PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکسهای سیستم صوتی (اسپیکر) اعضای فروم سخت افزار

MR.POORSUNI
2014/10/14, 12:12
32408
سلام عرض میکنم خدمت همه اعضای عزیز فروم سخت افزار @};-

سیستمهای صوتی یکی از اصل های جدا نشدنی کامپیوتر و دنیای فناوری هستند ,که همه روزه شاهد پیشرفتهای چشمگیری در این صنعت بوده ایم .
حالا میخواهیم توی این تاپیک به همه اعضای فروم سخت افزار این فرصت رو بدیم که عکسی از سیستم صوتی کامپیوترشون اینجا قرار بدن .خیلی جالبه بدونید برای خیلی ها صدا اصلا مهم نیست و با یک سیستم گرون قیمت از اسپیکرهای ارزون استفاده میکنند!

ولی برای خیلی ها نیز مهمه و قیمت اسپیکر هاشون حتی چند برابر کامپیوترشون میشه ! در هرصورت فرقی نمیکنه شما میتونید از هر اسپیکری که استفاده میکنید عکس تهیه کنید چه خیلی کوچیک باشه چه نصف اتاقتون اندازش باشه .امیدوارم از تنوع محصولات دوستان لذت ببرید و اینکه از سیستمهای صوتی دست ساز به شدت استقبال میشه ...

شما میتونید در مورد سیستمتون توضیحاتی کوتاه بدید و همچنین قیمت خرید و سال ساختش رو هم ذکر کنید . اگر سیستمی دارید که زلزله به پا میکنه از افتخاراتی که باهاش کسب کردید بگید چون جالب میشه (مردم ازاری البته افتخار نیست)

قوانین تاپیک: (در صورت اجرا نکردن حتی یک مورد پست مربوطه گزارش داده میشه)

1- کنار سیستم صوتی شما توی عکس باید کاغذی حاوی اسم شما یا نام کاربریتون باشه.(مهم)

2-اندازه عکسها نهایتا از سایز 900*900 بیشتر نشه .

3- به طور معمول 4 عکس کفایت میکنه مگر اینکه بخواهید جزئیاتی رو بیشتر توضیح بدید .

4-این تاپیک صرفا جهت نمایش سیستم صوتی دوستان است و خرید و فروش مطلقا در ان ممنوع است و برخورد جدی میشود.
5- هر اسپیکر با هر اندازه و توانی میتونه اینجا قرار بگیره ...

6- از هرگونه مباحث حاشیه ای و خارج از بحث تاپیک و تبلیغ خودداری بشه لطفا .

دوستان و همکاران عزیز موفق باشید @};-

324093241032411
32412

MR.POORSUNI
2014/10/14, 12:28
پست اول رو هم خودم میرم به افتخار دوستان :D @};-

XSONIC T435 اسم این مدل اسپیکر بنده است که علاقه بسیار زیادی بهش دارم از سال 88 مهمون اتاق بنده هستند تا الان هم افتخارات کسب کردشون خراب کردن دوتا مانیتور CRT و ترک برداشتن شیشه اتاق و البته شکایت چند باره یکی از همسایگان بوده :D
قیمتشون هم موقع خریداری 80 هزار تومن ناقابل بود ! و مختص بیس ساخته شدن با دو عدد ساب 12 اینچی (زلزله) مدل کوچیکتر t400 موجود بود با قیمت 55 که نخریدم و خوشحالم که نخریدم چون سابهاش 9 اینچی بود ! ;)
کلا راضیم ازشون (دیگه هم تولید نمیشه)

32413 32414

ABS92
2014/10/14, 19:25
درود خدمت تمامی دوستان و جناب آقای پورسانی عزیز

من برای سیستمم از دو اسپیکر استفاده میکنم که اولی بعنوان اسپیکر اصلی و ساب ووفر 3 تکه از برند NECO مدل 5200R هست.کیفیت صدای خیلی خوبی داره و باس بسیار شفاف و بقول خودمون تمیزی میده.خود سابش اندازه ی بزرگی نداره(دقیق نمیدونم فک کنم 6 اینچی باشه)ولی بخاطر باکس بزرگی که داره صدای فوق العاده ای داره.چون این اسپیکر بیشتر تولید باس میکنه من از یه ضبط تک دیسک و کاست از برند RoadStar که بلا استفاده شده بود بعنوان تیوتر استفاده میکم که با وجود قدیمی بودنش و بلدگو های کوچیکش صدای بینهایت شفافی رو تولید میکن.با وصل کردن این دو اسپیکر به مادربرد و کمی حوصله بخرج دادن برای تنظیم ولوم هر کدومشون به صدایی بسیار مناسب تونستم برسم که واقعا فک نمیکنم با این هزینه ی کم هیچ اسپیکری توی این رنج قیمتی این چنین کیفیتی رو داشته باشه.اسپیکر Neco رو دقیق یادم نیست شاید 6 سال پیش 60 هزار تومن پولشو دادم که خیلی اونوقت گرون بود.این ضبط رو هم یادم نیست کی خریدیم و چقد شد :دی
این هم عکس ها : (به خاطر کیفیت پایین عکس ها عذرخواهی میکنم و اینا مال چند وقت پیشه.الان چیدمان کمی تغییر کرده ولی اصل و کل کار همین هست)

32427 32430
32428 32429

​اون پایین توی محفظه ی میز پایینیش ساب ووفر NECO هست و روییش همون ضبط روداستار.

تصاویر با نام کاربری اضافه و ویرایش شد.

MR.POORSUNI
2014/10/14, 19:52
درود خدمت تمامی دوستان و جناب آقای پورسانی عزیز

​اون پایین توی محفظه ی میز پایینیش ساب ووفر NECO هست و روییش همون ضبط روداستار.

سلام دوست عزیز خیلی ممنون . ابتکارتون بسیار خوب و جالبه البته کم هزینه @};-
خلاقیت رمز موفقیت هستش .

SAMAN
2014/10/14, 20:15
مال من m200 میکرو لب !

SAMAN
2014/10/14, 20:42
سامان جان حتمااا عکسشو بزار اسپیکر قشنگی هستش @};-

32422

aryaiee
2014/10/17, 20:31
از کودکی به شدت به صدات bass و جاز علاقه داشتم.فکر نکنید بچه پولدار بودم pa1000 رو 12 سالگی خریدن واسما :D همیشه عاشق صدای بلند و ترکیب صداهای اوج دار بودم.آقا خلاصه اینم سیستم اتاق من.با عرض شرمندگی کاغذ دیگه نزاشتم اما یکی از عکس ها گویای این هست که دقیقا در اتاق منه! ;) عکس اول از نت

SONY MHC-RV7

32598

دارای 4 باکس و دارای 6 اسپیکر مجزا.به شرح:2 ساب ووفر+4 تیوتر کاغذی ACTIVE + و 2MIDRANGE +و2 ساراند میکس شده.دارای 215W RMS و 4700W PMPO است!یک غول دوست داشتنی به همراه یک فن 12 در پشت که در جریان بالا با دور بالا خودش کار میکند و سینک سنگین.هیچوقت نمیتنونم صدا رو توی اتاقم زیاد کنم اما خوب تا حالا چند مهمونی رو باهاش گذروندیم.به لطف AMP خطی و 2 عدد IC STK مجزا،صدای عالی دارد.(ریسایز شده)

3259932600

Roz6710
2014/10/17, 20:42
یادش بخیر امیرحسین جان خیلی خوبه که این خوش هیکلو تا الان تمیز و سالم نگهش داشتی مام دلمون خواست8->

aryaiee
2014/10/17, 20:51
یادش بخیر امیرحسین جان خیلی خوبه که این خوش هیکلو تا الان تمیز و سالم نگهش داشتی مام دلمون خواست8->
قوربونت برم داداش قابلتو نداره.به خاطر علاقه است به خدا وگرنه کلی جا گرفته اینجا.توی خونه هم سینمای خانگی JVC داریم مادرم چند بار گفته بفروشش اما عمرا دلم نمیاد!!

MR.POORSUNI
2014/10/17, 22:25
امیر حسین جان بسیار زیباست این مدل سونی فکر نمیکردم سیستمت این باشه @-) عمرا سالم اینا گیر نمیاد ! یادمه اولین خاطرات بیس تپلی که شنیدم از سونی 3500 بود با 180 وات برچسب روش و البته 2 تا باند . بیس کوبشی عالی داشت ! امیرحسین من فقط موندم این با 4 تا باند با اون عدد 4700 روش چه صدای فراگیری داره !!! %-(

aryaiee
2014/10/17, 22:28
امیر حسین جان بسیار زیباست این مدل سونی فکر نمیکردم سیستمت این باشه @-) عمرا سالم اینا گیر نمیاد ! یادمه اولین خاطرات بیس تپلی که شنیدم از سونی 3500 بود با 180 وات برچسب روش و البته 2 تا باند . بیس کوبشی عالی داشت ! امیرحسین من فقط موندم این با 4 تا باند با اون عدد 4700 روش چه صدای فراگیری داره !!! %-(

محمدرضا جان یک سیستم داره به اسم GROOVE جالبه بگم به جز در مراسمات خاموش بوده.2 مرحله داره و در مرحله دوم باور کن شیشه ها از بیرون میلرزه کاملا!سونی خدای صداست.بیس عالی داره مثل باندهای ACTIVE AMP

MR.POORSUNI
2014/10/17, 22:40
محمدرضا جان یک سیستم داره به اسم GROOVE جالبه بگم به جز در مراسمات خاموش بوده.2 مرحله داره و در مرحله دوم باور کن شیشه ها از بیرون میلرزه کاملا!سونی خدای صداست.بیس عالی داره مثل باندهای ACTIVE AMP

این واقعا یک هیولای فراگیره یک سینما خانواده هم میشه باور کن ! 8->

aryaiee
2014/11/13, 17:43
up... برای این تاپیک خوب