PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگ لپ تاپ به هنگام نصب لوازم جانبی به usb

Brouz.iR
2014/09/23, 11:37
سلام
وقتی به asus eee pc لوازم جانبی مثل فلش ، دی وی دی رام یا حتی موس وصل میکنم ویندوز قفل میکنه نه کیبرد نه موس کار میکنه
که یا باید خاموشش کنم یا دکمه پاور بزنم بره اسلیپ دوباره روشن کنم تا شاید کیبرد و موس اش کار کنه.

دادم تعمیرکار گفتن چیپ های شمال جنوب مشکل داره، که نتونستن برطرف کنن
به یکی دیگه دادم تعمیر کنه گفت مشکل از گرافیکه ریبال میکنم درست میشه، حل نشد

دوستان راهنمایی کنین لطفا مشکل رو چطور برطرف کنم.مرسی
_______
ضمنا ویندوز سون مدل های مختلف نصب کردمstar-ultra - بایوس آپدیت کردم - حتی موقع نصب ویندوز مشکل بوجود اومده - درایورهای جدید تست شده
مشخصات:
asus eee pc
Amd c-30 1.2g
ram 2g

aryaiee
2014/09/25, 08:57
دوست عزیز هردو تعمیرکار با عرض معذرت ولی مزخرف گفتند!هیچ ربطی به گرافیک ندارد و نمیشه بگیم هم پل شمالی خراب هستش هم پل جنوبی!!ایراد یا از مادربرد هستش یا از پل شمالی

Brouz.iR
2014/09/25, 12:21
دوست عزیز هردو تعمیرکار با عرض معذرت ولی مزخرف گفتند!هیچ ربطی به گرافیک ندارد و نمیشه بگیم هم پل شمالی خراب هستش هم پل جنوبی!!ایراد یا از مادربرد هستش یا از پل شمالی
ممنون، شمال یا جنوب دقیق یادم نیست گفته بودن یکی اش خرابه.
بهرحال این لپ تاپ رو دستم مونده و باید تعمیرش کنم،دنبال تعمیرکار مناسب و مطمئن ام، سراغ دارید معرفی کنید لطفا

Brouz.iR
2014/10/21, 21:07
دوستان هم چنان منتظر معرفی یک تعمیرگاه خوب و معتبر هستم
اگه خود سایت بخش تعمیرات داره راهنمایی کنید
ممنون

aryaiee
2014/10/21, 21:12
دوستان هم چنان منتظر معرفی یک تعمیرگاه خوب و معتبر هستم
اگه خود سایت بخش تعمیرات داره راهنمایی کنید
ممنون
کدوم شهر هستید شما؟

Brouz.iR
2014/10/22, 08:23
خراسان شمالی - بجنورد
مغازه خدمات کامپیوتری دارم که تعمیرات به این شکلی میاد و چون شهر کوچیکیه(مثلا مرکز استانه!!!) سخت میشه تعمیرکار ماهر پیدا کرد
الان هم یه لپ تاپ دیگه هست تو تاپیک مجزا مشکل اش رو میگم

aryaiee
2014/10/22, 08:30
خراسان شمالی - بجنورد
مغازه خدمات کامپیوتری دارم که تعمیرات به این شکلی میاد و چون شهر کوچیکیه(مثلا مرکز استانه!!!) سخت میشه تعمیرکار ماهر پیدا کرد
الان هم یه لپ تاپ دیگه هست تو تاپیک مجزا مشکل اش رو میگم

نه متاسفانه اونورا نمیشناسم.تعمیرکار ماهر لپ تاپ خیلی کمه دوست من

Brouz.iR
2014/10/22, 10:36
ممنون حتما نیازی نیست نزدیک باشه ، تهران هم باشه مشکلی نیست، بهرحال باید تعمیر بشه

SAMAN
2014/10/22, 22:43
ممنون حتما نیازی نیست نزدیک باشه ، تهران هم باشه مشکلی نیست، بهرحال باید تعمیر بشه

از اقا ناصر عزیز استعلام بگیرید همشهری شماست .......

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Brouz.iR
2014/10/28, 19:12
دوستان شما لپ تاپتون خراب بشه خودتون تعمیر میکنید ;;)
حالا شهرستان هم نشد، تهران بالاخره فراووونه لطفا معرفی کنید ، شماره تماسی ، سایتی
خود سایت شهر سخت افزار پرسنلی نداره؟

Reza Eshraghi
2014/10/28, 19:14
دوستان شما لپ تاپتون خراب بشه خودتون تعمیر میکنید ;;)
حالا شهرستان هم نشد، تهران بالاخره فراووونه لطفا معرفی کنید ، شماره تماسی ، سایتی
خود سایت شهر سخت افزار پرسنلی نداره؟

اینجا شهر سخت افزار نیست دوست عزیز .
ماشالا آدرس سایت هم بهش توجه نمی کنید !

aryaiee
2014/10/28, 19:22

نه تنها توجه نمیکنند بلکه توجه نکردند که شهر سخت افزار ابتدا با ریختن و تست 116 گونه نرم افزار مختلف ابتدا تست میکنند و سپس به این نتیجه میرسند که باید خازن ها عوض بشود!!!

Brouz.iR
2014/10/28, 19:38

شرمنده
به عنوان انجمن فعال سخت افزار ، نیاز به کمک دوستان دارم

ضمنا این تاپیک قفل شده مدیران این پست رو خوندن تاپیک رو فعال کنن ، مشکل صفحه نمایش پابرجاست

aryaiee
2014/10/28, 19:50
شرمنده
به عنوان انجمن فعال سخت افزار ، نیاز به کمک دوستان دارم

ضمنا این تاپیک قفل شده مدیران این پست رو خوندن تاپیک رو فعال کنن ، مشکل صفحه نمایش پابرجاست

1-مگر پست بنده رو مشاهده نفرمودید؟عرض شد از این پس به تاپیک مشکلات لپ تاپ مراجعه کنید لینک هم دادم خدممتون درسته؟
2-سوالات خودتون رو در تاپیک مربوطه که لینک دادم بپرسید در خدمتتون هستم.
3-اون قضیه لولا همون بود که عرض شد.

Brouz.iR
2014/10/28, 19:57
سوء تفاهم نشه دوستان، بنده همیشه از بوک مارک استفاده میکنم، از طریق گوگل با این انجمن آشنا شدم و یکبار هم آدرس انجمن رو نحونده بودم اینکه اسم شهر سخت افزار اومد بخاطر شباهت اسمی بود، باز هم شرمنده
در مورد اون لینک متاسفانه کار نمیکنه یا دسترسی ندارم یا پاک شده
مشکل لولا با پیچ و مهره به زیر لپ تاپ برطرف شد، مشکل صفحه سفید پابرجاست

aryaiee
2014/10/28, 20:27
سوء تفاهم نشه دوستان، بنده همیشه از بوک مارک استفاده میکنم، از طریق گوگل با این انجمن آشنا شدم و یکبار هم آدرس انجمن رو نحونده بودم اینکه اسم شهر سخت افزار اومد بخاطر شباهت اسمی بود، باز هم شرمنده
در مورد اون لینک متاسفانه کار نمیکنه یا دسترسی ندارم یا پاک شده
مشکل لولا با پیچ و مهره به زیر لپ تاپ برطرف شد، مشکل صفحه سفید پابرجاست

تشریف بیارید در این لینک.تمام سوالات خود رو بر طبق قوانین اون تاپیک طبقه بندی کنید و بپرسید.در خدممتون هستم عزیزم