PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تخفیف اشتراک ماهنامه سخت افزار+ جوایز ارزنده

Castiel
2011/12/16, 19:41
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.با توجه به بی برنامگی در برگزاری هفدهمین نمایشگاه الکامپ، مجموعه سخت افزار در این رویداد حضور نداشته است، با این حال، به مناسبت برگزاری نمایشگاه الکامپ، به مدت یک ماه از درج این اعلان در وب سایت، علاوه بر 10 درصد تخفیف در اشتراک نشریه، تعداد 4 عدد هارددیسک پرتابل 160 گیگابایتی سامسونگ S2 به قید قرعه به مشترکین جدید اهدا خواهد شد. همچنین از سوی شرکت ADATA، تعداد 5 عدد حافظه فلش نیز برای این عزیزان در نظر گرفته شده است. دوستان عزیزی که تاکنون مشترک نشریه سخت افزار نگردیده اند، در این مدت یک ماهه می توانند با ثبت اشتراک، از شرایط و هدایای ویژه این طرح بهره مند گردند.

جهت ثبت اطلاعات به لینک زیر مراجعه کنید.فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.منتظر نظر شما در مورد این طرح هستیم.

*hit m@n*
2011/12/16, 20:11
یه سوال فنی
منم تو این قرعه کشی حضور دارم یا نه :p

با تشکر

Castiel
2011/12/16, 20:13
یه سوال فنی
منم تو این قرعه کشی حضور دارم یا نه :p

با تشکر

بله!
شما هم شرکت خواهید داشت

doom2009
2011/12/16, 20:34
دوست گرامی با عرض تشکر آیا به صورت اینترنتی نمیشه اشتراک گرفت تازه اگر ما از طریق کارت به کارت اشتراک بگیریم چگونه تخفیف حساب میشه لطفا بیشتر توضیح بفرمایید ممنون موفق باشید

Castiel
2011/12/16, 20:45
دوست گرامی با عرض تشکر آیا به صورت اینترنتی نمیشه اشتراک گرفت تازه اگر ما از طریق کارت به کارت اشتراک بگیریم چگونه تخفیف حساب میشه لطفا بیشتر توضیح بفرمایید ممنون موفق باشید

این لینک ثبت اشتراک در سایت است که شرایط پرداخت نیز نوشته شده است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

doom2009
2011/12/16, 21:14
دوست گرامی اینجانب مطالعه نمودم ولی ببخشید شما فرمودین 10 درصد تخفیف این قیمت با اینکه میدانم قیمت مناسبی هست ولی از قبل این قیمت بوده وتغییری در آن ندیدم البته قصد جسارت نداشتم با تشکر موفق باشید

Castiel
2011/12/16, 23:43
دوست گرامی اینجانب مطالعه نمودم ولی ببخشید شما فرمودین 10 درصد تخفیف این قیمت با اینکه میدانم قیمت مناسبی هست ولی از قبل این قیمت بوده وتغییری در آن ندیدم البته قصد جسارت نداشتم با تشکر موفق باشید

اصلاح قیمت اشتراک انجام خواهد شد.

majid4310
2011/12/22, 23:40
من فرم رو پر کردم اما بعد از ارسال ریدایرکت شد به صفحه اصلی ،درخواستم ثبت شده؟

Castiel
2011/12/23, 10:04
درخواست شما ثبت شده است و پس از آن به صفحه اصلی وب سایت می روید.