PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن سیستم هنگام لود شدن ویندوز

siavashmarzban
2014/10/17, 07:52
سلام سیستم بالا میآد صفحش روشن میشه ولی موقه لود شدن ویندور یه دفعه کلا سیستم خاموش میشه
فکر کردم مشکل فن سی پس یو ه واسه همین عوضش کردم ولی بازم همین مشکل هست

Mostafa98
2014/10/17, 08:09
لطفا کل قطعات رو بگید و سیستم عاملتون رو.
از کی این اتفاق افتاده؟

EHSAN BAHAVAR
2014/10/17, 08:12
سلام دوست عزیز .

سیستم رو یه بار سیموس کنید و یا اگر دکه ی سیموس روی مادربرد نیست باتری مادربرد رو حدود 5 دیقه ای در بیارید و بعد بزارید سر جاش ببینید مشکل برطرف میشه .

احتمالا بایوس دشار تغییراتی شدعه بنده در جریان نیستم ولی اینکار رو اناجم بدید ببینید درست مسشه یا خیر!

siavashmarzban
2014/10/17, 08:31
لطفا کل قطعات رو بگید و سیستم عاملتون رو.
از کی این اتفاق افتاده؟

لپ تاب dell vostro 1510
یه چند روزی فنم مشکل داشت صدا میداد لپتابو چند بار خاموش کردم
یه دفعه این مشکل پیش اومد دیدم اینجوری شد
گفتم فنم ترکید دیگه واسه همین رفتم فن جدید گرفتم ولی حل نشد
جالب این که توی صفحه بایوس هرچی بمونه خاموش نمیشه ولی میره واسه لود ویندوز این مشکل پیش میاد
با safe mode هم بالا نمیاد
ویندوز سون 64 بیت است

siavashmarzban
2014/10/17, 08:33
سلام دوست عزیز .

سیستم رو یه بار سیموس کنید و یا اگر دکه ی سیموس روی مادربرد نیست باتری مادربرد رو حدود 5 دیقه ای در بیارید و بعد بزارید سر جاش ببینید مشکل برطرف میشه .

احتمالا بایوس دشار تغییراتی شدعه بنده در جریان نیستم ولی اینکار رو اناجم بدید ببینید درست مسشه یا خیر!

تنظیمات بایوسو تغییر ندادم
باتری بایوس لپتاب vostro 1510 کجاست ؟
میتونم لپتابو باز کنم ولی نمیدونم بایوس کجای مین بورده نقشه ای ازش ندارید؟

MR.POORSUNI
2014/10/17, 09:22
تنظیمات بایوسو تغییر ندادم
باتری بایوس لپتاب vostro 1510 کجاست ؟
میتونم لپتابو باز کنم ولی نمیدونم بایوس کجای مین بورده نقشه ای ازش ندارید؟

سلام دوست عزیز مشکل شما میتونه به علت گرمای زیاد پردازنده باشه که اگر فن لپتابتون خرابه یا به هر دلیلی دورش کم شده توی لود و فشار به صورت اتوماتیک خاموش میشه فعلا باید تنظیمات بایوس صفر بشه اگر درست نشد مشکل جای دیگست . باتری بایوس هم زیر درپوش نمایان میشه بیشتر مواقع . کار سختیه

aryaiee
2014/10/17, 09:34
دوستان گل و محترم من.لطفا بفرمائید چطور نتیجه گرفتید بایوس باید ریست بشود؟دوم اینکه چطور نتیجه گرفتید بایوس لپ تاپ به راحتی ریست میشود؟
لطفا تا قبل از اینکه استارتر محترم مشخصات و یا مدل کامل نداده راهنمایی نفرمائید.از راهنمایی مواردی که در اون مطمئن نیستید بپرهیزید با تشکر.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
استارتر محترم احتیاجی به ریست بایوس ندارید.لپ تاپ safe mode بالا نمیاد درسته؟فن رو تعمیرکار عوض کرد؟مطمئن بوده؟شما فن رو خریدید یهو اینجوری شد؟یا اینکه بعد از مدتی از تعویض فن اینجوری شد؟
سیستم خاموش میشود یا ریست میشود؟

MR.POORSUNI
2014/10/17, 10:00
دوستان گل و محترم من.لطفا بفرمائید چطور نتیجه گرفتید بایوس باید ریست بشود؟دوم اینکه چطور نتیجه گرفتید بایوس لپ تاپ به راحتی ریست میشود؟
لطفا تا قبل از اینکه استارتر محترم مشخصات و یا مدل کامل نداده راهنمایی نفرمائید.از راهنمایی مواردی که در اون مطمئن نیستید بپرهیزید با تشکر.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
استارتر محترم احتیاجی به ریست بایوس ندارید.لپ تاپ safe mode بالا میاد؟

سلام امیر حسین جان مدلش vostro 1510 هست و در safe mode هم میگه که بالا نمیاد به نظر خودم گرما مشکلشه چون میگن که فنش رو عوض کردن
اموزش سیموس کلیر رو هم پاک کردم تا کار دست خودشان ندهند .

siavashmarzban
2014/10/17, 10:06
استارتر محترم احتیاجی به ریست بایوس ندارید.لپ تاپ safe mode بالا نمیاد درسته؟فن رو تعمیرکار عوض کرد؟مطمئن بوده؟شما فن رو خریدید یهو اینجوری شد؟یا اینکه بعد از مدتی از تعویض فن اینجوری شد؟
سیستم خاموش میشود یا ریست میشود؟

نه با safe mode هم بالا نمیاد
بله فن را تعمیر کار عوض کرد
قبل از این که فن را عوض کنم این مشکل پیش آمد
بهد از تعویض فن برطرف نشد
کامل خاموش میشود

Reza Eshraghi
2014/10/17, 10:27
نه با safe mode هم بالا نمیاد

لپ تاب رو بردید زیر نصب مجدد ویندوز و ویندوز جدید بریزید ؟
یه ویندوز خوب پیدا کنید و یک ویندوز بریزید ببینید نصب موفقیت آمیز هست و ویندوز میاد بالا یا نه ؟
ویندوز های لایو هم تست کردید که با اون ها هم مشکل دارید یا نه ؟

aryaiee
2014/10/17, 10:32
فرمایشات جناب اشراقی رو انجام بدید.ابتدا باید مشخص بشه سیستم روی هارد استیبل میمونه یا نه.مشکل شما طوری هستش که باید قدم قدم جلو رفت.

siavashmarzban
2014/10/17, 10:39
لپ تاب رو بردید زیر نصب مجدد ویندوز و ویندوز جدید بریزید ؟
یه ویندوز خوب پیدا کنید و یک ویندوز بریزید ببینید نصب موفقیت آمیز هست و ویندوز میاد بالا یا نه ؟
ویندوز های لایو هم تست کردید که با اون ها هم مشکل دارید یا نه ؟

بله رو صفحه نصب ویندوز هم زمان لود شدن یه دفعه خاموش میشه

siavashmarzban
2014/10/17, 10:47
فرمایشات جناب اشراقی رو انجام بدید.ابتدا باید مشخص بشه سیستم روی هارد استیبل میمونه یا نه.مشکل شما طوری هستش که باید قدم قدم جلو رفت.
هارد استیبل یعنی چی؟

aryaiee
2014/10/17, 10:51
بله رو صفحه نصب ویندوز هم زمان لود شدن یه دفعه خاموش میشه
یعنی میرید واسه نصب هم خاموش میشه؟توی کدوم قسمت میشه دقیقا؟

siavashmarzban
2014/10/17, 11:33
یعنی میرید واسه نصب هم خاموش میشه؟توی کدوم قسمت میشه دقیقا؟

روی صفحه مشکی با لوگوی ویندوز

aryaiee
2014/10/17, 11:39
خوب با این شرایط دیگه فکر میکنم چیپست پل شمالی یا همان N/B شما به احتمال زیاد خراب است!احتمال بعدی بایوس هستش.اما بایوس احتمال کمتری داره.شما باید لپ رو بدید به یک شرکت معتبر تعمیراتی و نه مغازه.باید اول بایوس مجدد PROGRAM بشه که اگر درست نشد دیگه قطعا N/B خراب اشت دوست من

siavashmarzban
2014/10/17, 12:14
کسی نظر دیگه ای نداره؟

MR.POORSUNI
2014/10/17, 12:16
کسی نظر دیگه ای نداره؟

نخیر دوست عزیز حرف جناب اریایی رو به طور کامل اجرا بفرمایید ایشون تكنسين فنى لپتاپ هستند .

aryaiee
2014/10/17, 12:39
با تشکر از همه دوستانم ختم تاپیک