PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعد از آپدیت کردن نسخه اندروید گوشی

MEHRIAN
2014/09/23, 20:08
سلام خدمت دوستان عزیز من یه xperia p حدودا یک سال پیش خریدم الان به اندروید 4.1.2 آپدیت کردم که به یه سری مشکلات برخورد کردم مثل باز نشدن البوم ....
گوشی روت شده هست اگه راه حلی داره راهنمایی کنید تا یا به نسخه قبلی برگردونم یا به یک کاستوم رام خوب معرفی کنید
Dan
2014/09/24, 00:58
سلام خدمت دوستان عزیز من یه xperia p حدودا یک سال پیش خریدم الان به اندروید 4.1.2 آپدیت کردم که به یه سری مشکلات برخورد کردم مثل باز نشدن البوم ....
گوشی روت شده هست اگه راه حلی داره راهنمایی کنید تا یا به نسخه قبلی برگردونم یا به یک کاستوم رام خوب معرفی کنید
کاستوم رام کیت کت برای Xperia P اومده. پر استفاده ترین نسخه هم سیانوژن هست اما متاسفانه همه رام های ارائه شده بعضی قسمت رو از کار میندازن.

MEHRIAN
2014/09/24, 04:48
کاستوم رام کیت کت برای Xperia P اومده. پر استفاده ترین نسخه هم سیانوژن هست اما متاسفانه همه رام های ارائه شده بعضی قسمت رو از کار میندازن.

اگه میشه یه اموزش هم بذارید

Dan
2014/09/24, 12:38
اگه میشه یه اموزش هم بذارید
این کم ایراد ترین نسخه ای بود که دیدم. بیشتر بگردید ممکنه نسخه بهتر هم پیدا کنید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

MEHRIAN
2014/09/24, 12:43
این کم ایراد ترین نسخه ای بود که دیدم. بیشتر بگردید ممکنه نسخه بهتر هم پیدا کنید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

چیزی حالیم نشد

Dan
2014/09/24, 12:56
چیزی حالیم نشد
از گوگل کمک بگیرید! لینک پیغام خصوصی شد.