PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکی کمک کنه .. :(

Oneshot Milad
2014/10/07, 20:47
سلام
گوشی Htc Rhyme بیچاره ی ما کنار دریا بود .. آب دریا خورد بهش .. تاچش از کار افتاد ..

صفحه بالا میاد همه چی بالا میاد فقط تاچش کار نمیکنه ..
چندجا نشون دادم .. گفتن دیگه درست بشو نیست . بردش اتصالی کرده ..

بنظرتون درست میشه ؟ امیدی هست ؟ یا باید اوراق بشه ؟ :/

SAMAN
2014/10/07, 20:53
سلام
گوشی Htc Rhyme بیچاره ی ما کنار دریا بود .. آب دریا خورد بهش .. تاچش از کار افتاد ..

به سرعت خاموش کنید و باتری ش رو در بیارین و با در باز توی سطل برنج خونه تون به عمق 1 متر دفن کنید تا 48 ساعت !

aryaiee
2014/10/07, 20:54
دوست من باید دید
گاهی مواقع با استفاده از دستگاه مقطر یا حتی شستشوی ساده با تینر و heat این مشکلات برطرف میشوند اما گاهی با توجه به مقدار ماندگاری مایعات در دستگاه این کارها هم جواب نمیدهد.احتملا مورد شما شامل مسئله دوم میشده که گفتن باید عوض بشود

SAMAN
2014/10/07, 21:00
دوست من باید دید
گاهی مواقع با استفاده از دستگاه مقطر یا حتی شستشوی ساده با تینر و heat این مشکلات برطرف میشوند اما گاهی با توجه به مقدار ماندگاری مایعات در دستگاه این کارها هم جواب نمیدهد.احتملا مورد شما شامل مسئله دوم میشده که گفتن باید عوض بشود

مرحله ی من رو سریع انجام بدن خیلی مفیده .......

Oneshot Milad
2014/10/07, 21:04
برنج و افتاب و ... همه انجام شد ..

اما تاچش کار نکرد ..

تهران چندجا بردم .. یکی گفت میشه احتمالش هست یکی گفت نمیشه بردش از کار افتاده ...

پس امیدی هست ؟

SAMAN
2014/10/07, 21:32
برنج و افتاب و ... همه انجام شد ..

اما تاچش کار نکرد ..

تهران چندجا بردم .. یکی گفت میشه احتمالش هست یکی گفت نمیشه بردش از کار افتاده ...

پس امیدی هست ؟

باید بره تعمیر ......... ترجیحا به جای معتبر بدهید .....

ARMIN
2014/10/07, 21:34
غم آخرت باشه میلاد جان.

Oneshot Milad
2014/10/07, 21:40
غم آخرت باشه میلاد جان.

تمام مخاطبها . بعضی عکس و فیلم ها تو حافظه گوشی بود :/ نچ :/ عی بابا :/

ARMIN
2014/10/07, 21:47
نمیتونی با اتصالش به کامپیوتر اون مخاطبین و اطلاعاتی که میخوای رو نجات بدی؟

S.T.A.L.K.E.R
2014/10/07, 21:50
سلام

هیچ امیدی نیست! اوراق کنید

به سرعت خاموش کنید و باتری ش رو در بیارین و با در باز توی سطل برنج خونه تون به عمق 1 متر دفن کنید تا 48 ساعت !

با این کار تمام برنج ها سمی میشن! هیچ وقت این کارو انجام ندید .... مواد موجود روی برد و داخل دستگاه به همراه غبار های میکروسکپی موجود در اون موجب سرطان میشه.

SAMAN
2014/10/07, 21:55
هیچ امیدی نیست! اوراق کنید

با این کار تمام برنج ها سمی میشن! هیچ وقت این کارو انجام ندید .... مواد موجود روی برد و داخل دستگاه به همراه غبار های میکروسکپی موجود در اون موجب سرطان میشه.

نهایتا 2 کیلو رنج رو دور میریزن !

نگفتم که برنج درجه 1 صادراتی باشه ! از همینایی که تو دانشگاه ها میدن ! :D

S.T.A.L.K.E.R
2014/10/07, 21:58
نهایتا 2 کیلو رنج رو دور میریزن !

نگفتم که برنج درجه 1 صادراتی باشه ! از همینایی که تو دانشگاه ها میدن ! :D
تا جایی که من متوجه شدم این دوستمون رفته انداخته تو برنج خونه اشون!:D:D
بعدشم اون 2 کیلو میدونی چند میشه؟:D

SAMAN
2014/10/07, 22:08

برنج داریم تا برنج !

هرچی بشه بهتر از گوشیه !

Oneshot Milad
2014/10/07, 22:15
نمیتونی با اتصالش به کامپیوتر اون مخاطبین و اطلاعاتی که میخوای رو نجات بدی؟

نمیشه .. نمیدونم تو سیمکارتم بود .. اما الان تو یه گوشی دیگه امتحان میکنم .. میگه مخاطب ندارم :|

فک کنم باید اوراق بشه :/

متشکرم دوستان ... باز هم میبرم پیش یه تعمیر کار معتبر ببینم چی میشه :/

Oneshot Milad
2014/10/07, 22:16

برنج خونه نبود ... مسافرت بودیم .. دادم به آشپز رستوران هتل .. گذاشت تو برنجای هتل >:)

S.T.A.L.K.E.R
2014/10/07, 22:28
برنج خونه نبود ... مسافرت بودیم .. دادم به آشپز رستوران هتل .. گذاشت تو برنجای هتل >:)

یه ملت و سمی کردی >:) >:) خیلی پلیدی >:) >:) دیگه هیچ هتلی نمیرم >:)

Dan
2014/10/07, 23:08
سلام

آب دریا قضیه متفاوتی داره. باید سریع اقدام کنی و در صورت امکان برد گوشی رو بشوری.
اگر تعمیرکار گفته اتصالی کرده و نمیشه کاری کرد احتمالا منظورش این بوده که برد بر اثر اتصالی سوخته. فکر نمیکنم کاری بشه کرد. تسلیت میگم.

Oneshot Milad
2014/10/07, 23:33
آب دریا قضیه متفاوتی داره. باید سریع اقدام کنی و در صورت امکان برد گوشی رو بشوری.
اگر تعمیرکار گفته اتصالی کرده و نمیشه کاری کرد احتمالا منظورش این بوده که برد بر اثر اتصالی سوخته. فکر نمیکنم کاری بشه کرد. تسلیت میگم.

گفت باید یه گوشی دیگه مثل این باشه .. تست کنیم ... چندتا تاچ تست کرد .. جواب نداد :/

MR.POORSUNI
2014/10/07, 23:49
میلاد جان اگه اطلاعاتت توی گوشی مونده با یک قفل شکن اندروید بازش کنید تا گوشی تو سیستم بالا بیاد بعد تمام اطلاعات حتی شماره و sms رو هم میشه کپی کرد البته اگر تعمیرکاران محترم کاری نکرده باشن که دیگه گوشی بالا هم نیاد !

Oneshot Milad
2014/10/08, 01:02
میلاد جان اگه اطلاعاتت توی گوشی مونده با یک قفل شکن اندروید بازش کنید تا گوشی تو سیستم بالا بیاد بعد تمام اطلاعات حتی شماره و sms رو هم میشه کپی کرد البته اگر تعمیرکاران محترم کاری نکرده باشن که دیگه گوشی بالا هم نیاد !

نمیدونم .. فردا ببرم ببینم چی میشه .. حس شیشمم میگه .. ال فاتحه :/