PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدایای ویژه برای مدیر و کاربر برتر فروم سخت افزار

Castiel
2011/12/16, 19:13
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با سلام
طبق اعلام قبلی، مدیر برتر فروم در اولین ماه فعالیت، یک هدیه به رسم یادبود از مجموعه سخت افزار دریافت خواهد کرد. مدیر برتر ماه اول، جناب آقای سعید مظفری، مدیر انجمن صوت و تصویر بودند که به رسم یادبود، یک عدد هارد دیسک پرتابل 160 گیگابایتی سامسونگ به این عزیز اهدا خواهد شد.
همچنین کاربر عزیز، با نام کاربری *hit m@n*، به عنوان کاربر برتر فروم شناخته شده و به ایشان اشتراک شش ماهه نشریه سخت افزار اهدا می گردد.

با تشکر

*hit m@n*
2011/12/16, 19:18
جدییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییی:x
ای ول بابا
بالاخره ما هم یه چیزی برنده شدیم
خبر خوبی بود
مرسی

با تشکر

Castiel
2011/12/16, 19:21
جواد عزیز مبارکت باشه،
به سعید جان هم تبریک میگم

doom2009
2011/12/16, 21:22
مبارک همه دوستانی که برنده شدن باشه به امید پر شدن هارد 160 گیگ البته این هارد که عکسشو گذاشتین بیشتر حال میده روش پا بزاری به جای ترازو استفاده کنی با تشکر موفق باشید

saeid6574598
2011/12/16, 22:18
بابا من که اصلا ارزش این هدایا رو ندارم . در هر حال از آقای پناهی عزیز ، آقای حسام شالیکاریان و تمامی دوستان سخت افزاریم ، تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم که همیشه سالم و تندرست و پرانرژی باشید .

Castiel
2011/12/16, 22:23
بابا من که اصلا ارزش این هدایا رو ندارم . در هر حال از آقای پناهی عزیز ، آقای حسام شالیکاریان و تمامی دوستان سخت افزاریم ، تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم که همیشه سالم و تندرست و پرانرژی باشید .

مبارکت باشد سعید جان،

farjam1990
2011/12/16, 22:26
ضمن تبریک به این دو دوست عزیزم آرزوی موفقیت بیش از پیش براشون دارم
انتخاب شایسته و به جایی بود

*hit m@n*
2011/12/16, 22:47
ضمن تبریک به این دو دوست عزیزم آرزوی موفقیت بیش از پیش براشون دارم
انتخاب شایسته و به جایی بود

فرجام جان ان شااله تو هم یه روز یه کارت گرافیک نسوز برنده بشی ( منظورم از نسوز بودن اینه که هرچقدر اورکلاکش کنی یا به اصطلاح شکنجش کنی نسوزه ) @-)

با تشکر

doom2009
2011/12/16, 22:59
فرجام جان ان شااله تو هم یه روز یه کارت گرافیک نسوز برنده بشی ( منظورم از نسوز بودن اینه که هرچقدر اورکلاکش کنی یا به اصطلاح شکنجش کنی نسوزه ) @-)

با تشکر

کارت گرافیک نسوز که وجود نداره در آور کلاک دیر سوز شاید ولی فرجام عزیز کارت گرافیک بسوزه میتونه با ضمانت تعویض کنه با تشکر

rajah
2011/12/16, 23:13
مبارکه مبارکه مبارکه واقعا شایستگی دریافت جایزه رو داشتین امیدوارم پیروز و موفق باشین

Arsn
2011/12/16, 23:30
هیج کارت یا Cpu ای زنده از زیر دستان من خارج نمیشه ! این شعار فرجام است !

doom2009
2011/12/17, 00:03

دوست گرامی شان شما خیلی بالاست این یک هدیه ناچیزی هست که تقدیم شما شده و ما برای دوستان خوشحال شدیم و هستیم اگر دست خودم بود خیلی بهتر از اینها تقدیم شما مینمودم البته دوستان سخت افزاری همه خوبن ولی هر کسی یک شان و منزلتی داره موفق باشید با تشکر

doom2009
2011/12/17, 00:09

دوست گرامی تا شکست توی کار نباشه هیچوقت به موفقیت دست نخواهی یافت وهیچ آورکلاکری نمیتونه ادعا کنه که تا حالا ریسک نکرده یا قطعه نسوزونده مگر اینکه از قبل حرفه اصلیش آور باشه و باز هم این کار ریسک داره با تشکر موفق باشید

Arsn
2011/12/17, 01:01
دوست گرامی تا شکست توی کار نباشه هیچوقت به موفقیت دست نخواهی یافت وهیچ آورکلاکری نمیتونه ادعا کنه که تا حالا ریسک نکرده یا قطعه نسوزونده مگر اینکه از قبل حرفه اصلیش آور باشه و باز هم این کار ریسک داره با تشکر موفق باشید

یه جوری میگی انگار من تا حالا قطعه کم سوزوندم ! خوبه آخرین مادربرد نازنیم بود که هفته پیش توی فرکانس 6200 سوخت ! (نگران نشو عوضش کردم)

من تا همین الان که خدمت شما هستم Q6700 و Q8300 و Sempron140 سوزوندم(دیگه تصویر نداده !) ! تو مادربورد ها هم که رقیب ندارم ! هیچ وقت کارت گرافیک نسوزوندم چون اورکلاک تحت LN گرافیک بلد نیستم و کانتینرش رو هم ندارم !

البته بیشترش به خاطر بی احتیاطی بوده و جبران شده !

doom2009
2011/12/17, 01:10
یه جوری میگی انگار من تا حالا قطعه کم سوزوندم ! خوبه آخرین مادربرد نازنیم بود که هفته پیش توی فرکانس 6200 سوخت ! (نگران نشو عوضش کردم)

من تا همین الان که خدمت شما هستم Q6700 و Q8300 و Sempron140 سوزوندم(دیگه تصویر نداده !) ! تو مادربورد ها هم که رقیب ندارم ! هیچ وقت کارت گرافیک نسوزوندم چون اورکلاک تحت LN گرافیک بلد نیستم و کانتینرش رو هم ندارم !

البته بیشترش به خاطر بی احتیاطی بوده و جبران شده !

دوست گرامی قصد جسارت نداشتم خدارو شکر که جبران شده با آرزوی موفقیت برای شما با تشکر

farjam1990
2011/12/19, 14:53

اِ من اینو تازه دیدم که نوشتی :)))
فعلا که دارم مادربورد و پردازنده رو با هم میفروشم :دی فقط مادربوردمو زیاد دلم نمیاد :( فک کنم تنها مادربوردی بوده که با این قیمتش میتونسته هم 6 هسته ای های AMD رو ساپورت کنه و هم دوال کراسفایرش 16x باشه و تریپلش هم 16x 8x 8x :دی

saeid6574598
2011/12/25, 12:36
راستی حسام جان ! این جایزه من چی شد ؟ بی صبرانه منتظرش هستم . خیلی دوست داشتم یک یادگاری از طرف سخت افزار داشته باشم . \:d/

Phantom
2011/12/25, 17:29
راستی حسام جان ! این جایزه من چی شد ؟ بی صبرانه منتظرش هستم . خیلی دوست داشتم یک یادگاری از طرف سخت افزار داشته باشم
. \:d/
سعید جان امشب بخواب تو خواب میبینیش اونو قت رو یا یی میشه

s@j@d
2011/12/25, 18:35
تبریک به هر دو برنده عزیز و همچنین تشکر از آقای پناهی عزیز

Castiel
2011/12/25, 19:04
راستی حسام جان ! این جایزه من چی شد ؟ بی صبرانه منتظرش هستم . خیلی دوست داشتم یک یادگاری از طرف سخت افزار داشته باشم . \:d/

سعید جان بابت تاخیر به وجود آمده واقعا عذر می خواهم، انشالله هفته جاری، هارد دیسک برای شما ارسال خواهد شد.

saeid6574598
2011/12/25, 19:55
سعید جان بابت تاخیر به وجود آمده واقعا عذر می خواهم، انشالله هفته جاری، هارد دیسک برای شما ارسال خواهد شد.
خواهش می کنم حسام جان ! شما سرور مایید . ما شما رو بیشتر از اینها دوست داریم . :)