PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی کولر CPU قدرتمند DEEPCOOL CAPYAIN LIQUID ( ناخدای پردازنده خود باشید )

MR.POORSUNI
2014/10/01, 11:23
سلام خدمت همه عزیزان
خنک کنندگی قطعات کامپیوتری یکی از مهمترین الزامات یک کامپیوتر است و صد البته خنک کردن CPU مهمترین بخش است ,بالاخص برای گیمرها اوورکلاکرها و هر کسی که خواستار ثبات در سیستم خود است.

DEEPCOOL نامی اشنا در این صنعت عظیم و شیرین است که تاکنون به موفقیتهای بزرگی دست یافته و
با چشم اندازی روشن به ارائه بهترین راه حل های حرارتی برای مشتریان در سراسر جهان می پردازد .
دیپ کوول پس از موفقیت محصولات MAELSTROM خود که به طوفان گیمیر ها معروف شده بود به ساخت نمونه های جدید خنک کننده های مایع با عملکرد بسیار بالا روی اورد که نام سری CAPTAIN را از ان خود کرد ...
DEEPCOOL CAPTAIN CPU Cooler

محصول جدید این کمپانی کاپتان لیکوئید است ,که برای نمامی کسانی که به گیم و کلاک کردن میپردازند از طرف شرکت سازنده توصیه شده است .
31594
سری مایع کاپیتان برای کامپیوتر های شخصی و رومیزی طراحی شده و در سه مدل عرضه میشود .

سری 120 میلیمتری
31596

سری 240 میلیمتری
31597

سری 360 میلیمتری
31598

هرکدام از این سیستمها خاصیت و استفاده منحصر به فردی دارند ...
طراحی SS انحصاری شرکت در قسمت (بخشهای بیرونی) جلوه ای خاص به ان بخشیده ,تقسیم پمپ قدرتمند و ورق سرد کننده به دو بلوک و اتصال توسط یک سیستم شفاف منحصر به فرد باعث می شود جریان آب قابل مشاهده باشد .
همچنین وجود کیت LED جلوه نورپردازی مایع و فن ها را دو چندان میکند...

31599

پایه اتصال به پردازنده از مس خالص به ضخامت 0.2mm است که با چگالی بالا و تمام قدرت گرما را به اب و سیستم کانال میکرو منتقل میکند !

31600

31601

همچنین رادیاتورهای عظیم کاپیتان و فن های قدرتمندش در کثری از ثانیه گرمای اب را بیرون میکشند ...

31608

فنهای این سیستم بین 600 دور تا 2200 دور در چرخش هستند که با اتصال PWM تغذیه میشوند و فرکانس صدای متعادلی در دورهای بالا دارند و به راحتی قابل سرویس کاری و گردگیری هستند ...

31609

این کیت ها سازگار با تمام پردازنده های اینتل و AMD، هستند همچنین پردازنده LGA2011 V3 نیز شامل میشود .
کنترل کیفیت یک برنامه بسیار مهم در DEEPCOOL، است . پمپ و رادیاتور این محصول آزمایش شده با استانداردهای سختگیرانه هستند و لوله های ضد تبخیر از دست دادن مایع خنک کننده را به حداقل رسانده است ...

31611

قیمت مدل کاپتان 120 : 85 دلار

قیمت مدل کاپتان 240 : 115 دلار

قیمت مدل کاپتان 360 : 150 دلار

اعلام شده است ><

امیدوارم لذت برده باشید ....
منابع : تچ گریتست . ریکل . گوگل . دیپ کول . تینک تک .
نوشته و گرد آوری مطالب :
محدرضا پورسانی

ALEX_HOT
2014/10/01, 12:17
سلام محمد رضا جان
قیمتش رو نداری حدوداً:D

MR.POORSUNI
2014/10/01, 12:24
سلام محمد رضا جان
قیمتش رو نداری حدوداً:D

سلام عزیز 5 مین دیگه توی ویرایش پست میزارم قیمتو رفرش کن حله :D

SAMAN
2014/10/01, 21:03
به نظر کولر های خوبی میاد .......

من که دل م از دست این برند محترم پره !

MR.POORSUNI
2014/10/01, 21:29
به نظر کولر های خوبی میاد .......

من که دل م از دست این برند محترم پره !

:D بله درجریان هستم ...
ولی این یک مورد دیگه رد خور نداره و عالیه ,رکوردهای خوبی هم زده :224:

SAMAN
2014/10/01, 21:41
:D بله درجریان هستم ...
ولی این یک مورد دیگه رد خور نداره و عالیه ,رکوردهای خوبی هم زده :224:

من که اگه بخوام بگیرم برای واتر به نظرم کورس ایر بهتره .......

MR.POORSUNI
2014/10/01, 21:48
من که اگه بخوام بگیرم برای واتر به نظرم کورس ایر بهتره .......

کورسایر هم خیلی عالیه جریان ابش هم زیاده ولی دیپکول کاپتان سرعت جریان ابش کمی پایینتر اعلام شده البته مهم اینه که مخزن مایع که روی پردازنده قرار میگیره بزرگتره و این خودش یک مزیت هست خصوصا در مدل 360 با 3 فن قوی ...

SAMAN
2014/10/01, 21:56
کورسایر هم خیلی عالیه جریان ابش هم زیاده ولی دیپکول کاپتان سرعت جریان ابش کمی پایینتر اعلام شده البته مهم اینه که مخزن مایع که روی پردازنده قرار میگیره بزرگتره و این خودش یک مزیت هست خصوصا در مدل 360 با 3 فن قوی ...

کورس ایر !

اشتباه تایپی بود دیگه ؟!

MR.POORSUNI
2014/10/01, 22:13
کورس ایر !

اشتباه تایپی بود دیگه ؟!

بله تصحیح میکنم البته به سه شکل متاسفانه توی ایران تلفظ میشه ( کورس ایر/ کورسایر / کورسیر) !

SAMAN
2014/10/01, 22:40
بله تصحیح میکنم البته به سه شکل متاسفانه توی ایران تلفظ میشه ( کورس ایر/ کورسایر / کورسیر) !

تو ایران خیلی چیزا غلط تلفظ میشه ! این که نشد دلیل برادر .......

متسفانه سطح زبان تو ایران خوب نیست .....

MR.POORSUNI
2014/10/01, 22:47
تو ایران خیلی چیزا غلط تلفظ میشه ! این که نشد دلیل برادر .......

متسفانه سطح زبان تو ایران خوب نیست .....
سطح که بله البته به علت نداشتن تبلیغات تلویزیونی شاهد تلفظ اشتباه هر محصولی اینچنینی هستیم و با این وضع خواهیم بود...