PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش آنلاک ولتاژ به مقدار دلخواه با MSIAfterburner و CheatEngine

ErfanDL
2014/10/12, 18:23
با سلام خدمت دوستان عزیز @};-
این آموزش کاملا Private بوده و برای اولین بار در جهان در این انجمن به اشتراک گذاشته میشود.

روش کار به این صورت است که ولتاژ MSI Afterburner را تا مقدار 100+ بالا میبریم ولی Apply نمیکنیم سپس با نرم افزار CheatEngine هگز 100+ را به دلخواه ویرایش میکنیم مثلا 119+ سپس Apply میکنیم در کمال تعجب ولتاژ کارت بالا میره !!! :)

=======

وبسایت سخت افزارمگ و اینجانب در قبال خرابی کارت گرافیک شما مسئولیتی ندارد و شما این کار را با ریسک خودتان انجام میدهید

آموزش:

آخرین نسخه MSI Afterburner

نرم افزار Cheat Engine: دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

=========

1- MSI Afterburner را نصب و اجرا کنید.

2- CheatEngine را نصب و اجرا کنید سپس روی دکمه شکل زیر کلیک کنید:

32294

3- از لیست ظاهر شده MSI Afterburner را انتخاب کنید و روی OPEN کلیک کنید:

32295

4- ولتاژ نرم افزار MSI After burner را کمی بالا ببرید و Apply کنید من اینجا 19+ میبرم:

32296

5- حالا در نرم افزار Cheat Engine در قسمت Valeu مقدا 19+ را مینویسم و روی New Scan کلیک میکنم و میبینید که در سطون سمت چپ مقدار زیادی عدد 19 ظاهر شده است:

32297

6- حالا دوباره در MSI After Burner ولتاژ رو بالاتر میبرم سپس Apply میکنم من اینجا 31+ میبرم:

32298

7- حالا دوباره در نرم افزار Cheat Engine در قسمت Valeu مقدا 31+ را وارد میکنم و این بار روی Next Scan کلیک میکنم و در اینجا در سطون سمت چپ 3 مقدار 31 ظاهر میشود:

32299

8- حالا 3 اعداد سطون سمت چپ را انتخاب کرده و روی دکمه فلش کلیک کنید تا به سطون پایین منتقل شوند:

32300

9- حالا زبانه ولتاژ MSI After burner را با موس تکان دهید میبینید که اعداد سطون پایین حرکت میکنند:

32301

10- حالا اعدادی که در سطون پایین حرکت میکنند روی آنها دو بار کلیک کنید و مقدار ولتاژ دلخواه را وارد کنید من اینجا مقدا 119 را وارد میکنم و OK میکنم:

32302

32303

11- حالا در نرم افزار MSI After burner دکمه Apply را میزنم میبینید که ولتاژ بالا رفته:

32304

========

فیلم آموزشی: MSI Afterburner Trainer (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

========

موفق باشید @};-

انجمن تخصصی SakhtafzarMag

Secret: By ErfanDL

هر گونه کپی برداری از این مطلب ممنوع میباشد