیدن،‌ موزیک گوش کردن، تایپ مقالات و تحقیق های دانشگاهیم و استفاده های روزمره مثل اینترنت هست. اصلا هم نمیخوام باهاش بازی های سنگین و گرافیکی انجام بدم. شاید تخته نرد انجام بدم!!!
نکاتی که برام مهم هست:
1- سیستم صوتی قابل قبول (خر خر نکنه!)
2- سگ جون باشه و جنس بدنش قوی باشه. نمی خوام مثل اسباب بازی باشه.
3- خیلی داغ نکنه
4- عمر باتریش خوب باشه
5-سرعت بالایی داشته باشه

خودم یک سرچی کردم به این لپ تاپ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رسیدم. نوشته کیف و موس هم همراه باهاش میدن.
به نظرتون این ASUS N56JN - A خوب هست؟ چه لپ تاپ های دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟

دوست عزیز
شما باید از خانواده لپ تاپ های multimedia asus خریداری کنید.این سری به علت داشتن اسپیکرهای مناسب و اکثرا وجود ساب ووفر،گزینه صوتی مناسبی است.همچنین بدنه قدرتمند و سختی دارد.اما به جز این بنده یک مدل acer هم معرفی میکنم که به علت داشتن صفحه نمایش بزرگ 17 اینچی و اسپیکرهای قدرتمند گزینه مناسبی برای شما است.اگر با اندازه و وزنش مشکلی نداشته باشید V3-772G

AliF
2015/02/12, 10:49
لپ تاپ تا قیمت حداکثر 2 تومنکه بشه به راحتی باهاش فوتوشاپ و ویژوال استودیو و هر از گاهی هم تری دی مکس و بازی انجام داد چه مدلی پیشنهاد میکنید؟

SAMAN
2015/02/12, 10:52
لپ تاپ تا قیمت حداکثر 2 تومنکه بشه به راحتی باهاش فوتوشاپ و ویژوال استودیو و هر از گاهی هم تری دی مکس و بازی انجام داد چه مدلی پیشنهاد میکنید؟

سلام عزیزز دل .......... ورود شما به سایت تبریک میگم .........

Acer Aspire V5-561G-54206G1TMaik - Full HD میتونه یه مدل خوب باشه .........
ولی در کل باید سطح توقع تون رو با بوجه هماهنگ کنید ......

aryaiee
2015/02/12, 12:13

برای کارهای شما مبلغ کم هستش دوست من.مخصوصا بازی و 3dmax.

Madridista
2015/02/12, 20:31
دوست عزیز
شما باید از خانواده لپ تاپ های multimedia asus خریداری کنید.این سری به علت داشتن اسپیکرهای مناسب و اکثرا وجود ساب ووفر،گزینه صوتی مناسبی است.همچنین بدنه قدرتمند و سختی دارد.اما به جز این بنده یک مدل acer هم معرفی میکنم که به علت داشتن صفحه نمایش بزرگ 17 اینچی و اسپیکرهای قدرتمند گزینه مناسبی برای شما است.اگر با اندازه و وزنش مشکلی نداشته باشید V3-772G

دوست عزیز اون نزدیک 4 تومنه. من تا 3 تومن خواستم. اینی که خودم پیدا کردم به نظرتون خوبه؟

aryaiee
2015/02/12, 20:35
دوست عزیز اون نزدیک 4 تومنه. من تا 3 تومن خواستم. اینی که خودم پیدا کردم به نظرتون خوبه؟

برادر 4 نیست 3300 تومان قیمت داره!در مودر مدل انتخابی خودت هم که عرض کردم در پست قبل.مدل انتخابی خودت هم خوبه.لپ تاپ مولتی مدیا در این رنج قیمتی فقط ایسوز موجودی خوبی در ایران دارد.

vestlaif
2015/02/15, 08:02
سلام به همه دوستان گل
یه لپ تاپ میخوام مدلش و مارکش برام مهم نیست میخوام توی بودجه خودم بهترین باشه . نهایت بودجه 1.400 تت 1.500 هست . کاربرد هم گیم و بازی هست با کارهای روزمره .
چه مدلی پیشنهاد میکنید ؟
ممنون از همگی

aryaiee
2015/02/15, 11:43
سلام به همه دوستان گل
یه لپ تاپ میخوام مدلش و مارکش برام مهم نیست میخوام توی بودجه خودم بهترین باشه . نهایت بودجه 1.400 تت 1.500 هست . کاربرد هم گیم و بازی هست با کارهای روزمره .
چه مدلی پیشنهاد میکنید ؟
ممنون از همگی

دوست عزیز شما با این قیمت نمیتونید لپ تاپ برای کاربرد گیم خریداری بفرمائید.نهایت باید از برند acer خریداری کنید که این مدل های دارای کارت های گرافیک 64 و نهایتا 128 bit هستند و همچنین از مدل های gt620 و امثال مشابه مثل gt710 بهره میبرند که کلا مناسب گیم نیستند.
Acer Aspire E5-571G-35LJبهترین مدل در این رنج قیمتی است.البته میتونید رم رو هم به 8 ارتقاء بدی که خیلی بهتر هستش.

aryaiee
2015/02/15, 19:27
دوستان سلام .چندروز پیش لپ تاپ یکی از فرزندانم خراب شد وبقول تعمیر کاران دیگر باید تعویض شود وآنرا 200 هزار تومان خریدند .حالا میخواهم یک لپ تاپ برایش بخرم .با توجه به بودجه ای که در نظرگرفته ام و کار هایی که با لپ تاپ انجام میشود خودم این سه گزینه را در نظر گرفته ام
1-aser aspire V3-572Gi7
2-asus K551LN نظر باینکه این هم A وB دارد
3-lenovo ideapad Z510D
4-حالا هر کدام که کیفیت سخت افزاری خوبی داشته و هم از نظر صفحه نمایش کیفیت بالایی داشته باشد . هارد یک ترا . رم 8 گیگ .و باطری 6 سلولی و سی پی یو خوب. و کارت گرافیک از نوع nvidia geforce باشد.ضمنا" لپ تاپی باشد که از نظر گارانتی خوب باشد وهمچنین قطعات یدکی آن در بازار پیدا شود .خواهشمند است از دوستانیکه کار با این توع لب تابها را داشته اند مزیت ها وعیب های آنها را بیان نمایند . وهرکدام که کارایی خوبی دارد اظهار نظر نمایید و اگر مدل دیگری با این بودجه وبهتر از اینها در نظر دارید لطفا" راهنمایی کنید .

مدل اول بهترین گزینه میباشد.

ROONEY
2015/02/16, 06:42
سلام من قصد خرید یک لب تاب دارم برای کار بیشتر نیاز دارم کار با catia و autocadو... و نهایتا یه fifa هم باهاش بزنیم :d نظر خودم روی مدل n56jn (مدلی که 4g گرافیک داره هست )قیمتش هم حدود 3.300 هست می خواستم بدونم توی همین رنج قیمت حالا مثلا یه مقدار هم بالاتر باشه مشکلی نیست شما لب تاب دیگه ای مد نظرتون هست که کاراییش بهتر باشه؟ بعد بنظر شما بهتر سونی یا لنوو بگیرم یا ایسوس و... از نظر خدمات و ...

aryaiee
2015/02/16, 07:12
سلام من قصد خرید یک لب تاب دارم برای کار بیشتر نیاز دارم کار با catia و autocadو... و نهایتا یه fifa هم باهاش بزنیم :d نظر خودم روی مدل n56jn (مدلی که 4g گرافیک داره هست )قیمتش هم حدود 3.300 هست می خواستم بدونم توی همین رنج قیمت حالا مثلا یه مقدار هم بالاتر باشه مشکلی نیست شما لب تاب دیگه ای مد نظرتون هست که کاراییش بهتر باشه؟ بعد بنظر شما بهتر سونی یا لنوو بگیرم یا ایسوس و... از نظر خدمات و ...
دوست من
سونی تولید لپ تاپ رو متوقف کرده است.برای کاربرد شما این مدل کمی ضعیف است و یا حداقل میتوان مدل بهتری نیز تهیه کرد!بهترین کانفیگ در این رنج قیمت دست msi و acer است.
Acer Aspire V3-772Gو
MSI GE60 2PC Apache

ROONEY
2015/02/16, 07:23
دوست من
سونی تولید لپ تاپ رو متوقف کرده است.برای کاربرد شما این مدل کمی ضعیف است و یا حداقل میتوان مدل بهتری نیز تهیه کرد!بهترین کانفیگ در این رنج قیمت دست msi و acer است.
Acer Aspire V3-772G

و
MSI GE60 2PC Apache

شما برند ایسر را پیشنهاد می کنید؟؟؟ یعنی ایسر از ایسوس بهتره ؟!

و بین این دو مدلی که فرمودین کدوم رو بیشتر پیشنهاد می کنید؟

SAMAN
2015/02/16, 09:07

کیفیت ساخت ایسر خیلی خوبه .......

اول ایسر پیشنهاد میشه !

ROONEY
2015/02/16, 09:31
کیفیت ساخت ایسر خیلی خوبه .......

اول ایسر پیشنهاد میشه !

ولی از نظر سخت افزار msi گرافیکش قوی تره

لنوو Y5070 از این دو مدل بهتر نیست؟

SAMAN
2015/02/16, 09:48
ولی از نظر سخت افزار msi گرافیکش قوی تره

لنوو Y5070 از این دو مدل بهتر نیست؟

لنو خیلی بده از هر نظر ......

به نظرم ایسر بهتره !

ROONEY
2015/02/16, 09:50
لنو خیلی بده از هر نظر ......

به نظرم ایسر بهتره !

چرا لنوو بده؟؟؟؟

N550JK چطوره بنظرت؟

SAMAN
2015/02/16, 09:54
چرا لنوو بده؟؟؟؟

N550JK چطوره بنظرت؟

ببین عزیز ایسوس یه مقدار کیفیت ساخت ش ضعیف شده اخیرا .....

لنو رو هم بری تو قسمت تعمیراتی ها میبینی چقدر خرابی داره ! به شدت بی کیفیت !

ROONEY
2015/02/16, 09:58
ببین عزیز ایسوس یه مقدار کیفیت ساخت ش ضعیف شده اخیرا .....

لنو رو هم بری تو قسمت تعمیراتی ها میبینی چقدر خرابی داره ! به شدت بی کیفیت !

ممنون
ببخشید من خیلی سوال می کنم L-)

اون مدل MSI که دوستمون معرفی کرد GE60 نظرم رو جلب کرده هم سخت افزارش قویه هم وزنش مناسبه مخصوصا برای من که هی باید ببرم دانشگاه و... ولی نمی دونم خدمات MSI و کیفیتش چطوره

SAMAN
2015/02/16, 10:19
ممنون
ببخشید من خیلی سوال می کنم L-)

اون مدل MSI که دوستمون معرفی کرد GE60 نظرم رو جلب کرده هم سخت افزارش قویه هم وزنش مناسبه مخصوصا برای من که هی باید ببرم دانشگاه و... ولی نمی دونم خدمات MSI و کیفیتش چطوره

کیفیت سری گیمینگ msi خوبه و خدماته ماتریکس هم خوبه .....

aryaiee
2015/02/16, 11:22

دوست من
وقتی به ما و انجمن اعتماد میکنید که یک مشاوره در اون انجام میدید پس نیازی نیست تا این حد شک کنید که 2 صفحه سوالات نافهموم بپرسید که میتوان همه را در یک پست پرسید.بهتر بود میفرمودید دلیل انتخاب من چیست؟
براتون توضیح میدم.در مورد لنوو بد نیست این تاپیک رو مطالعه کنید>
لپ تاپ های lenovo،سرعت نا امیدی! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)چرا فکر میکنید ایسر بد هستش یا ایرادی دارد؟شما دنبال دستگاه خوب هستید یا نام و برند؟اولا که بنده طرفدار برند خاصی نیستم و هر برندی که تولیدات مناسب کاربران داشته باشد بنده معرفی میکنم.ASUS از قیمت های نسبتا بالایی برخوردار است که گاها توجیح اقتصادی به نسبت کانفیگ ندارد!از ابتدای سال 2014 تمامی تولیدات ASUS مشکلات عمیقی در ضعف صفحه نمایش و گاها خرابی های متعددی در موارد مشابه داشته اند.در همین انجمن حداقل چندین مورد اعلام خرابی صفحه نمایش داریم.اما بنده نگفتم ASUS به درد نمیخوره.گفتم؟
در حال حاضر بازار ایران برای کاربردهای نیمه سنگین و سنگین،2 برند خوب در زیمنه قیمتی دارد.ایسر و MSI.مدل معرفی شده ACER به شما از 16 گیگ رم به همراه CPU خانواده Q و گرافیک GTX760 و همچنین صفحه نمایش FHD در سایز 17 اینچ به همراه COOLING 2 فن بهره میبرد.حالا شما میتونید یک مدل ایسوز با این قیمت و این کانفیگ در بازار پیدا کنید؟ایسر یکی از بهترین و قویترین برندهای جهان است.در کل بدون حاشیه و آرام داره پیش میره و در بازار اروپا جدیدا به یکی از اولین ها تبدیل شده.لپ تاپ خود بنده ACER هستش!یا مگر MSI که به شما معرفی شده چه چیزی کم دارد؟در بسیاری از سایت های ریویو حتی اشاره شده است که لپ تاپ های گیمینگ LENOVO در رتبه های پاینی در پرفرومنس قرار میگیرد.شک نکنید ما اینجا نه فن برند خاصی هستیم و نه انجمن سخت افزار از برن خاصی حمایت میکند.فقط با توجه به بودجه و خواسته کاربر بهترین مدل پیشنهاد میشود.

ROONEY
2015/02/16, 12:21
دوست من
وقتی به ما و انجمن اعتماد میکنید که یک مشاوره در اون انجام میدید پس نیازی نیست تا این حد شک کنید که 2 صفحه سوالات نافهموم بپرسید که میتوان همه را در یک پست پرسید.بهتر بود میفرمودید دلیل انتخاب من چیست؟
براتون توضیح میدم.در مورد لنوو بد نیست این تاپیک رو مطالعه کنید>
لپ تاپ های lenovo،سرعت نا امیدی! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

چرا فکر میکنید ایسر بد هستش یا ایرادی دارد؟شما دنبال دستگاه خوب هستید یا نام و برند؟اولا که بنده طرفدار برند خاصی نیستم و هر برندی که تولیدات مناسب کاربران داشته باشد بنده معرفی میکنم.ASUS از قیمت های نسبتا بالایی برخوردار است که گاها توجیح اقتصادی به نسبت کانفیگ ندارد!از ابتدای سال 2014 تمامی تولیدات ASUS مشکلات عمیقی در ضعف صفحه نمایش و گاها خرابی های متعددی در موارد مشابه داشته اند.در همین انجمن حداقل چندین مورد اعلام خرابی صفحه نمایش داریم.اما بنده نگفتم ASUS به درد نمیخوره.گفتم؟
در حال حاضر بازار ایران برای کاربردهای نیمه سنگین و سنگین،2 برند خوب در زیمنه قیمتی دارد.ایسر و MSI.مدل معرفی شده ACER به شما از 16 گیگ رم به همراه CPU خانواده Q و گرافیک GTX760 و همچنین صفحه نمایش FHD در سایز 17 اینچ به همراه COOLING 2 فن بهره میبرد.حالا شما میتونید یک مدل ایسوز با این قیمت و این کانفیگ در بازار پیدا کنید؟ایسر یکی از بهترین و قویترین برندهای جهان است.در کل بدون حاشیه و آرام داره پیش میره و در بازار اروپا جدیدا به یکی از اولین ها تبدیل شده.لپ تاپ خود بنده ACER هستش!یا مگر MSI که به شما معرفی شده چه چیزی کم دارد؟در بسیاری از سایت های ریویو حتی اشاره شده است که لپ تاپ های گیمینگ LENOVO در رتبه های پاینی در پرفرومنس قرار میگیرد.شک نکنید ما اینجا نه فن برند خاصی هستیم و نه انجمن سخت افزار از برن خاصی حمایت میکند.فقط با توجه به بودجه و خواسته کاربر بهترین مدل پیشنهاد میشود.

من به شما و انجمن اعتماد دارم و قصد جسارت ندارم ولی خوب باید متقاعد بشم که الان با این توضیحات که تقریبا کامل بود متقاعد شدم من دنبال بهترین هستم نه برند :| من قصد ندارم هر سال لب تاب عوض کنم برای همین باید اطلاعات کافی در مورد خدمات و گارانتی و... داشته باشم که بتونم بهترین تصمیم ممکن رو بگیرم و خریدی داشته باشم که بتونه نیاز های من رو پاسخ بده شما دو مدل معرفی کردین و حالا من قصد انتخاب بهترینشون رو داشتم و از آنجایی که شنیده بودم N550JK هم خوب هست مجددا سوال پرسیدم و مقایسشون کردم در ذهنیت من دید خوبی نسبت به برند ایسر نبود که حالا یه مقدار بهتر شد وقتی کسی داره نزدیک به چهار تومن خرج می کنه باید بدونه دقیقا داره خرج چی می کنه و اطلاعات کاملی در مورد خریدش داشته باشه و با مدل های مختلف مقایسش کنه
در کل ممنون

----------------------------------------------
دوستان کسی می تونه یه توضصیح در مورد پسوند پردازنده ها به من بده مثل HQ و MQ بده و تفاوتشون رو بگه

aryaiee
2015/02/16, 12:49
من به شما و انجمن اعتماد دارم و قصد جسارت ندارم ولی خوب باید متقاعد بشم که الان با این توضیحات که تقریبا کامل بود متقاعد شدم من دنبال بهترین هستم نه برند :| من قصد ندارم هر سال لب تاب عوض کنم برای همین باید اطلاعات کافی در مورد خدمات و گارانتی و... داشته باشم که بتونم بهترین تصمیم ممکن رو بگیرم و خریدی داشته باشم که بتونه نیاز های من رو پاسخ بده شما دو مدل معرفی کردین و حالا من قصد انتخاب بهترینشون رو داشتم و از آنجایی که شنیده بودم N550JK هم خوب هست مجددا سوال پرسیدم و مقایسشون کردم در ذهنیت من دید خوبی نسبت به برند ایسر نبود که حالا یه مقدار بهتر شد وقتی کسی داره نزدیک به چهار تومن خرج می کنه باید بدونه دقیقا داره خرج چی می کنه و اطلاعات کاملی در مورد خریدش داشته باشه و با مدل های مختلف مقایسش کنه
در کل ممنون

----------------------------------------------
دوستان کسی می تونه یه توضصیح در مورد پسوند پردازنده ها به من بده مثل HQ و MQ بده و تفاوتشون رو بگه
والا برادر من پول در آوردن سخته به خدا ما هم پولدار نیستیم پس حواسمون به پول کاربرا هست :( هر سوالی از این به بعد بود در خدمتم.
تفاوت HQ و MQ در نوع اتصال و سوکت مادربرد است.پردازنده هایی با پسوند HQ به برد متصل هستند و قابل تعویض نیستند ولی MQ قابل تعویض.در کل مطلب پائین رو مطالعه کنید مربوط به سایت خودمون هستش.
چه فرقی ما بین پردازنده های مخصوص لپ تاپ با پسوند HQ و MQ وجود دارد؟ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

aryaiee
2015/02/16, 12:51
آقای آریایی .در صورت امکان اطلاعاتی در مورد لب تاب ایسر مدل V3-572Gi7 اظهار نمایید

دوست گرامی این مدل کمی قدیمی هستش اما پارسال برای یکی از دوستان خریدم.هنوز هم راضی هستش.مدل خوبی است اما الان نمیدونم قیمتش چنده و یا شما آیا کار خاصی میخواهدی انجام بدید؟

aryaiee
2015/02/16, 14:21
با سلام .دوست عزیز من صد درصد این لب تاب را برای فرزندم میخرم .ولی بحثی که هست میخواهم لب تابی باشد که اگر خدای نا کرده با مشکلی مواجه شد آن قطعه به راحتی عوض شود ونگویند قطعه آن پیدا نمیشود .من چندین سال است که در منزلم هم لب تاب دل داریم وهم لب تاب سونی واپل وایسوس و حالا به پیشنهاد جناب عالی میخواهیم این را انتخاب نماییم .انشاءاله که خوب باشد

در اکثر خرابی های لپ تاپ قطعاتی دخیل هستند که در باقی لپ تاپ ها هم یافت میشود.شامل رم،سی پی یو،مانیتور،کارت گرافیک و...این ها همگی در بازار موجود هستند و جای هیچ نگرانی نیست.البته لازم به ذکر است خرابی لپ تاپ به نسبت pc کمتر هستش اما خوب تعمییرش سخت تر.در مورد اون مدل هم نگران نباشید دوست من.در کل هر دستگاه الکترونیکی خرابی دارد و نمیتوان همیشه از این موضوع ترس و واهمه داشت.

vestlaif
2015/02/18, 15:47
دوست عزیز شما با این قیمت نمیتونید لپ تاپ برای کاربرد گیم خریداری بفرمائید.نهایت باید از برند acer خریداری کنید که این مدل های دارای کارت های گرافیک 64 و نهایتا 128 bit هستند و همچنین از مدل های gt620 و امثال مشابه مثل gt710 بهره میبرند که کلا مناسب گیم نیستند.
Acer Aspire E5-571G-35LJبهترین مدل در این رنج قیمتی است.البته میتونید رم رو هم به 8 ارتقاء بدی که خیلی بهتر هستش.
ممنونم بابت راهنمایی .
یه سوال دیگه . گفتید با 1500 لپ تاپ گیمینگ مناسب پیدا نمیشه . پس میشه کم قیمت ترین لپ تاپ گیمینگ و خوب پیشنهاد بدین با حدود قیمتش ؟ ممنونم

SAMAN
2015/02/18, 16:04
ممنونم بابت راهنمایی .
یه سوال دیگه . گفتید با 1500 لپ تاپ گیمینگ مناسب پیدا نمیشه . پس میشه کم قیمت ترین لپ تاپ گیمینگ و خوب پیشنهاد بدین با حدود قیمتش ؟ ممنونم

کمترین لپ تاپ که جزو خانواده ی گیمینگ ها باشه بالای 3 ملیونه ........

همین طوریه که pc های گیمینگ از 2700 اینا شروع میشن ..........

ولی اگه منظورتون اینه که لپتابی باشه که بشه فعلا بازی های روز رو با تنظبمات متوسط بازی کرد اون یه قضیه ی دیگه است ......

vestlaif
2015/02/18, 16:08
کمترین لپ تاپ که جزو خانواده ی گیمینگ ها باشه بالای 3 ملیونه ........

همین طوریه که pc های گیمینگ از 2700 اینا شروع میشن ..........

ولی اگه منظورتون اینه که لپتابی باشه که بشه فعلا بازی های روز رو با تنظبمات متوسط بازی کرد اون یه قضیه ی دیگه است ......
واسه همون بازی با تنظبمات متوسط همون ایسر خوبه ؟ با مدل دیگه ای پیشنهاد میدین ؟

SAMAN
2015/02/18, 16:14
واسه همون بازی با تنظبمات متوسط همون ایسر خوبه ؟ با مدل دیگه ای پیشنهاد میدین ؟

تو اون رنج مدل دیگه ای بهتر نیست ......

باید انتظارتون رو با بوجه تون هماهنگ کنید ! با لپ تاپ 1.5 ملیون تومنی نمیشه بازی کرد !

ehsangomez
2015/02/19, 18:58
سلام میخواستم یه لپ تاپ بگیرم تا سقف قیمت 3.4 میلیون که کیفیتش خوب باشه
دانشجو هستم و از نرم افزار اتوکد استفاده میکنم ولی بیشتر میخوام بازی کنم . وزن لپ تاپ هم برام مهم نیست فقط اگه بتونه بازی های جدید و تو حالت متوسط گرافیکی اجارا کنه ممنون میشم راهنمایی کنید . یه مدل ایسر هست Acer Aspire V3-772G-747a161TMakk سخت افزارش خوبه . ولی کامنت هارو که تو سایت ها میخونم اکثرا میگن زیاد خوب نیست و خیلی داغ میکنه و کیفیت صفحه نمایشش هم پایینه

aryaiee
2015/02/19, 19:14
سلام میخواستم یه لپ تاپ بگیرم تا سقف قیمت 3.4 میلیون که کیفیتش خوب باشه
دانشجو هستم و از نرم افزار اتوکد استفاده میکنم ولی بیشتر میخوام بازی کنم . وزن لپ تاپ هم برام مهم نیست فقط اگه بتونه بازی های جدید و تو حالت متوسط گرافیکی اجارا کنه ممنون میشم راهنمایی کنید . یه مدل ایسر هست Acer Aspire V3-772G-747a161TMakk سخت افزارش خوبه . ولی کامنت هارو که تو سایت ها میخونم اکثرا میگن زیاد خوب نیست و خیلی داغ میکنه و کیفیت صفحه نمایشش هم پایینه

دوست من
اگر از نظرات منظور شما دیجی کالا هستش که خیلی روی اون ها نمیشه حساب کرد.همین مدل بهترین در این قیمت هستش.دارای صفحه نمایش 17 اینچی FHD و با کیفیت مناسب هستش.با این بودجه نمیتونید بهتر از این سخت افزار پیدا کنید.
در مورد دما هم الان خود بنده یک مدل 531G دارم که تازه با 8 گیگ رم و سخت افزار ساده وقتی بازی میکنم به اندازه یه المنت برقی از اگزوزش دما بیرون میاد!خوب این ها طبیعی هستش و قطعا این سخت افزار سنگین (برای لپ تاپ) گرمای نسبتا زیادی رو تولید میکنه.اما من با این مدل کار کردم به نظرم به جز زیر مانیتورش جای دیگری چندان حرارت غیر عادی نداشت.این مدل با 2 فن مناسب خنک میشود پس نگران نباشید.

ehsangomez
2015/02/19, 21:07
1. Asus n56jr gpu gtx760m 2GB
2.asus n56jn gt840m 4GB
گرافیک کدوم قویتره؟
کدوم واسه بازی بهتره؟
خیلی خیلی ممنون

aryaiee
2015/02/19, 21:26
2.asus n56jn gt840m 4GB
گرافیک کدوم قویتره؟
کدوم واسه بازی بهتره؟
خیلی خیلی ممنون

از نظر بنده این 2 هیچکدام مناسب بازی های جدید نیستند.گزینه اول چون gtx760 قویتر از gt840 هستش.در نهایت با ارتقاء رم مدل اول به 16 بهتر هستش.

SAMAN
2015/02/19, 21:42
2.asus n56jn gt840m 4GB
گرافیک کدوم قویتره؟
کدوم واسه بازی بهتره؟
خیلی خیلی ممنون

ببین عزیز دل بازی های روز در حد دیونه وار هر روز سیستم شون بالا تر میره و این طبیعه ........

از بین دو دستگاه ذکر شده مدل شما 1 گرافیک قدرتمند تری داره .......

ولی مطمنا برای بعدا کم میاره ......

الان مشکل نداره ......... تمام بازی هایی که ریلیز شده رو با فریم مناسب و تنظیمات ultra میتونید بازی کنید ........ من خودم همین کانفیگ رو دارم تغریبا ........

alirezamolaei
2015/02/25, 11:02
سلام و خسته نباشید،
یک لپ تاپ مهندسی با سقف قیمت 2.500.000 چی پیشنهاد میکنین؟ ترجیحن سبک باشه چون میخام دانشگاه ببرم، واسه ی مولتی مدیا هم وسیله ی مناسبی باشه.
ممنون میشم از راهنماییتون.