PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین آنتی ویروس های سال 2014 ؟

aryaiee
2014/10/16, 22:24
به جرات میتوان گفت یکی از بزرگترین مشکلات ما در کامپیوتر شامل ویروس ها،تروجان ها،خطرات ** و بدافزار ها هستند.همه ما بارها دچار مشکلاتی شده ایم که ریشه آنها به موارد ذکر شده برمیگردد.در اینجا بنده نتایچ چند وب سایت فعال در این زمینه رو میگذارم تا با شما عزیزان ببینیم امسال در این بخش کدام شرکت ها بهتر درخشیدند و کدام میتوانند فرشته نجات کامپیوتر ما باشند!
در ابتدا از وب سایت معروف 10toptenreviews (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)شروع میکنیم.این وب سایت در جدیدترین بررسی خود به ترتیب این آنتی ویروس ها را برترین نامیده است.
1-BITDEFENDER ANTIVIRUS PLUS
2-KASPERSKY
3-NORTON
4-F-SECURE
5-AVG
6-BULL GUARD
7-G DATA
8-PANDA PRO
9-AVAST PRO
10-MCAFEE PLUS
11-NOD 32

32534

خوب در ادامه میرسیم به بررسی وب سایتPC ADVISOR (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
1-NORTON 360 2014 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
2-BITDEFENDER TOTAL (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
3-G DATA (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
4-KASPERSKY PURE 3.0 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
5-E SCAN TOTAL (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
6-TREND MICRO TITANIUM (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
7-F-SECURE SAFE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
8-BULL GUARD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
9-MALWAAREBYTES (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
10-LOOK OUT SECURE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
خوب تا اینجا دوستان اگر دقت کرده باشید تقریبا نام های نا آشنایی زیادی در لیست ها وجود دارند و این خود بحث برانگیز خواهد بود!
در این بخش بهترین ها از نظر وب سایت TECHRADAR (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)رو خواهیم دید.(FREE)
1-AVAST
2-PANDA CLOUD
3-ZONE ALARAM FREE
4-AVIRA
5-BITDEFENDER FREE EDIT
اگر چرخی در این وب سایت ها بزنید خواهید دید که BITDEFENDER در رتبه های اولیه تمام این وب سایت ها یافت میشود.ظاهرا بر خلاف سنگین بودن آن و استفاده زیاد از SURCE های سیستم،قدرت خوبی برای مقابله با بدافزارها دارد.این کمپانی همواره برنده جوایز بسیاری در این بخش است.به طوری که در صفحه نخست وب سایت خود به راحتی با نمودار فاصله خود با رقبا را به رخ کشیده است!

32531

خوب حالا به نظر ما کدام آنتی ویروس میتواند قدرتمند تر و بهینه تر از باقی باشد؟

SAMAN
2014/10/16, 22:46
به نظرم همیشه ناد خوب بوده .....

aryaiee
2014/10/16, 23:12
به نظر خودم هم NOD در حال حاضر برای کاربران عادی بهترینه.اما از پارسال که BITDIFENDER2013 خریدم واسه یکی از دوستان متوجه شدم که به شدت قوی هستش واقعا.هرچند احتیاج به سخت افزار بالایی داره

ALEX_HOT
2014/10/16, 23:18
سلام دوستان وقت بخیر
این هم عرایض بنده بعد از تجربه کردن آنتی ویروس های مختلف ...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

aryaiee
2014/10/16, 23:25
سلام دوستان وقت بخیر
این هم عرایض بنده بعد از تجربه کردن آنتی ویروس های مختلف ...

اره همون موقع خونده بودم.باهات موافقم در اکثر بندها.اما احساس میکنم NOD32 SMART SECUR سری 7 یک مقدار قویتر شده.هرچند هنوز مقداری زیادی ضعف دارد مخصوصا در همان ویروسهای سنگین و حرفه ایی تر که فرمودید

Hoplite
2014/10/16, 23:54
دوستان من چند ساله نود دارم بد نبوده ولی خیلی وقتا هم نتونسته ویروسی که مطمئن بودم توی سیستمم هستش رو پیدا کنه حتی با جدیدترین آپدیت !
تنها و تنها دلیلی هم که دارم ازش استفاده میکنم اینه که واقعا سرعت سیستم رو پایین نمیاره ! انگار اصلا نصب نیست !
حالا چیز بهتری سراغ دارید که سرعت رو هم پایین نیاره ؟

Reza Eshraghi
2014/10/16, 23:55
ورژن 8 شرکت ESET هم که جدید و بهینه ویندوز 10 هست
مثل گذشته دیگه نیست به نظر من . هرچند از نظر سبک بودن رو دست نداره !

SAMAN
2014/10/17, 01:57
من از اکثر شون استفاده کردم ناد چیز دیگه است ....... درسته ایراداتی هم داره .......

aryaiee
2014/10/17, 09:38
ورژن 8 شرکت ESET هم که جدید و بهینه ویندوز 10 هست
مثل گذشته دیگه نیست به نظر من . هرچند از نظر سبک بودن رو دست نداره !
دقیقا مثل گذشته درسته نیست رضا جان!اما خیلی سبک و سریع هستش.رتبه اش امسال اومده پائین اما این باعث نمیشه من برم طرف چیز دیگه فعلا!

th e nd
2014/10/17, 10:04
و آن گاه که بیت دفندر آفریده شد ما کسپر را نشانش دادیم!
:ar!

1- کسپر
2- بیت

MR.POORSUNI
2014/10/17, 10:04
خیلی ممنون عزیز دل :D من فقط موندم اویرا و مک کافی چرا انقدر رتبه پایین گرفتن مکافی واقعا توی ویروس یابی استاده !

IMAN4K
2014/10/17, 12:10
انتخاب بنده همیشه kaspersky بوده و هست.
یکی از دوستان که ادمین شبکه یک سازمان با تقریبا 70 یوزر هستن از طریق یک ftp server خارج از ایران (چین) دچار یک spyware شدند (حتی از فایروال kaspersky عبور کرده بود) و بعد از تلاش فراوان به پیشنهاد بنده از kaspersky rescue disk سرور رو در حالت بوت اسکن کردند و بعد از اون مشکل حل شد.حتی microsoft security essentialsa هم توانایی دیتکت این ویروس رو نداشت.
پس kaspersky رو دست کم نگیرید!

aryaiee
2014/10/17, 12:43
انتخاب بنده همیشه kaspersky بوده و هست.
یکی از دوستان که ادمین شبکه یک سازمان با تقریبا 70 یوزر هستن از طریق یک ftp server خارج از ایران (چین) دچار یک spyware شدند (حتی از فایروال kaspersky عبور کرده بود) و بعد از تلاش فراوان به پیشنهاد بنده از kaspersky rescue disk سرور رو در حالت بوت اسکن کردند و بعد از اون مشکل حل شد.حتی microsoft security essentialsa هم توانایی دیتکت این ویروس رو نداشت.
پس kaspersky رو دست کم نگیرید!
درسته ایمان جان اتفاقا دیشب با یکی از دوستان که نمایندگی آنتی ویروس ایمن رو دارند صحبت میکردم ایشون تاکید بر kaspersky داشتند و خودشون هم از نسخه اصلش استفاده میکنند واسه هر 4 سیستم محل کارش.اما خوب هیچ آنتی ویروسی نیست که بشود به شکل کامل و بی نقص بهش تکیه کرد.

IMAN4K
2014/10/17, 12:58
درسته ایمان جان اتفاقا دیشب با یکی از دوستان که نمایندگی آنتی ویروس ایمن رو دارند صحبت میکردم ایشون تاکید بر kaspersky داشتند و خودشون هم از نسخه اصلش استفاده میکنند واسه هر 4 سیستم محل کارش.اما خوب هیچ آنتی ویروسی نیست که بشود به شکل کامل و بی نقص بهش تکیه کرد.
بله کاملا درسته و نمیشه به هیچ آنتی ویروسی به طور 100 درصد اطمینان کرد اما خوب گاهی اوقات با انجام تصمیمات درست(انتخاب آنتی ویروس هایی که امتحان پس داده هستند) میشه از اشتباهات بزرگ جلوگیری کرد(مثل موردی که اشاره کردم و به طور کلی شبکه down شد و یک اتوماسیون برای سه روز متوقف شد)

Roz6710
2014/10/17, 14:31
دوستان نظرتون در مورد آنتی ویروس دو موتوره "شید" چیه؟؟
آنتی ویروس ایرانی هست با دو موتور نود32 و اویرا ...........فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Mohammad Ali X
2014/10/17, 14:36
من قبلاً با کسپرسکی،ناد32،اویرا و بیت دفینر کارکردم و به یک نتیجه ی مهم رسیدم:از هیچ آنتی ویروسی استفاده نکنی بهتره!!!

ALEX_HOT
2014/10/17, 14:43
من قبلاً با کسپرسکی،ناد32،اویرا و بیت دفینر کارکردم و به یک نتیجه ی مهم رسیدم:از هیچ آنتی ویروسی استفاده نکنی بهتره!!!
آخه چرا دوست عزیز؟!
از قدیم گفتن کاچی به از هیچی @};-:D

aryaiee
2014/10/17, 15:20
آنتی ویروس یکی از بخش های جدا نشدنی سیستم باید باشه!مخصوصا که روز به روز به تعداد بد افزارها اضافه میشود.من یادمه سال 88 شما همین nod32 رو میزدید واسه آپدیت مثلا اگر روز قبلش آپدیت کرده بودید بعضی وقتها میگفت آپدیت جدیدی نیست!!اما حالا جا داشته باشه 3 ساعت یه بارم آپ میشه :D

Mohammad Ali X
2014/10/17, 15:34
دلایل من برای استفاده نکردن از آنتی ویروس:1-بروزرسانی های بی دلیل که باعث مصرف ترافیک اینترنت حجمی میشود.2-استفاده حداکثر از منابع سیستمی ،کاهش سرعت و مختل شدن سیستم.3- معرفی فایل های کرک،پچ و کیجن به عنوان ویروس!!

SAMAN
2014/10/17, 15:42
دلایل من برای استفاده نکردن از آنتی ویروس:1-بروزرسانی های بی دلیل که باعث مصرف ترافیک اینترنت حجمی میشود.2-استفاده حداکثر از منابع سیستمی ،کاهش سرعت و مختل شدن سیستم.3- معرفی فایل های کرک،پچ و کیجن به عنوان ویروس!!

دلیلتون غیر منطقیه !

AliYar
2014/10/17, 17:03
من هم NOD استفاده کردم هم بیت دیفندر و هم کسپرسکی. اولی که اصلا توانایی محافظتی بقیه رو نداره و بارها دیدم سیستم هایی که NOD اوریجینال روشون نصب بوده و مدام هم به روز رسانی می شده ولی آلوده شده، هم از روی فلش و هارد های آلوده هم از راه دانلود فایل های آلوده و کیلک کردن روی لینک های مساله دار.

بیت دیفندر و کسپرسکی، به خصوص نسخه های Internet Security شون که فایروال و امکان کنترل قسمت های مختلف سیستم رو به کاربر میده مثلا parental control واقعا کامل و موثر هستند. هر دوشون رو داشتم و شخصا استفاده کردم ولی کندی محسوسی که بخواد کار سیستم رو مختل کنه ندیدم. البته از Comodo هم استفاده کردم که رایگان هم هست و قابلیت های خوبی داره و کامله. حتی ساپورت آنلاین رایگان داره که کاربر می تونه با 2-3 تا کلیک با کارشناسشون چت کنه و اگر لازم باشه و کاربر موافقت کنه remote access بهشون میده از طریق همین نرم افزار که میان و مشکل رو بررسی می کنن.

البته همون طور که دوستان هم گفتن اتکای صد در صد روی نرم افزار security اشتباهه و بالاخره ممکنه مشکلی پیش بیاد. البته قسمت اعظم مساله در واقع رفتار و مراقبت خود کاربر با سیستم و روی اینترنت هست که تعیین کننده است. کاربر اگر رفتار پر خطری داشته باشه با وجود بهترین نرم افزار ها هم ممکنه دچار مشکل بشه. ولی با رفتار کم خطر و رعایت یه سری نکات پایه میشه با فایروال خود ویندوز و همین windows defender یا security essentials هم امنیت سیستم رو خفظ کرد.

aryaiee
2014/10/17, 17:17
دوستان نظرتون در مورد آنتی ویروس دو موتوره "شید" چیه؟؟
آنتی ویروس ایرانی هست با دو موتور نود32 و اویرا ...........فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ببینید دوست من آنتی ویروس های ایرانی معمولا از یک یا چند موتور استفاده میکنند که مربوط به کمپانی های دیگر است.یعنی موتور که مهمترین بخش یک آنتی ویروس هستش رو خودشون تولید نمیکنند و از ترکیب موتورهای دیگر آنتی ویروس ها و یک پوسته و تم ساخت خودشون استفاده میکنند.حتی در این لینک خود شید هم به وضوح اعلام کرده است.

Roz6710
2014/10/17, 19:53
ببینید دوست من آنتی ویروس های ایرانی معمولا از یک یا چند موتور استفاده میکنند که مربوط به کمپانی های دیگر است.یعنی موتور که مهمترین بخش یک آنتی ویروس هستش رو خودشون تولید نمیکنند و از ترکیب موتورهای دیگر آنتی ویروس ها و یک پوسته و تم ساخت خودشون استفاده میکنند.حتی در این لینک خود شید هم به وضوح اعلام کرده است.
امیرحسین جان بنده مطالب سایت فوق رو خوندم و کامل به موضوعی که بهش اشاره کردی واقفم حال سوال؟ به نظر شخص شما با توجه به قیمت به مراتب ارزانتر نسبت به محصولات خارجی و پشتیبانی راحت تر (محصول بومی)خرید این آنتی ویروس منطقی و به صرفه هست یا نه؟

aryaiee
2014/10/17, 20:10
امیرحسین جان بنده مطالب سایت فوق رو خوندم و کامل به موضوعی که بهش اشاره کردی واقفم حال سوال؟ به نظر شخص شما با توجه به قیمت به مراتب ارزانتر نسبت به محصولات خارجی و پشتیبانی راحت تر (محصول بومی)خرید این آنتی ویروس منطقی و به صرفه هست یا نه؟
ببینید بنده به هیچ وجه نظر قطعی نخواهم داد.میدونید چرا؟چون واقعیت به این هستش بنده با همه آنتی ویروس ها و مخصوصا ایرانی ها کار نکردم،پس نمیتونم در این زمینه صاحب نظر باشم.اما اون دوست بنده که نمایندگی ایمن رو داشتند خودشون از kasper استفاده میکنند چند سال هستش و این خودش معنی دار هستش!

Mohammad Ali X
2014/10/18, 15:47
دلیلتون غیر منطقیه !

اتفاقاً خیلی هم منطقیه!!! :)

M.Ahmadi
2014/10/18, 19:37
اولا درمورد شید بگم که بیخیالش شید موتور 2تا انتی ویروس استفاده میکنه وحجمش حتی با یکی از اون ها هم فاصله زیادی داره(کمتره)البته نود که انتی ویروس محسوب نمیشه پس میشه 1موتور.
در بین بقیه انتی ویروس ها هم هم نتایج وهم تجربه من قدرت نورتون کسپر وبیت رو نشون داده که از بین این 3 با توجه به حجم کمتر کسپر نسبت به بیت وکاربر پسندتر بودن نسبت به نورتون وتسلط بیشتر بنده حقیر روی این نرم افزار کسپر انتخاب میکنم واقع این نرم افزار مثل قالی کرمان میمونه هرچی میگذره تو نسخه های جدید منابع سیستم رو کمتر در گیر میکنه واقع عالی البته g-dataهم هست که از سه موتور که یکیش بیت هست استفاده میکنه و سال 2013 به نظرم بود که در یکی از تست ها 99درصد ویروس هارو شناسی کرده بود ولی خوب سنگین این صحبت هارو در حالی کردم که تقریبا با بیشتر انتی ویروس های تولیست کار کردم.

Arthur
2014/10/18, 20:25
نظر بنده :
ناد که اصلا آنتی ویروس نیست.میبوسیم میزاریم کنار.
بعد از اون هم فقط کسپرس کی
و واسه کسانی که خودشون حرفه ایی هستند Microsoft security essentials
برای نتایج تست هم بهتره از سایت زیر استفاده کنید که ماهانه آپدیت میشه :

aryaiee
2014/10/18, 21:07
نظر بنده :
ناد که اصلا آنتی ویروس نیست.میبوسیم میزاریم کنار.
بعد از اون هم فقط کسپرس کی
و واسه کسانی که خودشون حرفه ایی هستند Microsoft security essentials
برای نتایج تست هم بهتره از سایت زیر استفاده کنید که ماهانه آپدیت میشه :

مهدی جان ممنون منبع خوبی بود برادر

old gamer
2014/10/18, 23:35
F-Secure ​امسال بهترینه

SAMAN
2014/10/18, 23:42
F-Secure ​امسال بهترینه

بنچ مارکی نموداری چیزی داری ازش امین جان ؟

old gamer
2014/10/18, 23:45
بنچ مارکی نموداری چیزی داری ازش امین جان ؟
من همیشه از iransetup میخرم. بهش سر بزن ;)

SAMAN
2014/10/19, 00:15
من همیشه از iransetup میخرم. بهش سر بزن ;)

کرک شده !؟!؟! امن هست عایا ؟!

old gamer
2014/10/19, 00:20
کرک شده !؟!؟! امن هست عایا ؟!
سامان جان ؟؟؟؟ کرک؟؟؟ آنتی ویروس؟ شوخی ندارم با سیستمم که. گفتم میخرم. 3 ماهه ده تومن فکر کنم . من همیشه میخرم. و از سرور های خود کمپانی آپدیت میکنم
هیچ مشکلی باهاش ندارم. قلق گیری میخواد. و اینکه دستت باهاش راه بیوفته . بعد از 4 سال از نورتون دست کشیدم بس که کرک بازی هامو پاک کرد به ستوه اومدم

soorush
2014/10/19, 14:29
NOD 32 آنتی ویروس خوبی است ولی BITDEFENDER وKASPERSKY قدرتمندتر هستند- استفاده از آنتی ویروس ضروری است مثل کسی که بیمار میشه و نیاز به دارو داره و خوب اون دارو عوارضی هم داره , آنتی یروس ها هم مشکلاتی مثل کند شدن سیستم و گاهی اوقات پاک کردن کرک بازی ها و.. دارند ولی بهر حال استفاده از یک آنتی ویروس خوب روی سیستم الزامی است.

SAMAN
2014/10/19, 22:11
سامان جان ؟؟؟؟ کرک؟؟؟ آنتی ویروس؟ شوخی ندارم با سیستمم که. گفتم میخرم. 3 ماهه ده تومن فکر کنم . من همیشه میخرم. و از سرور های خود کمپانی آپدیت میکنم
هیچ مشکلی باهاش ندارم. قلق گیری میخواد. و اینکه دستت باهاش راه بیوفته . بعد از 4 سال از نورتون دست کشیدم بس که کرک بازی هامو پاک کرد به ستوه اومدم

من که ناد اورجینال راضی ام برادر فعلا ...... ایران ست اپ ناد رو کرک کرده بود اصلا از این کارش خوش م نیومد !

M.Ahmadi
2014/10/20, 18:17
با امین جان موافقم f -secure هم با بیت یه پا میره در حالی که مثل اون سنگین نیست البته خریدنی جفتشون فک کنم انلاین نصب میشه ودر مورد ند به قول یکه مهندس کامپیوتر اگه کسپر بیت رو سپاه وارتش بدونیم ند در حد بسیج محلی هست وجود انتی ویروس هم به کسی که به ویندوز خصوصا رجیستری تسلط داره ضروری نیست.