PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابزار دانلود و بررسی بروز بودن نسخه بایوس مادربوردها

ErfanDL
2014/10/12, 10:37
با عرض سلام و احترام خدمت دوستان عزیز فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در این قسمت ابزاری را معرفی میکنیم که به صورت خودکار وضعیت بروز بودن بایوس مادربورد شما را بررسی خواهد کرد و در صورتی که آپدیتی برای بایوس مادربورد شما وجود داشته باشد دانلود میکند.

دیگر نیاز نیست در سایت های تولید کنندگان مادربورد به دنبال آپدیت بایوس بگردید فقط کافی است این نرم افزار را اجرا کنید و آخرین نسخه بایوس را دریافت کنید.

نام این نرم افزار UEFI Download Tool میباشد و با اکثر مادربوردها سازگاری دارد.

=======

دانلود: 32289

========

آموزش:

1- برای بررسی کردن وجود داشتن آپدیت جدید بایوس در تب UEFI Update روی Check Server کلیک کنید اگر نسخه جدید بایوس موجود باشد پایین صفحه پیام پیام An available update has been found نمایان میشود.

32290

2- برای دریافت آپدیت روی Download Update کلیک کنید تا نسخه جدید بایوس دانلود شود.

32291

========

موفق باشید @};-

منبع: انجمن تخصصی SakhtafzarMag

MR.POORSUNI
2014/10/12, 10:50
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-:-bd

SAMAN
2014/10/12, 21:32
@};-@};-@};-

%%-

عالی بود عرفان جان خسته نباشی ......

ErfanDL
2014/12/21, 22:13
با سلام وخسته نباشید .آیا این نرم افزار جهت بایوس مادر بردهای جدید ایسوس سری Z97-A هم صادق است؟ آیا هیچگونه مدلی در آن نباید قید شود تا کاملتر بتوان آخرین آپدیت را پیدا کرد ؟ آیا مادر بردهای جدید احتییاج به آپدیت دارند؟ در ضمن بایوسهای UEFI وEFI چه نوع بایوسهایی هستند ؟ وکلا"حجم بایوس چند مگابیت است؟ از اینکه سوالم چندین قسمت شد ببخشید

سلام
بله دوست عزیز نسخه جدید این نرم افزار امروز ارائه شده فردا لینکش رو قرار میدم

برنامه به صورت هوشمند مدل مادربورد را شناسایی و آخرین نسخه را دانلود میکند

هر مادربوردی چه جدید چه قدیم نیاز به آپدیت داره بایوس مغز مادربورد شما هست قطعا آخرین نسخه بایوس همیشه بهترین خواهد بود

بایوس های UEFI و EFI یک محیط گرافیکی و امن ( از نظر امنیت) و سرعت بالاتر نسبت به بایوس هاس قدیمی دارند

حجم بایوس های EFI و UEFI بستگی به امکانات آن مادربورد داره که از 2 مگابایت تا 32 مگابایت حجم دارند

ErfanDL
2014/12/21, 22:48
نسخه جدید ارائه شد

1.59

پشتیبانی از جدیدترین مادربوردها تا تاریخ 2014-25-12

34851

AliYar
2014/12/21, 23:50
نسخه جدید ارائه شد

1.59

پشتیبانی از جدیدترین مادربوردها تا تاریخ 2014-25-12

34851

آقا ممنون بابت فایل. نمی دونم چرا روی سیستم من همچین اروری میده. ویندوز هفت آلتیمت 64 بیتی:

34853

ErfanDL
2014/12/22, 07:55
آقا ممنون بابت فایل. نمی دونم چرا روی سیستم من همچین اروری میده. ویندوز هفت آلتیمت 64 بیتی:

34853

دوست عزیز Mocrosoft .NET روی سیستمتون نصب نیست نیاز به Microsoft .NET نسخه 4 به بالا داره

AliYar
2014/12/22, 11:59
دوست عزیز Mocrosoft .NET روی سیستمتون نصب نیست نیاز به Microsoft .NET نسخه 4 به بالا داره

نصب بودنش که نصبه، NET. فریمورک نسخه 4 Extended نصب هست (client profile نسخه 4 هم نصب هست) و برای همین گفتم «نمی دونم چرا روی سیستم من همچین اروری میده» چون تا الان با هیچ پکیجی که احتیاج به NET. داشته مشکل نداشتم. از خود ارور متوجه شدم که که مربوط به NET Framework هست، حالا چک می کنم شاید آپدیتی برای NET. اومده باشه.

این شات صفحه Programs and Software از کنترل پنل ویندوز:

34855

AliYar
2014/12/25, 00:14
درود خدمت دوستان،

عرفان جان سلام. بعد از به روزرسانی NET. از نسخه 4.0.30319 به نسخه 4.5.51209 برنامه اجرا شد و مشکلی در اجرا شدن نداره. فقط نمی دونم چرا آپدیتی برای مادربرد پیدا نمی کنه. برای خود برنامه آپدیت پیدا کرد به یه build جدیدتر ولی برای بایوس نه. یعنی یه مدتی سرچ می کنه و وقتی یه صفحه مرورگر باز میشه میره روی صفحه دوست داشتنی پی*وند*ها!

البته بایوس مادربرد رو چند وقت پیش به نسخه 0902 به روزرسانی کردم که مال 4-5 ماه پیشه و در واقع بیشتر از روی کنجکاوی می خواستم ببینم محیط این برنامه چطوره که اجرا شد.

تشکر از عرفان عزیز برای به اشتراک گذاشتن این نرم افزار :)

ErfanDL
2014/12/25, 07:56
درود خدمت دوستان،

عرفان جان سلام. بعد از به روزرسانی NET. از نسخه 4.0.30319 به نسخه 4.5.51209 برنامه اجرا شد و مشکلی در اجرا شدن نداره. فقط نمی دونم چرا آپدیتی برای مادربرد پیدا نمی کنه. برای خود برنامه آپدیت پیدا کرد به یه build جدیدتر ولی برای بایوس نه. یعنی یه مدتی سرچ می کنه و وقتی یه صفحه مرورگر باز میشه میره روی صفحه دوست داشتنی پی*وند*ها!

البته بایوس مادربرد رو چند وقت پیش به نسخه 0902 به روزرسانی کردم که مال 4-5 ماه پیشه و در واقع بیشتر از روی کنجکاوی می خواستم ببینم محیط این برنامه چطوره که اجرا شد.

تشکر از عرفان عزیز برای به اشتراک گذاشتن این نرم افزار :)
دوست عزیز شاید نسخه جدید ارائه نشده.