PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی (دعوت از همه)

aryaiee
2014/10/11, 15:06
با سلام خدمت دوستان و اساتید گل
دوستان بنده میخواستم مقداری در بخش هایی که اطلاعاتی دارم کار کنم و اگر خدا بخواد تاپیک هایی رو با کمک شم عزیزان در راستای محتوا سازی جدید دایر کنم.لذا از همه شما بزرگواران تقاضا دارم لطفا بنده رو راهنمایی بفرمائید که بیشتر در چه موضوعاتی دوست دارید یا صلاح میدونید که باشه؟
---------------------------------------

در موارد صوت و تصویر و وابسته

Reza Eshraghi
2014/10/11, 15:12
امیرحسین جان هرسه تاش برای شخص من مفیده و هرسه تاشو انتخاب کردم ولی اولویت رو روی آموزش های کوچک و کاربردی قرار میدم بعد نقد و بررسی
ممنون بابت نظرسنجی خوبت برادر @};-

aryaiee
2014/10/11, 15:20
امیرحسین جان هرسه تاش برای شخص من مفیده و هرسه تاشو انتخاب کردم ولی اولویت رو روی آموزش های کوچک و کاربردی قرار میدم بعد نقد و بررسی
ممنون بابت نظرسنجی خوبت برادر @};-
لطف کردی رضا جان.چشم استاد

Roz6710
2014/10/11, 16:02
امیر حسین عزیز بنده هم با نطر آقا رضای گل موافقم ...@};-باعث افتخاره بتونم از علم و داشته های شما دوستان در این جمع صمیمانه نهایت استفاده رو ببرم .ممنون بابت نظرسنجی خوبت...

ALEX_HOT
2014/10/11, 16:13
با سلام خدمت دوست خوبم آقا امیر حسین گل :36:
بنده علاقه خاصی به قطعات سخت افزاری دارم و کلاً معرفی و نقد قطعات رو هم میپسندم اگه منظورتون نقد قطعات باشه که خیلی عالیه
گرچه بنده همزمان با آقا رضا هر سه گزینه رو رای دادم اما شما هرکدوم از اون ها رو قرار بدید با تمام وجود میپسندم و ممنون میشم
در هر صورت اقدام حضرت عالی طوریست که کما فی سابق منجر به افزایش اطلاعات بنده و دیگر دوستان میشه :)
ببخشید زیاد شد
سلامت و زنده باشی دلاور :158:

aryaiee
2014/10/11, 19:22
امیر حسین عزیز بنده هم با نطر آقا رضای گل موافقم ...@};-باعث افتخاره بتونم از علم و داشته های شما دوستان در این جمع صمیمانه نهایت استفاده رو ببرم .ممنون بابت نظرسنجی خوبت...
ممنونم بهزاد شما همیشه لطف دارید به بنده.

با سلام خدمت دوست خوبم آقا امیر حسین گل :36:
بنده علاقه خاصی به قطعات سخت افزاری دارم و کلاً معرفی و نقد قطعات رو هم میپسندم اگه منظورتون نقد قطعات باشه که خیلی عالیه
گرچه بنده همزمان با آقا رضا هر سه گزینه رو رای دادم اما شما هرکدوم از اون ها رو قرار بدید با تمام وجود میپسندم و ممنون میشم
در هر صورت اقدام حضرت عالی طوریست که کما فی سابق منجر به افزایش اطلاعات بنده و دیگر دوستان میشه :)
ببخشید زیاد شد
سلامت و زنده باشی دلاور :158:
محمد جان شرمنده میفرمائید بنده رو.والا بیشتر منظور در زمینه صوت و تصویر هستش تا سخت افزار.بنده حقیر رو به یاری شما دوستان هستش که گاهی یه کارهایی کوچکی میکنم.ممنونم ازتون@};-

MR.POORSUNI
2014/10/11, 19:59
خیلی ممنون امیر حسین جان که میخوای اطلاعات عالی بهمون اضافه کنی @};- شما که استادی در این ضمینه :D مورد دو و سه رو زدم بهتره چون همینجوریش هم انقدر اخبار جدید ورود محصولات تازه به بازار زیاده که خدا بگه بس ! از اون تخصص نابتون استفاده کنیم از نظر بنده بهتره :-bd

aryaiee
2014/10/11, 20:02
خیلی ممنون امیر حسین جان که میخوای اطلاعات عالی بهمون اضافه کنی @};- شما که استادی در این ضمینه :D مورد دو و سه رو زدم بهتره چون همینجوریش هم انقدر اخبار جدید ورود محصولات تازه به بازار زیاده که خدا بگه بس ! از اون تخصص نابتون استفاده کنیم از نظر بنده بهتره >:D
لطف داری محمد رضا جان تا الان که بنده بیشتر استفاده کردم از حضور خوبتون در انجمن.خیلی ممنون

SAMAN
2014/10/11, 20:08
خیلی خوب میشه امیر حسین جان ........

پیشاپیش ممنون ........

third person
2014/10/14, 01:16
آقا امیر حسین ، نیکی و پرسش ؟! ;) اگه فرصتش رو داری که روی هر سه زمینه کار کن . گرچه نقد و بررسی معمولا بیشتر مطلوب بازدید کننده هاست ، ولی از اون جایی که اینجا یک سایت تخصصیه، اون دو مورد دیگه هم طرفدارن خودش رو خواهد داشت .
ممنون ...