PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم تا 1500 تومان

tranceyou
2014/10/13, 11:44
سلام و خسته نباشید به دوستان خوبم در انجمن سخت افزار ، دوستان عزیزم من به درخواست

یکی از دوستانم میخواستم راهنمایی بگیرم برای خرید سیستم البته فقط کیس تا سقف 1500 ت

با CPU CORE i5 حالا منتظر راهنمایی دوستان هستم برای این دوستم که میخواد سیستم بگیره.

با تشکر بسیار فراروان

SAMAN
2014/10/13, 11:50
سلام و خسته نباشید به دوستان خوبم در انجمن سخت افزار ، دوستان عزیزم من به درخواست

یکی از دوستانم میخواستم راهنمایی بگیرم برای خرید سیستم البته فقط کیس تا سقف 1500 ت

با CPU CORE i5 حالا منتظر راهنمایی دوستان هستم برای این دوستم که میخواد سیستم بگیره.

با تشکر بسیار فراروان

سلام دوست عزیز اولا با 1.5 ملیون i5 نمیشه خرید چون در حداقل قیمت ش 500 هزار تومن قیمت میخوره و در حداکثر قیمت ش 700 !
دوما به ایشون بگین بیان بیزحمت یه یوزر بسازن و خودشون مشاوره بگیرن .......
سوما کاربردشون رو ذکر نکردین ......

tranceyou
2014/10/13, 12:07
سلام دوست عزیز اولا با 1.5 ملیون i5 نمیشه خرید چون در حداقل قیمت ش 500 هزار تومن قیمت میخوره و در حداکثر قیمت ش 700 !
دوما به ایشون بگین بیان بیزحمت یه یوزر بسازن و خودشون مشاوره بگیرن .......
سوما کاربردشون رو ذکر نکردین ......

بسیار ممنون حالا این بنده خدا از من خواسته که این کارو براش انجام بدم کاربرد سنگینی نداره ولی هزینه ای که میتونه

برای سیستم کنه تا 1500 هست حالا بدون در نظر گرفتن سی پی بو شما و دیگر دوستان پیشنهادی بدن.

SAMAN
2014/10/13, 12:10
بسیار ممنون حالا این بنده خدا از من خواسته که این کارو براش انجام بدم کاربرد سنگینی نداره ولی هزینه ای که میتونه

برای سیستم کنه تا 1500 هست حالا بدون در نظر گرفتن سی پی بو شما و دیگر دوستان پیشنهادی بدن.

برادر باید خودشون بیان نمیشه ........... قانونه ..... قانون .......

magiteq
2014/10/13, 12:13
این تاپیک بسته میشه تا زمانی که دوست محترم , خودش شخصا برای مشاوره اقدام کنه
برای باز کردن تاپیک یه پیام بهم بده(در صورتی خود شخص خریدار اقدام کرد)