PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط دوربین گوشی و هندز فری برای عکس گرفتن

sun2sun
2014/10/17, 23:36
با سلام
این یه برنامه عمومی نیست و بیشتر شخصی هست و برمیگرده به ذهن خراب من بنابراین لطفا تعجب نفرمایید مخصوصا در مورد آخر
سوال من این هست که آیا میشه یک برنامه نوشت که مثل دوربین رو وصل کنی و به جایه اینکه با دکمه رو تاچ صفحه زد تا عکس بگیره دکمه هندز فری رو زد تا عکس بگیره ؟

و آیا میشه برای جلوگیری از اشتباه اجرا نشدن موزیک پلیر مثلا با دکمه ولوم آپ یا دان این کارو کرد ؟

یا حتی بیشتر تو این فکرم قاب گوشی رو باز کنم و از روی پایه های دوربین که سیم بشون وصل هست یک سیم بکشم با یک دکمه جدا وصل کنم تا مثل یک شاتر ( دکمه جدا برای عکس گرفتن ) عمل کنه آیا شدنی هست ؟

پیشاپیش تشکر

aryaiee
2014/10/18, 07:41
دوست من سیم بکشم چیه آخه؟؟شما فکر کردید 2 تا سیم بهم بخوره شات میگیره؟شما اگر خودتون میخواهید خالق چیزی باشید باید کاملا در اون زمینه علم داشته باشید که با صحبت های شما عزیز شک دارم در این زمینه...
در مورد اون هندزفری،به نظرم باید دکمه جدا قرار داد چون ولوم هم بزنید صدا کم و زیاد میشود.یعنی باید دکمه اختصاصی درست کرد.باز هم اجازه بدید اساتید موبایل تشریف بیارند راهنمای میکنند.

sun2sun
2014/10/18, 08:29
شک نکن که تجربه ای ندارم اگر داشتم که نمی پرسیدم عزیزم
به هر حال ایده دارم و یک هدف به هر حال انجام میشه ولی خوب کمک هم نیازه که ایشالله خود شما و بقیه بچه هاکمکم میکنین

ولی بازم تشکر

meelad
2014/10/18, 09:06
این قابلیت در خیلی ار نرم افزار های عکس برداری اندروید وجود داره! camerapro و خیلی از نرم افزار های دیگه این قابلیت (Capture with media button) رو دارن.
حتی بعضی از شرکت ها این قابلیت رو در برنامه پیش فرض عکس برداریشون قرار دادن.

Dan
2014/10/18, 10:22
با سلام
این یه برنامه عمومی نیست و بیشتر شخصی هست و برمیگرده به ذهن خراب من بنابراین لطفا تعجب نفرمایید مخصوصا در مورد آخر
سوال من این هست که آیا میشه یک برنامه نوشت که مثل دوربین رو وصل کنی و به جایه اینکه با دکمه رو تاچ صفحه زد تا عکس بگیره دکمه هندز فری رو زد تا عکس بگیره ؟

و آیا میشه برای جلوگیری از اشتباه اجرا نشدن موزیک پلیر مثلا با دکمه ولوم آپ یا دان این کارو کرد ؟

یا حتی بیشتر تو این فکرم قاب گوشی رو باز کنم و از روی پایه های دوربین که سیم بشون وصل هست یک سیم بکشم با یک دکمه جدا وصل کنم تا مثل یک شاتر ( دکمه جدا برای عکس گرفتن ) عمل کنه آیا شدنی هست ؟

پیشاپیش تشکر
1- بله امکانش وجود داره. گوشی های آیفون بصورت پیش فرض این قابلیت رو دارن. برای اندروید هم نرم افزار Remote Control Camera Shutter وجود داره که البته پولی هست و نسخه رایگانش رو فکر نمیکنم بشه پیدا کرد. من توی سایت های فارسی دنبال لینک دانلود گشتم تنها موضوع مرتبط همین تاپیک شما توی یک فروم تخصصی اندروید بود که امروز ایجاد شده بود! البته در رام هایی مثل سیانوژن (نسخه های جدید) امکان عکس برداری با هندزفری بدون نیاز به نرم افزار اضافی وجود داره.

2- باز هم جواب مثبت هست. آیفون ها از قدیم این امکان رو داشتند و در اندروید هم این امکان از چند نسخه پیش اضافه شده. همونطور که میلاد جان اشاره کردند در بعضی گوشی ها این قابلیت بصورت پیش فرض وجود داره. همچنین میتونید از نرم افزارهایی مثل VolShutter استفاده کنید.

3- بله شدنیه اما باید در الکترونیک تخصص داشته باشید.

یکی از بهترین راه ها برای عکاسی استفاده از شاتر بلوتوث هست که نیاز شما رو هم بر طرف میکنه.

sun2sun
2014/10/19, 23:40
با تشکر از بچه های عزیز خوب من تو فکرم برنامشو بنویسم و تو الکترونیک البته نه نظری و لی تجربی یه خورده کار کردم که باز هم از شما دوستان گل کمک می گیرم و راهنمایی ها تون رو میپذیرم