PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تولّد سه سالگی انجمن سخت افزار بر همه مبارک

ARMIN
2014/10/22, 00:31
با سلام خدمت همه ی اعضای محترم انجمن سخت افزار،

بسیار خوشحالم که سومین سالگرد تولّد انجمن سخت افزار را در کنار شما سروران جشن می گیریم. آنچنان که فن آوری به کمک دانشمندان هر روز پیشرفت می کند، انجمن سخت افزار نیز همواره به کمک کاربران با محبّت خود پیشرفت کرده، پر بار شده، تا بتواند امروز به محلی برای اجتماع انسان های علاقه مند به سخت افزار و حرفه ای تبدیل شود.

32791

بیش از سه سال است که اعضای خوب این انجمن، با هر درجه کاربری، از جای جای ایران زمین، در حد توان، گل دانش خود را به محّبت به اشتراک گذاشته اند تا همه بتوانند از آن بهره مند شوند. از تک تک کاربران که از روز تاسیس تاکنون، به لطف خود، به رشد و پویایی انجمن کمک کرده اند به نمایندگی از مجموعه ی مدیران تشکر می کنم.

از جناب آقای محمّد رضا پناهی عزیز، مدیریت محترم مجموعه سخت افزار بسیار سپاسگذارم که با کمک های بی دریغ ایشان، توانسته ایم جایگاه کنونی را بدست آوریم. همچنین از حمایت دوستان و شرکت های مختلف سخت افزاری، علی الخصوص مدیریت محترم شرکت عقیق رایانه تک، آقای مهندس شمیرانی عزیز که در این مدت یار و یاور ما بودند نیز تشکّر می کنم.

بعلاوه دست تمامی کسانی را که در پیشرفت این مجموعه دخیل بودند صمیمانه می فشارم، و اجازه میخوام با نام بردن از مدیران فعلی و قدیمی فروم یادی کنم، که هر کدام در توسعه و پیشرفت این مجموعه کمک کردند و سرمایه خود را که همان دانش گرانقدر ایشان بوده است برای ما به یادگار گذاشته اند.

سروران عزیزم: آقایان حسام شالیکاریان، سعید افرازی ،سعید مظفری، رفیع بایندر، یاسین گلمرادی فرد، علیرضا سجادی نیا، نوید یزدی، فرجام رضایی، سروش فلاحتی، پیام طراوتی، علی فاتحی، حسام جمشیدی، شاهین رفوئی، رضا اشراقی، سید وحید شاهرخی، رضا عقلمند، یاسر آرامش، بهنام صادقی، محسن فرهادی، میعاد بابایی، میلاد صفیعی، دانیال رحیمی، امین باغجری، امیرحسین آریایی، عطا هفت لنگی، عرفان شیرزاد و مدیریت محترم فنی آقای مهندس ماجد علی محمدی.

همانا سرمایه های یک انجمن کاربران آن انجمن هستند، چرا که مدیران انجمن فراخور زمان می آیند و میروند، اما آنها که همیشه می مانند، کاربران انجمن هستند. در رکاب هم راه درازی را از یک جاده بی پایان پیموده ایم، و چه افتخاری بالاتر از این که هم اکنون سومین سالگرد آن را با همه ی شما عزیزان جشن می گیریم.

- تشکر ویژه از گرافیست هنرمند انجمن آقای رضا عقلمند که زحمت طراحی و ساخت تصویر تولّد سومین سالگرد تاسیس انجمن رو کشیدند.

MR.POORSUNI
2014/10/22, 00:35
من هم به نوبه خودم و به عنوان عضو جدیدی از انجمن سخت افزار به همه دوستان و مدیران عزیز تبریک میگم این تولد رو :x=D> =D>=D> =D>در کنار شما عزیزان واقعا لحظات لذت بخش تر شده و امیدوارم به همین قوت باقی بمونه @};-@};-@};-@};-@};-

3 سالگیت مبارک :78: :78: :78: :46: :46:

Rezasam1
2014/10/22, 00:43
من هم تبریک عرض میکنم خدمت مدیریت سایت جناب آقای مهندس پناهی و همه دوستان گلم

به امید موفقیت های بیشتر

aryaiee
2014/10/22, 00:43
من هم به نوبه خودم تبریک عرض میکنم به تمام اساتید و دوستان خوب خودم که در این مدت بنده رو یاری کردید.از تیم مدیریت محترم شامل تمام عزیزان هم تشکر میکنم که زحمت کشیدند و این فضا رو ایجاد کردند.به امید پیروزی و سربلندی همه دست اندرکاران و کاربران سایت سخت افزار @};-@};-

Reza Eshraghi
2014/10/22, 00:48
امروز روز بسیار زیبایی است و تولد یک مجموعه عظیم و دوست داشتنی که کاربران عزیز سرمایه هاش هستند هست . یک مجموعه که همه براش زحمت کشیدند تا به اینجا رسیده و این راه به لطف و عنایت خداوند بزرگ و زحمات همه شما عزیزان ادامه خواهد داشت .
فروم جان تولد تولد تولدت مبارک . بیا شمعها رو فوت کن که هزار سال برقرار باشی :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-=D>=D>=D>=D>=D>
:79:

خب خبر و مناسبت دوم که فقط دو نفر ازش خبر دارند و طی تماس تلفنی با یکی از کاربران عزیز فروم ساعاتی قبل متوجه شدم امروز که در دقایق ابتدایی اون هستیم روز عقد آقا نیما سالاریان عزیز از کاربران خوب و قدیمی فروم هست که قراره شیرینی مشترک رو ایشون زحمتش رو بکشند ما هم دست جمعی یه اتوبوس می گیریم میریم سیستان و بلوچستان شهرستان ایرانشهر تا جشن تولد فروم و مراسم عقد رو همزمان با هم برگزار کنیم !
نیما جان ایشالا خوش بخت بشی برادر :x:x:x:x:x
:79::79:

SAMAN
2014/10/22, 00:52
من هم به عنوان یکی از جدیدترین یورز ها و یکی از کوچیکترین عضو های سایت این مهم رو به همه ی دوستان تبریک میگم ......

Reza Eshraghi
2014/10/22, 00:54
من هم به عنوان یکی از جدیدترین یورز ها و یکی از کوچیکترین عضو های سایت این مهم رو به همه ی دوستان تبریک میگم ......

سامان جان این جشن بر شما هم که زحمات زیادی کشیدی و خالصانه در کنارمون بودی مبارک برادر :x:x:x @};-@};-@};-

Editor In chief
2014/10/22, 01:00
سلام به همه دوستان عزیز

از اینکه می بینیم این همه محبت بین شما جاری است غرق در شادی می شوم. برایتان بهترین را آرزو می کنم و امیدوارم که این دوست همیشه پابرجا باشد. به همه شما خسته نباشید می گویم و از همه دوستانی که الان در کنار ما نیستند تشکر می کنم. دست همه شما را به گرمی می فشارم. برایتان بهترین ها را آرزو دارم. چون همه شما مانند برادران بنده هستید. از حسام عزیز هم که الان در پیش ما نیست بابت چندین سال تلاشش تشکر می کنم و برایش بهترین را از صمیم دل آرزو می کنم.

شاد و پاینده باشید

Yaser_Aramesh
2014/10/22, 01:00
به به , مبارک باشه . تبریک عرض میکنم و حرف خاصی نمیزنم چون دوستان به نحو احسن مطالب رو ذکر کردن . فقط تبریک و تشکر , تبریک و تشکر , تبریک و تشکر

:)>- :D

sajjadsa
2014/10/22, 01:01
یعنی سه سال گذشت؟!!!
من از خواننده های قدیمی سخت افزارم و از این مجموعه چیزای زیادی یاد گرفتم.

امیدوارم شاهد تولد 10 سالگی با کلی پیشرفت باشم ... تولدت مبارک ...

old gamer
2014/10/22, 01:03
از ابتدای سال ۹۲ که در خدمتتون هستم چیزی جز خوبی ندیدم، امیدوارم همچنان قویتر و شکوفاتر از قبل به فعالیت هامون ادامه بدیم.
همگی شاد و سلامت و پایدار زیر سایه بزرگتر ها باشید.

SAMAN
2014/10/22, 01:05
سامان جان این جشن بر شما هم که زحمات زیادی کشیدی و خالصانه در کنارمون بودی مبارک برادر :x:x:x @};-@};-@};-

رضا جان حقیقتا من خیلی چیز ها اینجا یادگرفتم و واقعا به انجمن بدجور مدیونم ......

خودمونیم ها زود خودت رو بازنشسته کردی ها ! ولی خوشحال ام که هستی ....... %%-

Reza Eshraghi
2014/10/22, 01:14
رضا جان حقیقتا من خیلی چیز ها اینجا یادگرفتم و واقعا به انجمن بدجور مدیونم ......

خودمونیم ها زود خودت رو بازنشسته کردی ها ! ولی خوشحال ام که هستی ....... %%-

فرار کردم ! :P
توی چت باکس هم گفتم سامان جان . به خاطر سایت ناچار شدم اینکار رو کنم و مدیران بسیار لایق تری الآن در خدمتشون هستیم و همون طور که در اون تاپیک آقای پناهی فرمودند مهم نیست چه سمتی داشته باشیم
واسه سخت گیری های من دلت تنگ شده ؟ :P :D نگران نباش عطاء جان 4 -5 برابر من سخت گیره ! :D:D
6مهر 93 خداحافظی کردم اگر قصدی برای برگشت داشته باشم حداقل زودتر از 6 مهر 94 نخواهد بود اگر عمری باقی باشه

SAMAN
2014/10/22, 01:18
فرار کردم ! :P
توی چت باکس هم گفتم سامان جان . به خاطر سایت ناچار شدم اینکار رو کنم و مدیران بسیار لایق تری الآن در خدمتشون هستیم و همون طور که در اون تاپیک آقای پناهی فرمودند مهم نیست چه سمتی داشته باشیم
واسه سخت گیری های من دلت تنگ شده ؟ :P :D نگران نباش عطاء جان 4 -5 برابر من سخت گیره ! :D:D
6مهر 93 خداحافظی کردم اگر قصدی برای برگشت داشته باشم حداقل زودتر از 6 مهر 94 نخواهد بود اگر عمری باقی باشه

همین که هستی خیلی خوبه ......

third person
2014/10/22, 01:19
تبریک به همه دوستان و کاربران عزیز و تشکر از تمامی افرادی که برای این سایت زحمت کشیده و دانش خود را بی هیچ چشمداشتی در اختیار علاقه مندان قرار می دهند.
پاینده باشید ... @};-

Reza Eshraghi
2014/10/22, 01:20
خب جا داره شخصاً به کلیه مدیرانی که مدت زیادی نیست به جمع ما اضافه شدند هم این مناسبت رو تبریک بگم و آرزو کنم انشاء الله حالاحالاها از وجودشون بهره مند بشیم و چندین سال در کنار هم جشن تولد فروم رو بگیریم .
میلاد صفیعی عزیز ، دانیال جان عزیز ، امیر حسین جان عزیز ، عطاء جان و عرفان جان عزیز و دوست داشتنی تبریک میگم و انشاء الله تا چندین سال با هم تولد فروم رو جشن بگیریم :x:x@};-@};-
من تو این فروم همه چیز به دست آوردم به جز اخطار ! ببینم این یکی رو کی افتخارش نصیبم میشه ! =))

daiv777
2014/10/22, 01:26
بنده هم به نوبه خودم تبریک میگم به همه ی دوستان و کاربران و مدیران زحمت کش
دستتون درد نکنه و خسته نباشید
مبارکه ها باشد...

arashlinux
2014/10/22, 01:29
مبارک باشه

Shahin007
2014/10/22, 11:34
از روز تولد خودم خوشحال ترم امروز... ;;)

منم به همه ی اعضای خوب انجمن سخت افزار و کادر مدیریتی محترم این روز رو تبریک میگم

و آرزوی تداوم روزهای خوب انجمن و سایت سخت افزار رو دارم و همچنین آرزوی سلامتی
برای همه ی کاربران زحمت بکش که ایشالا همیشه سالم باشن و ما از وجودشون در انجمن
بهره ببریم چون بدون شک سطح هر انجمنی رو کاربرانش مشخص میکنند.

بسیار خوشحالم که عضو کوچیکی از انجمن هستم و اینجا رو خونه ی دوم خودم میدونم...

مجددا تبریک میگم. @};-

ErfanDL
2014/10/22, 11:42
منم به نوبه خودم به همه مدیران و دوستان گل تبریک عرض می کنم. با آرزوی موفقیت های بیشتر @};-@};-@};-

NAVID OC
2014/10/22, 12:12
عرض تبریک.>:)
سعی کنید در تولد سه سالگی تغییرات مفیدی در انجمن ایجاد کنید. و نظم انجمن را افزایش بدید.
هم تیم مدیریت و هم کاربران عزیز.

magiteq
2014/10/22, 12:28
من هم تبریک میگم@};-

ARMIN
2014/10/22, 12:38
عرض تبریک.>:)
سعی کنید در تولد سه سالگی تغییرات مفیدی در انجمن ایجاد کنید. و نظم انجمن را افزایش بدید.
هم تیم مدیریت و هم کاربران عزیز.

چشم. :-B

انشاالله در سال 2015 براى به روز رسانى نسخه انجمن برنامه داريم. \m/

ALEX_HOT
2014/10/22, 12:49
تو این روز طلایی تو اومدی به دنیا
وجود پاکت اومد تو جمع و خلوت ما
تو تقویما نوشتیم تو این روز و تو این ماه
از آسمون فرستاد خدا یک روز زیبا
تولدت مبارک فروم
:124:

از اولین باری که با این فروم و اساتید مجرب اون آشنا شدم ،چند صباحی میگذره.
واقعاً محیط فروم باعث ایجاد یک جمع صمیمی - علمی ه و بنده حقیر از اینکه یکی از کابران این فروم هستم خوشحال هستم و به داشتن اساتید و دوستانی همچون شما به خودم می بالم و افتخار میکنم.
جا داره بنده هم به نوبه خودم تولد فروم رو (به خود فروم:D) به همه مدیران ،کاربران و همه دوستان عزیز تبریک عرض کنم.باشد که همیشه این جمع صمیمی پایدار باشد.
سلامت و زنده باد فروم سخت افزار (خودمون:)>-)
سلامت و زنده باد مدیران ،کاربران و دوستان فروم خودمون :D

shadow fiend
2014/10/22, 13:19
تبریک فراوان خدمت دوستان عزیز ومدیران.
انشاالله با پیشرفت بیشتر ببینیم انجمن رو!:-*

EHSAN BAHAVAR
2014/10/22, 13:28
تبـریک . @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

VSH-Katana
2014/10/22, 13:58
تبریک به همگی

MoJtAbA
2014/10/22, 14:13
به به به به ، تولد سه سالگی انجمن سخت افزار مبارک :x:x:x

واقعا توی این چند ماهی که فعالیتم رو شروع کردم هم به اطلاعاتم اضافه شده و هم به دوستانم ! تشکر از تمامی دوستانی که یک همچین جو دوستانه و علمی ای رو درست کردند :158:

رضا جان عقلمند ، طرحت عالی بود دستت درد نکنه :36:

Rezasam1
2014/10/22, 15:10
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

یادگاری

Mostafa98
2014/10/22, 15:19
HaPPy BirthDaY

___
آقا من این پست رو اینطور ناقص نفرستادم .
دومین باره این طور میشه

AmirMahmood
2014/10/22, 15:38
خوشگذشت چه قدر زود گذشت

S.T.A.L.K.E.R
2014/10/22, 15:47
تبریککککککک
تبریککککککککککک
تبریکککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککککککک
تبریککککککککککککککککککککک ککک
تبریککککککککککککککککککککک ککککککک
تبریککککککککککککککککککککک ککککککککککک
تبریککککککککککککککککککککک کککککککککککککک
تبریککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککک
تبریککککککککککک
تبریککککککک
تبریککککککک
تبریککککککککککک
تبریکککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککک
تبریککککککککککک
تبریککککککک
تبریککککککک
تبریککککککککککک
تبریکککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککک
تبریککککککککککک
تبریککککککک
تبریککککککک
تبریککککککککککک
تبریکککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککککککک
تبریکککککککککککککککک
تبریککککککککککک
تبریککککککک

smrbh
2014/10/22, 21:18
سلام بر همگی

منم به نوبه خودم به همه دوستان عزیزم و مدیران زحمتکش سایت تولد سه سالگی انجمن رو تبریک میگم و امیدوارم که هر روز شاهد پیشرفت سایت در زمینه های مختلف باشیم @};-

Reza Majidi
2014/10/22, 21:28
سلام به همه ی دوستان گل . من هم خیلی تبریک عرض میکنم خدمت همه ی دوستان گل . من هم اطلاعات بسیار زیادی از این فروم بدست آوردم که همش رو مدیون شما عزیزان به خصوص آقایان رضا اشراقی و امیرحسین آریایی گل و مجتبی جان عزیز هستم . آرمین جان هم که همیشه به بنده لطف داشته . امیدوارم همتون موفق باشین . البته من یه مدتیه خیلی کم سر میزنم فروم و سعادت استفاده از دانش و تجربیات گران بهای شما عزیزان رو ندارم . امیدوارم بعد از کنکور بتونم باز هم برگردم . خدانگهدار همتون باشه . @};-

th e nd
2014/10/22, 21:29
من که از اولش بودم چرا دیر تبریک میگم! :-?:-/

منم تبریک میگم!

Roz6710
2014/10/23, 01:27
بنده هم به نوبه خودم سومین سالروز این وبسایت رو به کلیه مجموعه و مدیران دوست داشتنی سخت افزار تبریک و شادباش عرض میکنم...به امید ترقی روز افزون برای همه شما کاربران مجموعه سخت افزار@};-@};-@};-:68::68::68:@};-@};-@};-:63::63::63:@};-@};-@};-

Reza Eshraghi
2014/10/23, 02:08
امیدوارم همه در کنار هم با شادی و سلامتی و دوستی و صمیمیت و همکاری و تابعیت از قوانین و خط مشی فروم وارد سال چهارم بشیم @};-@};-
ممنون از همه عزیزانی که محبت کردند و تبریک گفتند . انشاء الله تولد و عروسی خودتون ! @};-@};-
من این نیما سالازیان رو مگه اینکه گیر نیارم ! :ar!

hi1
2014/10/23, 02:16
آقا تولد فروم رو تبریک میگم
بادا بادا مبارک بادا ایشالله مبارک بادا!:D
شرمنده،دیر تبریک میگم!!@};-

Mohammad Ali X
2014/10/23, 11:15
تولدت مبارک!!همین و بس!!!!:):227::227::227::79::79::79::79:

Nima.Salarian
2014/10/26, 09:06
امیدوارم همه در کنار هم با شادی و سلامتی و دوستی و صمیمیت و همکاری و تابعیت از قوانین و خط مشی فروم وارد سال چهارم بشیم @};-@};-
ممنون از همه عزیزانی که محبت کردند و تبریک گفتند . انشاء الله تولد و عروسی خودتون ! @};-@};-
من این نیما سالازیان رو مگه اینکه گیر نیارم ! :ar!
سلام به دوستان گل سخت افزاری
منم به عنوان عضو کوچکی از این سایت تولد سه سالگی سخت افزار رو به همه ی دوستان گلم تبریک میگم
ببخشید که نتونستم بیام
همینطور که رضای عزیز گفتن درگیر مراسم بودیم و تازه فارق شدیم
رضا جان من در خدمت هستم عزیز
از همه تون تشکر میکنم@};-

Reza Eshraghi
2014/10/26, 09:33
سلام به دوستان گل سخت افزاری
منم به عنوان عضو کوچکی از این سایت تولد سه سالگی سخت افزار رو به همه ی دوستان گلم تبریک میگم
ببخشید که نتونستم بیام
همینطور که رضای عزیز گفتن درگیر مراسم بودیم و تازه فارق شدیم
رضا جان من در خدمت هستم عزیز
از همه تون تشکر میکنم@};-

نیما جان خودت میدونی حرفی که من میزنم همونه ! >:)
با توجه به غیبتت روز قبل از مراسم که گفتی تا 1 ساعت دیگه میام و شیرینی هم ندادی یک شرط برای ادامه فعالیتت تو فروم هست ! >:)
یک دسته گل و کیک میخری میدی روش بنوسن « فروم سخت افزار تولدت مبارک» بعد با کت و شلوار دومادی 1 عکس باهاش میندازی بعدش با کله میری توی کیک و یک عکس هم با صورت پر کیک می گیری هردو عکس رو میزاری تو تاپیک عکس سلفی !
اگر این کارها رو نکنی با کت و شلوار یه دسته گل هم میزارم تو دهنت بعد از شست پا از در فروم آویزونت می کنم تا برای همه درس عبرت بشه تقارن تولد فروم و مراسم ازدواج شیرینی نده چه اتفاقی براش میفته ! :ar!
هرکس هم روی این تصمیم مخالفت کنه روز عروسی یا تولدش 3 برابر شدیدتر مجازات میشه !

SAMAN
2014/10/26, 12:04
نیما جان خودت میدونی حرفی که من میزنم همونه ! >:)
با توجه به غیبتت روز قبل از مراسم که گفتی تا 1 ساعت دیگه میام و شیرینی هم ندادی یک شرط برای ادامه فعالیتت تو فروم هست ! >:)
یک دسته گل و کیک میخری میدی روش بنوسن « فروم سخت افزار تولدت مبارک» بعد با کت و شلوار دومادی 1 عکس باهاش میندازی بعدش با کله میری توی کیک و یک عکس هم با صورت پر کیک می گیری هردو عکس رو میزاری تو تاپیک عکس سلفی !
اگر این کارها رو نکنی با کت و شلوار یه دسته گل هم میزارم تو دهنت بعد از شست پا از در فروم آویزونت می کنم تا برای همه درس عبرت بشه تقارن تولد فروم و مراسم ازدواج شیرینی نده چه اتفاقی براش میفته ! :ar!
هرکس هم روی این تصمیم مخالفت کنه روز عروسی یا تولدش 3 برابر شدیدتر مجازات میشه !

اقا من هم موافق تنبیه شدیدتر هستم ! :D

Castiel
2014/10/27, 11:50
سلام دوستان عزیز

من هم به نوبه خودم سومین سال تاسیس فروم سخت افزار را تبریک عرض می کنم و امیدوارم در ادامه مسیر پیشرفت، موفق و سربلند باشد.

sahar66
2014/11/01, 11:27
سلااااااااااااااااااام

من امروز عضو شدم به انجمن و تنها چیزی که منو جذب این انجمن کرد این تایپیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بود چون ی مشکلی داشتم داشتم سرچ میکردم توی نت به این بحث خوردم .

من از طرز برخورد مناسب و کاملا صبورانه و مهربانانه ی پاسخگو ها به مشکلات خیلی خوشم اومد و ناخداگاه جذب انجمن شدم و عضو شدم.

تولدت مبارک انجمن البته نمیدونم کی بوده ها اما خب =D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D> تولدت مبارک.