PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درایور AMD Catalyst 14.9.1 BETA | افزایش عملکرد در تمام بازیها

S.T.A.L.K.E.R
2014/10/07, 21:10
کمپانی AMD با عرضه کاتالیست 14.9 وضیعت بهتری برای بازیهای مختلف و میزان فریم ریت و بهبود و عملکرد آنها فراهم کرده به طوریکه با نصب این پیکربندی شاهد افزایش عملکرد بین 5 تا 90% ای بین بازیهای مختلف خواهیم بود. این درایور بیتشر برای قابلیت مقایس پذیری در حالت CrossFire برای بازیهای چند پردازشی جدیدی است که نیاز به حجم عظیمی از پهنای باند و پردازش های سنگین گرافیکی دارند. این درایور موجب افزایش و بهبود عملکرد در بازی های BioShock Infinite، Company of Heroes 2, Crysis 3, Grid Auto Sport, Murdered Soul Suspect, Plants vs. Zombies, Batman Arkham Origins, Wildstar, Tomb Raider, Watch Dogs, Assassin’s Creed IV و Lichdom and Star Craft II میشود.

برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

S.T.A.L.K.E.R
2014/10/07, 21:55
این بخش مگه مربوط به اخبار سایت های داخلی نمیشه؟ اگر میخواید لینک به خود سخت افزار بدید بگید لینک نذاریم! من به اقا حسام هم گفتم که این بخش بدرد نمیخوره ..... ولی ایشون به خاطر افزایش لینک دهی سایت سخت افزار این بخش و گذاشتن!!!

یه خبر گذاشتم حذف شد! اینم خبرم که لینکش شده داخلی!!! یعنی خلاف عنوان این تالار! بالاخره مشخص کنید خبر بذاریم یا خیر!

ARMIN
2014/10/08, 15:21
این بخش مگه مربوط به اخبار سایت های داخلی نمیشه؟ اگر میخواید لینک به خود سخت افزار بدید بگید لینک نذاریم! من به اقا حسام هم گفتم که این بخش بدرد نمیخوره ..... ولی ایشون به خاطر افزایش لینک دهی سایت سخت افزار این بخش و گذاشتن!!!

یه خبر گذاشتم حذف شد! اینم خبرم که لینکش شده داخلی!!! یعنی خلاف عنوان این تالار! بالاخره مشخص کنید خبر بذاریم یا خیر!

در تاريخ 13 مهرماه در تابلو اعلانات (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 0392&viewfull=1#post150392) انجمن اطلاع رسانى عمومى شد مطالب منتشر شده در انجمن نبايد شامل ارجاع به سايت هاى ديگر شود زمانى كه همان مطلب در سايت سخت افزار موجود است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 0392&viewfull=1#post150392