PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک شدن عکس های گوشی

ardavan7
2014/10/12, 21:46
سلام خدمت دوستان عزیز
اتفاقی که برای گوشی من افتاده به اینصورت هست که، هرچی عکس که با خود گوشی گرفته شده و در فولدر(camera) وجود داشته، پاک شده و بقیه عکس ها حالا از هر طریق دیگه ای که داخل گوشی بوده موجوده.
حالا نمیدونم این اتفاق چرا افتاده و چی شده که تو گوشی فقط این فولدر پاک شده.
میخواستم ببینم بهترین برنامه برای برگشت عکس ها چی هستش خودم با برنامه dr. Fonr تست کردم اما جالب نبود پیدا کرد اما خیلی عکس ها کوچیک بودن حالا چرا نمیدونم.
بنظروتون بهترین راه برای برگشت عکس ها چی میتونه باشه. حالا چه با خود گوشی و چه با کامپیوتر
بنظرتون این اتفاق چجوری افتاده اصلا. میخوام بدونم تا از اتفاق دوبارش جلوگیری کنم.
مدل گوشی lg g2 هستش.
با تشکر

MR.POORSUNI
2014/10/12, 22:03
سلام دوست عزیز شما از اول بایستی با یک برنامه خوب اسکن میکردی ! هرباری که شما اسکن کنی شانست کمتر میشه و فایلها بیشتر اسیب میبینن ... مسئله بعد اینه که اسکنهای طولانی مدت برای جستجو باعث ضعیف شدن حافظه گوشی شما میشه (حافظه ذخیره سازی فایلها) اگر خیلی براتون مهمه این کار رو بکنید با برنامه Active UNDELETE Enterprise اسکن کنید . برنامه قوی هستش از نسخه اخر و کرک شدش استفاده کنید امیدوارم دیوایس گوشیتون رو بشناسه بعد از شناختن فقط و فقط تیک گزینه عکسها رو بزنید و بهتر که روی فرمت همون عکسها تیک بزنید تا جستجو کوتاه تر شه . موفق باشید

ardavan7
2014/10/12, 22:05
سلام دوست عزیز شما از اول بایستی با یک برنامه خوب اسکن میکردی ! هرباری که شما اسکن کنی شانست کمتر میشه و فایلها بیشتر اسیب میبینن ... مسئله بعد اینه که اسکنهای طولانی مدت برای جستجو باعث ضعیف شدن حافظه گوشی شما میشه (حافظه ذخیره سازی فایلها) اگر خیلی براتون مهمه این کار رو بکنید با برنامه Active UNDELETE Enterprise اسکن کنید . برنامه قوی هستش از نسخه اخر و کرک شدش استفاده کنید امیدوارم دیوایس گوشیتون رو بشناسه بعد از شناختن فقط و فقط تیک گزینه عکسها رو بزنید و بهتر که روی فرمت همون عکسها تیک بزنید تا جستجو کوتاه تر شه . موفق باشید
البته با چندتا برنامه ریکاوری تست کردم اما دیوایس گوشی نشناخت. حالا اینم تست میکنم

Hoplite
2014/10/13, 00:29
سلام. من با برنامه ی Get Data Back for NTFS/FAT خیلی از فایل های از دست رفترو برگردوندم. اگه خواستی امتحان کن.