PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ؟؟چند سوال گوناگون راجع به آندروئید و دیوایس های مرتبط ؟؟

Saeid59
2014/10/09, 17:07
درود به همه :
========
(قبل از اینکه سوالاتم رو بپرسم و سرتون رو درد بیارم لازمه که بگم این تاپیک ظاهرا خاک می خوره چون مطالب با تاریخ جدید خیلی کم دیده میشه- امیدوارم بتونم جواب بگیرم ان شاء ا ... !! ))

و اما سوالات :

1=میخوام از نرم افزار Auto Shut Down & Start 2
که از گوگل استور دانلود کرده ام بر روی تبلت استفاده کنم و خاموش و روشن شدن اتوماتیک براش تعیین کنم
ولی متاسفانه طبق روال بعضی از نرم افزارها که اجازه روت میخوان-نمی تونم کاری باهاش انجام بدم
از طرفی خوندم که ظاهرا با روت شدن گارانتی دستگاه از بین میره درسته؟
در این صورت تکلیف من که حتما به این نرم افزار و امکاناتش احتیاج دارم چیه؟
آیا نرم افزار رایگان جایگزین مشابهی هست که روت کردن نخواد ؟؟؟؟

2= در موردی که روت الزامی باشه چطور با گارانتی کنار بیام؟ چون من تازه دو سه ماهه تبلت گرفتم و تا ابطال اون زمان زیادی مونده
البته داخل پرانتز اینکه تو همین انجمن در مطلبی خوندم که:
(( من گوشیم رو روت کردم! میتونم انروت کنم؟
جواب:
بله.میتونید.با دو روش.یکی از طریق برنامه های موجود در نت.ویکی از طریق نصب کردن رام های افیشیال یا همون رسمی و یا کاستوم رام های روت نشده ))
میشه یه همچین کاری کرد؟ یعنی روت کرد و از نرم افزار استفاده کرد و در طی مدت گارانتی اگه احتیاج به سرویس باشه دوباره آنروت کنیم ؟؟؟؟
همه احتمالا میگن برا مبتدی ها صلاح نیست ولی باور کنید استعدادم خوبه ! تو همین مدت کم خیلی چیزا البته بالاتر از سطح مبتدی یاد گرفتم - اگه سایت فارسی یا حتی انگلیسی مناسب برای آموزش روت سراغ دارین بهم معرفی کنید لطفا
خدا رو چه دیدین شاید تا موقع اتمام گارانتی معلوماتم اضافه بشه و بتونم Firefox OS
نصب کنم !! چون مطالبی در حال مطالعه دارم !!

3=مسیر روت اینه؟
settings>Back up & Reset>Personal Data>Factory Data Reset

تقریبا تو همین بخش ها عنوانی هست با نام
Back up My Dataکه نوشته بر روی سرور گوگل تنظیمات ذخیره میشه
کجا ذخیره میشه دقیقا آیا تو اکانت گوگل؟
Restore کردنش چطوره؟
البته با نرم افزار بر روی فلش از برنامه ها بک آپ گرفتم ولی نمیدونم تنظیمات رو هم بکاپ گرفته یا به شکل خام فقط خود برنامه هاست؟

باز هم تو این قسمت راجع به سیستم آپگرید هم هست که البته باهاش کار کردم ویه بار آپدیت افزونه فلش پلیر رو از سایت سازنده دانلود کردم و نصب کردم
سوال اینکه مثل اینکه تو این سایت شرکت سازنده خبری از ارتقا آندروئید نیست (ورژن 4.2 دارم)
از طرفی میدونم که سیستم عامل توسط شرکت ها برای اون دیوایس اختصاصی میشه
آیا نمیشه کاری کرد برای آپدیت ؟ البته باز هم بعد از ابطال گارانتی. ؟

4= تبلت من باتریش 2900mAh هست و در حالت شارژ کامل با نرم افزار نشون میده حدود 11-10 ساعت دوام داره
ولی با استفاده من که اکثرا برای دانلود شبانه (6 ساعت با صفحه خاموش)
و گهگاه(نه همیشه) بازی هست
طبیعتا زودتر باتری خالی میشه
طوری که هر روز یه بار کامل شارژ میکنم
آیا این طبیعیه؟ ( سایزش 7 اینچ )
به فکر افتادم پاور بانک بگیرم !
نظرتون چیه لطفا؟

دیدین چقدر سوالاتم مختصر بود؟؟؟:D

تشکر از حوصله و وقتی که گذاشتین !
مخلص همگی

meelad
2014/10/09, 17:36
من که گیج شدم!
...
ویرایش: از گیجی دراومدم!

1-تا اونجایی که میدونم نه.
2- میشه آنروت کرد اما فکر نکنم شرکت های گارانتی اینقدر گلابی باشن!
3- روت یعنی فولدری که مرجع و ریشه هستش و همه اطلاعات سیستم عامل های خانواده لینوکس(یا شاید هم یونیکس) در روت(/) ذخیره میشن.

اگر تمام فولدر ها رو به درخت تشبیه کنیم فولدر های دیگر شاخه هایی منشعب از روت (/) هستن.

روت جایی تو تنظیمات نیست! در واقع با روت کردن گوشی هر برنامه ی دیگری به غیر از برنامه های سیستمی میتونن به تمام اطلاعات و قسمت های گوشی دسترسی داشته باشن!

4- با تبلت به جای کامپیوتر با وای فای دانلود میکنید! اونوقت انتظار دارید باتری خالی نکنه! /:)

MR.POORSUNI
2014/10/09, 17:55
دوست عزیز روت کردن یک فرایند پیچیده ای است و وقت گیر که اینجا نمیگنجه در مورد گارانتی هم باید بگم بله باطل میشه و انروت کردن هیچ فایده ای نداره یعنی شما روت کنی تو حافظه سخت افزاری ذخیره میشه و توی نمایندگی فاش میشه در ضمن روت کردن باعث میشه تبلت شما امنیتش به 0 برسه و به راحتی با بلوتوث و اینترنت حک یا ویروسی بشه هرچقدر هم که انتی ویروس نصب کنید بهتره بجای روت از نسخه کرک شده یا پولی اون برنامه استفاده کنید

aryaiee
2014/10/09, 19:27
ممنون اما دوست گرامی باید خدمتتون عرض کنم آندروئید رو اشتباه نوشتید و نه نوشتارش این گونه هستش نه تلفظ اش

meelad
2014/10/09, 19:47
ممنون اما دوست گرامی باید خدمتتون عرض کنم آندروئید رو اشتباه نوشتید و نه نوشتارش این گونه هستش نه تلفظ اش

معنای اندروید و تلفظ صحیح (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند..D9.85. D8.B9.D9.86.D8.A7.DB.8C_.D8.A7.D9.86.D8.AF.D8.B1.D 9.88.DB.8C.D8.AF_.D9.88_.D8.AA.D9.84.D9.81.D8.B8_. D8.B5.D8.AD.DB.8C.D8.AD)

Dan
2014/10/09, 20:23
بعضی سوالات رو دوستان زحمت کشیدند و جواب دادند. من برای جمع بندی مختصر توضیح میدم.
1- بله با روت گارانتی از بین میره. راه حل اینه که روت کنید. این محدودیتی که گوگل قرار داده و به راحتی نمیتونه اجازه دسترسی در این سطح رو به دولوپر ها بده. بنا به این دلیل چنین نرم افزار هایی بدون روت امکان دسترسی ندارند یعنی نرم افزار مشابهی هم نمیشه استفاده کرد.
2- بله میشه آنروت کرد. بستگی به این داره که شرکت گارانتی در چه حدی قضیه رو پیگیری کنه. همیشه زمانی که دستگاه دچار مشکل میشه امکان آنروت وجود نداره مثل مواقعی که تبلت رو نمیتونید روشن کنید.
Firefox OS رو بتونید نصب کنید هم خیلی مهم نیست چون امکانات خیلی محدودی داره و به اینترنت وابستگی شدیدی داره که در ایران نمیشه روش حساب کرد.
3- خیر. روت کردن باعث میشه دسترسی به یه سری از فولدر ها باز بشه. اونطور که شما تصور میکنید مسیر مشخصی نداره.
بله Back up My Data اطلاعات رو روی سرور گوگل ذخیره میکنه که از طریق اکانت گوگل قابل دسترسیه.
بعد از روت کردن میتونید با استفاده از کاستوم رام ها سیستم عامل رو آپدیت کنید اما بعضی مواقع تعدادی از قسمت های گوشی دچار مشکل یا محدودیت میشن که بستگی به رام مورد استفاده داره.
4- بله طبیعیه. استفاده از پاور بانک هم روش خوبیه.

Saeid59
2014/10/09, 23:25
من که گیج شدم!
...
ویرایش: از گیجی دراومدم!

1-تا اونجایی که میدونم نه.
2- میشه آنروت کرد اما فکر نکنم شرکت های گارانتی اینقدر گلابی باشن!
3- روت یعنی فولدری که مرجع و ریشه هستش و همه اطلاعات سیستم عامل های خانواده لینوکس(یا شاید هم یونیکس) در روت(/) ذخیره میشن.

اگر تمام فولدر ها رو به درخت تشبیه کنیم فولدر های دیگر شاخه هایی منشعب از روت (/) هستن.

روت جایی تو تنظیمات نیست! در واقع با روت کردن گوشی هر برنامه ی دیگری به غیر از برنامه های سیستمی میتونن به تمام اطلاعات و قسمت های گوشی دسترسی داشته باشن!

4- با تبلت به جای کامپیوتر با وای فای دانلود میکنید! اونوقت انتظار دارید باتری خالی نکنه! /:)

باهاتون هم عقیده م که شرکت ها ببو نیستن ولی فکر ه دیگه هزار جا میره برای پیدا کردن راه گریز!
معنی لغوی و تا حدودی فنی روت رو میدونستم بیشتر منظورم سایت های آموزشی بود.
در مورد دفعات شارژ باتری تبلت هم اینو نگفتم که بعضی موقع ها در روز اگه تقریبی حساب کنیم
میشه 1بار ونیم !:P[/QUOTE]

Saeid59
2014/10/09, 23:29
دوست عزیز روت کردن یک فرایند پیچیده ای است و وقت گیر که اینجا نمیگنجه در مورد گارانتی هم باید بگم بله باطل میشه و انروت کردن هیچ فایده ای نداره یعنی شما روت کنی تو حافظه سخت افزاری ذخیره میشه و توی نمایندگی فاش میشه در ضمن روت کردن باعث میشه تبلت شما امنیتش به 0 برسه و به راحتی با بلوتوث و اینترنت حک یا ویروسی بشه هرچقدر هم که انتی ویروس نصب کنید بهتره بجای روت از نسخه کرک شده یا پولی اون برنامه استفاده کنید

نسخه کرک شده از توررنت گیر میاد لطفا؟؟؟

Saeid59
2014/10/09, 23:34
در مورد تلفظ حتما حق با شماست نوشتار هم به علت گفتار مصطلح و رایج هستش
ولی معنی ش رو دیگه میدونستم احتیاجی به ویکی پدیا نبود که دوست دیگه مون ارجاع داده!!!
باز هم ممنوووووووووووووون;)

Saeid59
2014/10/09, 23:39
معنای اندروید و تلفظ صحیح (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند..D9.85. D8.B9.D9.86.D8.A7.DB.8C_.D8.A7.D9.86.D8.AF.D8.B1.D 9.88.DB.8C.D8.AF_.D9.88_.D8.AA.D9.84.D9.81.D8.B8_. D8.B5.D8.AD.DB.8C.D8.AD)

معنی ش رو دیگه میدونستم احتیاجی به ویکی پدیا نبود
از توجه تان سپاس!!

MR.POORSUNI
2014/10/09, 23:51
نسخه کرک شده از توررنت گیر میاد لطفا؟؟؟

بعید میدونم گیر بیاد باید یه سرچ حسابی توی اینترنت و سایتهای خارجی هم بکنید .یا خودتون برنامه نویس حرفه ای باشی بتونی کرکش کنی . اصولا برنامه هایی که توی سیستم اصلی و ساختاری گوشی دست میبرند نیاز به روت دارند تا سیستم عامل کارشون رو مختل نکنه اگر کرک شدش رو گیر بیارید یا کرک کنید گوشی شما او رو به عنوان مجوز برای دستکاری سیستم محسوب میکنه و گارانتی هم حفظ میشه
(گوشی =تبلت)

Saeid59
2014/10/10, 00:54
بعید میدونم گیر بیاد باید یه سرچ حسابی توی اینترنت و سایتهای خارجی هم بکنید .یا خودتون برنامه نویس حرفه ای باشی بتونی کرکش کنی . اصولا برنامه هایی که توی سیستم اصلی و ساختاری گوشی دست میبرند نیاز به روت دارند تا سیستم عامل کارشون رو مختل نکنه اگر کرک شدش رو گیر بیارید یا کرک کنید گوشی شما او رو به عنوان مجوز برای دستکاری سیستم محسوب میکنه و گارانتی هم حفظ میشه
(گوشی =تبلت)

خیلی ممنون
اهل سرچ خصوصا در توررنت و غیره هستم خیلی زیاد
سعی میکنم یه چیزایی گیر بیارم
همین الانش هم رو پی سی یه دو جین نرم افزار کرک شده دارم که هیچ مشکلی هم ندارند
آخریش هم کاسپرسکی 2015 با سه سال اکتیویت و قابلیت آپدیت آنلاین( البته برا خودنمایی نمیگم میدونم دوستان همه حرفه ای هستند)
بالاخره یه کاریش میکنم
سوال :1- اگه نتونم پیدا کنم پولی چطوری میشه خرید از سایت گوگل استور؟ روش پرداخت چیه؟
2- روده درازی نباشه اصولا روت کردن با این همه مشکلات خصوصا از بابت امنیت حتما باید فوایدش به مضراتش بچربه که بعضی ها اقدام میکنن اینا افراد خاصی مثل برنامه نویس ها یا ... هستند؟ یا مثلا آدم هایی که میخوان از سیستم عامل و دستگاه و سخت افزار حداکثر راندمان رو داشته باشن؟؟؟

Dan
2014/10/10, 09:18
خیلی ممنون
اهل سرچ خصوصا در توررنت و غیره هستم خیلی زیاد
سعی میکنم یه چیزایی گیر بیارم
همین الانش هم رو پی سی یه دو جین نرم افزار کرک شده دارم که هیچ مشکلی هم ندارند
آخریش هم کاسپرسکی 2015 با سه سال اکتیویت و قابلیت آپدیت آنلاین( البته برا خودنمایی نمیگم میدونم دوستان همه حرفه ای هستند)
بالاخره یه کاریش میکنم
سوال :1- اگه نتونم پیدا کنم پولی چطوری میشه خرید از سایت گوگل استور؟ روش پرداخت چیه؟
2- روده درازی نباشه اصولا روت کردن با این همه مشکلات خصوصا از بابت امنیت حتما باید فوایدش به مضراتش بچربه که بعضی ها اقدام میکنن اینا افراد خاصی مثل برنامه نویس ها یا ... هستند؟ یا مثلا آدم هایی که میخوان از سیستم عامل و دستگاه و سخت افزار حداکثر راندمان رو داشته باشن؟؟؟
1- یا باید از کارت های بانکی بین المللی استفاده کنید و یا اینکه از گیفت کارت های Google Play استفاده کنید.
2- هر دو مورد رو شامل میشه. هر کسی بسته به نیازی که داره اقدام به روت میکنه. بعضی ها از تمام قابلیت ها استفاده میکنند و بعضی هم فقط بخاطر موارد محدودی مثل آپدیت و استفاده از رام های بهینه شده.

meelad
2014/10/10, 10:08
معنی ش رو دیگه میدونستم احتیاجی به ویکی پدیا نبود
از توجه تان سپاس!!

تا دیروز واسه خودم معنا و تلفظش سوال بود!

راستی در مورد کرک :

در کل برای کرک کردن نرم افزار های اندروید با لاکی پچر روت نیاز هست، ولی:
نرم افزار هایی هم هستن که اگر کرک شده و یا قانونی هم باشن، باز هم برای استفاده ازشون نیاز به روت هست!

Saeid59
2014/10/10, 18:24
تا دیروز واسه خودم معنا و تلفظش سوال بود!

راستی در مورد کرک :

در کل برای کرک کردن نرم افزار های اندروید با لاکی پچر روت نیاز هست، ولی:
نرم افزار هایی هم هستن که اگر کرک شده و یا قانونی هم باشن، باز هم برای استفاده ازشون نیاز به روت هست!

پس بفرمایین ول معطلیم دیگه !!! هیچ راه حلی نداره تاپیک هم بسته بشه بره پی کارش!
میخوام سرتون رو درد نیارم ولی چه کنم که به نرم افزار روشن و خاموش کردن اتوماتیک محتاجم >> شدید!! لازم دارم
پس این برنامه Auto Shut Down & Srtart 2 برای کیا تولید شده ؟؟ فقط اونایی که حاضرن روت کنن؟؟ مثل اینکه باید گفت دمشون سرد نه گرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!x-(

Dan
2014/10/10, 23:40
پس بفرمایین ول معطلیم دیگه !!! هیچ راه حلی نداره تاپیک هم بسته بشه بره پی کارش!
میخوام سرتون رو درد نیارم ولی چه کنم که به نرم افزار روشن و خاموش کردن اتوماتیک محتاجم >> شدید!! لازم دارم
پس این برنامه Auto Shut Down & Srtart 2 برای کیا تولید شده ؟؟ فقط اونایی که حاضرن روت کنن؟؟ مثل اینکه باید گفت دمشون سرد نه گرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!x-(
بله متاسفانه این برنامه و برنامه های مشابه نیاز به دسترسی های سطح بالا دارند.
میتونید نرم افزار هایی مثل Phone Schedule رو امتحان کنید. با این نوع نرم افزار ها میتونید به جای خود دستگاه وای فای رو بصورت اتوماتیک خاموش کنید. فکر نمیکنم نیازی به روت داشته باشه.

Saeid59
2014/10/11, 14:28
بله متاسفانه این برنامه و برنامه های مشابه نیاز به دسترسی های سطح بالا دارند.
میتونید نرم افزار هایی مثل Phone Schedule رو امتحان کنید. با این نوع نرم افزار ها میتونید به جای خود دستگاه وای فای رو بصورت اتوماتیک خاموش کنید. فکر نمیکنم نیازی به روت داشته باشه.

مدیر عزیز عزیزتر از جان:
اتفاقا همین الانش هم برنامه
Wi Fi Automatic
رو استفاده میکنم که به گفته شما دسترسی روت نمیخواد و از این بابت مشکلی ندارم.
در ضمن دوست عزیزم MR.POORSUNI که برام پیغام خصوصی فرستادن
و گفتند که ""واضح بگم برای چه منظوری میخوام از تبلت با این نوع برنامه های خاموش روشن اتوماتیک استفاده کنم؟"

جواب :
------
من از تبلت که تازه دو ماهه گرفتم منظورم استفاده در دانلود با وای فای ((چه شبانه- چه روزانه در سرویس بدون محدودیت حجمی)) هستش
چون می خواستم PC برای یه کار ساده مثل دانلود کمتر روشن باشه و از لحاظ اقتصادی هم هزینه برق کمتری بهم تحمیل بشه!
اینو داشته باشین تا بهتون بگم که:
در نتیجه تصمیم گرفتم مواقعی که از دانلود شبانه 6 ساعتی استفاده میکنم تبلت با شارژ کامل رو ازش استفاده بکنم که بدون احتیاج به دخالت بنده با برنامه Auto Shut Down & Start 2 روشن بشه-از اونطرف هم مودم رو با اتصال وای فای روشن بذارم و با توجه به اینکه برنامه دوم Wi Fi Automatic رو تنظیم کردم که سر ساعت مقرر وای فای تبلت رو برقرار کنه .>> پس تا اینجا همه چیز اتوماتیک پیش رفت و دانلودهای ما با برنامه مخصوص خودش که اونم تنظیمات Scheduled (همون زمان بندی ) داره -شروع شد.
میمونه از اونور موقع اتمام زمان دانلود رایگان>> که بازم با Wi fi Automatic تنظیم شده که اون ساعت وای فای رو قطع کنه.
ولی واضحه که تبلت هم بایستی اون ساعت خاموش بشه که اینجا نقش برنامه Auto Shut Down پر رنگتر و واضحه !!!!!!

برای مواقعی هم که از سرویس بدون محدودیت حجمی استفاده میکنم میخوام در طول روز یا شب متناوبا ما بین PC و تبلت switch کنم
یعنی تبلت با شارژ کاملبازم با این برنامه روشن بشهو تا جایی که شارژ داره (یعنی تا جونش در بیاد!!!!!!!) و باتری خالی کنه دانلود کنه
بعدش PC که روش برنامه مشابه Auto Power-on Shut-down وصله روشن بشه و دانلود کنه تا موقعی که تبلت شارژش کامل بشه و بتونم دوباره دستی روشنش کنم و دانلودهای دیگه رو باهاش ادامه بدم. پی سی استراحت کنه تا موقعی که بازم شارژ تبلت تموم بشه.
که تو این نوع سرویس اینترنتی و( با این روش مخصوص مورد نیاز خودم) هم بر عکس نقش برنامه اتوماتیک ورژن ویندوز مشخصه.

کلا هم چون حجم دانلودم زیاده و اساسا استفاده م از اینترنت به جرات میشه گفت 80 % ش دانلوده پس احتیاج به اتوماسیون دارم تا به کارهای دیگه م برسم و هزینه برق هم متعادل بشه و پی سی هم استهلاک کمتر داشته باشه. !!

توضیح از این مختصرتر !! >>> دلیل از این قانع کننده تر >>> خدا وکیلی سراغ داشتین تا حالا ؟؟؟ ;)) !!!!!!!!!

MR.POORSUNI
2014/10/11, 18:39
دوست عزیز ممنون که پاسخ دادید .
اول از همه اینکه من موندم این سیستم اتوماسیون رو چطور اختراع کردید ! دوم اینکه دوست عزیز شما سعی کن به هر نحوی هست گارانتی تبلتت ااااصلا باطل نشه چون با این وضعیت دانلود و کارکرد چند ماهه دیگه باید بفرستید گارانتی برای تعویض IC وای فای و IC شارژ و باتری محترم و ...
مسئله دوم اینکه پس شما پاور بانک رو برای تبلت میخوای که روشن بمونه ؟ نمیشه عزیزم !
مورد سوم ! توی تبلت و گوشی و هر وسیله ای وای فای بیشترین امپر رو میکشه ! پس همچین فکر نکنید هزینتون کم میشه با احتساب خرابی تبلتتون و قبولش از سوی گارانتی و برقی که خود تبلت برای وای فای میکشه و برق مودم وای فایتون کلااا کمی کمتر از یک pc ضعیف اداری هست ! تمام مودم های وای فای با کابل هم وصل میشن ! درست ؟ پس شما میتونستی با خرید یک کامپیوتر 150 هزارتومنی دست دوم قدیمی ناقابل ! با مصرف برق دوتا لامپ کم مصرف شب و روز بدون خاموشی دانلود کنی (خود بنده سیستم سرور نصب کردم با 200 هزارتومن الا 3 ماهه تو شرکت روشنه /با سرویس ماهیانه/) پس شما با خرید همچین سیستمی و نصب همون برنامه های اوتوماتیک و خاموش کردن مانیتور میتونید این کار رو بهتر انجام بدید !
اگر نه دوست دارید به روش خودتون عمل کنید پس باید تبلت رو روت کنی گارانتیشم باطل و برنامه رو نصب کنی و با وضعیت بالا پول برای تعمیرش هم جمع کنی یا اینکه اون برنامه رو پولی نصب کنی و بعد از خدایی نکرده بروز مشکل با گارانتی محترم دست به گریبان بشی ... که شانس بیاری با این وضعیت بهت نگن بیش از توان قانونی از تبلت کار کشیدی و باطله ! (دیدم که میگم )
از ما گفتن بود نصب دو سیستم (یکی کم صرف ) براتون به صرفه تر هست تا این کار شما . درضمن خیلی ها ممکنه این کار رو بکنن ولی با حجم دانلود شما اصلا این کار منطقی نیست و توصیه نمیشه !

Saeid59
2014/10/12, 22:31
اول از همه اینکه من موندم این سیستم اتوماسیون رو چطور اختراع کردید !
"" ( به قول شاعر: آنچه شیران ر ا کند روبه مزاج احتیاج است احتیاج است احتیاج
نتجیتا و به شکل طبیعی افکاراتم قلیان نمود و از ایکیو سان هم کمک نگرفتم- خودم با معلومات در حد کار راه انداز که دارم تصمیم گرفتم که به این روش عمل کنم -من بعد هم سعی میکنم بادی گارد بگیرم که یه وقت به عنوان نخبه برنامه ریزی یا تخمه برنامه ریزی یا حالا هرچی... ندزدنم !!!:> ))

مسئله دوم اینکه پس شما پاور بانک رو برای تبلت میخوای که روشن بمونه ؟ نمیشه عزیزم !

(( عزیزم! اینم که تو قسمت مربوط که سوال پرسیده بودم-خودم به این نتیجه رسیدم که به دردم نمی خوره و تو همون تاپیک در واقع خودم به خودم جواب دادم !!! ))
تمام مودم های وای فای با کابل هم وصل میشن !
اینو اطلاع نداشتم ولی >>(( چطوری ؟ مودم وای فی بنده که پشتش 4 پورت LAN1 - LAN2- LAN3- (LAN4/WAN
داره-که یکیش مشخصه به PC وصله - وای فای هم که با آنتن توزیع میشه- چطوری وای فای کابلی بگیرم ؟؟؟ ))

پس شما میتونستی با خرید یک کامپیوتر 150 هزارتومنی دست دوم قدیمی ناقابل ! با مصرف برق دوتا لامپ کم مصرف شب و روز بدون خاموشی دانلود کنی !
(( 150 تومن =منظورتون سیستم های قدیمیه یا فوق قدیمی؟؟
چون من خودم 3 سال پیش سیستم قدیمی Pentium 4 3.06 Ghz با برد GIGABYTE P965
و رم DDR2 533 داشتم که موقع جمع کردن سیستم فعلی مفت فروختم
اگه منظورتون همچین سیستم هایی هست که والا فکر نمی کنم اگه اینو نگه داشته بودم مصرفش پایین بود))

در هر صورت هزینه تبلت کردیم رفت پی کارش و آب رفته به جوی باز نگردد !

تبلت رو هم روت نمی کنم و دستی روشن خاموش میکنم ولی پی سی اتوماتیک میمونه
و یه مقدار که دانلودهام سبک تر شد به تبلت استراحت بیشتری میدم و ماه بعدش که مطمئنا بازم حجم کار کمتر میشه
سرویس اینترنت محدود میگیرم و فقط شب ها تبلت رو 6 ساعت استفاده میکنم باقیش لالا
و بعدش پی سی کار میکنه و خلاصه به همین منوال ... زندگی ادامه پیدا میکنه !!! هر چند که یه جزئی د-اتوماسیون میشه!

موقعی هم که بودجه تامین بشه ممکنه که سیستم دست دوم توصیه شما رو بگیرم
که اتفاقا قبل از خرید تبلت بهش فکر کرده بودم ولی بند دوم رو نخونده بودم که وای فای کابلی هم میشه !! ))

iranmanoto
2014/10/12, 23:59
بزار منم یه چیزی بگم نگین لاله!
1-وقتی روت کنی به تمامیه فایل های سیستمی دسترسی خواهی داشت و هر کاری که دوست داری روی تبلتت میتونی پیاده کنی
2-با آنروت کردن نمیتونی سر شرکت رو کلاه بزاری! همینجوریش دنباله بهونه میگردن که ردت کنن چه برسه که روت کنی و بهونه دستشون بدی!
3-برای کاهش مضرف باتری برنامه های اضافی رو فریز کن تا پردازش کمتری و فضای رم کمتری و درنتیجه مصرف کمتری داشته باش
4-برای آپدیت ورژن اندرویدت یا باید منتظر آپ رسمی باشی یا با روت کردن و کاستوم رام ها به ورژن بالا آپ کنی!
5-برو به انجمن زیر! همچی یاد میگیری
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
6- برنامه ای که نیاز به روت داشته باشه. فرقی نمیکنه نسخه پولی باشه رایگان باشه و یا.... باید دستگاه روت باشه!
7-بیچاره تبلت!
یه مادربرد 775 بگیر 70 تومن یه cpu دو هسته 20-30 تومن یه گیگ رم 40 تومن یه پاور 20 تومن یه مانیتور قدیمی 15 تومن
شب تا صبح.. صبح تا شب هم روشنش بزار! مثل چی هم دانلود کن!
اون تبلت هم حیفه! اینجوری باهاش تا نکن
موفق باشی

MR.POORSUNI
2014/10/13, 00:11
1-وقتی روت کنی به تمامیه فایل های سیستمی دسترسی خواهی داشت و هر کاری که دوست داری روی تبلتت میتونی پیاده کنی
2-با آنروت کردن نمیتونی سر شرکت رو کلاه بزاری! همینجوریش دنباله بهونه میگردن که ردت کنن چه برسه که روت کنی و بهونه دستشون بدی!
3-برای کاهش مضرف باتری برنامه های اضافی رو فریز کن تا پردازش کمتری و فضای رم کمتری و درنتیجه مصرف کمتری داشته باش
4-برای آپدیت ورژن اندرویدت یا باید منتظر آپ رسمی باشی یا با روت کردن و کاستوم رام ها به ورژن بالا آپ کنی!
6- برنامه ای که نیاز به روت داشته باشه. فرقی نمیکنه نسخه پولی باشه رایگان باشه و یا.... باید دستگاه روت باشه!
7-بیچاره تبلت!
یه مادربرد 775 بگیر 70 تومن یه cpu دو هسته 20-30 تومن یه گیگ رم 40 تومن یه پاور 20 تومن یه مانیتور قدیمی 15 تومن
موفق باشی

ممنون عزیز جوابی که میخواستم رو شما به جای بنده دادی . موفق باشی @};-

meelad
2014/10/13, 11:13
چطوری وای فای کابلی بگیرم ؟؟؟ ))

تا اونجایی که من اطلاع دارم نرم افزار android reverse tether (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) این کار رو (اتصال دستگاه های اندرویدی به اینترنت کامپیوتر با کابل usb) انجام میده اما باید روت کنید! :D ;)

Saeid59
2014/10/20, 19:58
تا اونجایی که من اطلاع دارم نرم افزار android reverse tether (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) این کار رو (اتصال دستگاه های اندرویدی به اینترنت کامپیوتر با کابل usb) انجام میده اما باید روت کنید! :D ;)

ای بابا-شیطونه میگه یه چیزی بگم آ -روت رو خدا بگم چیکارش کنه!

Saeid59
2014/10/20, 20:58
7-بیچاره تبلت!
موفق باشی

خدا نکنه! ما یه همچین جسارتی نکردیم!!!
بعدش هم هر چند احساس میکنم این تاپیک خیلی طولانی شده ولی بحث هایی از بحث های قبلی درمیاد که مفیدند و آدم رو مشتاق میکنن به ادامه تا جایی که به قول یارو گفتنی : ته تو قضیه دربیاد!!!

اول از لینک بسیار مفیدی که دادین ممنونم( (فقط اینکه اکانت بگیرم در حد حرفه ای هاست یا به درد منم میخوره؟ ))

دوم- گفتید که: """" برنامه ای که نیاز به روت داشته باشه. فرقی نمیکنه نسخه پولی باشه رایگان باشه و یا.... باید دستگاه روت باشه! """
اما این مطلب با توضیح دوست دیگه مون متناقض هستش-توضیح کدومتون رو ملاک بگیرم؟ >>>
32739

سوم- در مورد سیستم دست دوم برای دانلود:
مادربرد قدیمی م رو هنوز دارم (GIGA EP35 DS3L) -منتها بایوس ش بالا نمیاد-البته بک آپ بایوس رو دارم - ببرم نمایندگی مشکل قابل حله؟ هزینه ش چقدر میشه حدودا؟ ( فکر نکنم زیاد کار زمان بر و پیچیده ای باشه فقط یه فلش بایوس میدن دیگه نه؟تعمیر کار معمولی هم میتونه انجام بده؟ )
CPU رو هم نگه داشتم Core2 E4600
RAM سیستم فعلی هم 6 گیگ هستش که برام زیاده 1 گیگش رو بر میدارم و به برد قدیمی م هم میخوره
غرض اینکه میمونه:
پاور ( چه برندی-20 تومن درمیاد؟و چند وات؟ )
هارد که شما نفرمودین-هارد 40 گیگ قدیمی دارم که کار نمیکنه-قابل تعمیر باشه میصرفه بدم برا سرویس؟ (اگه نه -دست دوم بگیرم؟- دست دوم چه حجمی باشه و هزینه ش زیاد بالا هم نباشه؟ )
مانیتور (سوال دارم >> دیدم که تو سیستم های شبکه ای چند کامپیوتر رو با یک سوییچر میشه با یه مونیتور دید و ما بین کامپیوترهای مختلف سوییچ کرد- منظورم اینکه میشه خروجی تصویر کامپیوتر فعلی و دست دوم رو با سوئیچر به یه مانیتور وصل کرد ؟و مونیتور اضافی نخرید؟- اگه هست قیمت لطفا؟)
روده دازی نباشه با احتساب وسایلی که موجود دارم و احیانا تعمیر قطعاتی که گفتم و خرید مابقی کسری ها
میشه هزینه نهایی رو بهم بگین؟