PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با هارد دیسک لپ تاپ hp

mehrdad187
2014/10/17, 15:23
سلام دوستای عزیز من 4 سال میشه که این لپ تاپ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو دارم HP (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) pavilion dv6 2155ee همه جوره خوب بوده تا اینکه الان چند وقته موقع بالا اومدن ویندوز (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) یه پیغامی میده در مورد هارد . عکسش رو ضمیمه کردم. نگرانی من بابت اطلاعات نیست. چون همشو بکاپ دارم. مشکل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اینجاست واسه تعویض (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هارد نمیدونم چه مدل هارد رو باید بخرم. عکس هاردم که بازش کردم رو گذاشتم. و مشکل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بعدی اینه که ویندوز (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) این لپ تاپ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اوریجیناله و هنوز تعویض (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) نشده. آیا با عوض شدن هارد میشه انتقالش داد یا باید ویندوز (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) جدید بریزم؟ کلا اگه پیشنهادی هم دارین بدین. ممنونم از همتون