PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در خصوص خرید ge60 apache , g56jk

hamid123
2014/10/06, 20:43
سلام به همه دوستان

من همين الان پولم جور شده و ميخوام سفارش بدم خودم ميگم ام اس اي چون فكر ميكنم خر كار تر هست و چدين ساله تو كار گيم هستش

در كل من مشكلي ندارم براي خريد فقط بگيد ام اس اي اوكي هست يا نه ؟؟؟ انتخاب بهتري نيست ؟؟ اين لبتاپ بايد تا 5يا 6 سال كار كنه يه چيز خر كار ميخوام زيادي بهش فشار نميارم براي بازي هم كول پد multi core x6 رو ميخاوم براش بخرم اگه چيز مناسبتري پيشنهاد نديد

سوال:‌توي ويدئو ها بعضي وقت ها ديدم كيف ام اس اي هم هست ولي ديجيكالا كيف نميده ايا تو بازار هم به اين شكله ؟؟؟

aryaiee
2014/10/06, 20:47
یک کیف و یک موس گیمینگش روی اکثر مدل هاش هست!
با این عجله الان چیکار کنیم ما؟شما بودجه اتون چقدره؟مورد استفاده اتون بازی هستش؟
در حال حاضر بله msi در مدل های گیمینگ میان قیمت حرف اول رو میزنه.اون مدل asus رو از لیست خارج کنید

MR.POORSUNI
2014/10/06, 20:51
سلام دوست عزیز توی بخش قوانین ذکر شده از کلماتی مثل لطفا کمکم کنید و ... استفاده نشه ! شما دقیقا عنوان رو به خلاف همین تذکر نوشتید و خواهشا بجای کلمه خرکار تر !!! اگه امکانش هست از کلماتی مثل عمربالاتر , با کیفیت تر ,معتبرتر و ... استفاده کنید

hamid123
2014/10/06, 21:26
چشم گفتارم رو اصلاح ميكنم دوست عزيز من كاربردم گيم هست ولي 24 ساعته نيست ولي ميخوام وقتي خواستم بازي كنم دلم نلرزه كه داره بهش فشار مياد

يه چيز با كيفيت و معتبر ميخوام روي اين لبتاپ ويندوز 7 ريخته شده ولي توي سايت سازنده نوشته 8 و كيف هم ماتريكس روش نزاشته

من نهايتا 4 ميليون ميتونم هزينه كنم چه چيز هايي تو اين رنج هست كه شما پيشنهاد ميتونيد كنيد ؟؟

aryaiee
2014/10/06, 21:46
چشم گفتارم رو اصلاح ميكنم دوست عزيز من كاربردم گيم هست ولي 24 ساعته نيست ولي ميخوام وقتي خواستم بازي كنم دلم نلرزه كه داره بهش فشار مياد

يه چيز با كيفيت و معتبر ميخوام روي اين لبتاپ ويندوز 7 ريخته شده ولي توي سايت سازنده نوشته 8 و كيف هم ماتريكس روش نزاشته

من نهايتا 4 ميليون ميتونم هزينه كنم چه چيز هايي تو اين رنج هست كه شما پيشنهاد ميتونيد كنيد ؟؟
دوست گلم در این بودجه بهترین اتخاب همون هست.بله تا اونجایی که بنده خبر دارم روش ویندوز 8 هستش.در مورد تایمینگ بازی عرض کنم ببینید درسته که لپ تاپ ها گیمینگ از سخت افزاری خو و سیستم خنک کننده بهینه و گاها حرفه ایی استفاده میکنند،اما این نکته رو مد نظر داشته باشید به هر حال با یک لپ تاپ سرو کار دارید پس باید حواستون مقداری به دمای اون باشد.اما این رو نگفتم که نگران شید عزیزم.با خیالت راحت خریدتون رو انجام بدید چون با این بودجه msi سخت افزار و کولینگ مناسبی در اختیارتون قرار میدهد.اما در مورد متعلقات باید بگم که من هم مثل شما دیده ام که یک کیف و یک موس همراهش هست.اگر در انتخاب فروشگاه شک دارید پس توصیه میکنم با مقداری صبر کمی بررسی بیشتری انجام بفرمائید

hamid123
2014/10/06, 22:10
بهتر نيست برم از بازار بگيرم ؟؟ اخه ميخوام با يه كولپد و اگه كيف نداشت و يه كيف و يه مجموعه نرم افزاري كينگ بخرم ميگم برم بازار بهتر نيست ؟؟

ديجيكالا ميگه هر چيزي كه به ماتريكس گفته ما نوشتيم كه نوشتن وين 7 و بدون كيف

سوال‌:‌اين گارانتيش چطوري حساب ميشه ؟؟ مثلا يه فروشنده 3 ماه ژتو مغازش بوده يعني 3 ماهش ميپره ؟؟

aryaiee
2014/10/06, 22:13
بهتر نيست برم از بازار بگيرم ؟؟ اخه ميخوام با يه كولپد و اگه كيف نداشت و يه كيف و يه مجموعه نرم افزاري كينگ بخرم ميگم برم بازار بهتر نيست ؟؟

ديجيكالا ميگه هر چيزي كه به ماتريكس گفته ما نوشتيم كه نوشتن وين 7 و بدون كيف

سوال‌:‌اين گارانتيش چطوري حساب ميشه ؟؟ مثلا يه فروشنده 3 ماه ژتو مغازش بوده يعني 3 ماهش ميپره ؟؟
بنده که عرض کردم فروشگا های دیگه هم بگردید حتما.این مدل 3 ماه در فروشگاه نمیمونه خیالتون راحت.در ضمن جدیدا گارانتی دستگاه رو از مدتی جلوتر میزنند که به دست خریدار برسه خیلی ازش نرفته باشه.این مدل کم نیست تو بازار!میتونید موقع خرید به مقدار زمان گرانتی هم توجه بفرمائید اگر نگرانش هستید

hamid123
2014/10/06, 22:42
ميشه در مورد نكاتي كه بايد هنگام خريد توجه كرد برا توضيح بديد ؟؟

aryaiee
2014/10/06, 22:48
ميشه در مورد نكاتي كه بايد هنگام خريد توجه كرد برا توضيح بديد ؟؟
موار خاصی نیست.
1-اطمینان از گرانتی و تاریخ آن
2-مطمئن بودن از وکیوم بودن لپ تاپی که تحویل میگیرید.دقت کنید آکبند باشد
3-یک تست حداقل 10 دقیقه ایی در موقع خرید بکنید و از همه امکانات شامل wi fi هم مطمئن شوید.
4-در کل سعی کنید از یک فروشگاه معتبر خرید بفرمائید و حتما یک فاکتور بگیرید.

SAMAN
2014/10/06, 23:01
من همون دیجی کالا رو پیشنهاد میکنم چون معتبره ......

تو بازار حتی یه فرد کاملا وارد هم با خطر مواجه !

hamid123
2014/10/07, 15:55
شانس من ديجيكالا تموم كرده دوستان من پنچ شنبه همين هفته ميخوام برم بخرم از كدوم پاسا‍ژ بگيرم ؟؟ از خود نمايندگي بگيرم ؟؟ يا نمايندگي هايي كه تو پاساژ ها هست؟؟؟ كدوم قابل اطمينان هست ؟؟ كجا امن تره و ارزون تر ميده ؟؟ منظورم از ارزون تر اينه كه گرون تر نده همون قيمت خودش بده نهايتا

SAMAN
2014/10/07, 17:08
شانس من ديجيكالا تموم كرده دوستان من پنچ شنبه همين هفته ميخوام برم بخرم از كدوم پاسا‍ژ بگيرم ؟؟ از خود نمايندگي بگيرم ؟؟ يا نمايندگي هايي كه تو پاساژ ها هست؟؟؟ كدوم قابل اطمينان هست ؟؟ كجا امن تره و ارزون تر ميده ؟؟ منظورم از ارزون تر اينه كه گرون تر نده همون قيمت خودش بده نهايتا

حتما حتما از خود فروشگاه ماتریکس تهیه کنید که من 2 تا نمایندگی ش رو تو بازار دیدم .......... یکی پاساژ رضا و یکی پاساژ ایران ..........

ترجیحا از مورد دوم تهیه کنید .......

hamid123
2014/10/07, 21:19
سلام به همه

من فردا ميرم از پاساژ رضا msi ge60 apache بدون اس اس دي رو بخرم ولي يه چيزي بگم ؟؟؟ اين لنوو با قيافش منو داره قلقك ميده فقط به خاطر ظاهرش نه چيز ديگه اي ولي تنها چيزي كه دوباره برميگردم سر اين مدل اينه كه حس ميكنم حتي كولپد هم بزارم روش گيم بريزم به مدت 3 ساعت در روز 5 سال نتوني دووم بياره و اينكه كلا ام اس اي فك ميكنم تجربه بيشتر و قطعات بهتري استفاده كرده حالا اگه موافقيد حرف منو تاييد كنيد تا منم بدون هي شكي برم همون ام اس اي رو فردا بگيرم يعني چهار شنبه اگه هم كه نظر ديگه اي داريد لطفا در ميون بزاريد اون لنوو مدلش اينه Lenovo-Y5070-B

از زحمات شما دوستان گل واقعا قدر داني ميكنم و اميدوارم بتونم جبران كنم

aryaiee
2014/10/07, 21:28
سلام به همه

من فردا ميرم از پاساژ رضا msi ge60 apache بدون اس اس دي رو بخرم ولي يه چيزي بگم ؟؟؟ اين لنوو با قيافش منو داره قلقك ميده فقط به خاطر ظاهرش نه چيز ديگه اي ولي تنها چيزي كه دوباره برميگردم سر اين مدل اينه كه حس ميكنم حتي كولپد هم بزارم روش گيم بريزم به مدت 3 ساعت در روز 5 سال نتوني دووم بياره و اينكه كلا ام اس اي فك ميكنم تجربه بيشتر و قطعات بهتري استفاده كرده حالا اگه موافقيد حرف منو تاييد كنيد تا منم بدون هي شكي برم همون ام اس اي رو فردا بگيرم يعني چهار شنبه اگه هم كه نظر ديگه اي داريد لطفا در ميون بزاريد اون لنوو مدلش اينه Lenovo-Y5070-B

از زحمات شما دوستان گل واقعا قدر داني ميكنم و اميدوارم بتونم جبران كنم
دوست من ببینید لنوو در قضیه لپ تاپ سر درازی دارد.بنده یک مدت در مورد همون مدلش که فرمودید تحقیق کردم.تقریبا مورد تائید هیچ وب سایت رسمی نبود یعنی به نسبت لپ تاپ های گیمینگ هم نوع خود حرف چندانی برای گفتن ندارد.
نقاط ضعفش شامل مانیتور کم کیفیت،سیستم کولینگ ضعیف،چیدمان افتضاح مادربرد و طراحی نه چندان مناسب در چیدمان و بر خلاف استفاده از سخت افزار خوب اما مواد اولیه مناسبی درش به کار نرفته.
32074
با خیال راحت تشریف ببرید همون msi رو خریداری کنید

hamid123
2014/10/09, 22:31
سلام به همه دوستان گل

من بالاخره لبتاپ msi رو خریدم ge60 apache 3840 از خود نمایندیگش گرفتم گارانتیش هم تا سال دیگه همین موقع هستش واقعا عالی هست یعنی یه چیزی میگم یه چی میشنوید

و الان دارم باهاش تایپ میکنم به خاطر اینکه دوستانی که شک دارن به این محصول شکشون بر طرف بشه من یه نقد درست و حسابی *** تا 1 هفته اینده براتون میزارم فقط هر چیزی رو که میخواید بررسی کنید بگید که من تو نقدم بنویسم اگه هم عکس خواستید بگید تا بزارم

در این جا هم جا داره از انجمن سخت افزار و کاربران خوبش تشکر کنم به خاط اینکه این لبتاپ خوب رو به من معرفی کردند قدر دانی کنم

SAMAN
2014/10/09, 22:45
سلام به همه دوستان گل

من بالاخره لبتاپ msi رو خریدم ge60 apache 3840 از خود نمایندیگش گرفتم گارانتیش هم تا سال دیگه همین موقع هستش واقعا عالی هست یعنی یه چیزی میگم یه چی میشنوید

و الان دارم باهاش تایپ میکنم به خاطر اینکه دوستانی که شک دارن به این محصول شکشون بر طرف بشه من یه نقد درست و حسابی *** تا 1 هفته اینده براتون میزارم فقط هر چیزی رو که میخواید بررسی کنید بگید که من تو نقدم بنویسم اگه هم عکس خواستید بگید تا بزارم

در این جا هم جا داره از انجمن سخت افزار و کاربران خوبش تشکر کنم به خاط اینکه این لبتاپ خوب رو به من معرفی کردند قدر دانی کنم.

به به مبارکه .......... کار کنه با قدرت و با دقت ......

اقا عکس هاش رو هم تو قسمت خرید و فروش کاربران بذار هم تو قسمت عکس وسایل شما .......

aryaiee
2014/10/09, 22:45
مبارک باشه بله احتمالا در آینده بنده برای بررسی هرچه بیشتر از شما دوست گرامی کمک خواهم گرفت.در صورت امکان اگر مایل هستید میتوانید عکس خرید خودتون در
خرید و فروش های کاربران (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) قرار بدهید.

Reza Eshraghi
2014/10/10, 18:42
حمید جان مبارکت باشه عزیز . انشاء الله نهایت استفاده رو ببری . عکسش رو در تاپیکی که امیرحسین جان فرمودند قرار بدید تا فیض ببریم و درآینده هم از مشاوره های فروم بهره مند بشید @};-
نقد و بررسیش رو بنویسید که فوق العاده میشه و ممنونت میشیم @};-
تاپیک عزیز خسته شده ها ! بفرستیدش لالا ! ;)

aryaiee
2014/10/10, 18:46
چشم رضا جان