PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویدئو تست تصادف خودرو پراید و تیبا

ALEX_HOT
2014/10/01, 20:53
در این دو ویدئو، تست «تیبا» و «پراید X100» نمایش داده شده است . البته گروه خودروسازی سایپا اطلاعات دقیق تری از محل انجام گیری این آزمون منتشر ننمود .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 0

تست تصادف تویوتا پرادو با سرعت 110 کیلومتر بر ساعت در موسسه آزمون و تصادف کشور ژاپن (JNCAP) , بدون کوچکترین ضربه و آمدن فشار روی چرخ های جلوی خودرو را مشاهده می نمایید :

در ضمن خدمت دوستان و کاربران عزیز عرض شود که ...
این تاپیک فقط و فقط جنبه خبری داشته ،لذا از ارسال هرگونه نظراتی که موجب مخدوش شدن شخصیت کسی بشه
اعم از کاربران سایت و یا خودروسازان ،خودداری بفرمائید ... با تشکر فراوان

Hoplite
2014/10/01, 21:34
پراید =))
من خودم پراید دارم. لامصب از بس ایمنی داره اصلا نمیشه در موردش صحبت کرد :D

SAMAN
2014/10/01, 22:17
این وانت ش رو دیدین ؟!

o:-)

مرگ دست خداست سایپا وسیله است !

ALEX_HOT
2014/10/01, 22:26
این وانت ش رو دیدین ؟!

o:-)

مرگ دست خداست سایپا وسیله است !
آره دیدم به وفور :-ss
مثل اون دمپایی قدیمی ها هست که جلوش بسته بود !!! ظاهرش با اون دمپایی مو نمیزنه ;))

SAMAN
2014/10/01, 22:40
آره دیدم به وفور :-ss
مثل اون دمپایی قدیمی ها هست که جلوش بسته بود !!! ظاهرش با اون دمپایی مو نمیزنه ;))

خیلی ضایع است به نظرم نمیشه باهاش حتی 500 کیلو بار جابه جا کرد !

ALEX_HOT
2014/10/01, 22:49
اصلاً تابلوئه که هم موتور هم بدنه ضعیفه نمیدونم پول چیه این ماشینو حساب کردن که شده 17 میلیون
از وانت باردو ا.ی.ر.ا.ن خودرو هم صد در صد ضعیف تره .حالا بعداً صداش در میاد :-ss

AliYar
2014/10/01, 23:07
آقا در فاجعه آمیز بودن استانداردهای ایمنی پراید که شکی نیست؛ ولی مقایسه ش با پرادوی چند صد میلیونی هم قیاس مع الفارغه :)

شاید بهتر بود می گفتم «عدم استانداردهای ایمنی پراید» :دی

الان دوباره ویدئو هارو دیدم و چیزی به نظرم رسید. در ویدئوی تست پرادو اول تصادف با سرعت واقعی نشون داده میشه و بعد صحنه های آهسته از زوایا و دوربین های مختلف.

در مورد تست پراید و تیبا از اول حرکت آهسته نمایش داده میشه و بیننده هیچ frame of reference ی برای تشخیص اینکه سرعت واقعا چقدره نداره. در واقع معلوم نیست پراید و تیبای محترم با چه سرعتی به مانع برخورد می کنن که خودش جای بحث داره.

حالا فقط یه نکته باقی مونده و اون اینکه یکی پیدا بشه بگه «نه بابا معلومه سرعت بالاس، تو سر تولیدات داخلی نزنید» !

aryaiee
2014/10/01, 23:14
]فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ALEX_HOT
2014/10/01, 23:26
فقط برای خ.ن.د.ه :))
316143161531616

MR.POORSUNI
2014/10/01, 23:32
دوستان عزیز با عرض پوزش شاید اینجا کسی پراید داشته باشه و خجالت زده و شرمنده بشه ! حتی پیش خودش ! پراید هم ماشیه و هرکسی که داره اقتضای پولیشه ! و شرایط افتضاح بازار و ... پس خواهشا اگه میخواهید به سایپا نشونه برید حواستون باشه به دل صاحبان پراید نخوره و لبخند از لبشون بره و آه بکشن ...

AliYar
2014/10/01, 23:37

نهایتش به درد این می خوره تو فرودگاهای بزرگ امانت بدن به مسافرا که دو سه تا ساک و چمدونشونو ببرن پای گیت. تازه اگر مسافر اضافه بار نداشته باشه و براش مهم باشه که بارش به سلامت برسه پای گیت برای تحویل :دی

Hoplite
2014/10/02, 01:10
اصلا خود سایپا هم فهمیده دیگه شعار قبلیش در حد بوندسلیگا خنده دار بود عوضش کرده !
قبلا میگفتن سایپا...مطمئن :-w
الان میگه سایپا...در اندیشه ای متفاوت !!!!! جاااان :D
پراید رو هم اصلا تو وهم آدم هم نمیگنجه به خصوص قیمتش !!!!

Devileytion
2014/10/02, 02:07
دوستان کسی موتور BPT مزدا قیمت یا آدرس نداره ؟ میخوام برای پرایدم . میگن ماکسیمارو با این میگیره .

Roz6710
2014/10/02, 02:21
X_X
دوستان کسی موتور BPT مزدا قیمت یا آدرس نداره ؟ میخوام برای پرایدم . میگن ماکسیمارو با این میگیره .

درست شنیدی.. رفیقتم BP دو کاربرات انداخت شبا باهاش درگ میزنه شرطی اونم با زانتيا، ماکسیما،سوناتا و آزرا... حتی یه سری با جنسیس کوپه درگ 400 متر زد جنسیس سوکس شد:))

nilooo24
2015/09/19, 13:56
خیلی جالبه.... o:-)

old gamer
2015/09/19, 14:10
استارتر تو روح امواتت صلوات اون عکس پراید بازیگوشو بردار یه ساعته دارم میخندم دلدرد گرفتم حالا دلدرده پدرمونو در اورده

ALEX_HOT
2015/09/19, 19:46
استارتر تو روح امواتت صلوات اون عکس پراید بازیگوشو بردار یه ساعته دارم میخندم دلدرد گرفتم حالا دلدرده پدرمونو در اورده
>:):P
چه تاپیک باحالی رو آپ دادید امین جان خخخ
واقعا کلمه ی "دمپایی جلو بسته " برازنده ی این ماشینه :P
اون پراید بازیگوش هم احتمالا رانندش ی خانم بوده ;))