PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکسالگی سایت سخت افزار + نظرسنجی برای تغییرات بهتر در سایت

Castiel
2011/12/16, 21:42
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

"تولدت مبارک سایت سخت افزار"
سلام به همه شما خوبان و همراهان مهربان

خیلی وقت بود که منتظر فرصتی بودیم تا به دور از تمام موارد در کنار یکدیگر بنشنیم و از یکسالی که گذشت با یکدیگر صحبت کنیم. شاید باورش سخت باشد اما سایت هم یکساله شد (چقدر زود داریم پیر می شویم، انگار عقربه ها عجله دارند برای زودتر گذشتن!) اکنون که یکسال از راه اندازی وب سایت می گذرد می خواهیم بیایید و منصفانه نقدمان کنید و نظرتان و هر چیزی که در دل دارید برای بهبود وب سایت بگویید. این موضوع برای ما خیلی خیلی اهمیت دارد. نظرتان را در مورد پوسته، ساختار مقالات، بخش های موجود و بخش هایی که در وب سایت وجود ندارد. صادقانه بگویید که چه چیزی در وب سایت سخت افزار شما را جذب کرده است؟ جوایزی که می دهد؟ نظر سنجی ها یا هر چیز دیگر؟ در مورد هر چیزی که بتواند بیش از پیش وب سایت موجود را به یک وب سایت خوب تبدیل کند بنویسید. از هیچ چیزی هم ابا نداشته باشید (البته منظورمان توهین نبود!). منتظر همه شما دوستان هم هستیم. خدا را چه دید شاید آخرش هم کاری کردیم که از این که نظرتان را خالصانه گفتید خیلی خیلی خوشحال شوید.
مثل همیشه بدون هیچ تعارفی حرف دلتان را بنویسید.

ya30n
2011/12/16, 22:21
تولدت مبارک آقا وب ه سخت افزار !

farjam1990
2011/12/16, 22:28
تبریک میگم

saeid6574598
2011/12/16, 22:39
Happy Birthday

*hit m@n*
2011/12/16, 22:44
ان شا اله 1000 سال سایش بالا سرمون باشه

doom2009
2011/12/16, 22:53
یک سالگی سایت سخت افزار را بخصوص به مدیریت محترم وکلیه همکاران وکاربران ودوستان گرامی تبریک میگویم وامیدوارم درراه رسیدن به هدف اصلی که همون علم و پیشرفت ما ایرانیان است برسد موفق و پاینده باشی سایت سخت افزار با تشکر

Arsn
2011/12/16, 23:22
هی وای من ! سایت سخت افزار، یک ساله ؟ من همش فکر میکنم 2 ماهشه ! البته خیلی باشخصیته به 5 ساله ها میخوره !

تولد تولد تولدت مبارک ، مبارک ، مبارک ، تولدت مبارک !

من ؟ تعارف ؟ اتقاد های کوبنده من معروفه !

مزایا :

بدون اغراغ میگم رشد عالی بوده ! بروزرسانی خوب بود ! مقاله در سطح خوبی بوده (عالی نبوده) ، گرافیک و ترکیب خوب سایت و فروم

معایب :

تکراری شدن مطالب (هر هفته با یه فرمت کاری )، تعداد کم بررسی های قطعات ، بار علمی ضعیف بعضی از مقالات ، تعداد کم نظرسنجی ها ، تعداد کم جوایز (این رو درک میکنم )

من هر وقت میخوام از نشریه تشکر کنم میگم آقای پناهی ، ولی هر وقت میخوام از سایت تشکر کنم میگن جناب آقای دکتر علامه حسام شالیکارن عزیز !

خودتون قضاوت کنید ، کی اومدید توی فروم که این آقا حسام ما آنلاین نباشه ؟!

امیدوارم به عنوان عضوی کوچک از سخت افزار بتونم افتخار داشته باشم که همواره در جهت ارتقای همه جانبه سخت افزار مگ و فروم تلاش کنم

بازم تبریک میگم ، صد سال به این سال ها

ATA
2011/12/17, 00:20
تولدت مبارک 10000000 هزار سال به این روزا..... بزن کف قشنگرو:-*:))

*hit m@n*
2011/12/25, 23:11
ببخشید دوستان به نظرتون قسمت اخبار سایت سخت افزار که در فروم موجود می باشد چند درصد مفید می باشد ؟؟
به نظر من این قسمت باید حذف شود
چون اگر قرار باشد تمامی اخبار های سایت را به فروم منتقل کنیم
بعد دوستانی که وارد فروم می شوند دیگر از سایت بازدید نخواهند کرد
چون تمامی خبر ها در فروم موجود می باشد و تعداد بازدید از سایت پایین می آید
و در نتیجه تعداد نظرات دوستان در قسمت های مختلف سایت ( اخبار و .... ) کم می شود
و کسانی که از سایت دیدن می کنند ( افراد جدید ) فکر می کنند سایت بازدید کننده بسیار کمی دارد
من به شخصه تعداد بازدیدم از سایت خیلی کم شده - حدود 2 تا 3 روز یک بار سر می زنم

دوستان نظر شما در این مورد چیست ؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

Yaser_Aramesh
2011/12/26, 08:02
ببخشید دوستان به نظرتون قسمت اخبار سایت سخت افزار که در فروم موجود می باشد چند درصد مفید می باشد ؟؟
به نظر من این قسمت باید حذف شود
چون اگر قرار باشد تمامی اخبار های سایت را به فروم منتقل کنیم
بعد دوستانی که وارد فروم می شوند دیگر از سایت بازدید نخواهند کرد
چون تمامی خبر ها در فروم موجود می باشد و تعداد بازدید از سایت پایین می آید
و در نتیجه تعداد نظرات دوستان در قسمت های مختلف سایت ( اخبار و .... ) کم می شود
و کسانی که از سایت دیدن می کنند ( افراد جدید ) فکر می کنند سایت بازدید کننده بسیار کمی دارد
من به شخصه تعداد بازدیدم از سایت خیلی کم شده - حدود 2 تا 3 روز یک بار سر می زنم

دوستان نظر شما در این مورد چیست ؟؟؟؟؟؟؟

جواد جان منم میخواستم همینو بگم....واقعا اگه تمام اخبار تو فروم باشه و مطالب سایت به ایمیل ما ارسال بشه دیگه بازدیدکننده کمتر میشه و نظرات هم پیرو اون کم میشه.
بهتر بعضی از خبرها در فروم قرار بگیره تا ما مجبور بشیم بریم سایت.من خودم به شخصه خیلی دیر به دیر میرم سایت.هفته ای دو بار.واقعا کمه.تازه نظرم نمیدم.

Yaser_Aramesh
2011/12/26, 08:04
راستی تولد سخت افزار هم مبارک.........امیدوارم همیشه پایدار بمونه و مسئولیتش نسل به نسل ادامه پیدا کنه!!!!!!!!

doom2009
2011/12/30, 21:40
دوستان روز اول که وارد فروم سخت افزار شدم یک حال و هوای دیگری داشت فکر کردم که بهترین فرومی هست که تا حالا دیدم اما متاسفانه به مرور زمان متوجه مشکلاتی شدم که در هیچ فرومی ندیدم اولا اینکه قسمت سرچ سایت عملا بی استفاده هست و سرچ میکنی موضوع را پیدا نمیکنه حالا معلوم نیست که قسمت سرچ مشکل داره یا اینکه موضوعی که ارسال شده بعد از مدتی حذف میشه اینجانب به عینه مشاهده نمودم که موضوعی را ارسال نمودم که بعد یکی دو روز موضوع اینجانب چی شد نمیدونم و همین موضوع را یکی دیگر از کاربران محترم مطابق با اصل به اسم خود ارسال نموده بود در سایتها و فرومهای دیگر یک موضوع ارسال میکنی بعد از یک سال سر میزنی موضوع ارسال شده یا پاسخ به موضوع در همان قسمت موجود میباشد الآن شما یک موضوع ارسال میکنی فقط تا وقتی در قسمت تازه چه خبر هست قابل مشاهده میباشد از این قسمت حذف شد
پیدا کردن موضوع یا غیر ممکن یا اینکه سخت میباشد مساله بعدی این که یک تاپیک در فروم ایجاد میشه و پاسخ به موضوع ارسال میکنی وقتی همین تاپیک رو در سایت سخت افزار قرار میدهند موضوعی که ارسال نمودی در این تاپیک نیست و باید دوباره از نو بنویسی که این واقعا جای سوال داره البته موضوع قسمت سرچ فروم رو در سایت سخت افزار مطرح نمودم که دوستان فرمودند الآن برو سرچ کن درست شده ولی هنوز مشکل اساسی داره با تشکر از زحماتی که برای سایت و فروم توسط عزیزان ارائه میشه میدانم که مشکلات شاید کاملا برطرف نشوند ولی از دوستان انتظار میرود بیشتر به مسائل و مشکلات سایت توجه نمایند با تشکر

doom2009
2011/12/30, 21:48
البته این لوگوی مجله سخت افزار خیلی بزرگ هست و بعد از ارسال موضوع نگاشته شده درست قابل خواندن نمیباشند یا اینکه کو چکتر شود یا بصورت نوار باریک در بالای موضوع قرار بگیرد بهتر خواهد بود البته دوستانی را مشاهده نمودم که موضوع ارسال شده را به گونه ای ارسال مینمایند که دربالای لوگوی مجله سخت افزار قرار میگیرد چگونه این کار را انجام میدهند ؟ اگر دوست داشتند بیان نمایند سپاس

Castiel
2011/12/30, 21:50
دوست عزیز مشکل سرچ به طور کامل برطرف شده است و بارها این مسئله تست شده است
در خصوص اینکه تاپیک شما در محل مورد نظر وجود ندارد, برخی موارد محلی که برای ثبت تاپیک انتخااب کردید, محل مناسب با موضوع تاپیک نیست و بنا بر قوانین, تاپیک به محل مناسب منتقل می گردد.

*hit m@n*
2011/12/30, 21:53
دوستان روز اول که وارد فروم سخت افزار شدم یک حال و هوای دیگری داشت فکر کردم که بهترین فرومی هست که تا حالا دیدم اما متاسفانه به مرور زمان متوجه مشکلاتی شدم که در هیچ فرومی ندیدم اولا اینکه قسمت سرچ سایت عملا بی استفاده هست و سرچ میکنی موضوع را پیدا نمیکنه حالا معلوم نیست که قسمت سرچ مشکل داره یا اینکه موضوعی که ارسال شده بعد از مدتی حذف میشه اینجانب به عینه مشاهده نمودم که موضوعی را ارسال نمودم که بعد یکی دو روز موضوع اینجانب چی شد نمیدونم و همین موضوع را یکی دیگر از کاربران محترم مطابق با اصل به اسم خود ارسال نموده بود در سایتها و فرومهای دیگر یک موضوع ارسال میکنی بعد از یک سال سر میزنی موضوع ارسال شده یا پاسخ به موضوع در همان قسمت موجود میباشد الآن شما یک موضوع ارسال میکنی فقط تا وقتی در قسمت تازه چه خبر هست قابل مشاهده میباشد از این قسمت حذف شد
پیدا کردن موضوع یا غیر ممکن یا اینکه سخت میباشد مساله بعدی این که یک تاپیک در فروم ایجاد میشه و پاسخ به موضوع ارسال میکنی وقتی همین تاپیک رو در سایت سخت افزار قرار میدهند موضوعی که ارسال نمودی در این تاپیک نیست و باید دوباره از نو بنویسی که این واقعا جای سوال داره البته موضوع قسمت سرچ فروم رو در سایت سخت افزار مطرح نمودم که دوستان فرمودند الآن برو سرچ کن درست شده ولی هنوز مشکل اساسی داره با تشکر از زحماتی که برای سایت و فروم توسط عزیزان ارائه میشه میدانم که مشکلات شاید کاملا برطرف نشوند ولی از دوستان انتظار میرود بیشتر به مسائل و مشکلات سایت توجه نمایند با تشکر

دوست عزیز درمورد سرچ سایت باید بگویم که مشکلی وجود ندارد
من هم اوایل فکر میکردم سرچ مشکل دارد اما بعد از یک مدت دیدم مشکل از سرچ نادرست من بود

در زمینه پاک شدن تاپیک ارسالیتان
به احتمال زیاد یا برچسب نداشت یا منبع و یا دارای لینک فیلt بود
برای من هم اوایل پیش می آمد که تاپیک ارسالیم پاک شود
اما بعد از یک مدت دیگر این مشکل را نداشتم
شما اگه از قوانین همون انجمن اطاعت کنی مشکلی واسه تاپیکتان پیش نمی آید
برچسب و منبع و لینک بدون فیل t همگی گزینه های اولیه در حذف تاپیک می باشند

در مورد سایت های دیگر که فرمودید
منظورتان کدام سایت ها است ؟؟؟؟
گفتن کلمه سایت های دیگر معنی ندارد
چون میلیاردها سایت در این دنیا وجود دارد
اگر منظورتان سایت هایی است که یک شبه فیل t می شوند و روز بعد با اضافه شدن یک عدد به آخر آدرسشان از دوباره قابل دسترسی می شوند
وضعیت این سایت ها که معلوم است

اگر منظورتان سایت های دیگر است لطفا منظورتان را بگویید

موفق باشید
با تشکر

*hit m@n*
2011/12/30, 21:55
البته این لوگوی مجله سخت افزار خیلی بزرگ هست و بعد از ارسال موضوع نگاشته شده درست قابل خواندن نمیباشند یا اینکه کو چکتر شود یا بصورت نوار باریک در بالای موضوع قرار بگیرد بهتر خواهد بود البته دوستانی را مشاهده نمودم که موضوع ارسال شده را به گونه ای ارسال مینمایند که دربالای لوگوی مجله سخت افزار قرار میگیرد چگونه این کار را انجام میدهند ؟ اگر دوست داشتند بیان نمایند سپاس

منظورتان کدام لوگو و در کدام قسمت می باشد؟؟؟

با تشکر

doom2009
2011/12/30, 22:19
منظورتان کدام لوگو و در کدام قسمت می باشد؟؟؟

با تشکر

لوگوی >باچند کلیک نشریه را خریداری کنید < رو بروی نوشته های شما هم هست در قسمت چپ سمت بالا و مساله دیگر دوست عزیز اینجانب وظیفه داشتم اگر مشکلی بود مطرح نمایم شاید این مشکل فقط برای اینجانب باشد و دوستان دیگر مشکلی نداشته باشند شاید اطلاعات اینجانب کم هست ولی گفته ها را باید گفت و یک مساله وقتی به قسمت انجمن وارد میشوی در قسمت پایین که آمار کابران هست چرا برای اینجانب اسامی رفته بیرون صفحه و نمایان نیست و اینکه فرمودید سایتهای دیگر فکر کنم لازم نباشه اسم سایتی در اینجا مطرح بشه از اینکه به نظرات اینجانب رسیدگی مینمایید کمال تشکر را دارم سپاس

*hit m@n*
2011/12/30, 22:23
لوگوی >باچند کلیک نشریه را خریداری کنید < رو بروی نوشته های شما هم هست در قسمت چپ سمت بالا و مساله دیگر دوست عزیز اینجانب وظیفه داشتم اگر مشکلی بود مطرح نمایم شاید این مشکل فقط برای اینجانب باشد و دوستان دیگر مشکلی نداشته باشند شاید اطلاعات اینجانب کم هست ولی گفته ها را باید گفت و یک مساله وقتی به قسمت انجمن وارد میشوی در قسمت پایین که آمار کابران هست چرا برای اینجانب اسامی رفته بیرون صفحه و نمایان نیست و اینکه فرمودید سایتهای دیگر فکر کنم لازم نباشه اسم سایتی در اینجا مطرح بشه از اینکه به نظرات اینجانب رسیدگی مینمایید کمال تشکر را دارم سپاس

دوست عزیز این لوگو در کنار آخرین پست قرار دارد
نه تمامی پست ها

در مورد اسامی کاربران آخر صفحه اگر امکان دارد
یک عکس بگیرید و در فروم قرار دهید
چون منظورتان را به طور کامل نفهمیدم

با تشکر

doom2009
2011/12/30, 22:32
دوست عزیز این لوگو در کنار آخرین پست قرار دارد
نه تمامی پست ها

در مورد اسامی کاربران آخر صفحه اگر امکان دارد
یک عکس بگیرید و در فروم قرار دهید
چون منظورتان را به طور کامل نفهمیدم

با تشکر

اینجانب با آخرین پست مشکلی ندارم ولی وقتی یک موضوع جدید ارسال میکنی در خود موضوع که اولین پست هست قرار میگیره که نوشته ها باریک شده و نصف صفحه دیده میشوند و برای دیدن کامل نگاشته ها باید با جابجایی قسمت کرکره مانندی از اول یک سطر تا آخر آن رفت و این یک مشکل میباشد سپاس

این هم عکس از قسمت آمار کاربران با تشکر3504

*hit m@n*
2011/12/30, 23:55
اینجانب با آخرین پست مشکلی ندارم ولی وقتی یک موضوع جدید ارسال میکنی در خود موضوع که اولین پست هست قرار میگیره که نوشته ها باریک شده و نصف صفحه دیده میشوند و برای دیدن کامل نگاشته ها باید با جابجایی قسمت کرکره مانندی از اول یک سطر تا آخر آن رفت و این یک مشکل میباشد سپاس

این هم عکس از قسمت آمار کاربران با تشکر3504

دوست عزیز فکر کنم مرورگرتان بر روی پیچ زوم کرده باشد
اگه امکانش وجود دارد با مرورگر firefix هم چک کنید
اگر مشکل پا برجا بود در همین مرورگز Ctrl را نگه داشته و scroll موس را عقب بکشید ( با این کار از مقدار زوم کاسته می شود )
اگر نشد در تنظیمات مرورگر زوم مرورگر را کم کنید

ببینید این پیج من است

قبل از زوم

عکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

بعد از زوم

عکس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با تشکر

Editor In chief
2011/12/31, 08:07
دوست عزيز و گرامي لطفا مجموعه‌اي از مشکلات موجود را که در فروم ديده‌ايد ليست کنيد و براي آقاي شاليکاريان بفرستيد تا با مسئول فني انتقال و اين مشکل حل شود.

doom2009
2012/01/04, 13:06
ان شا اله 1000 سال سایش بالا سرمون باشه

واقعا مقایسه جالبی هست بین امکانات گوشی جی ال ایکس و یک سنگ سپاس

doom2009
2012/01/04, 13:16
دوستان شما می گویید قسمت سرچ مشکلی ندارد حرف شما قبول ولی شما این کلمه را سرچ بفرمایید اگر پیدا کرد اونوقت درست است> احسان عباسی< ببینید یک کاربر نمیاد تمام عنوان یک موضوع را سرچ کنه شاید عنوان را بطور کامل به یاد ندارد اونوقت چی شاید به دنبال موضوع خاصی هست که فقط یک کلمه از اون رو به یاد داشته باشه البته عذر خواهی می کنم از اینکه این موضوع را چندین بار مطرح نمودم بابت هرچه بهتر شدن سایت با تشکر

Castiel
2012/01/04, 13:26
دوستان شما می گویید قسمت سرچ مشکلی ندارد حرف شما قبول ولی شما این کلمه را سرچ بفرمایید اگر پیدا کرد اونوقت درست است> احسان عباسی< ببینید یک کاربر نمیاد تمام عنوان یک موضوع را سرچ کنه شاید عنوان را بطور کامل به یاد ندارد اونوقت چی شاید به دنبال موضوع خاصی هست که فقط یک کلمه از اون رو به یاد داشته باشه البته عذر خواهی می کنم از اینکه این موضوع را چندین بار مطرح نمودم بابت هرچه بهتر شدن سایت با تشکر

سیستم سرچ بر اساس برچسب مطالب است, به همین دلیل است که بر قرار دادن برچسب برای مطالب تاکید می کنم.
سیستم سرچ در موتورهای جستجو مانند گوگل نیز بر این اساس است و فقط از طریق برچسب مطالب می تواند موضوعات را پیدا کند.

doom2009
2012/01/04, 13:31
با تشکر از شما دوست گرامی البته درست متوجه نشدم , مگر امکان گذاشتن بر چسب بصورت اتوماتیک وجود ندارد ?

Castiel
2012/01/04, 13:38
با تشکر از شما دوست گرامی البته درست متوجه نشدم , مگر امکان گذاشتن بر چسب بصورت اتوماتیک وجود ندارد ?
به صورت اتوماتیک وجود دارد, اما آن موارد را در تمام تاپیکها و بدون توجه به موضوع آن تاپیک درج میکند. به این صورت در کل هیچ موضوعی پس از سرچ نمایش داده نمی شود.
شما هم اکنون عبارت gskill را سرچ کنید و ببینید آیا موضوعی یافت نمی شود؟

TideHunter
2012/01/04, 16:22
دوست عزيز و گرامي لطفا مجموعه‌اي از مشکلات موجود را که در فروم ديده‌ايد ليست کنيد و براي آقاي شاليکاريان بفرستيد تا با مسئول فني انتقال و اين مشکل حل شود.مشکل من فقط این تبلیغ های بغله بعضی پستا ست اگه مکانش باشه و جاش عوض بشه خیلی بهتره چون هم استاندارد نیست هم پستا رو خراب می کنه .

VSH-Katana
2012/01/28, 00:41
لطفا نسخه موبایل هم واسه فروم و سایت بزارید چون با موبایل اصلا خوب کار نمیکنه

THE DARK KNIGHT
2012/07/31, 21:29
The fire will rise.....

bsireza
2012/08/01, 00:32
تفلد تفلد تفلدت مبارک

Navid.y
2012/08/01, 00:46
چرا کسی به تاریخ تاپیک توجه نمیکنه؟ این تاپیک مال عهد عتیق هستش!

nimatehrani3
2012/08/01, 03:36
اقا یه نظر در مورد سایت . نمیدونم که شما سایت گزینه 2 رو دیدید یا نه ولی خوبه که سایت رو به دو حالت ، یکی اینکه بیاین قسمت های اضافه رو که سنگین هستند رو کم کنیم و برای کاربرن dial up قرار بدین و سایت معمولی رو برای کاربران پر سرعت بزارین . البته هیچ گونه اجباری نباید توش باشه .

اخ ببخشید تولدتون مبارک باشه . من یکی باورم نشد که این جا تازه داره یکساله میشه ، اقا واقا سایت خفنی هست . من که باز هم تو کف یکساگیش هستم .

metall_hero
2012/08/01, 10:11
مبارکه , تبریک میگم ایشالا شاهد یشرفت سایت و فروم باشیم (ایشالا الکسا 1 جهانی :دی)
تو این چندیدن ماه که واقعا استفاده مفید کردیم از فروم و سایت
خسته نباشید