PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Alan Wake نسخه PC رسما تایید شد

*hit m@n*
2011/12/14, 22:55
تقریبا بعد از این همه مدت دیگر کسی به انتشار بازی Alan Wake برای PC امیدی نداشت. اما بعد از معرفی شماره ی دومش در VGA امسال، زمزمه هایی برای عرضه ی شماره ی اول، تحت شبکه ی استیم به گوش میرسید. دقایقی پیش انتشار این بازی برای PC رسما تایید شد.
نسخه ی PC همچنین هر دو DLC این بازی یعنی The Signal و The Writer را به همراه خواهد داشت. اولین تصویر منتشر شده از نسخه ی PC را هم در زیر مشاهده می کنید:.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می شوند اما اکنون می توانید اطلاعیه ی انتشار نسخه PC را بخوانید:
Remedy Entertainment مفتخر است تا انتشار Alan Wake برای PC را اعلام کند. این بازی اوایل ۲۰۱۲ منتشر خواهد شد، بی شک این بازی همان چهره ای از Alan Wake را به PC بازان نشان خواهد داد که انتظار دارند. رمدی یک سازنده آشنا با فضای PC است. از این جهت که بازی های Death Rally و مکس پین ۱ و ۲ را برای این پلتفرم ساخته است. بنابر این بازی، در نهایت کیفیت گرافیکی خواهد بود. همان طور که فن ها انتظار دارند.

منبع : دنیای بازی

Yaser_Aramesh
2011/12/14, 23:12
از بچه ها تعریفش رو شنیدم.منتظر این بازی هستم.:-bd

sajjadsa
2011/12/14, 23:53
این یکی از دو بازی انحصاری 360 بود که دلم میخواست بازی کنم نمیشد. اما حالا میشه! مرسی.

Arsn
2011/12/15, 02:03
احیانا نسخه اولش که برای کامپیوتر هم بود ! از دوستانم تعریفش را شنیدم . این بازی به موسیقی و صداگذاری و گیم پلی خوب شهرت داره
داستانش حوصله میخواد ولی جذابه !

مرسی خبر

doom2009
2011/12/15, 02:24
این سبک بازیها برای اینجانب خیلی لذت بخش هست واقعا جالبن باتشکر

demigod
2011/12/15, 09:45
مرسی از خبر توپت مرسی
منم شنیده بود یه چیزایی اما فکر نمی کردم واقعا بیادش
وای واقعا چی میشه این دست من برسه...
میترکونم بازی و کامپیوتر رو تو هم