PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اجرای kmplayer

soyzahra
2014/09/22, 14:02
لپ تاپم ویندوز سون 64 بیتی هست و با اجرای kmplayer ورژن جدید مشکل داره. نسخه های قدیمی هیچ مشکلی ندارند. ولی جدید تو جلو و عقب زدن فیلم هنگ میکنه. یا زیاد که جلو یا عقب می زنم صدا و تصویر به هم می ریزه. اصلا kmplayer نسخه 64 بیتی داره؟ ممنون

NAVID OC
2014/09/22, 14:09
مشخصات لپ تاپ؟
شما از کدک استفاه کن ببین مشکل حل نمی شه؟

AliYar
2014/09/22, 18:27
لپ تاپم ویندوز سون 64 بیتی هست و با اجرای kmplayer ورژن جدید مشکل داره. نسخه های قدیمی هیچ مشکلی ندارند. ولی جدید تو جلو و عقب زدن فیلم هنگ میکنه. یا زیاد که جلو یا عقب می زنم صدا و تصویر به هم می ریزه. اصلا kmplayer نسخه 64 بیتی داره؟ ممنون

سلام دوست عزیز،

در جواب سوالتون باید عرض کنم بله نسخه 64 بیتی هم داره. در مورد مشکلات نسخه ی جدید باید عرض کنم معمولا این جور برنامه ها اول که ریلیس یا به کاربران عرضه میشن مشکلات (باگ هایی) دارند که به مرور توسط سازنده برطرف میشن. برای اینکه در آینده در مورد این برنامه ها به مشکل بر نخورید یه راه ساده اینه که قبل از دانلود کردن نسخه های جدید به سایت هایی که این برنامه های رو برای دانلود کردن در اختیار عموم قرار میدن، یا فروم/انجمن های اختصاصی شرکت های سازنده یا فروم اون اون نرم افزار خاص، یه سری بزنید و نظرات کاربران را بخونید.

معمولا اگر تعدادی از کاربران با سخت افزار و سیستم عامل مشابه به شما با برنامه مشکل داشته باشند معنیش این هست که به احتمال قوی شما هم در صورت نصب اون برنامه با مشکلات مشابه روبرو خواهید شد.

در مورد این برنامه خاص ظاهرا آخرین نسخه با ثبات (stable (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)) نسخه ی 3.9.0.124 هست که چند جا دیدم این طور ذکر شده. روی قسمت اخبار و اطلاعیه های خود شرکت سازنده (KMPlayer (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)) هم آخرین نسخه ای که اعلام شده همین نسخه 3.9.0.124 هست. معمولا شرکت های سازنده خبر منتشر شدن نسخه ای رو رسما اعلام می کنند که کمترین باگ و مشکلات رو داشته باشه و به قول خودمون امتحانشو پس داده باشه :)

sajjadsa
2014/09/23, 21:49
دوست عزیز گاهی
kmplayer با کدک های ویدئویی خوب تا نمیکنه.
توصیه میکنم از تنظیمی که توی عکس نشون دادم استفاده کنید البته اگر قبلا این کارو نکردید
در ضمن شخصا بیشتر مواقع از POT PLAYER استفاده میکنم. نسخه 64 این نرم افزار قشنگ برای پخش فایل های سنگین رس سیستمو میکشه و کاملا روون پخش میکنه و میتونید راحت توی فیلم جلو و عقب برید.

موفق باشید

30801