PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی میخوام برای خرید گوش دست دوم؟؟؟

Saeid59
2014/10/19, 02:04
درود به همگی:

اول اینکه شاید و به احتمال قوی بفرمایین این کیه دیگه !!
چون میخوام گوشی دست دوم بگیرم با مشخصات خوب حداکثر تا 250-300 تومن
برای اینکه :
تبلت سیم کارت خور دارم با قابلیت مکالمه اما بیرون نمی برمش اصلا و مکالمه باهاش حتی با هندز فری هم از نظر من مسخره س (البته از بابت سیم کارت خور بودن به نسبت سایر برندها هزینه خاص و زیادی ندادم و جزو خصوصیات ش بود )
یه گوشی مدل قدیمی سامسونگ سیمبین هم دارم که از بابت مکالمه کارم رو راه میندازه...

اساسا هم آدمی ام که معتقدم بر حسب نیاز باید خرج کرد و اصلا از مدل رایج در جامعه که الگوی مصرف کاملا افراطیییییییییییییییییییی یییییییییییییی هستش متنفرم !!!!!
ولی تازگیا از دست گرفتن این گوشی و جواب دادن به تماس ها باهاش خجالت زده میشم-با توجه به مطالب بالا که اساسا هزینه مد اضافی هستش برا من-خرید دست دوم به صلاحه؟ چه برندی دست دومش زیاد پیدا میشه؟ پیشنهادتون؟؟

با این هزینه -نو- چه برندی - چه مدلی به صرفه س؟(میدونم که رم و سی پی یو ضعیف دارن ولی باین حال ؟؟چاره چیه)

aryaiee
2014/10/19, 07:22
بنده هیچوقت یک کالای دیجیتال دست دوم رو پیشنهاد نمیکنم.
در ضمن دوست من برای اکثر سوالات شما در انجمن تاپیک جامع و مستقل است.لطفا از این به بعد به جای زدن این همه تاپیک جدا،از تاپیک های خود انجمن استفاده کنید.

SAMAN
2014/10/19, 22:04
با این هزینه -نو- چه برندی - چه مدلی به صرفه س؟(میدونم که رم و سی پی یو ضعیف دارن ولی باین حال ؟؟چاره چیه)

شما نیاز هاتون رو رو نگفتید ؟!

کلا من هم با جنس دست دو مخالف ام !

Saeid59
2014/10/19, 23:31
بنده هیچوقت یک کالای دیجیتال دست دوم رو پیشنهاد نمیکنم.
در ضمن دوست من برای اکثر سوالات شما در انجمن تاپیک جامع و مستقل است.لطفا از این به بعد به جای زدن این همه تاپیک جدا،از تاپیک های خود انجمن استفاده کنید.

بله دیدم که هست ولی چون اکثرا بحث ها حول و حوش جنس های آک هستش و مدنظر من دست دوم بود ترجیح دادم جداگانه بنویسم
باز هم چشم -
ممنون!

SAMAN
2014/10/19, 23:36
بله دیدم که هست ولی چون اکثرا بحث ها حول و حوش جنس های آک هستش و مدنظر من دست دوم بود ترجیح دادم جداگانه بنویسم
باز هم چشم -
ممنون!

حله ؟

ختم تاپیک ؟!

Saeid59
2014/10/20, 00:05
نه کجا حله آقا؟
فرمودین دست دوم نه ولی نفرمودین (با این هزینه) اکبند چی و از چه برندی؟
درکل هم نیاز زیاد مطرح نیست -چیزی که میخوام اینه:: >>
از اولین مدل های فعلی گوشی های آندروئیدی باشه+هزینه معقول
که از شر گوشی سیمبین خلاص بشم و تو جمع از بابت گوشی د مده و نگاه های کنایه دار
ناراحت نشم و تو ذوقم نخوره ! همین و لا غیر!!!

SAMAN
2014/10/20, 00:08
نه کجا حله آقا؟
فرمودین دست دوم نه ولی نفرمودین (با این هزینه) اکبند چی و از چه برندی؟
درکل هم نیاز زیاد مطرح نیست -چیزی که میخوام اینه:: >>
از اولین مدل های فعلی گوشی های آندروئیدی باشه+هزینه معقول
که از شر گوشی سیمبین خلاص بشم و تو جمع از بابت گوشی د مده و نگاه های کنایه دار
ناراحت نشم و تو ذوقم نخوره ! همین و لا غیر!!!

بگو دقیقا میخوای چه کنه ؟! بازی یا نرم افزار یا ......

شما هی میگی اندرویدی ارزون !

Saeid59
2014/10/20, 17:56
بگو دقیقا میخوای چه کنه ؟! بازی یا نرم افزار یا ......

شما هی میگی اندرویدی ارزون !

والا نمیدونم منظور از این واضح تر که بالا گفتم دیگه چی میشه!
اینی که من گفتم یعنی اینکه ساده ساده ولی با این حال اونی که بیشتر تو ذهنمه ایناست:
بازی : سطح متوسط یا اصلا نشد هم نشد !
نرم افزار : آره -معمولی
وای فای-3G : میشه نباشن؟ ای کاش option دار بود و میشد انتخاب نکرد تا هزینه بیاد پایین!
ببین جناب-من خودم اهل سرچ هستم و مشخصات گوشی ها رو میتونم ته توشو در بیارم و کمابیش هم یه چیزایی سرم میشه
ولی منظور از مطرح کردن در این تاپیک
بیشتر-برند و مدل قابل اعتماد با گارانتی پاسخگو+ اخذ قیمت از دوستان عزیز (بویژه مطلع ترین و خبره ترین) هست !

SAMAN
2014/10/20, 18:47
والا نمیدونم منظور از این واضح تر که بالا گفتم دیگه چی میشه!
اینی که من گفتم یعنی اینکه ساده ساده ولی با این حال اونی که بیشتر تو ذهنمه ایناست:
بازی : سطح متوسط یا اصلا نشد هم نشد !
نرم افزار : آره -معمولی
وای فای-3G : میشه نباشن؟ ای کاش option دار بود و میشد انتخاب نکرد تا هزینه بیاد پایین!
ببین جناب-من خودم اهل سرچ هستم و مشخصات گوشی ها رو میتونم ته توشو در بیارم و کمابیش هم یه چیزایی سرم میشه
ولی منظور از مطرح کردن در این تاپیک
بیشتر-برند و مدل قابل اعتماد با گارانتی پاسخگو+ اخذ قیمت از دوستان عزیز (بویژه مطلع ترین و خبره ترین) هست !

به نظرم حداقل طرفای 450 تومن حداقل خرج کنید پشیمون نمیشید و کم نمیاره ....... میتونه یه گزینه ی خوب باشه .....

LG L70 Dual D325

Mostafa98
2014/10/20, 20:02
میتونید لومیا 525 بگیرید
حدود چهارصد و پنجاه
فقط ویندوز فون هست و بعضی از برنامه ها رو نداره.
ولی نسبت به قیمتش خیلی قویه.

Asus.Fonepad
2014/11/14, 22:29
با سلام
حدود ۳۵۰
sony e1
یا
هواوی
البته برای رنج قیمت های پایین هواوی چون برند کمتر شناخته شده ایه امکاناتش بهتر است

Nima.Salarian
2014/11/15, 10:52
1.ویندوزفون خوبه ولی از لومیا 920 به بالا که به بودجه شما نمخوره
2.دنبال سامسونگ نباش که ارزون بدرد بخورش 700 تومنه
3.الجی بد نیست ولی پرچم داراش معرکیه من یک LG G Pro داشتم دست پدرم بود تاچش دکمه هاش از کار افتاد چون گارانتی طلایی داشت بدون سوالی عوض کردن که انصافا از آکش بهتر بود( پس اگه گرفتی با گارانتی طلایی مادیران بگیر)
4.هوآوی خوبه ( من خودم الان Honor 3C ) دارم که عالیه...توی رنج قیمت شما برند هواوی خوبه حالا خودت به سلیقه خودت از این برند سرچ کن ببین کدوم به روحیت سازگاره